Мъри с втора поредна победа в турската Супер лига
Гьозтепе постигна успех със суха мрежа у дома.

Новакът в елита на турското първенство Гьозтепе продължава да впечатлява благодарение на своя треньор Станимир Стоилов като преди минути те успяха да постигнат 2ра поредна победа от началото на кампанията, след класически успех с 3-0 срещу Кайзериспор в среща от 6тия кръг на местното първенство.

Домакините откриха резултата след само 13 минути игра като Таха Алтъкардеш отбеляза след подаване от Исак Соле. Само 2 минути по-късно, футболистите на Мъри Стоилов вкараха отново, но след намесата на ВАР техния гол беше отменен.

Преди края на първото полувреме все пак Гьозтепе имаше преднина от 2 гола когато Жуан реализира след добавка от близко разстояние.

В добавеното време на втората част новаците в Супер лигата стигнаха и до 3ти гол като Доган Ердоган бе точен в 94тата минута.

Така отборът воден от Мъри Стоилов остава непобеден от началото на кампанията като има 9 точки и са на 6тото място след само 5 изиграни срещи – мач по-малко от почти всички други тимове в Супер лигата.