Мартин Минчев с нов гол при домакински успех на Спарта Прага
Талантливият българин сякаш най-после намери своето място в състава на чешкия гранд.

Родният нападател Мартин Минчев реализира гол при успеха на Спарта Прага с 3:1 като домакин на предпоследния във временното класиране Пардубице в двубой от 25-ия кръг на чешкото първенство.

Бившият футболист на Черно море се появи в игра за “червените” в 82-ата минута на мястото на Томаш Чванкара и само три минути по-късно вкара второто попадение във вратата на гостуващия отбор.

Ладислав Крейчи откри за Спарта след час игра, а Лукас Хараслин вкара третия гол във вратата на Пардубице.

Точен за гостите във втората минута на добавеното време бе резервата Павел Черни.

С днешната победа Спарта Прага заема 3-ото място във временното класиране с актив от 54 точки и изостава на шест от втория Славия Прага и на девет от лидера Виктория Пилзен.