Младежите на Лудогорец с билет за Шампионската лига

Лудогорец U-18 ще представя България в младежката Шампионска лига, след като надигра Септември с 3:1 във финала за купата на БФС, игран на стадион “Ивайло” във Велико Търново.

Момчетата на Стефан Славов превъзхождаха през по-голямата част и дори можеха да се поздравят с по-категорична победа, но два пъти помощник на столичани се оказаха  гредите.

Разградчани излязоха напред още в третата минута, когато Алекс Луканов бе най-съобразителен след от корнер.

Септември възстанови равенството близо четвърт час след подновяването на играта, когато Симеон Александров превърна в гол отсъдената дузпа.

В 72-та минута Петър Георгиев изскочи сам срещу стража на столичани и технично го прехвърли за 2:1, като отново той бе точен малко преди края, поразявайки целта с удар отблизо.