Добави коментар
"Железничарите" негодуваха срещу назначението на Християна Гутева в мача с Янтра

Възловият двубой на устремилия се към Първа лига – Локомотив (София), и Созопол от 33-ия кръг във втория ешелон беше поверен на съдийска бригада начело с Мустафа Шефкет.

Само преди няколко дни столичните „железничари“ загубиха у дома от Янтра с 1:3, а още преди срещата ръководството на Локо изрази учудване от назначението на Християна Гутева за арбитър, имайки предвид, че тя е от Габрово.

Локомотив е на втора позиция с 53 точки от 27 мача, следван от Септември (София) – с 50 от 28 срещи.

Днес започват мачовете от 32-ия кръг, а утре Септември може да настигне Локомотив ако успее да победи у дома Спортист (Своге). Хората на Иван Колев гостуват на Септември (Симитли) в четъртък.

Ето и всички наряди за 33-ия кръг:

14, Май 2021 г. Петък 19:00 ч.
ФК Пирин АД – ФК Струмска слава 1927
ГС:    Мирослав Константинов Кузманов    АС1:    Борислав Николаев Колев    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Николай Руменов Рамунски
СН:    Илко Мирославов Топалов

15, Май 2021 г. Събота 15:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица – Спортист 2009
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Станислав Руменов Груев    АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Петър Георгиев Кузев
СН:    Стоян Иванов Вътев

16, Май 2021 г. Неделя 15:30 ч.
ПФК Добруджа 1919 – ОФК Янтра 2019
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Иван Стоянов Копчев    АС2:    Екатерина Маринова Петкова
4-ТИ:    Красен Иванов Георгиев
СН:    Борис Димитров Борисов

16, Май 2021 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Литекс – Хебър 1918
ГС:    Любослав Бисеров Любомиров    АС1:    Петър Милчев Рангелов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Никола Павлов Петров
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров

16, Май 2021 г. Неделя 17:45 ч.
ФК Локомотив 1929 – ФК Созопол
ГС:    Мустафа Севди Шефкет    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Васил Петров Минев
СН:    Крум Добринов Стоилов

16, Май 2021 г. Неделя 18:00 ч.
Миньор – Септември См
ГС:    Михаел Петков Павлов    АС1:    Даниел Милков Ников    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов
СН:    Владимир Йорданов Владимиров

16, Май 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – ПФК Лудогорец 1945 II
ГС:    Мартин Живков Великов    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Живко Руменов Петров
4-ТИ:    Иван Руменов Христов
СН:    Иво Величков Боев

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Добави коментар
Гласувай: