Райнов влезе в игра при успех на Арджеш над Динамо Букурещ
Кризата в редиците на "червените кучета" става все по-сериозна.

Отборът на Арджеш Питещ стартира 2022-ра година по най-добрия начин, след като се наложи над Динамо Букурещ с 2:1 у дома в двубой от 22-рия кръг на румънското първенство.

Мартин Райнов бе оставен на резервната скамейка за домакините, но влезе в игра на полувремето, докато Пламен Илиев бе изваден извън групата за “червените кучета”.

И трите попадения в срещата паднаха през втората част. В 51-вата минута Арджеш излезе напред в резултата с гол на Александру Ишфан, а в 69-ата минута домакините удвоиха преднината си чрез Йонуц Шербан.

4 минути преди края на редовното време Мирко Ивановски върна един гол за Динамо Букурещ, но силите на гостите не стигнаха за нещо повече.

След днешната победа Райнов и компания заемат 8-ата позиция във временното класиране с актив от 31 точки, докато “червените кучета” са на 15-ото място с 12 пункта.