Роналдо изпусна дузпа при равенство на Юве с Аталанта
"Бианконерите" остават на три точки от върха, Милан може да дръпне още повече тази вечер

Шампионът в Италия Ювентус завърши при резултат 1:1 двубоя си с Аталанта в мач от 12-ия кръг на Серия А.

„Бианконерите“ поведоха в 29-ата минута след попадение на Федерико Киеза, като авансът им се задържа до края на първата част, но в 57-ата минута Фройлер донесе точката за гостите.

Звездата на Ювентус Кристиано Роналдо имаше златна възможност да върна преднината на своя тим в 61-ата, когато домакините получиха правото да изпълнят дузпа, но ударът на португалеца беше спасен от вратаря Голини.

Ювентус е трети с 24 точки, но изостава с три от лидера Милан, който тази вечер гостува на предпоследния Дженоа. Аталанта е на 8-ото място с 18 точки.