Белите представиха отбора и надделяха над Спортист (Своге) с 3:0

Славия се поздрави с безоблачна победа с 3:0 над втородивизионния Спортист (Своге) в последната си контролна среща преди старта на новия сезон.

Славия загря за визитата във Варна с комфортна победа 1

В минутите преди мача зрителите на стадион “Александър Шаламанов” станаха свидетели на официалното представяне на Белите.

Славия подпечата победата си след попадения на Йон Бакеро, Георги Вълчев и Валентин Петров.

Хората на Златомир Загорчич поведоха в резултата още в 11-ата минута – Тони Тасев намери с пета към Бакеро, който с прецизен удар не остави шансове за Ивайло Василев.

На почивката Заги повечето от своите футболисти, като в игра се появи и един от фаворитите на публиката на Славия – Галин Иванов, който отново облече бялата фланелка след престой в ЦСКА 1948.

Осем минути след антракта Белите дублираха аванса си, след като Вълчев бе точен след заучено положение. Малко по-късно Славия направи резултата класически след гол на Петров.

Славия ще дебютира в Първа лига с визита на новака Спартак (Варна) на 11 юли. Спортист Своге пък приема новия член на  Втора лига – ФК Крумовград, на 16 август.