Страхотно начало за Филип Кръстев – вкара гол в дебюта си (ВИДЕО)
На полузащитника бяха необходими само няколко минути, за да блесне за ФК Лос Анджелис.

Доскорошният футболист на Левски – Филип Кръстев, стартира по отличен начин престоя си в новия си клуб – ФК Лос Анджелис.

Родният национал реализира гол още в дебюта си за отбора, разписвайки се при категоричната победа с 4:0 над Реал Солт Лейк в мач от 1/8-финалите за Купата на лигите.

21-годишният Къстев се появи в игра в 76-ата, заменяйки Денис Буанга. В 84-тата минута техничарят получи подаване на скорост от Матеуш Богуш, напредна и шутира по земя в близкия ъгъл на вратата, а така оформи и крайното 4:0.

Преди това за Лос Анджелис бяха точни Буанга в 52-рата и 56-ата минута, както и Нейтън Ордас в 62-рата минута.

С тази победа тимът от МЛС се класира на 1/4-финал в надпреварата, където съперник ще бъде мексиканският Монтерей.