Талант на Славия блесна при успех над Септември в голово шоу
Роберто Райчев се отчете с две попадения на сметката си.

Славия постигна втора победа в контролните си срещи през лятната подготовка, след като се наложи над Септември София в голово шоу с 3:2.

В 12-ата минута “белите” поведоха след точно изпълнена дузпа на Тони Тасев, а преднината им бе удвоена от Роберто Райчев в 57-ата минута.

Последваха бързи две попадения на Септември, които бяха дело на Атанас Кабов в 64-ата минута от дузпа и на Борислав Маринов секунди по-късно.

Авторът на втория гол за Славия – Роберто Райчев, обаче донесе в крайна сметка успеха за отбора на Хосе Мария Бакеро.

Това бе втори успех за “белите” под ръководството на легендата на Барселона, който обаче все още не е водил тимът в официален двубой.

Славия – Септември (3:2)