Тунчев: “Локомотив не ни надигра”
Наставникът на Арда със суперлативи за феновете на Локомотив и втория му дом

Завърналият се на “Лаута” Александър Тунчев не скри разочарованието си от загубата с 0:1 при гостуването на Локомотив (Пловдив) в среща от петия кръг на Първа лига.

“Не направихме достатъчно да отбележим гол,” заяви бившият бранител. “Да, имахме две греди и още една ситуация, но това не е достатъчно.

“На полувремето им казах, че за нас мачът става по- труден и трябва да бъдем умни и търпеливи, да не допускаме да ни изненадат, но още след изпълнението на центъра за второто полувреме ни изненадаха.

“Говорих доста на полувремето, че трябва да бъдем доста внимателни. С изпълнението на центъра тръгнахме напред, Пламен Крачунов имаше жълт картон, беше предупреден.

“Незадоволително, не съумяхме да направим това, което говорихме на полувремето. Трябваше да придвижваме топката от единия на другия фланг, а ние прибързвахме. Сега им казах, че трябва да съжаляваме, защото не мога да кажа, че Локомотив ни надигра.

“Аз винаги се чувствам добре тук в Пловдив. Така направи клубът и феновете, че да го чувствам като втори дом.”