Уест Хем нямаше проблеми в Кипър срещу АЕК Ларнака
"Чуковете" докосват 1/4-финалите в Лига на Конференциите

Английският Уест Хем е един от фаворитите за спечелването на Лига на Конференциите този сезон и доказа това в първия 1/8-финален двубой срещу АЕК Ларнака. “Чуковете” спечелиха с 2:0 в Кипър и гледат смело към следващата фаза на турнира.

Наставникът на лондончани Дейвид Мойс заложи на силен стартов състав, в който личаха имената на Микел Антонио, Деклан Райс, Мануел Ланзини, Курт Зума и Пабло Форнаис.

Антонио отбеляза и двете попадения за “чуковете” през първото полувреме. 32-годишният нападател откри в 36-ата минута, а в добавеното време направи 2:0 в полза на английския тим.

С този успех Уест Хем се върна на победния път след две поредни загуби. През уикенда “чуковете” приемат Астън Вила в много важен мач от Висшата лига, тъй като са само на точка от зоната на изпадащите.