Вълците попариха Челси с гол в добавеното време
Педро Нето стана автор на победния гол

Вдъхновен Уулвърхямптън сътвори забележителен обрат и с гол в петата минута на донавеното време надигра Челси с 2:1 в първата среща от 13-ия кръг на английската Висша лига.

След драматичния успех Уондърърс е десети в подреждането на Премиър Лийг с 20 точки от 13 мача, докато столичани са пети с 22 точки.

Малко след почивката Оливие Жиру потвърди страхотната си форма и даде преднина на Сините от Лондон, възползвайки се от асистенция на Бен Чилуел.

Вълците, които излязоха на терена след две поредни загуби, реагираха като ужилени и се втурнаха в атака, а в 66-ата минута Даниел Поденсе изравни след подаване на Ебегуен Отасоуи.

До края на играчите на Франк Лампард нямаха късмет в завършващата фаза, а домакините ликуваха с гол на Педро Нето в последните секунди. Малко след това Нето пропусна от изгодна позиция да вкара и трети гол за домакините.