Втора победа за Черно море в контролите
Илиан Илиев-младши отбеляза единствения гол в проверката с Добруджа

Черно море записа минимална победа във втората си контрола от зимната подготовка. Варненци спечелиха с 1:0 спаринга срещу Добруджа на стадиона в Албена, а единственото попадение реализира Илиан Илиев-младши след почивката.

Първото полувреме премина без попадения, а в началото на втората част Цветелин Радев от тима на Добруджа беше изгонен с директен червен картон заради реплика към главния рефер.

В 71-ата минута Илиан Илиев-младши откри резултата с технично изпълнение от фаул.

Четвърт час преди края на проверката Емил Янчев не успя да преодолее стража на Добруджа, а при добавката Денис Ангелов стреля във вратаря.

Черно море имаше няколко възможности да отбележи втори гол във финалните минути, но вратарят на Добруджа опази мрежата си от второ попадение.