fbpx

Купа на Италия

Купа на Италия

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п з
4
3
0
1
8
4
4
9
2
п п п
>
3
3
0
0
4
0
4
9
3
п п п з
4
3
0
1
7
5
2
9
4
п п п з
4
3
0
1
5
4
1
9
5
п п р
>
3
2
1
0
8
2
6
7
6
п п р
>
3
2
1
0
8
3
5
7
7
п п р
3
2
1
0
8
4
4
7
8
п п з
3
2
0
1
4
4
0
6
9
п п з
3
2
0
1
7
6
1
6
10
п п з
3
2
0
1
7
5
2
6
11
п п з
3
2
0
1
8
5
3
6
12
п п з
3
2
0
1
7
6
1
6
13
п п з
>
3
2
0
1
6
3
3
6
14
п п з
3
2
0
1
5
4
1
6
15
п п з
3
2
0
1
5
6
-1
6
16
п п з
3
2
0
1
10
3
7
6
17
п п з
3
2
0
1
9
4
5
6
18
п п з
3
2
0
1
6
6
0
6
19
п п з
3
2
0
1
4
3
1
6
20
п р
2
1
1
0
2
1
1
4
21
п р з
3
1
1
1
6
5
1
4
22
п р
2
1
1
0
4
3
1
4
23
п з
2
1
0
1
1
5
-4
3
24
п з
2
1
0
1
4
2
2
3
25
п з
2
1
0
1
3
5
-2
3
26
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
27
п з
2
1
0
1
5
4
1
3
28
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
29
п з
2
1
0
1
2
5
-3
3
30
п з
2
1
0
1
3
2
1
3
31
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
32
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
33
п з
2
1
0
1
4
3
1
3
34
п з
2
1
0
1
5
1
4
3
35
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
36
п з
2
1
0
1
5
6
-1
3
37
п з
2
1
0
1
3
5
-2
3
38
п з
2
1
0
1
4
3
1
3
39
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
40
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
41
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
42
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
43
п з
2
1
0
1
5
5
0
3
44
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
45
п з
2
1
0
1
4
1
3
3
46
р р з
3
0
2
1
5
8
-3
2
47
р
1
0
1
0
3
3
0
1
48
р
1
0
1
0
1
1
0
1
49
р з
2
0
1
1
3
5
-2
1
50
р з
2
0
1
1
2
4
-2
1
51
р
1
0
1
0
1
1
0
1
52
р
1
0
1
0
1
1
0
1
53
р з
2
0
1
1
2
3
-1
1
54
р з
2
0
1
1
1
5
-4
1
55
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
56
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
57
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
58
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
59
з
1
0
0
1
3
4
-1
0
60
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
61
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
62
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
63
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
64
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
65
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
66
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
67
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
68
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
69
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
70
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
71
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
72
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
73
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
74
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
75
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
76
з
1
0
0
1
2
4
-2
0
77
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
78
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
покажи на цял екран
Фиорентина
Наполи
Кремонезе
Перуджа
Ювентус
Милан
Дженоа
ФералпиСало
Зюдтирол
Удинезе
СПАЛ
Монца
Интер
Парма
Каляри
Фросиноне
Асколи
Монополи
Емполи
Равена
Читадела
Карпи
Про Патрия
Катания
Про Верчели
Арецо
Катанзаро
Реджана
Виртус Франкавила
Триестина
Трапани
Рома
Мантова
Специя
Пескара
Кротоне
Салернитана
Сампдория
Потенца
Венеция
Болоня
Пиза
Лече
Сасуоло
Лацио
Имолезе
Самбенедетезе
Витербезе
Торино
Пиаченца
Юве Стабия
Фермана
Киево
Карарезе
Турис
Адриезе
Понсако
Фанфуля
Беневенто
Ренде
Козенца
Виртус Ентела
Казертана
Ланузеи
Бреша
Новара
Сан Ремо
Верона
Александрия
Порденоне
Сиена
Падуа
Кавезе
Аталанта
Мателика
Чита ди Фазано
Виченца Виртус
Ливорно
1Фиорентина 3–1 2–0 2–1
2Наполи 2–0 1–0
3Кремонезе 1–0 4–0
4Перуджа 1–0 2–1
5Ювентус 4–0 3–1
6Милан 1–1 3–0 4–2
7Дженоа 3–2 4–1
8ФералпиСало
9Зюдтирол 4–2
10Удинезе 3–1 4–0
11СПАЛ 3–1 5–1
12Монца 2–0
13Интер 2–1 0–1 4–1
14Парма 2–1 0–2 3–1
15Каляри 2–1 2–1
16Фросиноне 5–1 4–0
17Асколи 5–1 2–0
18Монополи 4–1 1–0
19Емполи 2–1 2–1
20Равена 1–0
21Читадела 3–3 3–0
22Карпи
23Про Патрия 1–0
24Катания 3–0
25Про Верчели 2–0
26Арецо 1–0
27Катанзаро 4–1
28Реджана 3–2
29Виртус Франкавила 2–1
30Триестина 3–1
31Трапани 3–1
32Рома
33Мантова
34Специя 5–0
35Пескара 3–2
36Кротоне 4–3 1–3
37Салернитана 3–1
38Сампдория
39Потенца 2–0
40Венеция 2–1
41Болоня
42Пиза 3–0 0–3
43Лече 4–0
44Сасуоло 1–2 1–0
45Лацио 4–0
46Имолезе 3–3
47Самбенедетезе
48Витербезе
49Торино 1–1
50Пиаченца 1–1
51Юве Стабия 1–1
52Фермана
53Киево 1–1
54Карарезе 1–1
55Турис
56Адриезе 0–1
57Понсако
58Фанфуля
59Беневенто 3–4
60Ренде
61Козенца
62Виртус Ентела 1–2
63Казертана
64Ланузеи
65Бреша
66Новара
67Сан Ремо
68Верона 1–2
69Александрия
70Порденоне 1–2
71Сиена 0–2
72Падуа
73Кавезе
74Аталанта
75Мателика
76Чита ди Фазано
77Виченца Виртус
78Ливорно 0–1
Stadio San Paolo 21 ян. 2020 9:45 pm
Наполи
1 0
Лацио
Allianz Stadium 22 ян. 2020 9:45 pm
Ювентус
3 1
Рома
Stadio Giuseppe Meazza 28 ян. 2020 9:45 pm
Милан
4 2
Торино
Допълнително време
Stadio Giuseppe Meazza 29 ян. 2020 9:45 pm
Интер
2 1
Фиорентина
12 февр. 2020 9:45 pm
Интер
0 1
Наполи
13 февр. 2020 9:45 pm
Милан
1 1
Ювентус
4 мар. 2020 12:00 am
Ювентус
- -
Милан
5 мар. 2020 12:00 am
Наполи
- -
Интер
Кръг 1
Stadio Giovanni Paolo II 3 авг. 2019 5:30 pm
Виртус Франкавила
2 1
Новара
Stadio Silvio Piola 3 авг. 2019 6:30 pm
Про Верчели
2 0
Ренде
Допълнително време
4 авг. 2019 4:00 pm
Зюдтирол
4 2
Чита ди Фазано
Stadio Comunale Bruno Benelli 4 авг. 2019 5:30 pm
Равена
1 0
Сан Ремо
Stadio dei Marmi 4 авг. 2019 5:30 pm
Карарезе
1 1
Фермана
Дузпи 5-4
Stadio Lino Turina 4 авг. 2019 5:30 pm
Адриезе
0 1
ФералпиСало
Stadio Leonardo Garilli 4 авг. 2019 6:00 pm
Пиаченца
1 1
Витербезе
Дузпи 3-2
Stadio Carlo Speroni 4 авг. 2019 6:30 pm
Про Патрия
1 0
Мателика
Stadio Comunale Brianteo 4 авг. 2019 6:30 pm
Монца
2 0
Александрия
Stadio Nicola Ceravolo 4 авг. 2019 7:00 pm
Катанзаро
4 1
Казертана
Допълнително време
Stadio Nereo Rocco 4 авг. 2019 8:00 pm
Триестина
3 1
Кавезе
Stadio Comunale Artemio Franchi – Montepaschi Arena 4 авг. 2019 8:30 pm
Сиена
0 2
Мантова
Stadio Romeo Galli 4 авг. 2019 8:30 pm
Имолезе
3 3
Самбенедетезе
Дузпи 4-3
Stadio Angelo Massimino 4 авг. 2019 8:30 pm
Катания
3 0
Фанфуля
Stadio Vito Simone Veneziani 4 авг. 2019 8:30 pm
Монополи
4 1
Понсако
Stadio Città di Arezzo 4 авг. 2019 8:45 pm
Арецо
1 0
Турис
Stadio Comunale Alfredo Viviani 4 авг. 2019 9:00 pm
Потенца
2 0
Ланузеи
6 авг. 2019 8:30 pm
Реджана
3 2
Виченца Виртус
Кръг 2
Stadio Cino e Lillo Del Duca 10 авг. 2019 6:30 pm
Асколи
5 1
Про Верчели
Stadio Alberto Picco 11 авг. 2019 6:00 pm
Специя
5 0
Про Патрия
Stadio Marc’Antonio Bentegodi 11 авг. 2019 6:30 pm
Киево
1 1
Равена
Дузпи 3-1
Stadio Pierluigi Penzo 11 авг. 2019 7:00 pm
Венеция
2 1
Катания
Stadio Carlo Castellani 11 авг. 2019 8:30 pm
Емполи
2 1
Реджана
Dacia Arena 11 авг. 2019 8:30 pm
Порденоне
1 2
ФералпиСало
Stadio Renato Curi 11 авг. 2019 8:30 pm
Перуджа
1 0
Триестина
Stadio Giovanni Zini 11 авг. 2019 8:30 pm
Кремонезе
4 0
Виртус Франкавила
Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia 11 авг. 2019 8:30 pm
Пескара
3 2
Мантова
Stadio Ciro Vigorito 11 авг. 2019 8:30 pm
Беневенто
3 4
Монца
Stadio Polisportivo Provinciale 11 авг. 2019 8:30 pm
Трапани
3 1
Пиаченца
Stadio Benito Stirpe 11 авг. 2019 8:30 pm
Фросиноне
4 0
Карарезе
Stadio Vito Simone Veneziani 11 авг. 2019 8:30 pm
Монополи
1 0
Козенца
Stadio Comunale Chiavari 11 авг. 2019 8:30 pm
Виртус Ентела
1 2
Зюдтирол
Stadio Pier Cesare Tombolato 11 авг. 2019 8:30 pm
Читадела
3 0
Падуа
Stadio Ezio Scida 11 авг. 2019 8:45 pm
Кротоне
4 3
Арецо
Stadio Arechi 11 авг. 2019 8:45 pm
Салернитана
3 1
Катанзаро
Stadio Comunale Romeo Menti 11 авг. 2019 8:45 pm
Юве Стабия
1 1
Имолезе
Дузпи 2-3
Arena Garibaldi – Stadio Romeo Anconetani 11 авг. 2019 8:45 pm
Пиза
3 0
Потенца
Stadio Armando Picchi 11 авг. 2019 8:45 pm
Ливорно
0 1
Карпи
Кръг 3
Stadio Comunale Chiavari 16 авг. 2019 8:30 pm
Дженоа
4 1
Имолезе
Stadio Ennio Tardini 17 авг. 2019 6:00 pm
Парма
3 1
Венеция
Stadio Renato Curi 18 авг. 2019 6:00 pm
Перуджа
2 1
Бреша
Допълнително време
Stadio Artemio Franchi 18 авг. 2019 6:15 pm
Фиорентина
3 1
Монца
Stadio Marc’Antonio Bentegodi 18 авг. 2019 8:30 pm
Верона
1 2
Кремонезе
Допълнително време
Stadio Cino e Lillo Del Duca 18 авг. 2019 8:30 pm
Асколи
2 0
Трапани
Stadio Benito Stirpe 18 авг. 2019 8:30 pm
Фросиноне
5 1
Монополи
Sardegna Arena 18 авг. 2019 8:30 pm
Каляри
2 1
Киево
Stadio Pier Cesare Tombolato 18 авг. 2019 8:30 pm
Читадела
3 3
Карпи
Дузпи 5-4
Stadio Carlo Castellani 18 авг. 2019 8:30 pm
Емполи
2 1
Пескара
Допълнително време
Dacia Arena 18 авг. 2019 8:30 pm
Удинезе
3 1
Зюдтирол
18 авг. 2019 8:45 pm
Сасуоло
1 0
Специя
Stadio Paolo Mazza 18 авг. 2019 8:45 pm
СПАЛ
3 1
ФералпиСало
Stadio Comunale Via del Mare 18 авг. 2019 8:45 pm
Лече
4 0
Салернитана
Arena Garibaldi – Stadio Romeo Anconetani 18 авг. 2019 8:45 pm
Пиза
0 3
Болоня
Stadio Ezio Scida 18 авг. 2019 9:00 pm
Кротоне
1 3
Сампдория
Кръг 4
Stadio Giovanni Zini 3 дек. 2019 4:00 pm
Кремонезе
1 0
Емполи
Stadio Comunale Luigi Ferraris 3 дек. 2019 7:00 pm
Дженоа
3 2
Асколи
Stadio Artemio Franchi 3 дек. 2019 10:00 pm
Фиорентина
2 0
Читадела
4 дек. 2019 4:00 pm
Сасуоло
1 2
Перуджа
Stadio Paolo Mazza 4 дек. 2019 7:00 pm
СПАЛ
5 1
Лече
Dacia Arena 4 дек. 2019 10:00 pm
Удинезе
4 0
Болоня
Stadio Ennio Tardini 5 дек. 2019 7:00 pm
Парма
2 1
Фросиноне
Sardegna Arena 5 дек. 2019 10:00 pm
Каляри
2 1
Сампдория
Кръг 8
Stadio Olimpico Grande Torino 9 ян. 2020 10:15 pm
Торино
1 1
Дженоа
Дузпи 5-3
Stadio San Paolo 14 ян. 2020 4:00 pm
Наполи
2 0
Перуджа
Stadio Olimpico 14 ян. 2020 7:00 pm
Лацио
4 0
Кремонезе
Stadio Giuseppe Meazza 14 ян. 2020 9:45 pm
Интер
4 1
Каляри
Stadio Artemio Franchi 15 ян. 2020 4:00 pm
Фиорентина
2 1
Аталанта
Stadio Giuseppe Meazza 15 ян. 2020 7:00 pm
Милан
3 0
СПАЛ
Allianz Stadium 15 ян. 2020 9:45 pm
Ювентус
4 0
Удинезе
Stadio Ennio Tardini 16 ян. 2020 10:15 pm
Парма
0 2
Рома
Купа Италия е футболен турнир в който взимат участие всички отбори от Серия А и Серия Б. Ювентус е рекордьор по спечелени купи, като държи 10 трофея. 7sport.net предлага подробна статистика за Купа на Италия за сеозн2019/2020, резултати от срещите и схема на отборите за всички фази на турнира, включително финал.
P