Купа на Италия

Купа на Италия Класиране

2019-2020

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Наполи лого
п п п р
>
4
3
1
0
5
1
4
10
2
Перуджа лого
п п п з
4
3
0
1
5
4
1
9
3
Кремонезе лого
п п п з
4
3
0
1
7
5
2
9
4
Фиорентина лого
п п п з
4
3
0
1
8
4
4
9
5
Ювентус лого
п п р р
>
4
2
2
0
8
2
6
8
6
Милан лого
п п р р
4
2
2
0
8
3
5
8
7
Интер лого
п п з р
4
2
1
1
7
4
3
7
8
Дженоа лого
п п р
3
2
1
0
8
4
4
7
9
ФералпиСало лого
п п з
3
2
0
1
4
4
0
6
10
Удинезе лого
п п з
3
2
0
1
7
5
2
6
11
Зюдтирол лого
п п з
3
2
0
1
7
6
1
6
12
Монца лого
п п з
3
2
0
1
7
6
1
6
13
СПАЛ лого
п п з
3
2
0
1
8
5
3
6
14
Парма лого
п п з
3
2
0
1
5
4
1
6
15
Каляри лого
п п з
3
2
0
1
5
6
-1
6
16
Фросиноне лого
п п з
3
2
0
1
10
3
7
6
17
Асколи лого
п п з
3
2
0
1
9
4
5
6
18
Монополи лого
п п з
3
2
0
1
6
6
0
6
19
Емполи лого
п п з
3
2
0
1
4
3
1
6
20
Карпи лого
п р
2
1
1
0
4
3
1
4
21
Читадела лого
п р з
3
1
1
1
6
5
1
4
22
Равена лого
п р
2
1
1
0
2
1
1
4
23
Про Патрия лого
п з
2
1
0
1
1
5
-4
3
24
Катания лого
п з
2
1
0
1
4
2
2
3
25
Про Верчели лого
п з
2
1
0
1
3
5
-2
3
26
Арецо лого
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
27
Катанзаро лого
п з
2
1
0
1
5
4
1
3
28
Реджана лого
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
29
Виртус Франкавила лого
п з
2
1
0
1
2
5
-3
3
30
Триестина лого
п з
2
1
0
1
3
2
1
3
31
Болоня лого
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
32
Рома лого
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
33
Мантова лого
п з
2
1
0
1
4
3
1
3
34
Потенца лого
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
35
Лече лого
п з
2
1
0
1
5
5
0
3
36
Венеция лого
п з
2
1
0
1
3
4
-1
3
37
Трапани лого
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
38
Сасуоло лого
п з
2
1
0
1
2
2
0
3
39
Кротоне лого
п з
2
1
0
1
5
6
-1
3
40
Салернитана лого
п з
2
1
0
1
3
5
-2
3
41
Сампдория лого
п з
2
1
0
1
4
3
1
3
42
Специя лого
п з
2
1
0
1
5
1
4
3
43
Лацио лого
п з
2
1
0
1
4
1
3
3
44
Пескара лого
п з
2
1
0
1
4
4
0
3
45
Пиза лого
п з
2
1
0
1
3
3
0
3
46
Имолезе лого
р р з
3
0
2
1
5
8
-3
2
47
Самбенедетезе лого
р
1
0
1
0
3
3
0
1
48
Витербезе лого
р
1
0
1
0
1
1
0
1
49
Торино лого
р з
2
0
1
1
3
5
-2
1
50
Пиаченца лого
р з
2
0
1
1
2
4
-2
1
51
Юве Стабия лого
р
1
0
1
0
1
1
0
1
52
Фермана лого
р
1
0
1
0
1
1
0
1
53
Киево лого
р з
2
0
1
1
2
3
-1
1
54
Карарезе лого
р з
2
0
1
1
1
5
-4
1
55
Турис лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
56
Адриезе лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
57
Понсако лого
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
58
Фанфуля лого
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
59
Беневенто лого
з
1
0
0
1
3
4
-1
0
60
Ренде лого
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
61
Козенца лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
62
Виртус Ентела лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
63
Казертана лого
з
1
0
0
1
1
4
-3
0
64
Ланузеи лого
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
65
Бреша лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
66
Новара лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
67
Сан Ремо лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
68
Верона лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
69
Александрия лого
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
70
Порденоне лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
71
Сиена лого
з
1
0
0
1
0
2
-2
0
72
Падуа лого
з
1
0
0
1
0
3
-3
0
73
Кавезе лого
з
1
0
0
1
1
3
-2
0
74
Аталанта лого
з
1
0
0
1
1
2
-1
0
75
Мателика лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0
76
Чита ди Фазано лого
з
1
0
0
1
2
4
-2
0
77
Виченца Виртус лого
з
1
0
0
1
2
3
-1
0
78
Ливорно лого
з
1
0
0
1
0
1
-1
0

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Наполи
Перуджа
Кремонезе
Фиорентина
Ювентус
Милан
Интер
Дженоа
ФералпиСало
Удинезе
Зюдтирол
Монца
СПАЛ
Парма
Каляри
Фросиноне
Асколи
Монополи
Емполи
Карпи
Читадела
Равена
Про Патрия
Катания
Про Верчели
Арецо
Катанзаро
Реджана
Виртус Франкавила
Триестина
Болоня
Рома
Мантова
Потенца
Лече
Венеция
Трапани
Сасуоло
Кротоне
Салернитана
Сампдория
Специя
Лацио
Пескара
Пиза
Имолезе
Самбенедетезе
Витербезе
Торино
Пиаченца
Юве Стабия
Фермана
Киево
Карарезе
Турис
Адриезе
Понсако
Фанфуля
Беневенто
Ренде
Козенца
Виртус Ентела
Казертана
Ланузеи
Бреша
Новара
Сан Ремо
Верона
Александрия
Порденоне
Сиена
Падуа
Кавезе
Аталанта
Мателика
Чита ди Фазано
Виченца Виртус
Ливорно
1Наполи 2–0 1–1 1–0
2Перуджа 1–0 2–1
3Кремонезе 1–0 4–0
4Фиорентина 3–1 2–0 2–1
5Ювентус 0–0 4–0 3–1
6Милан 1–1 3–0 4–2
7Интер 0–1 2–1 4–1
8Дженоа 3–2 4–1
9ФералпиСало
10Удинезе 3–1 4–0
11Зюдтирол 4–2
12Монца 2–0
13СПАЛ 3–1 5–1
14Парма 2–1 0–2 3–1
15Каляри 2–1 2–1
16Фросиноне 5–1 4–0
17Асколи 5–1 2–0
18Монополи 4–1 1–0
19Емполи 2–1 2–1
20Карпи
21Читадела 3–3 3–0
22Равена 1–0
23Про Патрия 1–0
24Катания 3–0
25Про Верчели 2–0
26Арецо 1–0
27Катанзаро 4–1
28Реджана 3–2
29Виртус Франкавила 2–1
30Триестина 3–1
31Болоня
32Рома
33Мантова
34Потенца 2–0
35Лече 4–0
36Венеция 2–1
37Трапани 3–1
38Сасуоло 1–2 1–0
39Кротоне 4–3 1–3
40Салернитана 3–1
41Сампдория
42Специя 5–0
43Лацио 4–0
44Пескара 3–2
45Пиза 0–3 3–0
46Имолезе 3–3
47Самбенедетезе
48Витербезе
49Торино 1–1
50Пиаченца 1–1
51Юве Стабия 1–1
52Фермана
53Киево 1–1
54Карарезе 1–1
55Турис
56Адриезе 0–1
57Понсако
58Фанфуля
59Беневенто 3–4
60Ренде
61Козенца
62Виртус Ентела 1–2
63Казертана
64Ланузеи
65Бреша
66Новара
67Сан Ремо
68Верона 1–2
69Александрия
70Порденоне 1–2
71Сиена 0–2
72Падуа
73Кавезе
74Аталанта
75Мателика
76Чита ди Фазано
77Виченца Виртус
78Ливорно 0–1

Кръгове

1
2
3
4
8
Кръг 1
Stadio Giovanni Paolo II 3 авг. 2019 5:30 pm
Виртус Франкавила лого
Виртус Франкавила
2 1
Новара лого
Новара
3 авг. 2019 5:30 pm
Stadio Giovanni Paolo II
Виртус Франкавила
2
1
Новара
Stadio Silvio Piola 3 авг. 2019 6:30 pm
Про Верчели лого
Про Верчели
2 0
Ренде лого
Ренде
3 авг. 2019 6:30 pm
Stadio Silvio Piola
Про Верчели
2
0
Ренде
Допълнително време
4 авг. 2019 4:00 pm
Зюдтирол лого
Зюдтирол
4 2
Чита ди Фазано лого
Чита ди Фазано
4 авг. 2019 4:00 pm
Зюдтирол
4
2
Чита ди Фазано
Stadio Comunale Bruno Benelli 4 авг. 2019 5:30 pm
Равена лого
Равена
1 0
Сан Ремо лого
Сан Ремо
4 авг. 2019 5:30 pm
Stadio Comunale Bruno Benelli
Равена
1
0
Сан Ремо
Stadio dei Marmi 4 авг. 2019 5:30 pm
Карарезе лого
Карарезе
1 1
Фермана лого
Фермана
4 авг. 2019 5:30 pm
Stadio dei Marmi
Карарезе
1
1
Фермана
Дузпи 5-4
Stadio Lino Turina 4 авг. 2019 5:30 pm
Адриезе лого
Адриезе
0 1
ФералпиСало лого
ФералпиСало
4 авг. 2019 5:30 pm
Stadio Lino Turina
Адриезе
0
1
ФералпиСало
Stadio Leonardo Garilli 4 авг. 2019 6:00 pm
Пиаченца лого
Пиаченца
1 1
Витербезе лого
Витербезе
4 авг. 2019 6:00 pm
Stadio Leonardo Garilli
Пиаченца
1
1
Витербезе
Дузпи 3-2
Stadio Carlo Speroni 4 авг. 2019 6:30 pm
Про Патрия лого
Про Патрия
1 0
Мателика лого
Мателика
4 авг. 2019 6:30 pm
Stadio Carlo Speroni
Про Патрия
1
0
Мателика
Stadio Comunale Brianteo 4 авг. 2019 6:30 pm
Монца лого
Монца
2 0
Александрия лого
Александрия
4 авг. 2019 6:30 pm
Stadio Comunale Brianteo
Монца
2
0
Александрия
Stadio Nicola Ceravolo 4 авг. 2019 7:00 pm
Катанзаро лого
Катанзаро
4 1
Казертана лого
Казертана
4 авг. 2019 7:00 pm
Stadio Nicola Ceravolo
Катанзаро
4
1
Казертана
Допълнително време
Stadio Nereo Rocco 4 авг. 2019 8:00 pm
Триестина лого
Триестина
3 1
Кавезе лого
Кавезе
4 авг. 2019 8:00 pm
Stadio Nereo Rocco
Триестина
3
1
Кавезе
Stadio Comunale Artemio Franchi - Montepaschi Arena 4 авг. 2019 8:30 pm
Сиена лого
Сиена
0 2
Мантова лого
Мантова
4 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Comunale Artemio Franchi - Montepaschi Arena
Сиена
0
2
Мантова
Stadio Romeo Galli 4 авг. 2019 8:30 pm
Имолезе лого
Имолезе
3 3
Самбенедетезе лого
Самбенедетезе
4 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Romeo Galli
Имолезе
3
3
Самбенедетезе
Дузпи 4-3
Stadio Angelo Massimino 4 авг. 2019 8:30 pm
Катания лого
Катания
3 0
Фанфуля лого
Фанфуля
4 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Angelo Massimino
Катания
3
0
Фанфуля
Stadio Vito Simone Veneziani 4 авг. 2019 8:30 pm
Монополи лого
Монополи
4 1
Понсако лого
Понсако
4 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Vito Simone Veneziani
Монополи
4
1
Понсако
Stadio Città di Arezzo 4 авг. 2019 8:45 pm
Арецо лого
Арецо
1 0
Турис лого
Турис
4 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Città di Arezzo
Арецо
1
0
Турис
Stadio Comunale Alfredo Viviani 4 авг. 2019 9:00 pm
Потенца лого
Потенца
2 0
Ланузеи лого
Ланузеи
4 авг. 2019 9:00 pm
Stadio Comunale Alfredo Viviani
Потенца
2
0
Ланузеи
6 авг. 2019 8:30 pm
Реджана лого
Реджана
3 2
Виченца Виртус лого
Виченца Виртус
6 авг. 2019 8:30 pm
Реджана
3
2
Виченца Виртус
Кръг 2
Stadio Cino e Lillo Del Duca 10 авг. 2019 6:30 pm
Асколи лого
Асколи
5 1
Про Верчели лого
Про Верчели
10 авг. 2019 6:30 pm
Stadio Cino e Lillo Del Duca
Асколи
5
1
Про Верчели
Stadio Alberto Picco 11 авг. 2019 6:00 pm
Специя лого
Специя
5 0
Про Патрия лого
Про Патрия
11 авг. 2019 6:00 pm
Stadio Alberto Picco
Специя
5
0
Про Патрия
Stadio Marc'Antonio Bentegodi 11 авг. 2019 6:30 pm
Киево лого
Киево
1 1
Равена лого
Равена
11 авг. 2019 6:30 pm
Stadio Marc'Antonio Bentegodi
Киево
1
1
Равена
Дузпи 3-1
Stadio Pierluigi Penzo 11 авг. 2019 7:00 pm
Венеция лого
Венеция
2 1
Катания лого
Катания
11 авг. 2019 7:00 pm
Stadio Pierluigi Penzo
Венеция
2
1
Катания
Stadio Carlo Castellani 11 авг. 2019 8:30 pm
Емполи лого
Емполи
2 1
Реджана лого
Реджана
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Carlo Castellani
Емполи
2
1
Реджана
Dacia Arena 11 авг. 2019 8:30 pm
Порденоне лого
Порденоне
1 2
ФералпиСало лого
ФералпиСало
11 авг. 2019 8:30 pm
Dacia Arena
Порденоне
1
2
ФералпиСало
Stadio Renato Curi 11 авг. 2019 8:30 pm
Перуджа лого
Перуджа
1 0
Триестина лого
Триестина
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Renato Curi
Перуджа
1
0
Триестина
Stadio Giovanni Zini 11 авг. 2019 8:30 pm
Кремонезе лого
Кремонезе
4 0
Виртус Франкавила лого
Виртус Франкавила
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Giovanni Zini
Кремонезе
4
0
Виртус Франкавила
Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia 11 авг. 2019 8:30 pm
Пескара лого
Пескара
3 2
Мантова лого
Мантова
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia
Пескара
3
2
Мантова
Stadio Ciro Vigorito 11 авг. 2019 8:30 pm
Беневенто лого
Беневенто
3 4
Монца лого
Монца
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Ciro Vigorito
Беневенто
3
4
Монца
Stadio Polisportivo Provinciale 11 авг. 2019 8:30 pm
Трапани лого
Трапани
3 1
Пиаченца лого
Пиаченца
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Polisportivo Provinciale
Трапани
3
1
Пиаченца
Stadio Benito Stirpe 11 авг. 2019 8:30 pm
Фросиноне лого
Фросиноне
4 0
Карарезе лого
Карарезе
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Benito Stirpe
Фросиноне
4
0
Карарезе
Stadio Vito Simone Veneziani 11 авг. 2019 8:30 pm
Монополи лого
Монополи
1 0
Козенца лого
Козенца
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Vito Simone Veneziani
Монополи
1
0
Козенца
Stadio Comunale Chiavari 11 авг. 2019 8:30 pm
Виртус Ентела лого
Виртус Ентела
1 2
Зюдтирол лого
Зюдтирол
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Comunale Chiavari
Виртус Ентела
1
2
Зюдтирол
Stadio Pier Cesare Tombolato 11 авг. 2019 8:30 pm
Читадела лого
Читадела
3 0
Падуа лого
Падуа
11 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Pier Cesare Tombolato
Читадела
3
0
Падуа
Stadio Ezio Scida 11 авг. 2019 8:45 pm
Кротоне лого
Кротоне
4 3
Арецо лого
Арецо
11 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Ezio Scida
Кротоне
4
3
Арецо
Stadio Arechi 11 авг. 2019 8:45 pm
Салернитана лого
Салернитана
3 1
Катанзаро лого
Катанзаро
11 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Arechi
Салернитана
3
1
Катанзаро
Stadio Comunale Romeo Menti 11 авг. 2019 8:45 pm
Юве Стабия лого
Юве Стабия
1 1
Имолезе лого
Имолезе
11 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Comunale Romeo Menti
Юве Стабия
1
1
Имолезе
Дузпи 2-3
Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani 11 авг. 2019 8:45 pm
Пиза лого
Пиза
3 0
Потенца лого
Потенца
11 авг. 2019 8:45 pm
Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani
Пиза
3
0
Потенца
Stadio Armando Picchi 11 авг. 2019 8:45 pm
Ливорно лого
Ливорно
0 1
Карпи лого
Карпи
11 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Armando Picchi
Ливорно
0
1
Карпи
Кръг 3
Stadio Comunale Chiavari 16 авг. 2019 8:30 pm
Дженоа лого
Дженоа
4 1
Имолезе лого
Имолезе
16 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Comunale Chiavari
Дженоа
4
1
Имолезе
Stadio Ennio Tardini 17 авг. 2019 6:00 pm
Парма лого
Парма
3 1
Венеция лого
Венеция
17 авг. 2019 6:00 pm
Stadio Ennio Tardini
Парма
3
1
Венеция
Stadio Renato Curi 18 авг. 2019 6:00 pm
Перуджа лого
Перуджа
2 1
Бреша лого
Бреша
18 авг. 2019 6:00 pm
Stadio Renato Curi
Перуджа
2
1
Бреша
Допълнително време
Stadio Artemio Franchi 18 авг. 2019 6:15 pm
Фиорентина лого
Фиорентина
3 1
Монца лого
Монца
18 авг. 2019 6:15 pm
Stadio Artemio Franchi
Фиорентина
3
1
Монца
Stadio Marc'Antonio Bentegodi 18 авг. 2019 8:30 pm
Верона лого
Верона
1 2
Кремонезе лого
Кремонезе
18 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Marc'Antonio Bentegodi
Верона
1
2
Кремонезе
Допълнително време
Stadio Cino e Lillo Del Duca 18 авг. 2019 8:30 pm
Асколи лого
Асколи
2 0
Трапани лого
Трапани
18 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Cino e Lillo Del Duca
Асколи
2
0
Трапани
Stadio Benito Stirpe 18 авг. 2019 8:30 pm
Фросиноне лого
Фросиноне
5 1
Монополи лого
Монополи
18 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Benito Stirpe
Фросиноне
5
1
Монополи
Sardegna Arena 18 авг. 2019 8:30 pm
Каляри лого
Каляри
2 1
Киево лого
Киево
18 авг. 2019 8:30 pm
Sardegna Arena
Каляри
2
1
Киево
Stadio Pier Cesare Tombolato 18 авг. 2019 8:30 pm
Читадела лого
Читадела
3 3
Карпи лого
Карпи
18 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Pier Cesare Tombolato
Читадела
3
3
Карпи
Дузпи 5-4
Stadio Carlo Castellani 18 авг. 2019 8:30 pm
Емполи лого
Емполи
2 1
Пескара лого
Пескара
18 авг. 2019 8:30 pm
Stadio Carlo Castellani
Емполи
2
1
Пескара
Допълнително време
Dacia Arena 18 авг. 2019 8:30 pm
Удинезе лого
Удинезе
3 1
Зюдтирол лого
Зюдтирол
18 авг. 2019 8:30 pm
Dacia Arena
Удинезе
3
1
Зюдтирол
18 авг. 2019 8:45 pm
Сасуоло лого
Сасуоло
1 0
Специя лого
Специя
18 авг. 2019 8:45 pm
Сасуоло
1
0
Специя
Stadio Paolo Mazza 18 авг. 2019 8:45 pm
СПАЛ лого
СПАЛ
3 1
ФералпиСало лого
ФералпиСало
18 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Paolo Mazza
СПАЛ
3
1
ФералпиСало
Stadio Comunale Via del Mare 18 авг. 2019 8:45 pm
Лече лого
Лече
4 0
Салернитана лого
Салернитана
18 авг. 2019 8:45 pm
Stadio Comunale Via del Mare
Лече
4
0
Салернитана
Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani 18 авг. 2019 8:45 pm
Пиза лого
Пиза
0 3
Болоня лого
Болоня
18 авг. 2019 8:45 pm
Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani
Пиза
0
3
Болоня
Stadio Ezio Scida 18 авг. 2019 9:00 pm
Кротоне лого
Кротоне
1 3
Сампдория лого
Сампдория
18 авг. 2019 9:00 pm
Stadio Ezio Scida
Кротоне
1
3
Сампдория
Кръг 4
Stadio Giovanni Zini 3 дек. 2019 4:00 pm
Кремонезе лого
Кремонезе
1 0
Емполи лого
Емполи
3 дек. 2019 4:00 pm
Stadio Giovanni Zini
Кремонезе
1
0
Емполи
Stadio Comunale Luigi Ferraris 3 дек. 2019 7:00 pm
Дженоа лого
Дженоа
3 2
Асколи лого
Асколи
3 дек. 2019 7:00 pm
Stadio Comunale Luigi Ferraris
Дженоа
3
2
Асколи
Stadio Artemio Franchi 3 дек. 2019 10:00 pm
Фиорентина лого
Фиорентина
2 0
Читадела лого
Читадела
3 дек. 2019 10:00 pm
Stadio Artemio Franchi
Фиорентина
2
0
Читадела
4 дек. 2019 4:00 pm
Сасуоло лого
Сасуоло
1 2
Перуджа лого
Перуджа
4 дек. 2019 4:00 pm
Сасуоло
1
2
Перуджа
Stadio Paolo Mazza 4 дек. 2019 7:00 pm
СПАЛ лого
СПАЛ
5 1
Лече лого
Лече
4 дек. 2019 7:00 pm
Stadio Paolo Mazza
СПАЛ
5
1
Лече
Dacia Arena 4 дек. 2019 10:00 pm
Удинезе лого
Удинезе
4 0
Болоня лого
Болоня
4 дек. 2019 10:00 pm
Dacia Arena
Удинезе
4
0
Болоня
Stadio Ennio Tardini 5 дек. 2019 7:00 pm
Парма лого
Парма
2 1
Фросиноне лого
Фросиноне
5 дек. 2019 7:00 pm
Stadio Ennio Tardini
Парма
2
1
Фросиноне
Sardegna Arena 5 дек. 2019 10:00 pm
Каляри лого
Каляри
2 1
Сампдория лого
Сампдория
5 дек. 2019 10:00 pm
Sardegna Arena
Каляри
2
1
Сампдория
Кръг 8
Stadio Olimpico Grande Torino 9 ян. 2020 10:15 pm
Торино лого
Торино
1 1
Дженоа лого
Дженоа
9 ян. 2020 10:15 pm
Stadio Olimpico Grande Torino
Торино
1
1
Дженоа
Дузпи 5-3
Stadio San Paolo 14 ян. 2020 4:00 pm
Наполи лого
Наполи
2 0
Перуджа лого
Перуджа
14 ян. 2020 4:00 pm
Stadio San Paolo
Наполи
2
0
Перуджа
Stadio Olimpico 14 ян. 2020 7:00 pm
Лацио лого
Лацио
4 0
Кремонезе лого
Кремонезе
14 ян. 2020 7:00 pm
Stadio Olimpico
Лацио
4
0
Кремонезе
Stadio Giuseppe Meazza 14 ян. 2020 9:45 pm
Интер лого
Интер
4 1
Каляри лого
Каляри
14 ян. 2020 9:45 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Интер
4
1
Каляри
Stadio Artemio Franchi 15 ян. 2020 4:00 pm
Фиорентина лого
Фиорентина
2 1
Аталанта лого
Аталанта
15 ян. 2020 4:00 pm
Stadio Artemio Franchi
Фиорентина
2
1
Аталанта
Stadio Giuseppe Meazza 15 ян. 2020 7:00 pm
Милан лого
Милан
3 0
СПАЛ лого
СПАЛ
15 ян. 2020 7:00 pm
Stadio Giuseppe Meazza
Милан
3
0
СПАЛ
Allianz Stadium 15 ян. 2020 9:45 pm
Ювентус лого
Ювентус
4 0
Удинезе лого
Удинезе
15 ян. 2020 9:45 pm
Allianz Stadium
Ювентус
4
0
Удинезе
Stadio Ennio Tardini 16 ян. 2020 10:15 pm
Парма лого
Парма
0 2
Рома лого
Рома
16 ян. 2020 10:15 pm
Stadio Ennio Tardini
Парма
0
2
Рома
Купа Италия е футболен турнир в който взимат участие всички отбори от Серия А и Серия Б. Ювентус е рекордьор по спечелени купи, като държи 10 трофея. 7sport.net предлага подробна статистика за Купа на Италия за сеозн2019/2020, резултати от срещите и схема на отборите за всички фази на турнира, включително финал.
P