fbpx

Ередивизие, Холандия

Ередивизи

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п з п п п
>
18
2
5
54
17
37
56
2
п п з з п
>
18
2
5
68
23
45
56
3
п п п р п
>
14
8
3
50
35
15
50
4
п п п р п
>
14
7
5
54
28
26
49
5
з р з п з
>
13
5
8
37
34
3
44
6
п з п п з
>
12
6
12
49
47
2
42
7
р р п з п
>
12
5
8
50
34
16
41
8
з п з з п
>
12
5
9
45
35
10
41
9
п з п р п
>
10
6
10
40
34
6
36
10
п п з з з
>
10
5
11
27
26
1
35
11
р з р п з
>
8
9
9
41
41
0
33
12
п р п з п
>
9
5
12
32
45
-13
32
13
р п п р з
>
8
4
14
24
51
-27
28
14
з п з з з
>
7
6
13
34
46
-12
27
15
з р з р р
>
6
8
12
29
52
-23
26
16
р з з п р
>
7
5
14
37
55
-18
26
17
р з з п з
>
7
5
20
38
68
-30
26
18
з з р р з
>
4
7
15
25
54
-29
19
19
р п п з
4
2
1
1
5
4
1
7
20
р п р з
4
1
2
1
7
7
0
5
21
р п р з
4
1
2
1
5
6
-1
5
22
п з
2
1
0
1
2
3
-1
3
23
р з
2
0
1
1
2
3
-1
1
24
з р
2
0
1
1
2
3
-1
1
25
р з
2
0
1
1
3
4
-1
1
26
з з
2
0
0
2
0
5
-5
0
покажи на цял екран
АЗ Алкмаар
Аякс
Фейенорд
ПСВ Айндховен
Вилем II
Спарта Ротердам
Утрехт
Витес
Хераклес
Гронинген
Хееренвеен
Еммен
ВВВ Венло
Твенте
Фортуна Ситард
Цволе
Валвейк
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Де Граафсхап
Гоу Ахед Игълс
Камбуур
НЕК Ниймеген
Ден Бош
Екселсиор
Алмере Сити
Ос
1АЗ Алкмаар 1–0 1–3 5–1 2–0 0–0 2–4 3–0 1–0 3–0 4–0 2–0 4–0 4–0
2Аякс 0–2 4–0 1–0 0–2 2–1 4–0 4–1 2–0 4–1 5–0 5–0 3–0 6–1
3Фейенорд 0–3 3–1 2–0 2–2 1–1 1–1 3–1 3–0 5–1 2–1 1–0 3–2 3–2
4ПСВ Айндховен 0–4 1–1 1–1 3–0 5–0 3–1 2–1 4–1 1–1 5–0 4–1 3–1
5Вилем II 1–1 0–1 2–1 4–0 1–1 0–2 1–0 3–1 2–1 1–0 0–0 0–0 2–1
6Спарта Ротердам 3–0 1–4 2–2 1–2 2–0 0–0 1–2 5–1 4–1 2–1 1–1 4–0 4–2 1–2 3–0
7Утрехт 0–3 1–2 3–0 2–0 5–1 3–1 1–2 2–1 6–0 3–1 0–1 4–0
8Витес 2–1 2–2 0–0 1–2 2–1 1–2 4–2 1–1 3–0 1–0 4–2 3–0 0–2
9Хераклес 1–0 2–3 0–2 4–1 1–3 1–1 0–4 2–0 6–1 2–0 4–0 4–2 4–0
10Гронинген 2–1 1–1 0–1 2–0 2–0 0–1 1–0 1–2 2–0 0–1 1–3 2–0 3–0
11Хееренвеен 1–2 1–3 1–1 1–2 2–1 1–1 3–2 1–1 1–1 1–1 0–0 1–1 1–0 2–2
12Еммен 3–3 1–1 4–2 2–0 2–1 1–0 0–1 2–0 3–0 2–0 2–1 1–3 3–0
13ВВВ Венло 1–4 0–3 1–1 1–1 0–4 1–0 2–1 0–3 2–0 2–1 0–0 1–2 3–1
14Твенте 2–0 2–5 1–1 0–1 2–0 3–1 0–3 2–3 0–0 2–3 4–1 2–1 3–3
15Фортуна Ситард 4–2 2–3 0–0 1–3 1–1 1–0 2–1 0–0 4–1 2–3 1–1 3–2 1–0
16Цволе 0–3 2–4 3–4 0–4 1–3 2–2 3–3 4–3 1–0 3–1 6–2 3–1
17Валвейк 0–2 1–2 1–3 0–1 2–1 1–2 2–0 1–3 1–1 1–2 3–0 0–0 0–3 0–0 3–0 2–1
18Алес Дор Уфенинг Ден Хааг 0–1 0–2 0–3 3–3 1–2 2–4 0–0 0–0 1–1 1–1 1–0 0–0 2–0
19Де Граафсхап 0–2 2–0
20Гоу Ахед Игълс 4–5 2–2
21Камбуур 1–1 2–2
22НЕК Ниймеген 2–0
23Ден Бош 0–1
24Екселсиор 1–1
25Алмере Сити 1–2
26Ос 0–2
Кръг 1
Goffertstadion 10 май 2019 6:30 pm
НЕК Ниймеген
2 0
Валвейк
Cambuurstadion 10 май 2019 8:45 pm
Камбуур
2 2
Алмере Сити
Mandemakers Stadion 14 май 2019 6:30 pm
Валвейк
3 0
НЕК Ниймеген
Yanmar Stadion 14 май 2019 8:45 pm
Алмере Сити
1 2
Камбуур
MAC³PARK Stadion 2 авг. 2019 8:00 pm
Цволе
1 3
Вилем II
De Oude Meerdijk 3 авг. 2019 6:30 pm
Еммен
0 1
Гронинген
GelreDome 3 авг. 2019 6:30 pm
Витес
2 2
Аякс
Covebo Stadion – De Koel – 3 авг. 2019 8:45 pm
ВВВ Венло
3 1
Валвейк
De Grolsch Veste 3 авг. 2019 8:45 pm
Твенте
1 1
ПСВ Айндховен
4 авг. 2019 12:15 pm
Хераклес
0 4
Хееренвеен
Stadion Feijenoord 4 авг. 2019 2:30 pm
Фейенорд
2 2
Спарта Ротердам
Cars Jeans Stadion 4 авг. 2019 4:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
2 4
Утрехт
AFAS Stadion 4 авг. 2019 8:00 pm
АЗ Алкмаар
4 0
Фортуна Ситард
Кръг 2
De Adelaarshorst 19 май 2019 12:15 pm
Гоу Ахед Игълс
2 2
Ден Бош
Mandemakers Stadion 19 май 2019 2:30 pm
Валвейк
2 1
Екселсиор
Frans Heesen Stadion 19 май 2019 4:45 pm
Ос
0 2
Спарта Ротердам
Cambuurstadion 19 май 2019 8:00 pm
Камбуур
1 1
Де Граафсхап
22 май 2019 6:30 pm
Ден Бош
0 1
Гоу Ахед Игълс
22 май 2019 6:30 pm
Екселсиор
1 1
Валвейк
Sparta-Stadion Het Kasteel 22 май 2019 8:45 pm
Спарта Ротердам
3 0
Ос
Stadion De Vijverberg 22 май 2019 8:45 pm
Де Граафсхап
2 0
Камбуур
Sparta-Stadion Het Kasteel 9 авг. 2019 8:00 pm
Спарта Ротердам
4 1
ВВВ Венло
Hitachi Capital Mobility Stadium 10 авг. 2019 6:30 pm
Гронинген
1 3
Твенте
Johan Cruijff Arena 10 авг. 2019 7:45 pm
Аякс
5 0
Еммен
Koning Willem II Stadion 10 авг. 2019 8:45 pm
Вилем II
0 2
Витес
Fortuna Sittard Stadion 11 авг. 2019 12:15 pm
Фортуна Ситард
1 1
Хераклес
Abe Lenstra Stadion 11 авг. 2019 2:30 pm
Хееренвеен
1 1
Фейенорд
Mandemakers Stadion 11 авг. 2019 2:30 pm
Валвейк
0 2
АЗ Алкмаар
Stadion Galgenwaard 11 авг. 2019 4:45 pm
Утрехт
3 1
Цволе
Philips Stadion 11 авг. 2019 8:00 pm
ПСВ Айндховен
3 1
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Кръг 3
Mandemakers Stadion 25 май 2019 6:30 pm
Валвейк
0 0
Гоу Ахед Игълс
Sparta-Stadion Het Kasteel 25 май 2019 8:45 pm
Спарта Ротердам
1 2
Де Граафсхап
De Adelaarshorst 28 май 2019 6:30 pm
Гоу Ахед Игълс
4 5
Валвейк
Stadion De Vijverberg 28 май 2019 8:45 pm
Де Граафсхап
0 2
Спарта Ротердам
GelreDome 16 авг. 2019 8:00 pm
Витес
3 0
Цволе
Covebo Stadion – De Koel – 17 авг. 2019 6:30 pm
ВВВ Венло
1 4
Аякс
Cars Jeans Stadion 17 авг. 2019 6:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
1 2
Спарта Ротердам
De Oude Meerdijk 17 авг. 2019 8:45 pm
Еммен
2 0
Хееренвеен
Fortuna Sittard Stadion 18 авг. 2019 12:15 pm
Фортуна Ситард
2 3
Вилем II
De Grolsch Veste 18 авг. 2019 2:30 pm
Твенте
3 3
Валвейк
Stadion Feijenoord 18 авг. 2019 4:45 pm
Фейенорд
1 1
Утрехт
Cars Jeans Stadion 18 авг. 2019 4:45 pm
АЗ Алкмаар
0 0
Гронинген
18 авг. 2019 8:00 pm
Хераклес
0 2
ПСВ Айндховен
Кръг 4
Koning Willem II Stadion 24 авг. 2019 6:30 pm
Вилем II
2 1
Еммен
24 авг. 2019 7:45 pm
Хераклес
1 1
Витес
Abe Lenstra Stadion 24 авг. 2019 8:45 pm
Хееренвеен
0 0
Твенте
Mandemakers Stadion 25 авг. 2019 12:15 pm
Валвейк
0 3
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Stadion Galgenwaard 25 авг. 2019 2:30 pm
Утрехт
1 2
ВВВ Венло
MAC³PARK Stadion 25 авг. 2019 4:45 pm
Цволе
2 2
Спарта Ротердам
Philips Stadion 25 сеп. 2019 6:30 pm
ПСВ Айндховен
3 1
Гронинген
Johan Cruijff Arena 25 сеп. 2019 8:45 pm
Аякс
5 0
Фортуна Ситард
Stadion Feijenoord 26 сеп. 2019 8:00 pm
Фейенорд
0 3
АЗ Алкмаар
Кръг 5
De Oude Meerdijk 30 авг. 2019 8:00 pm
Еммен
1 3
Цволе
Abe Lenstra Stadion 31 авг. 2019 6:30 pm
Хееренвеен
1 1
Фортуна Ситард
Hitachi Capital Mobility Stadium 31 авг. 2019 7:45 pm
Гронинген
1 2
Хераклес
Cars Jeans Stadion 31 авг. 2019 8:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
1 0
ВВВ Венло
De Grolsch Veste 1 сеп. 2019 12:15 pm
Твенте
3 1
Утрехт
Sparta-Stadion Het Kasteel 1 сеп. 2019 2:30 pm
Спарта Ротердам
1 4
Аякс
Koning Willem II Stadion 1 сеп. 2019 4:45 pm
Вилем II
0 1
Фейенорд
GelreDome 1 сеп. 2019 4:45 pm
Витес
2 1
АЗ Алкмаар
Mandemakers Stadion 1 сеп. 2019 8:00 pm
Валвейк
1 3
ПСВ Айндховен
Кръг 6
Cars Jeans Stadion 14 сеп. 2019 6:30 pm
АЗ Алкмаар
5 1
Спарта Ротердам
Johan Cruijff Arena 14 сеп. 2019 6:30 pm
Аякс
4 1
Хееренвеен
Covebo Stadion – De Koel – 14 сеп. 2019 7:45 pm
ВВВ Венло
2 1
Гронинген
Philips Stadion 14 сеп. 2019 8:45 pm
ПСВ Айндховен
5 0
Витес
Stadion Galgenwaard 14 сеп. 2019 8:45 pm
Утрехт
3 1
Еммен
MAC³PARK Stadion 15 сеп. 2019 12:15 pm
Цволе
6 2
Валвейк
Stadion Feijenoord 15 сеп. 2019 2:30 pm
Фейенорд
3 2
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
15 сеп. 2019 2:30 pm
Хераклес
4 1
Вилем II
Fortuna Sittard Stadion 15 сеп. 2019 4:45 pm
Фортуна Ситард
2 3
Твенте
Кръг 7
De Grolsch Veste 20 сеп. 2019 8:00 pm
Твенте
2 3
Хераклес
Sparta-Stadion Het Kasteel 21 сеп. 2019 6:30 pm
Спарта Ротердам
4 0
Валвейк
Koning Willem II Stadion 21 сеп. 2019 7:45 pm
Вилем II
1 0
ВВВ Венло
Hitachi Capital Mobility Stadium 21 сеп. 2019 7:45 pm
Гронинген
2 0
Цволе
GelreDome 21 сеп. 2019 8:45 pm
Витес
4 2
Фортуна Ситард
Abe Lenstra Stadion 22 сеп. 2019 12:15 pm
Хееренвеен
1 1
Утрехт
De Oude Meerdijk 22 сеп. 2019 2:30 pm
Еммен
3 3
Фейенорд
Cars Jeans Stadion 22 сеп. 2019 4:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
0 1
АЗ Алкмаар
Philips Stadion 22 сеп. 2019 4:45 pm
ПСВ Айндховен
1 1
Аякс
Кръг 8
De Oude Meerdijk 27 сеп. 2019 8:00 pm
Еммен
3 0
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Covebo Stadion – De Koel – 28 сеп. 2019 6:30 pm
ВВВ Венло
0 3
Хееренвеен
Johan Cruijff Arena 28 сеп. 2019 7:45 pm
Аякс
2 0
Гронинген
Fortuna Sittard Stadion 28 сеп. 2019 8:45 pm
Фортуна Ситард
0 0
Спарта Ротердам
Mandemakers Stadion 29 сеп. 2019 12:15 pm
Валвейк
1 2
Витес
MAC³PARK Stadion 29 сеп. 2019 2:30 pm
Цволе
0 4
ПСВ Айндховен
Stadion Galgenwaard 29 сеп. 2019 2:30 pm
Утрехт
2 0
Вилем II
Cars Jeans Stadion 29 сеп. 2019 4:45 pm
АЗ Алкмаар
2 0
Хераклес
Stadion Feijenoord 29 сеп. 2019 4:45 pm
Фейенорд
5 1
Твенте
Кръг 9
Hitachi Capital Mobility Stadium 4 окт. 2019 8:00 pm
Гронинген
3 0
Валвейк
5 окт. 2019 6:30 pm
Хераклес
2 0
Еммен
Sparta-Stadion Het Kasteel 5 окт. 2019 7:45 pm
Спарта Ротердам
2 1
Твенте
GelreDome 5 окт. 2019 7:45 pm
Витес
2 1
Утрехт
Abe Lenstra Stadion 5 окт. 2019 8:45 pm
Хееренвеен
1 0
Цволе
Cars Jeans Stadion 6 окт. 2019 12:15 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
0 2
Аякс
Fortuna Sittard Stadion 6 окт. 2019 2:30 pm
Фортуна Ситард
4 2
Фейенорд
Philips Stadion 6 окт. 2019 4:45 pm
ПСВ Айндховен
4 1
ВВВ Венло
Koning Willem II Stadion 6 окт. 2019 4:45 pm
Вилем II
1 1
АЗ Алкмаар
Кръг 10
Cars Jeans Stadion 19 окт. 2019 6:30 pm
АЗ Алкмаар
2 4
Хееренвеен
Mandemakers Stadion 19 окт. 2019 6:30 pm
Валвейк
1 2
Аякс
De Grolsch Veste 19 окт. 2019 7:45 pm
Твенте
0 1
Вилем II
Stadion Galgenwaard 19 окт. 2019 8:45 pm
Утрехт
3 0
ПСВ Айндховен
Covebo Stadion – De Koel – 19 окт. 2019 8:45 pm
ВВВ Венло
0 4
Витес
MAC³PARK Stadion 20 окт. 2019 12:15 pm
Цволе
3 1
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
De Oude Meerdijk 20 окт. 2019 2:30 pm
Еммен
2 1
Фортуна Ситард
Hitachi Capital Mobility Stadium 20 окт. 2019 2:30 pm
Гронинген
2 0
Спарта Ротердам
Stadion Feijenoord 20 окт. 2019 4:45 pm
Фейенорд
1 1
Хераклес
Кръг 11
De Grolsch Veste 25 окт. 2019 8:00 pm
Твенте
4 1
Еммен
Koning Willem II Stadion 26 окт. 2019 6:30 pm
Вилем II
2 1
Валвейк
GelreDome 26 окт. 2019 7:45 pm
Витес
0 2
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Fortuna Sittard Stadion 26 окт. 2019 8:15 pm
Фортуна Ситард
4 1
ВВВ Венло
26 окт. 2019 8:45 pm
Хераклес
4 0
Цволе
Abe Lenstra Stadion 27 окт. 2019 1:15 pm
Хееренвеен
1 1
Гронинген
Sparta-Stadion Het Kasteel 27 окт. 2019 3:30 pm
Спарта Ротердам
1 2
Утрехт
Philips Stadion 27 окт. 2019 3:30 pm
ПСВ Айндховен
0 4
АЗ Алкмаар
Johan Cruijff Arena 27 окт. 2019 5:45 pm
Аякс
4 0
Фейенорд
Кръг 12
MAC³PARK Stadion 1 ное. 2019 9:00 pm
Цволе
2 4
Аякс
Mandemakers Stadion 2 ное. 2019 7:30 pm
Валвейк
2 0
Хераклес
Sparta-Stadion Het Kasteel 2 ное. 2019 8:45 pm
Спарта Ротердам
2 2
ПСВ Айндховен
Cars Jeans Stadion 2 ное. 2019 9:45 pm
АЗ Алкмаар
3 0
Твенте
De Oude Meerdijk 3 ное. 2019 1:15 pm
Еммен
2 1
Витес
Stadion Galgenwaard 3 ное. 2019 3:30 pm
Утрехт
6 0
Фортуна Ситард
Covebo Stadion – De Koel – 3 ное. 2019 3:30 pm
ВВВ Венло
0 3
Фейенорд
Hitachi Capital Mobility Stadium 3 ное. 2019 3:30 pm
Гронинген
2 0
Вилем II
Cars Jeans Stadion 3 ное. 2019 5:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
1 1
Хееренвеен
Кръг 13
GelreDome 8 ное. 2019 9:00 pm
Витес
1 2
Гронинген
Abe Lenstra Stadion 9 ное. 2019 7:30 pm
Хееренвеен
2 1
Спарта Ротердам
Fortuna Sittard Stadion 9 ное. 2019 8:45 pm
Фортуна Ситард
1 0
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
9 ное. 2019 9:45 pm
Хераклес
6 1
ВВВ Венло
Johan Cruijff Arena 10 ное. 2019 1:15 pm
Аякс
4 0
Утрехт
Koning Willem II Stadion 10 ное. 2019 3:30 pm
Вилем II
2 1
ПСВ Айндховен
De Grolsch Veste 10 ное. 2019 3:30 pm
Твенте
2 1
Цволе
Stadion Feijenoord 10 ное. 2019 5:45 pm
Фейенорд
3 2
Валвейк
Cars Jeans Stadion 10 ное. 2019 9:00 pm
АЗ Алкмаар
3 0
Еммен
Кръг 14
Stadion Galgenwaard 23 ное. 2019 7:30 pm
Утрехт
0 3
АЗ Алкмаар
MAC³PARK Stadion 23 ное. 2019 8:45 pm
Цволе
3 1
Фортуна Ситард
Johan Cruijff Arena 23 ное. 2019 8:45 pm
Аякс
4 1
Хераклес
Cars Jeans Stadion 23 ное. 2019 9:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
3 3
Вилем II
Hitachi Capital Mobility Stadium 24 ное. 2019 1:15 pm
Гронинген
1 1
Фейенорд
Philips Stadion 24 ное. 2019 3:30 pm
ПСВ Айндховен
2 1
Хееренвеен
Mandemakers Stadion 24 ное. 2019 3:30 pm
Валвейк
1 1
Еммен
Covebo Stadion – De Koel – 24 ное. 2019 5:45 pm
ВВВ Венло
2 1
Твенте
Sparta-Stadion Het Kasteel 24 ное. 2019 5:45 pm
Спарта Ротердам
2 0
Витес
Кръг 15
Abe Lenstra Stadion 29 ное. 2019 9:00 pm
Хееренвеен
3 2
Витес
Koning Willem II Stadion 30 ное. 2019 7:30 pm
Вилем II
4 0
Спарта Ротердам
Fortuna Sittard Stadion 30 ное. 2019 8:45 pm
Фортуна Ситард
1 0
Гронинген
30 ное. 2019 9:45 pm
Хераклес
4 0
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
De Grolsch Veste 1 дек. 2019 1:15 pm
Твенте
2 5
Аякс
Stadion Galgenwaard 1 дек. 2019 3:30 pm
Утрехт
0 1
Валвейк
Stadion Feijenoord 1 дек. 2019 5:45 pm
Фейенорд
1 0
Цволе
Cars Jeans Stadion 1 дек. 2019 5:45 pm
АЗ Алкмаар
1 0
ВВВ Венло
De Oude Meerdijk 1 дек. 2019 9:00 pm
Еммен
1 1
ПСВ Айндховен
Кръг 16
Johan Cruijff Arena 6 дек. 2019 9:15 pm
Аякс
0 2
Вилем II
Cars Jeans Stadion 7 дек. 2019 7:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
0 0
Твенте
Philips Stadion 7 дек. 2019 8:45 pm
ПСВ Айндховен
5 0
Фортуна Ситард
Covebo Stadion – De Koel – 7 дек. 2019 8:45 pm
ВВВ Венло
2 0
Еммен
MAC³PARK Stadion 7 дек. 2019 9:45 pm
Цволе
0 3
АЗ Алкмаар
GelreDome 8 дек. 2019 1:15 pm
Витес
0 0
Фейенорд
Mandemakers Stadion 8 дек. 2019 3:30 pm
Валвейк
1 3
Хееренвеен
Hitachi Capital Mobility Stadium 8 дек. 2019 3:30 pm
Гронинген
0 1
Утрехт
Sparta-Stadion Het Kasteel 8 дек. 2019 5:45 pm
Спарта Ротердам
0 0
Хераклес
Кръг 17
Abe Lenstra Stadion 13 дек. 2019 9:00 pm
Хееренвеен
1 2
Вилем II
Cars Jeans Stadion 14 дек. 2019 7:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
1 1
Гронинген
Fortuna Sittard Stadion 14 дек. 2019 8:45 pm
Фортуна Ситард
3 2
Валвейк
Covebo Stadion – De Koel – 14 дек. 2019 8:45 pm
ВВВ Венло
1 2
Цволе
De Grolsch Veste 14 дек. 2019 9:45 pm
Твенте
0 3
Витес
De Oude Meerdijk 15 дек. 2019 1:15 pm
Еммен
2 0
Спарта Ротердам
Stadion Feijenoord 15 дек. 2019 3:30 pm
Фейенорд
3 1
ПСВ Айндховен
AFAS Stadion 15 дек. 2019 5:45 pm
АЗ Алкмаар
1 0
Аякс
15 дек. 2019 5:45 pm
Хераклес
1 3
Утрехт
Кръг 18
Mandemakers Stadion 20 дек. 2019 9:00 pm
Валвейк
3 0
Твенте
Abe Lenstra Stadion 21 дек. 2019 7:30 pm
Хееренвеен
1 1
Хераклес
Sparta-Stadion Het Kasteel 21 дек. 2019 8:45 pm
Спарта Ротердам
3 0
АЗ Алкмаар
Philips Stadion 21 дек. 2019 8:45 pm
ПСВ Айндховен
4 1
Цволе
Koning Willem II Stadion 21 дек. 2019 9:45 pm
Вилем II
0 0
Фортуна Ситард
Johan Cruijff Arena 22 дек. 2019 1:15 pm
Аякс
6 1
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Stadion Galgenwaard 22 дек. 2019 3:30 pm
Утрехт
1 2
Фейенорд
Hitachi Capital Mobility Stadium 22 дек. 2019 3:30 pm
Гронинген
2 0
Еммен
GelreDome 22 дек. 2019 5:45 pm
Витес
3 0
ВВВ Венло
Кръг 19
MAC³PARK Stadion 17 ян. 2020 9:00 pm
Цволе
3 3
Утрехт
Fortuna Sittard Stadion 18 ян. 2020 7:30 pm
Фортуна Ситард
1 3
Витес
De Grolsch Veste 18 ян. 2020 8:45 pm
Твенте
0 0
Гронинген
Stadion Feijenoord 18 ян. 2020 8:45 pm
Фейенорд
3 1
Хееренвеен
AFAS Stadion 18 ян. 2020 9:45 pm
АЗ Алкмаар
1 3
Вилем II
Covebo Stadion – De Koel – 19 ян. 2020 1:15 pm
ВВВ Венло
1 1
ПСВ Айндховен
Johan Cruijff Arena 19 ян. 2020 3:30 pm
Аякс
2 1
Спарта Ротердам
De Oude Meerdijk 19 ян. 2020 3:30 pm
Еммен
1 0
Хераклес
Cars Jeans Stadion 19 ян. 2020 5:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
2 0
Валвейк
Кръг 20
Stadion Galgenwaard 24 ян. 2020 9:00 pm
Утрехт
4 0
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Abe Lenstra Stadion 25 ян. 2020 7:30 pm
Хееренвеен
1 2
АЗ Алкмаар
Mandemakers Stadion 25 ян. 2020 8:45 pm
Валвейк
1 2
ВВВ Венло
25 ян. 2020 8:45 pm
Хераклес
2 3
Фейенорд
Sparta-Stadion Het Kasteel 25 ян. 2020 9:45 pm
Спарта Ротердам
1 1
Фортуна Ситард
GelreDome 26 ян. 2020 1:15 pm
Витес
1 1
Еммен
Hitachi Capital Mobility Stadium 26 ян. 2020 3:30 pm
Гронинген
2 1
Аякс
Koning Willem II Stadion 26 ян. 2020 3:30 pm
Вилем II
0 0
Цволе
Philips Stadion 26 ян. 2020 5:45 pm
ПСВ Айндховен
1 1
Твенте
Кръг 21
AFAS Stadion 31 ян. 2020 9:00 pm
АЗ Алкмаар
4 0
Валвейк
1 февр. 2020 7:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
0 0
Витес
1 февр. 2020 8:45 pm
Фейенорд
3 0
Еммен
1 февр. 2020 8:45 pm
Твенте
2 0
Спарта Ротердам
1 февр. 2020 9:45 pm
Цволе
1 0
Гронинген
2 февр. 2020 1:15 pm
Вилем II
1 0
Хераклес
2 февр. 2020 3:30 pm
Фортуна Ситард
2 1
Хееренвеен
2 февр. 2020 3:30 pm
ВВВ Венло
1 1
Утрехт
2 февр. 2020 5:45 pm
Аякс
1 0
ПСВ Айндховен
Кръг 22
Polman Stadion 7 февр. 2020 9:00 pm
Хераклес
2 0
Фортуна Ситард
Hitachi Capital Mobility Stadium 8 февр. 2020 7:30 pm
Гронинген
1 0
Витес
Philips Stadion 8 февр. 2020 8:45 pm
ПСВ Айндховен
3 0
Вилем II
Abe Lenstra Stadion 8 февр. 2020 8:45 pm
Хееренвеен
1 1
ВВВ Венло
Mandemakers Stadion 8 февр. 2020 9:45 pm
Валвейк
0 0
Цволе
De Oude Meerdijk 11 февр. 2020 7:30 pm
Еммен
2 0
Твенте
Sparta-Stadion Het Kasteel 11 февр. 2020 9:45 pm
Спарта Ротердам
4 2
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
AFAS Stadion 8 апр. 2020 7:45 pm
АЗ Алкмаар
- -
Фейенорд
Stadion Galgenwaard 9 апр. 2020 8:15 pm
Утрехт
- -
Аякс
Кръг 23
Covebo Stadion – De Koel – 14 февр. 2020 9:00 pm
ВВВ Венло
1 0
Хераклес
De Grolsch Veste 15 февр. 2020 7:30 pm
Твенте
2 0
АЗ Алкмаар
Cars Jeans Stadion 15 февр. 2020 8:45 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
0 3
ПСВ Айндховен
Fortuna Sittard Stadion 15 февр. 2020 9:45 pm
Фортуна Ситард
0 0
Еммен
GelreDome 16 февр. 2020 1:15 pm
Витес
4 2
Хееренвеен
Sparta-Stadion Het Kasteel 16 февр. 2020 3:30 pm
Спарта Ротердам
1 2
Гронинген
Johan Cruijff Arena 16 февр. 2020 3:30 pm
Аякс
3 0
Валвейк
Koning Willem II Stadion 16 февр. 2020 5:45 pm
Вилем II
1 1
Утрехт
MAC³PARK Stadion 16 февр. 2020 5:45 pm
Цволе
3 4
Фейенорд
Кръг 24
Mandemakers Stadion 21 февр. 2020 9:00 pm
Валвейк
0 1
Спарта Ротердам
De Oude Meerdijk 22 февр. 2020 7:30 pm
Еммен
4 2
Вилем II
Stadion Feijenoord 22 февр. 2020 8:45 pm
Фейенорд
2 1
Фортуна Ситард
Abe Lenstra Stadion 22 февр. 2020 8:45 pm
Хееренвеен
2 2
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Hitachi Capital Mobility Stadium 22 февр. 2020 9:45 pm
Гронинген
0 1
ВВВ Венло
Stadion Galgenwaard 23 февр. 2020 1:15 pm
Утрехт
2 1
Твенте
AFAS Stadion 23 февр. 2020 3:30 pm
АЗ Алкмаар
2 0
Цволе
GelreDome 23 февр. 2020 3:30 pm
Витес
1 2
ПСВ Айндховен
Polman Stadion 23 февр. 2020 5:45 pm
Хераклес
1 0
Аякс
Кръг 25
Koning Willem II Stadion 28 февр. 2020 9:00 pm
Вилем II
3 1
Гронинген
Cars Jeans Stadion 29 февр. 2020 7:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
0 0
Хераклес
Covebo Stadion – De Koel – 29 февр. 2020 8:45 pm
ВВВ Венло
0 0
Фортуна Ситард
MAC³PARK Stadion 29 февр. 2020 8:45 pm
Цволе
4 3
Витес
De Grolsch Veste 29 февр. 2020 9:45 pm
Твенте
2 3
Хееренвеен
Mandemakers Stadion 1 мар. 2020 1:15 pm
Валвейк
2 1
Утрехт
Philips Stadion 1 мар. 2020 3:30 pm
ПСВ Айндховен
1 1
Фейенорд
Sparta-Stadion Het Kasteel 1 мар. 2020 5:45 pm
Спарта Ротердам
5 1
Еммен
Johan Cruijff Arena 1 мар. 2020 9:00 pm
Аякс
0 2
АЗ Алкмаар
Кръг 26
Fortuna Sittard Stadion 6 мар. 2020 9:00 pm
Фортуна Ситард
1 1
Цволе
AFAS Stadion 7 мар. 2020 7:30 pm
АЗ Алкмаар
4 0
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
De Oude Meerdijk 7 мар. 2020 8:45 pm
Еммен
3 0
ВВВ Венло
GelreDome 7 мар. 2020 8:45 pm
Витес
1 0
Твенте
Abe Lenstra Stadion 7 мар. 2020 9:45 pm
Хееренвеен
1 3
Аякс
Stadion Galgenwaard 8 мар. 2020 1:15 pm
Утрехт
5 1
Спарта Ротердам
Polman Stadion 8 мар. 2020 3:30 pm
Хераклес
4 2
Валвейк
Stadion Feijenoord 8 мар. 2020 3:30 pm
Фейенорд
2 0
Вилем II
Hitachi Capital Mobility Stadium 8 мар. 2020 5:45 pm
Гронинген
0 1
ПСВ Айндховен
Кръг 27
Cars Jeans Stadion 13 мар. 2020 12:00 am
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
- -
Фортуна Ситард
Koning Willem II Stadion 14 мар. 2020 12:00 am
Вилем II
- -
Хееренвеен
MAC³PARK Stadion 14 мар. 2020 12:00 am
Цволе
- -
Хераклес
Philips Stadion 14 мар. 2020 12:00 am
ПСВ Айндховен
- -
Еммен
Stadion Galgenwaard 14 мар. 2020 12:00 am
Утрехт
- -
Витес
Sparta-Stadion Het Kasteel 15 мар. 2020 12:00 am
Спарта Ротердам
- -
Фейенорд
Mandemakers Stadion 15 мар. 2020 12:00 am
Валвейк
- -
Гронинген
Covebo Stadion – De Koel – 15 мар. 2020 12:00 am
ВВВ Венло
- -
АЗ Алкмаар
Johan Cruijff Arena 15 мар. 2020 12:00 am
Аякс
- -
Твенте
Кръг 28
Polman Stadion 20 мар. 2020 12:00 am
Хераклес
- -
Спарта Ротердам
De Grolsch Veste 21 мар. 2020 12:00 am
Твенте
- -
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
MAC³PARK Stadion 21 мар. 2020 12:00 am
Цволе
- -
ВВВ Венло
GelreDome 21 мар. 2020 12:00 am
Витес
- -
Вилем II
Abe Lenstra Stadion 21 мар. 2020 12:00 am
Хееренвеен
- -
Валвейк
Fortuna Sittard Stadion 22 мар. 2020 12:00 am
Фортуна Ситард
- -
ПСВ Айндховен
Stadion Feijenoord 22 мар. 2020 12:00 am
Фейенорд
- -
Аякс
De Oude Meerdijk 22 мар. 2020 12:00 am
Еммен
- -
Утрехт
Hitachi Capital Mobility Stadium 22 мар. 2020 12:00 am
Гронинген
- -
АЗ Алкмаар
Кръг 29
Sparta-Stadion Het Kasteel 4 апр. 2020 12:00 am
Спарта Ротердам
- -
Хееренвеен
Philips Stadion 4 апр. 2020 12:00 am
ПСВ Айндховен
- -
Хераклес
Covebo Stadion – De Koel – 4 апр. 2020 12:00 am
ВВВ Венло
- -
Вилем II
Stadion Galgenwaard 4 апр. 2020 12:00 am
Утрехт
- -
Гронинген
AFAS Stadion 4 апр. 2020 12:00 am
АЗ Алкмаар
- -
Витес
Mandemakers Stadion 5 апр. 2020 12:00 am
Валвейк
- -
Фейенорд
Cars Jeans Stadion 5 апр. 2020 12:00 am
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
- -
Еммен
Johan Cruijff Arena 5 апр. 2020 12:00 am
Аякс
- -
Цволе
De Grolsch Veste 5 апр. 2020 12:00 am
Твенте
- -
Фортуна Ситард
Кръг 30
Hitachi Capital Mobility Stadium 10 апр. 2020 9:00 pm
Гронинген
- -
Хееренвеен
GelreDome 11 апр. 2020 7:30 pm
Витес
- -
Валвейк
Stadion Feijenoord 11 апр. 2020 8:45 pm
Фейенорд
- -
ВВВ Венло
Polman Stadion 11 апр. 2020 8:45 pm
Хераклес
- -
АЗ Алкмаар
Koning Willem II Stadion 11 апр. 2020 9:45 pm
Вилем II
- -
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
Philips Stadion 12 апр. 2020 1:15 pm
ПСВ Айндховен
- -
Спарта Ротердам
Fortuna Sittard Stadion 12 апр. 2020 3:30 pm
Фортуна Ситард
- -
Утрехт
De Oude Meerdijk 12 апр. 2020 3:30 pm
Еммен
- -
Аякс
MAC³PARK Stadion 12 апр. 2020 5:45 pm
Цволе
- -
Твенте
Кръг 31
AFAS Stadion 21 апр. 2020 7:30 pm
АЗ Алкмаар
- -
ПСВ Айндховен
Sparta-Stadion Het Kasteel 21 апр. 2020 9:45 pm
Спарта Ротердам
- -
Цволе
Mandemakers Stadion 22 апр. 2020 7:30 pm
Валвейк
- -
Вилем II
Cars Jeans Stadion 22 апр. 2020 7:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
- -
Фейенорд
Hitachi Capital Mobility Stadium 22 апр. 2020 8:45 pm
Гронинген
- -
Фортуна Ситард
Abe Lenstra Stadion 22 апр. 2020 9:45 pm
Хееренвеен
- -
Еммен
Stadion Galgenwaard 22 апр. 2020 9:45 pm
Утрехт
- -
Хераклес
De Grolsch Veste 23 апр. 2020 7:30 pm
Твенте
- -
ВВВ Венло
Johan Cruijff Arena 23 апр. 2020 9:45 pm
Аякс
- -
Витес
Кръг 32
Philips Stadion 25 апр. 2020 7:30 pm
ПСВ Айндховен
- -
Утрехт
Fortuna Sittard Stadion 25 апр. 2020 7:30 pm
Фортуна Ситард
- -
АЗ Алкмаар
De Oude Meerdijk 25 апр. 2020 8:45 pm
Еммен
- -
Валвейк
Stadion Feijenoord 25 апр. 2020 9:45 pm
Фейенорд
- -
Гронинген
MAC³PARK Stadion 25 апр. 2020 9:45 pm
Цволе
- -
Хееренвеен
Polman Stadion 26 апр. 2020 1:15 pm
Хераклес
- -
Твенте
Koning Willem II Stadion 26 апр. 2020 3:30 pm
Вилем II
- -
Аякс
Covebo Stadion – De Koel – 26 апр. 2020 3:30 pm
ВВВ Венло
- -
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
GelreDome 26 апр. 2020 5:45 pm
Витес
- -
Спарта Ротердам
Кръг 33
Abe Lenstra Stadion 3 май 2020 3:30 pm
Хееренвеен
- -
ПСВ Айндховен
Sparta-Stadion Het Kasteel 3 май 2020 3:30 pm
Спарта Ротердам
- -
Вилем II
AFAS Stadion 3 май 2020 3:30 pm
АЗ Алкмаар
- -
Утрехт
Mandemakers Stadion 3 май 2020 3:30 pm
Валвейк
- -
Фортуна Ситард
MAC³PARK Stadion 3 май 2020 3:30 pm
Цволе
- -
Еммен
Johan Cruijff Arena 3 май 2020 3:30 pm
Аякс
- -
ВВВ Венло
GelreDome 3 май 2020 3:30 pm
Витес
- -
Хераклес
Hitachi Capital Mobility Stadium 3 май 2020 3:30 pm
Гронинген
- -
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
De Grolsch Veste 3 май 2020 3:30 pm
Твенте
- -
Фейенорд
Кръг 34
Stadion Galgenwaard 10 май 2020 3:30 pm
Утрехт
- -
Хееренвеен
Stadion Feijenoord 10 май 2020 3:30 pm
Фейенорд
- -
Витес
Koning Willem II Stadion 10 май 2020 3:30 pm
Вилем II
- -
Твенте
Philips Stadion 10 май 2020 3:30 pm
ПСВ Айндховен
- -
Валвейк
Fortuna Sittard Stadion 10 май 2020 3:30 pm
Фортуна Ситард
- -
Аякс
Polman Stadion 10 май 2020 3:30 pm
Хераклес
- -
Гронинген
Covebo Stadion – De Koel – 10 май 2020 3:30 pm
ВВВ Венло
- -
Спарта Ротердам
Cars Jeans Stadion 10 май 2020 3:30 pm
Алес Дор Уфенинг Ден Хааг
- -
Цволе
De Oude Meerdijk 10 май 2020 3:30 pm
Еммен
- -
АЗ Алкмаар
Ередивизи се нарича Първа Лига на Холандия или иначе казано това е най-високото дивизия в Холандия. Следете холандското класиране, вижте резултати от всички мачове и вижте пълна програма на първенството само в 7sport.net. При нас ще откриете и обосновани футболни прогнози и статистика за всеки мач.
P