Примейра Лига, Португалия Класиране

Примейра Лига Класиране

2019-2020

КЛАСИРАНЕ

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п з
26
4
4
74
22
52
82
2
п р п п п
24
5
5
71
26
45
77
3
п п р з п
18
6
10
61
40
21
60
4
р п з р з
18
6
10
49
34
15
60
5
з п р р п
15
10
9
48
36
12
55
6
п р п р р
14
12
8
53
51
2
54
7
п з з п р
13
11
10
53
38
15
50
8
п п п з р
11
10
13
40
44
-4
43
9
р п р з з
10
13
11
42
44
-2
43
10
з з п р р
11
10
13
36
41
-5
43
11
п п р з р
9
12
13
34
42
-8
39
12
п з р п р
11
6
17
36
52
-16
39
13
з з з р з
10
9
15
28
39
-11
39
14
з з з п п
9
9
16
30
44
-14
36
15
з з р п з
9
8
17
27
54
-27
35
16
з з з р п
7
13
14
27
43
-16
34
17
з з п з п
7
12
15
30
45
-15
33
18
з п з з з
5
2
27
24
68
-44
17

ИЗИГРАНИ МАЧОВЕ

покажи на цял екран
Порто
Бенфика
Брага
Спортинг Лисабон
Рио Аве
Фамаликао
Гимараеш
Жил Висенте
Морейренсе
Санта Клара
Маритимо
Пасош Ферейра
Боавища
Тондела
Белененсеш
Витория Сетубал
Портимоненсе
Авеш
1 Порто 3–2 1–2 2–0 1–1 3–0 3–0 2–1 6–1 2–0 1–0 2–0 4–0 3–0 5–0 4–0 1–0 1–0
2 Бенфика 0–2 0–1 2–1 2–0 4–0 2–0 2–0 1–1 3–4 4–0 5–0 3–1 0–0 3–2 1–0 4–0 2–1
3 Брага 2–1 0–4 1–0 2–0 2–2 3–2 2–2 3–1 2–0 2–2 0–1 0–1 2–1 1–1 3–1 3–1 4–0
4 Спортинг Лисабон 1–2 0–2 2–1 2–3 1–2 3–1 2–1 1–0 1–0 1–0 1–0 2–0 2–0 2–0 0–0 2–1 2–0
5 Рио Аве 0–1 1–2 4–3 1–1 2–2 1–1 1–0 1–1 2–2 0–1 2–3 2–0 2–4 0–0 1–0 2–1 5–1
6 Фамаликао 2–1 1–1 0–0 3–1 1–0 0–7 2–1 3–3 0–1 1–1 4–2 2–2 2–3 3–1 3–0 0–1 1–1
7 Гимараеш 1–2 0–1 0–2 2–2 1–2 1–1 1–2 1–1 1–0 1–0 1–0 1–1 2–0 5–0 2–0 2–0 5–1
8 Жил Висенте 2–1 0–1 1–1 3–1 1–0 1–3 2–2 1–5 1–1 2–0 3–3 0–0 3–2 2–0 0–0 1–1 3–0
9 Морейренсе 2–4 1–2 1–2 0–0 0–1 1–1 1–1 3–0 2–1 2–0 1–1 1–1 1–2 2–1 1–1 1–0 3–2
10 Санта Клара 0–2 1–2 3–2 0–4 0–1 0–2 2–2 1–0 2–0 0–1 2–1 1–2 1–0 0–0 1–1 1–1 3–0
11 Маритимо 1–1 2–0 1–2 1–1 0–0 3–3 0–0 2–1 2–1 2–2 3–0 1–0 2–3 1–3 1–1 1–1 1–2
12 Пасош Ферейра 0–1 0–2 1–5 1–2 0–0 2–1 1–2 0–0 1–0 0–1 0–1 0–1 1–0 2–1 2–3 2–1 2–1
13 Боавища 0–1 1–4 2–0 1–1 0–2 0–1 2–0 0–1 0–1 1–0 0–1 1–1 0–0 1–2 3–1 1–1 2–1
14 Тондела 1–3 0–1 1–0 1–0 1–2 0–1 1–3 1–1 1–1 0–0 0–0 1–3 1–1 0–1 0–3 1–2 2–0
15 Белененсеш 1–1 0–2 1–7 1–3 0–2 0–0 1–1 1–0 0–1 0–2 1–0 1–0 0–1 1–1 0–1 2–1 3–2
16 Витория Сетубал 0–4 1–1 1–0 1–3 1–2 1–2 1–1 1–2 0–0 2–2 0–0 2–3 1–0 0–0 2–0 0–0 1–0
17 Портимоненсе 2–3 2–2 0–1 1–3 1–1 2–1 0–1 1–0 1–1 1–1 3–2 0–0 2–1 0–1 0–0 0–0 2–0
18 Авеш 0–0 0–4 1–0 0–1 0–4 2–3 0–2 1–2 0–1 0–1 3–1 1–3 0–1 0–1 0–2 1–0 3–0
Кръг 34
Estádio de São Miguel 24 юли 2020 9:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
2 2
Гимараеш лого
Гимараеш
24 юли 2020 9:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
2
2
Гимараеш
Estádio Cidade de Barcelos 24 юли 2020 11:15 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
3 3
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
24 юли 2020 11:15 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
3
3
Пасош Ферейра
25 юли 2020 9:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
3 3
Фамаликао лого
Фамаликао
25 юли 2020 9:00 pm
Маритимо
3
3
Фамаликао
Estádio do Bessa Século XXI 25 юли 2020 9:00 pm
Боавища лого
Боавища
0 2
Рио Аве лого
Рио Аве
25 юли 2020 9:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
2
Рио Аве
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 25 юли 2020 11:15 pm
Бенфика лого
Бенфика
2 1
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
25 юли 2020 11:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
2
1
Спортинг Лисабон
Estádio Municipal de Braga 25 юли 2020 11:15 pm
Брага лого
Брага
2 1
Порто лого
Порто
25 юли 2020 11:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
1
Порто
Estádio Municipal de Portimão 26 юли 2020 9:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
2 0
Авеш лого
Авеш
26 юли 2020 9:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
0
Авеш
Estádio do Bonfim 26 юли 2020 9:30 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
2 0
Белененсеш лого
Белененсеш
26 юли 2020 9:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
2
0
Белененсеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 26 юли 2020 9:30 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 2
Тондела лого
Тондела
26 юли 2020 9:30 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
2
Тондела
Кръг 33
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 18 юли 2020 9:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
2 2
Санта Клара лого
Санта Клара
18 юли 2020 9:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
2
2
Санта Клара
Estádio Municipal 22 de Junho 18 юли 2020 11:15 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
2 2
Боавища лого
Боавища
18 юли 2020 11:15 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
2
2
Боавища
Estádio Nacional 19 юли 2020 9:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 0
Жил Висенте лого
Жил Висенте
19 юли 2020 9:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
0
Жил Висенте
Estádio Dom Afonso Henriques 19 юли 2020 11:15 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 0
Маритимо лого
Маритимо
19 юли 2020 11:15 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
0
Маритимо
Estádio da Capital do Móvel 20 юли 2020 7:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
20 юли 2020 7:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
2
1
Портимоненсе
Estádio João Cardoso 20 юли 2020 9:15 pm
Тондела лого
Тондела
1 0
Брага лого
Брага
20 юли 2020 9:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
0
Брага
Estádio Do Dragão 20 юли 2020 11:15 pm
Порто лого
Порто
6 1
Морейренсе лого
Морейренсе
20 юли 2020 11:15 pm
Estádio Do Dragão
Порто
6
1
Морейренсе
Estádio José Alvalade 21 юли 2020 9:00 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
0 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
21 юли 2020 9:00 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
0
0
Витория Сетубал
Estádio Clube Desportivo das Aves 21 юли 2020 11:15 pm
Авеш лого
Авеш
0 4
Бенфика лого
Бенфика
21 юли 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
4
Бенфика
Кръг 32
13 юли 2020 9:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
0 0
Рио Аве лого
Рио Аве
13 юли 2020 9:00 pm
Маритимо
0
0
Рио Аве
Estádio do Bonfim 13 юли 2020 11:15 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 2
Фамаликао лого
Фамаликао
13 юли 2020 11:15 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
2
Фамаликао
Estádio de São Miguel 14 юли 2020 7:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
3 0
Авеш лого
Авеш
14 юли 2020 7:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
3
0
Авеш
Estádio Municipal de Portimão 14 юли 2020 9:15 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
2 1
Боавища лого
Боавища
14 юли 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
1
Боавища
Estádio Cidade de Barcelos 14 юли 2020 11:30 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
3 2
Тондела лого
Тондела
14 юли 2020 11:30 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
3
2
Тондела
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 14 юли 2020 11:30 pm
Бенфика лого
Бенфика
2 0
Гимараеш лого
Гимараеш
14 юли 2020 11:30 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
2
0
Гимараеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 15 юли 2020 7:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 1
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
15 юли 2020 7:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
1
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Braga 15 юли 2020 9:15 pm
Брага лого
Брага
1 1
Белененсеш лого
Белененсеш
15 юли 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
1
1
Белененсеш
Estádio Do Dragão 15 юли 2020 11:30 pm
Порто лого
Порто
2 0
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
15 юли 2020 11:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
2
0
Спортинг Лисабон
Кръг 31
Estádio do Bessa Século XXI 8 юли 2020 9:00 pm
Боавища лого
Боавища
0 1
Маритимо лого
Маритимо
8 юли 2020 9:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
1
Маритимо
Estádio Clube Desportivo das Aves 8 юли 2020 11:15 pm
Авеш лого
Авеш
1 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
8 юли 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
1
0
Витория Сетубал
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 9 юли 2020 7:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
2 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
9 юли 2020 7:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
2
1
Портимоненсе
Estádio João Cardoso 9 юли 2020 9:15 pm
Тондела лого
Тондела
1 3
Порто лого
Порто
9 юли 2020 9:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
3
Порто
Estádio Municipal 22 de Junho 9 юли 2020 11:30 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
1 1
Бенфика лого
Бенфика
9 юли 2020 11:30 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
1
1
Бенфика
Estádio Dom Afonso Henriques 10 юли 2020 7:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 2
Жил Висенте лого
Жил Висенте
10 юли 2020 7:00 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
2
Жил Висенте
Estádio José Alvalade 10 юли 2020 9:15 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 0
Санта Клара лого
Санта Клара
10 юли 2020 9:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
1
0
Санта Клара
Estádio da Capital do Móvel 10 юли 2020 11:30 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
1 5
Брага лого
Брага
10 юли 2020 11:30 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
1
5
Брага
Estádio Nacional 11 юли 2020 9:15 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
0 1
Морейренсе лого
Морейренсе
11 юли 2020 9:15 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
0
1
Морейренсе
Кръг 30
Estádio de São Miguel 3 юли 2020 9:15 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
0 1
Маритимо лого
Маритимо
3 юли 2020 9:15 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
0
1
Маритимо
Estádio do Bonfim 4 юли 2020 7:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
2 3
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
4 юли 2020 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
2
3
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Portimão 4 юли 2020 9:15 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
0 1
Гимараеш лого
Гимараеш
4 юли 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
1
Гимараеш
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 4 юли 2020 11:15 pm
Бенфика лого
Бенфика
3 1
Боавища лого
Боавища
4 юли 2020 11:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
3
1
Боавища
Estádio Municipal de Braga 4 юли 2020 11:30 pm
Брага лого
Брага
4 0
Авеш лого
Авеш
4 юли 2020 11:30 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
4
0
Авеш
Estádio Cidade de Barcelos 5 юли 2020 7:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
1 0
Рио Аве лого
Рио Аве
5 юли 2020 7:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
1
0
Рио Аве
Estádio João Cardoso 5 юли 2020 9:15 pm
Тондела лого
Тондела
0 1
Фамаликао лого
Фамаликао
5 юли 2020 9:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
1
Фамаликао
Estádio Do Dragão 5 юли 2020 11:30 pm
Порто лого
Порто
5 0
Белененсеш лого
Белененсеш
5 юли 2020 11:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
5
0
Белененсеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 6 юли 2020 11:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
0 0
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
6 юли 2020 11:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
0
0
Спортинг Лисабон
Кръг 29
Estádio do Bessa Século XXI 28 юни 2020 11:00 pm
Боавища лого
Боавища
1 0
Санта Клара лого
Санта Клара
28 юни 2020 11:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
1
0
Санта Клара
Estádio Clube Desportivo das Aves 29 юни 2020 7:00 pm
Авеш лого
Авеш
0 1
Морейренсе лого
Морейренсе
29 юни 2020 7:00 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
1
Морейренсе
29 юни 2020 8:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
2 0
Бенфика лого
Бенфика
29 юни 2020 8:00 pm
Маритимо
2
0
Бенфика
Estádio da Capital do Móvel 29 юни 2020 11:15 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
0 1
Порто лого
Порто
29 юни 2020 11:15 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
0
1
Порто
Estádio Municipal 22 de Junho 30 юни 2020 7:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
0 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
30 юни 2020 7:00 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
0
1
Портимоненсе
Estádio Dom Afonso Henriques 30 юни 2020 9:15 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
2 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
30 юни 2020 9:15 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
2
0
Витория Сетубал
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 30 юни 2020 11:30 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
4 3
Брага лого
Брага
30 юни 2020 11:30 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
4
3
Брага
Estádio Nacional 1 юли 2020 9:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 1
Тондела лого
Тондела
1 юли 2020 9:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
1
Тондела
Estádio José Alvalade 1 юли 2020 11:15 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 1
Жил Висенте лого
Жил Висенте
1 юли 2020 11:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
1
Жил Висенте
Кръг 28
Estádio Cidade de Barcelos 21 юни 2020 11:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
3 0
Авеш лого
Авеш
21 юни 2020 11:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
3
0
Авеш
Estádio Municipal de Portimão 22 юни 2020 11:00 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
3 2
Маритимо лого
Маритимо
22 юни 2020 11:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
3
2
Маритимо
Estádio do Bonfim 23 юни 2020 9:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 2
Рио Аве лого
Рио Аве
23 юни 2020 9:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
2
Рио Аве
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 23 юни 2020 9:15 pm
Бенфика лого
Бенфика
3 4
Санта Клара лого
Санта Клара
23 юни 2020 9:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
3
4
Санта Клара
Estádio Do Dragão 23 юни 2020 11:15 pm
Порто лого
Порто
4 0
Боавища лого
Боавища
23 юни 2020 11:15 pm
Estádio Do Dragão
Порто
4
0
Боавища
Estádio João Cardoso 24 юни 2020 9:00 pm
Тондела лого
Тондела
1 3
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
24 юни 2020 9:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
3
Пасош Ферейра
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 24 юни 2020 11:15 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 1
Фамаликао лого
Фамаликао
24 юни 2020 11:15 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
1
Фамаликао
Estádio Municipal de Braga 25 юни 2020 11:00 pm
Брага лого
Брага
3 2
Гимараеш лого
Гимараеш
25 юни 2020 11:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
2
Гимараеш
Estádio Nacional 26 юни 2020 9:15 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 3
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
26 юни 2020 9:15 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
3
Спортинг Лисабон
Кръг 27
15 юни 2020 9:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
2 1
Жил Висенте лого
Жил Висенте
15 юни 2020 9:00 pm
Маритимо
2
1
Жил Висенте
Estádio de São Miguel 16 юни 2020 9:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
1 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
16 юни 2020 9:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
1
1
Портимоненсе
Estádio Clube Desportivo das Aves 16 юни 2020 11:15 pm
Авеш лого
Авеш
0 0
Порто лого
Порто
16 юни 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
0
Порто
Estádio da Capital do Móvel 17 юни 2020 9:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 1
Белененсеш лого
Белененсеш
17 юни 2020 9:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
2
1
Белененсеш
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 17 юни 2020 11:15 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
1 2
Бенфика лого
Бенфика
17 юни 2020 11:15 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
1
2
Бенфика
Estádio do Bessa Século XXI 18 юни 2020 9:00 pm
Боавища лого
Боавища
3 1
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
18 юни 2020 9:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
3
1
Витория Сетубал
Estádio José Alvalade 18 юни 2020 11:15 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 0
Тондела лого
Тондела
18 юни 2020 11:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
0
Тондела
Estádio Dom Afonso Henriques 19 юни 2020 9:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 1
Морейренсе лого
Морейренсе
19 юни 2020 9:00 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
1
Морейренсе
Estádio Municipal 22 de Junho 19 юни 2020 11:15 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
0 0
Брага лого
Брага
19 юни 2020 11:15 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
0
0
Брага
Кръг 26
Estádio Cidade de Barcelos 9 юни 2020 11:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
1 3
Фамаликао лого
Фамаликао
9 юни 2020 11:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
1
3
Фамаликао
Estádio do Bonfim 10 юни 2020 7:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
2 2
Санта Клара лого
Санта Клара
10 юни 2020 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
2
2
Санта Клара
Estádio Municipal de Portimão 10 юни 2020 9:15 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
2 2
Бенфика лого
Бенфика
10 юни 2020 9:15 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
2
Бенфика
Estádio Do Dragão 10 юни 2020 11:30 pm
Порто лого
Порто
1 0
Маритимо лого
Маритимо
10 юни 2020 11:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
1
0
Маритимо
Estádio Nacional 11 юни 2020 9:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 1
Гимараеш лого
Гимараеш
11 юни 2020 9:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
1
Гимараеш
Estádio João Cardoso 11 юни 2020 11:15 pm
Тондела лого
Тондела
2 0
Авеш лого
Авеш
11 юни 2020 11:15 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
2
0
Авеш
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 12 юни 2020 9:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
0 1
Рио Аве лого
Рио Аве
12 юни 2020 9:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
0
1
Рио Аве
Estádio José Alvalade 12 юни 2020 11:15 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 0
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
12 юни 2020 11:15 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
1
0
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Braga 13 юни 2020 11:00 pm
Брага лого
Брага
0 1
Боавища лого
Боавища
13 юни 2020 11:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
0
1
Боавища
Кръг 25
Estádio Municipal de Portimão 3 юни 2020 9:00 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
1 0
Жил Висенте лого
Жил Висенте
3 юни 2020 9:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
0
Жил Висенте
Estádio Municipal 22 de Junho 3 юни 2020 11:15 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
2 1
Порто лого
Порто
3 юни 2020 11:15 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
2
1
Порто
4 юни 2020 8:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
1 1
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
4 юни 2020 8:00 pm
Маритимо
1
1
Витория Сетубал
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 4 юни 2020 9:15 pm
Бенфика лого
Бенфика
0 0
Тондела лого
Тондела
4 юни 2020 9:15 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
0
0
Тондела
Estádio Dom Afonso Henriques 4 юни 2020 11:15 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
2 2
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
4 юни 2020 11:15 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
2
2
Спортинг Лисабон
Estádio de São Miguel 5 юни 2020 9:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
3 2
Брага лого
Брага
5 юни 2020 9:00 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
3
2
Брага
Estádio Clube Desportivo das Aves 5 юни 2020 11:15 pm
Авеш лого
Авеш
0 2
Белененсеш лого
Белененсеш
5 юни 2020 11:15 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
2
Белененсеш
Estádio do Bessa Século XXI 6 юни 2020 11:15 pm
Боавища лого
Боавища
0 1
Морейренсе лого
Морейренсе
6 юни 2020 11:15 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
1
Морейренсе
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 7 юни 2020 11:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
2 3
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
7 юни 2020 11:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
2
3
Пасош Ферейра
Кръг 24
Estádio Municipal de Braga 6 мар. 2020 10:30 pm
Брага лого
Брага
3 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
6 мар. 2020 10:30 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
1
Портимоненсе
Estádio João Cardoso 7 мар. 2020 5:30 pm
Тондела лого
Тондела
1 1
Боавища лого
Боавища
7 мар. 2020 5:30 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
1
Боавища
Estádio do Bonfim 7 мар. 2020 8:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 1
Бенфика лого
Бенфика
7 мар. 2020 8:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
1
Бенфика
Estádio Do Dragão 7 мар. 2020 10:30 pm
Порто лого
Порто
1 1
Рио Аве лого
Рио Аве
7 мар. 2020 10:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
1
1
Рио Аве
Estádio Nacional 8 мар. 2020 5:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
0 0
Фамаликао лого
Фамаликао
8 мар. 2020 5:00 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
0
0
Фамаликао
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 8 мар. 2020 5:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
2 0
Маритимо лого
Маритимо
8 мар. 2020 5:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
2
0
Маритимо
Estádio Cidade de Barcelos 8 мар. 2020 7:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
1 1
Санта Клара лого
Санта Клара
8 мар. 2020 7:00 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
1
1
Санта Клара
Estádio José Alvalade 8 мар. 2020 7:30 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 0
Авеш лого
Авеш
8 мар. 2020 7:30 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
0
Авеш
Estádio da Capital do Móvel 8 мар. 2020 10:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
1 2
Гимараеш лого
Гимараеш
8 мар. 2020 10:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
1
2
Гимараеш
Кръг 23
Estádio Municipal de Portimão 28 февр. 2020 10:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
0 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
28 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
0
Витория Сетубал
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 29 февр. 2020 8:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
0 0
Белененсеш лого
Белененсеш
29 февр. 2020 8:00 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
0
0
Белененсеш
Estádio do Bessa Século XXI 29 февр. 2020 10:30 pm
Боавища лого
Боавища
0 1
Жил Висенте лого
Жил Висенте
29 февр. 2020 10:30 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
0
1
Жил Висенте
Estádio Clube Desportivo das Aves 1 мар. 2020 5:00 pm
Авеш лого
Авеш
1 3
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
1 мар. 2020 5:00 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
1
3
Пасош Ферейра
1 мар. 2020 7:30 pm
Маритимо лого
Маритимо
1 2
Брага лого
Брага
1 мар. 2020 7:30 pm
Маритимо
1
2
Брага
Estádio Dom Afonso Henriques 1 мар. 2020 10:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
2 0
Тондела лого
Тондела
1 мар. 2020 10:00 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
2
0
Тондела
Estádio de São Miguel 2 мар. 2020 9:30 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
0 2
Порто лого
Порто
2 мар. 2020 9:30 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
0
2
Порто
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 2 мар. 2020 10:45 pm
Бенфика лого
Бенфика
1 1
Морейренсе лого
Морейренсе
2 мар. 2020 10:45 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
1
1
Морейренсе
Estádio Municipal 22 de Junho 3 мар. 2020 10:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
3 1
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
3 мар. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
3
1
Спортинг Лисабон
Кръг 22
Estádio Clube Desportivo das Aves 21 февр. 2020 10:30 pm
Авеш лого
Авеш
0 2
Гимараеш лого
Гимараеш
21 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
2
Гимараеш
Estádio João Cardoso 22 февр. 2020 8:00 pm
Тондела лого
Тондела
1 2
Рио Аве лого
Рио Аве
22 февр. 2020 8:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
2
Рио Аве
Estádio Nacional 22 февр. 2020 10:30 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 0
Маритимо лого
Маритимо
22 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
1
0
Маритимо
Estádio da Capital do Móvel 23 февр. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 1
Фамаликао лого
Фамаликао
23 февр. 2020 5:00 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
2
1
Фамаликао
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 23 февр. 2020 5:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
2 1
Санта Клара лого
Санта Клара
23 февр. 2020 5:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
2
1
Санта Клара
Estádio José Alvalade 23 февр. 2020 7:30 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 0
Боавища лого
Боавища
23 февр. 2020 7:30 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
0
Боавища
Estádio Municipal de Braga 23 февр. 2020 10:00 pm
Брага лого
Брага
3 1
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
23 февр. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
3
1
Витория Сетубал
Estádio Do Dragão 23 февр. 2020 10:30 pm
Порто лого
Порто
1 0
Портимоненсе лого
Портимоненсе
23 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
1
0
Портимоненсе
Estádio Cidade de Barcelos 24 февр. 2020 9:30 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
0 1
Бенфика лого
Бенфика
24 февр. 2020 9:30 pm
Estádio Cidade de Barcelos
Жил Висенте
0
1
Бенфика
Кръг 21
Estádio do Bonfim 14 февр. 2020 10:30 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 2
Жил Висенте лого
Жил Висенте
14 февр. 2020 10:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
2
Жил Висенте
Estádio Municipal de Portimão 15 февр. 2020 5:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
1 1
Морейренсе лого
Морейренсе
15 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
1
Морейренсе
Estádio de São Miguel 15 февр. 2020 5:30 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
1 0
Тондела лого
Тондела
15 февр. 2020 5:30 pm
Estádio de São Miguel
Санта Клара
1
0
Тондела
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) 15 февр. 2020 8:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
0 1
Брага лого
Брага
15 февр. 2020 8:00 pm
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz)
Бенфика
0
1
Брага
Estádio do Rio Ave Futebol Clube 15 февр. 2020 10:30 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
1 1
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
15 февр. 2020 10:30 pm
Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Рио Аве
1
1
Спортинг Лисабон
16 февр. 2020 5:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
3 0
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
16 февр. 2020 5:00 pm
Маритимо
3
0
Пасош Ферейра
Estádio do Bessa Século XXI 16 февр. 2020 5:00 pm
Боавища лого
Боавища
1 2
Белененсеш лого
Белененсеш
16 февр. 2020 5:00 pm
Estádio do Bessa Século XXI
Боавища
1
2
Белененсеш
Estádio Dom Afonso Henriques 16 февр. 2020 7:30 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 2
Порто лого
Порто
16 февр. 2020 7:30 pm
Estádio Dom Afonso Henriques
Гимараеш
1
2
Порто
Estádio Municipal 22 de Junho 16 февр. 2020 10:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
1 1
Авеш лого
Авеш
16 февр. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
1
1
Авеш
Кръг 20
Estádio da Capital do Móvel 7 февр. 2020 10:30 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
0 1
Боавища лого
Боавища
7 февр. 2020 10:30 pm
Estádio da Capital do Móvel
Пасош Ферейра
0
1
Боавища
Estádio Municipal 22 de Junho 8 февр. 2020 5:30 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
0 7
Гимараеш лого
Гимараеш
8 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal 22 de Junho
Фамаликао
0
7
Гимараеш
Estádio Nacional 8 февр. 2020 5:30 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
0 2
Санта Клара лого
Санта Клара
8 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Nacional
Белененсеш
0
2
Санта Клара
Estádio Municipal de Braga 8 февр. 2020 8:00 pm
Брага лого
Брага
2 2
Жил Висенте лого
Жил Висенте
8 февр. 2020 8:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
2
Жил Висенте
Estádio Do Dragão 8 февр. 2020 10:30 pm
Порто лого
Порто
3 2
Бенфика лого
Бенфика
8 февр. 2020 10:30 pm
Estádio Do Dragão
Порто
3
2
Бенфика
Estádio João Cardoso 9 февр. 2020 5:00 pm
Тондела лого
Тондела
0 0
Маритимо лого
Маритимо
9 февр. 2020 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
0
Маритимо
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas 9 февр. 2020 5:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 1
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
9 февр. 2020 5:00 pm
Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas
Морейренсе
1
1
Витория Сетубал
Estádio José Alvalade 9 февр. 2020 7:30 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
9 февр. 2020 7:30 pm
Estádio José Alvalade
Спортинг Лисабон
2
1
Портимоненсе
Estádio Clube Desportivo das Aves 9 февр. 2020 10:00 pm
Авеш лого
Авеш
0 4
Рио Аве лого
Рио Аве
9 февр. 2020 10:00 pm
Estádio Clube Desportivo das Aves
Авеш
0
4
Рио Аве
Кръг 19
31 ян. 2020 9:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
3 2
Белененсеш лого
Белененсеш
31 ян. 2020 9:00 pm
Бенфика
3
2
Белененсеш
31 ян. 2020 11:15 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
2 2
Фамаликао лого
Фамаликао
31 ян. 2020 11:15 pm
Рио Аве
2
2
Фамаликао
Estádio Municipal de Portimão 1 февр. 2020 5:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
0 1
Тондела лого
Тондела
1 февр. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
1
Тондела
Estádio do Bonfim 1 февр. 2020 8:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
0 4
Порто лого
Порто
1 февр. 2020 8:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
0
4
Порто
2 февр. 2020 5:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
1 2
Авеш лого
Авеш
2 февр. 2020 5:00 pm
Маритимо
1
2
Авеш
2 февр. 2020 5:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
1 5
Морейренсе лого
Морейренсе
2 февр. 2020 5:00 pm
Жил Висенте
1
5
Морейренсе
2 февр. 2020 7:30 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
2 1
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 февр. 2020 7:30 pm
Санта Клара
2
1
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Braga 2 февр. 2020 7:30 pm
Брага лого
Брага
1 0
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 февр. 2020 7:30 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
1
0
Спортинг Лисабон
2 февр. 2020 10:00 pm
Боавища лого
Боавища
2 0
Гимараеш лого
Гимараеш
2 февр. 2020 10:00 pm
Боавища
2
0
Гимараеш
Кръг 18
Estádio João Cardoso 26 ян. 2020 5:00 pm
Тондела лого
Тондела
0 3
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
26 ян. 2020 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
3
Витория Сетубал
26 ян. 2020 5:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
0 1
Санта Клара лого
Санта Клара
26 ян. 2020 5:00 pm
Фамаликао
0
1
Санта Клара
26 ян. 2020 5:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
2 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
26 ян. 2020 5:00 pm
Белененсеш
2
1
Портимоненсе
26 ян. 2020 7:30 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
0 2
Бенфика лого
Бенфика
26 ян. 2020 7:30 pm
Пасош Ферейра
0
2
Бенфика
26 ян. 2020 10:00 pm
Авеш лого
Авеш
0 1
Боавища лого
Боавища
26 ян. 2020 10:00 pm
Авеш
0
1
Боавища
27 ян. 2020 8:45 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 2
Рио Аве лого
Рио Аве
27 ян. 2020 8:45 pm
Гимараеш
1
2
Рио Аве
27 ян. 2020 11:00 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 0
Маритимо лого
Маритимо
27 ян. 2020 11:00 pm
Спортинг Лисабон
1
0
Маритимо
28 ян. 2020 10:15 pm
Порто лого
Порто
2 1
Жил Висенте лого
Жил Висенте
28 ян. 2020 10:15 pm
Порто
2
1
Жил Висенте
29 ян. 2020 10:15 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 2
Брага лого
Брага
29 ян. 2020 10:15 pm
Морейренсе
1
2
Брага
Кръг 17
17 ян. 2020 9:00 pm
Порто лого
Порто
1 2
Брага лого
Брага
17 ян. 2020 9:00 pm
Порто
1
2
Брага
17 ян. 2020 11:15 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
0 2
Бенфика лого
Бенфика
17 ян. 2020 11:15 pm
Спортинг Лисабон
0
2
Бенфика
18 ян. 2020 5:30 pm
Авеш лого
Авеш
3 0
Портимоненсе лого
Портимоненсе
18 ян. 2020 5:30 pm
Авеш
3
0
Портимоненсе
18 ян. 2020 5:30 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 0
Санта Клара лого
Санта Клара
18 ян. 2020 5:30 pm
Гимараеш
1
0
Санта Клара
Estádio João Cardoso 18 ян. 2020 8:00 pm
Тондела лого
Тондела
1 1
Морейренсе лого
Морейренсе
18 ян. 2020 8:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
1
Морейренсе
18 ян. 2020 10:30 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
0 1
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
18 ян. 2020 10:30 pm
Белененсеш
0
1
Витория Сетубал
19 ян. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
0 0
Жил Висенте лого
Жил Висенте
19 ян. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра
0
0
Жил Висенте
19 ян. 2020 7:30 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
1 1
Маритимо лого
Маритимо
19 ян. 2020 7:30 pm
Фамаликао
1
1
Маритимо
19 ян. 2020 10:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
2 0
Боавища лого
Боавища
19 ян. 2020 10:00 pm
Рио Аве
2
0
Боавища
Кръг 16
10 ян. 2020 9:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
0 1
Рио Аве лого
Рио Аве
10 ян. 2020 9:00 pm
Санта Клара
0
1
Рио Аве
10 ян. 2020 9:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
2 1
Авеш лого
Авеш
10 ян. 2020 9:00 pm
Бенфика
2
1
Авеш
10 ян. 2020 11:15 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
2 4
Порто лого
Порто
10 ян. 2020 11:15 pm
Морейренсе
2
4
Порто
Estádio Municipal de Portimão 11 ян. 2020 5:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
0 0
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
11 ян. 2020 5:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
0
Пасош Ферейра
11 ян. 2020 8:00 pm
Боавища лого
Боавища
0 1
Фамаликао лого
Фамаликао
11 ян. 2020 8:00 pm
Боавища
0
1
Фамаликао
Estádio do Bonfim 11 ян. 2020 10:30 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 3
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
11 ян. 2020 10:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
3
Спортинг Лисабон
12 ян. 2020 5:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
2 0
Белененсеш лого
Белененсеш
12 ян. 2020 5:00 pm
Жил Висенте
2
0
Белененсеш
12 ян. 2020 7:30 pm
Маритимо лого
Маритимо
0 0
Гимараеш лого
Гимараеш
12 ян. 2020 7:30 pm
Маритимо
0
0
Гимараеш
Estádio Municipal de Braga 12 ян. 2020 10:00 pm
Брага лого
Брага
2 1
Тондела лого
Тондела
12 ян. 2020 10:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
1
Тондела
Кръг 15
4 ян. 2020 5:30 pm
Авеш лого
Авеш
0 1
Санта Клара лого
Санта Клара
4 ян. 2020 5:30 pm
Авеш
0
1
Санта Клара
4 ян. 2020 5:30 pm
Боавища лого
Боавища
1 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
4 ян. 2020 5:30 pm
Боавища
1
1
Портимоненсе
4 ян. 2020 8:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 7
Брага лого
Брага
4 ян. 2020 8:00 pm
Белененсеш
1
7
Брага
4 ян. 2020 10:30 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
0 1
Бенфика лого
Бенфика
4 ян. 2020 10:30 pm
Гимараеш
0
1
Бенфика
5 ян. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
1 0
Морейренсе лого
Морейренсе
5 ян. 2020 5:00 pm
Пасош Ферейра
1
0
Морейренсе
Estádio João Cardoso 5 ян. 2020 5:00 pm
Тондела лого
Тондела
1 1
Жил Висенте лого
Жил Висенте
5 ян. 2020 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
1
Жил Висенте
5 ян. 2020 5:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
0 1
Маритимо лого
Маритимо
5 ян. 2020 5:00 pm
Рио Аве
0
1
Маритимо
5 ян. 2020 7:30 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 2
Порто лого
Порто
5 ян. 2020 7:30 pm
Спортинг Лисабон
1
2
Порто
5 ян. 2020 10:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
3 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
5 ян. 2020 10:00 pm
Фамаликао
3
0
Витория Сетубал
Кръг 14
Estádio Municipal de Portimão 13 дек. 2019 10:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
1 1
Рио Аве лого
Рио Аве
13 дек. 2019 10:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
1
Рио Аве
14 дек. 2019 5:30 pm
Маритимо лого
Маритимо
1 0
Боавища лого
Боавища
14 дек. 2019 5:30 pm
Маритимо
1
0
Боавища
14 дек. 2019 8:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
4 0
Фамаликао лого
Фамаликао
14 дек. 2019 8:00 pm
Бенфика
4
0
Фамаликао
Estádio do Bonfim 14 дек. 2019 10:30 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 0
Авеш лого
Авеш
14 дек. 2019 10:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
0
Авеш
15 дек. 2019 5:00 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
2 1
Белененсеш лого
Белененсеш
15 дек. 2019 5:00 pm
Морейренсе
2
1
Белененсеш
15 дек. 2019 7:30 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
2 2
Гимараеш лого
Гимараеш
15 дек. 2019 7:30 pm
Жил Висенте
2
2
Гимараеш
Estádio Municipal de Braga 15 дек. 2019 10:00 pm
Брага лого
Брага
0 1
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
15 дек. 2019 10:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
0
1
Пасош Ферейра
16 дек. 2019 9:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
0 4
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
16 дек. 2019 9:00 pm
Санта Клара
0
4
Спортинг Лисабон
16 дек. 2019 10:15 pm
Порто лого
Порто
3 0
Тондела лого
Тондела
16 дек. 2019 10:15 pm
Порто
3
0
Тондела
Кръг 13
6 дек. 2019 10:30 pm
Боавища лого
Боавища
1 4
Бенфика лого
Бенфика
6 дек. 2019 10:30 pm
Боавища
1
4
Бенфика
7 дек. 2019 5:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
2 2
Санта Клара лого
Санта Клара
7 дек. 2019 5:00 pm
Маритимо
2
2
Санта Клара
7 дек. 2019 8:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
2 3
Тондела лого
Тондела
7 дек. 2019 8:00 pm
Фамаликао
2
3
Тондела
7 дек. 2019 10:30 pm
Авеш лого
Авеш
1 0
Брага лого
Брага
7 дек. 2019 10:30 pm
Авеш
1
0
Брага
8 дек. 2019 5:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 3
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
8 дек. 2019 5:00 pm
Пасош Ферейра
2
3
Витория Сетубал
8 дек. 2019 5:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
2 0
Портимоненсе лого
Портимоненсе
8 дек. 2019 5:00 pm
Гимараеш
2
0
Портимоненсе
8 дек. 2019 7:30 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 0
Морейренсе лого
Морейренсе
8 дек. 2019 7:30 pm
Спортинг Лисабон
1
0
Морейренсе
8 дек. 2019 10:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 1
Порто лого
Порто
8 дек. 2019 10:00 pm
Белененсеш
1
1
Порто
9 дек. 2019 10:15 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
1 0
Жил Висенте лого
Жил Висенте
9 дек. 2019 10:15 pm
Рио Аве
1
0
Жил Висенте
Кръг 12
29 ное. 2019 10:30 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
1 2
Боавища лого
Боавища
29 ное. 2019 10:30 pm
Санта Клара
1
2
Боавища
30 ное. 2019 5:30 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
3 2
Авеш лого
Авеш
30 ное. 2019 5:30 pm
Морейренсе
3
2
Авеш
30 ное. 2019 8:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
4 0
Маритимо лого
Маритимо
30 ное. 2019 8:00 pm
Бенфика
4
0
Маритимо
Estádio Municipal de Portimão 30 ное. 2019 10:30 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
2 1
Фамаликао лого
Фамаликао
30 ное. 2019 10:30 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
2
1
Фамаликао
Estádio João Cardoso 1 дек. 2019 5:00 pm
Тондела лого
Тондела
0 1
Белененсеш лого
Белененсеш
1 дек. 2019 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
1
Белененсеш
Estádio do Bonfim 1 дек. 2019 7:30 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 1
Гимараеш лого
Гимараеш
1 дек. 2019 7:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
1
Гимараеш
1 дек. 2019 10:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
3 1
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 дек. 2019 10:00 pm
Жил Висенте
3
1
Спортинг Лисабон
Estádio Municipal de Braga 2 дек. 2019 8:45 pm
Брага лого
Брага
2 0
Рио Аве лого
Рио Аве
2 дек. 2019 8:45 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
0
Рио Аве
2 дек. 2019 10:45 pm
Порто лого
Порто
2 0
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 дек. 2019 10:45 pm
Порто
2
0
Пасош Ферейра
Кръг 11
8 ное. 2019 10:30 pm
Авеш лого
Авеш
1 2
Жил Висенте лого
Жил Висенте
8 ное. 2019 10:30 pm
Авеш
1
2
Жил Висенте
9 ное. 2019 5:30 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
1 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
9 ное. 2019 5:30 pm
Рио Аве
1
0
Витория Сетубал
9 ное. 2019 8:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
1 2
Бенфика лого
Бенфика
9 ное. 2019 8:00 pm
Санта Клара
1
2
Бенфика
9 ное. 2019 10:30 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
3 3
Морейренсе лого
Морейренсе
9 ное. 2019 10:30 pm
Фамаликао
3
3
Морейренсе
10 ное. 2019 5:00 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
1 0
Тондела лого
Тондела
10 ное. 2019 5:00 pm
Пасош Ферейра
1
0
Тондела
10 ное. 2019 5:00 pm
Маритимо лого
Маритимо
1 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
10 ное. 2019 5:00 pm
Маритимо
1
1
Портимоненсе
10 ное. 2019 8:30 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
2 0
Белененсеш лого
Белененсеш
10 ное. 2019 8:30 pm
Спортинг Лисабон
2
0
Белененсеш
10 ное. 2019 10:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
0 2
Брага лого
Брага
10 ное. 2019 10:00 pm
Гимараеш
0
2
Брага
10 ное. 2019 11:00 pm
Боавища лого
Боавища
0 1
Порто лого
Порто
10 ное. 2019 11:00 pm
Боавища
0
1
Порто
Кръг 10
2 ное. 2019 8:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
2 0
Рио Аве лого
Рио Аве
2 ное. 2019 8:00 pm
Бенфика
2
0
Рио Аве
2 ное. 2019 10:30 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 1
Гимараеш лого
Гимараеш
2 ное. 2019 10:30 pm
Морейренсе
1
1
Гимараеш
3 ное. 2019 5:00 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
2 0
Маритимо лого
Маритимо
3 ное. 2019 5:00 pm
Жил Висенте
2
0
Маритимо
Estádio João Cardoso 3 ное. 2019 7:30 pm
Тондела лого
Тондела
1 0
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
3 ное. 2019 7:30 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
0
Спортинг Лисабон
3 ное. 2019 10:00 pm
Порто лого
Порто
1 0
Авеш лого
Авеш
3 ное. 2019 10:00 pm
Порто
1
0
Авеш
Estádio Municipal de Braga 3 ное. 2019 10:15 pm
Брага лого
Брага
2 2
Фамаликао лого
Фамаликао
3 ное. 2019 10:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
2
Фамаликао
4 ное. 2019 9:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
1 0
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
4 ное. 2019 9:00 pm
Белененсеш
1
0
Пасош Ферейра
Estádio do Bonfim 4 ное. 2019 11:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 0
Боавища лого
Боавища
4 ное. 2019 11:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
0
Боавища
Estádio Municipal de Portimão 4 ное. 2019 11:00 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
1 1
Санта Клара лого
Санта Клара
4 ное. 2019 11:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
1
1
Санта Клара
Кръг 9
5 окт. 2019 4:30 pm
Авеш лого
Авеш
0 1
Тондела лого
Тондела
5 окт. 2019 4:30 pm
Авеш
0
1
Тондела
30 окт. 2019 7:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
1 1
Морейренсе лого
Морейренсе
30 окт. 2019 7:00 pm
Рио Аве
1
1
Морейренсе
30 окт. 2019 8:45 pm
Маритимо лого
Маритимо
1 1
Порто лого
Порто
30 окт. 2019 8:45 pm
Маритимо
1
1
Порто
30 окт. 2019 10:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
5 0
Белененсеш лого
Белененсеш
30 окт. 2019 10:00 pm
Гимараеш
5
0
Белененсеш
30 окт. 2019 10:15 pm
Бенфика лого
Бенфика
4 0
Портимоненсе лого
Портимоненсе
30 окт. 2019 10:15 pm
Бенфика
4
0
Портимоненсе
30 окт. 2019 11:00 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
2 1
Жил Висенте лого
Жил Висенте
30 окт. 2019 11:00 pm
Фамаликао
2
1
Жил Висенте
31 окт. 2019 9:45 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
1 2
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
31 окт. 2019 9:45 pm
Пасош Ферейра
1
2
Спортинг Лисабон
31 окт. 2019 10:15 pm
Боавища лого
Боавища
2 0
Брага лого
Брага
31 окт. 2019 10:15 pm
Боавища
2
0
Брага
31 окт. 2019 10:15 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
1 1
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
31 окт. 2019 10:15 pm
Санта Клара
1
1
Витория Сетубал
Кръг 8
25 окт. 2019 9:30 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
0 0
Рио Аве лого
Рио Аве
25 окт. 2019 9:30 pm
Пасош Ферейра
0
0
Рио Аве
26 окт. 2019 4:30 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
1 1
Портимоненсе лого
Портимоненсе
26 окт. 2019 4:30 pm
Жил Висенте
1
1
Портимоненсе
26 окт. 2019 4:30 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
3 2
Авеш лого
Авеш
26 окт. 2019 4:30 pm
Белененсеш
3
2
Авеш
Estádio do Bonfim 26 окт. 2019 7:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
0 0
Маритимо лого
Маритимо
26 окт. 2019 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
0
0
Маритимо
26 окт. 2019 9:30 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 1
Боавища лого
Боавища
26 окт. 2019 9:30 pm
Морейренсе
1
1
Боавища
Estádio João Cardoso 27 окт. 2019 5:00 pm
Тондела лого
Тондела
0 1
Бенфика лого
Бенфика
27 окт. 2019 5:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
0
1
Бенфика
27 окт. 2019 7:30 pm
Порто лого
Порто
3 0
Фамаликао лого
Фамаликао
27 окт. 2019 7:30 pm
Порто
3
0
Фамаликао
27 окт. 2019 10:00 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
3 1
Гимараеш лого
Гимараеш
27 окт. 2019 10:00 pm
Спортинг Лисабон
3
1
Гимараеш
Estádio Municipal de Braga 28 окт. 2019 10:15 pm
Брага лого
Брага
2 0
Санта Клара лого
Санта Клара
28 окт. 2019 10:15 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
0
Санта Клара
Кръг 7
27 сеп. 2019 9:30 pm
Боавища лого
Боавища
0 0
Тондела лого
Тондела
27 сеп. 2019 9:30 pm
Боавища
0
0
Тондела
28 сеп. 2019 5:30 pm
Маритимо лого
Маритимо
2 1
Морейренсе лого
Морейренсе
28 сеп. 2019 5:30 pm
Маритимо
2
1
Морейренсе
28 сеп. 2019 8:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
1 0
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
28 сеп. 2019 8:00 pm
Бенфика
1
0
Витория Сетубал
28 сеп. 2019 10:30 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
3 1
Белененсеш лого
Белененсеш
28 сеп. 2019 10:30 pm
Фамаликао
3
1
Белененсеш
29 сеп. 2019 5:00 pm
Санта Клара лого
Санта Клара
1 0
Жил Висенте лого
Жил Висенте
29 сеп. 2019 5:00 pm
Санта Клара
1
0
Жил Висенте
29 сеп. 2019 5:00 pm
Гимараеш лого
Гимараеш
1 0
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
29 сеп. 2019 5:00 pm
Гимараеш
1
0
Пасош Ферейра
Estádio Municipal de Portimão 29 сеп. 2019 7:00 pm
Портимоненсе лого
Портимоненсе
0 1
Брага лого
Брага
29 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio Municipal de Portimão
Портимоненсе
0
1
Брага
29 сеп. 2019 9:00 pm
Рио Аве лого
Рио Аве
0 1
Порто лого
Порто
29 сеп. 2019 9:00 pm
Рио Аве
0
1
Порто
30 сеп. 2019 9:15 pm
Авеш лого
Авеш
0 1
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
30 сеп. 2019 9:15 pm
Авеш
0
1
Спортинг Лисабон
Кръг 6
20 сеп. 2019 9:30 pm
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
2 1
Авеш лого
Авеш
20 сеп. 2019 9:30 pm
Пасош Ферейра
2
1
Авеш
21 сеп. 2019 7:00 pm
Белененсеш лого
Белененсеш
0 2
Рио Аве лого
Рио Аве
21 сеп. 2019 7:00 pm
Белененсеш
0
2
Рио Аве
21 сеп. 2019 9:30 pm
Морейренсе лого
Морейренсе
1 2
Бенфика лого
Бенфика
21 сеп. 2019 9:30 pm
Морейренсе
1
2
Бенфика
22 сеп. 2019 4:30 pm
Жил Висенте лого
Жил Висенте
0 0
Боавища лого
Боавища
22 сеп. 2019 4:30 pm
Жил Висенте
0
0
Боавища
Estádio João Cardoso 22 сеп. 2019 7:00 pm
Тондела лого
Тондела
1 3
Гимараеш лого
Гимараеш
22 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio João Cardoso
Тондела
1
3
Гимараеш
Estádio do Bonfim 22 сеп. 2019 7:00 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
0 0
Портимоненсе лого
Портимоненсе
22 сеп. 2019 7:00 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
0
0
Портимоненсе
22 сеп. 2019 9:30 pm
Порто лого
Порто
2 0
Санта Клара лого
Санта Клара
22 сеп. 2019 9:30 pm
Порто
2
0
Санта Клара
Estádio Municipal de Braga 23 сеп. 2019 8:00 pm
Брага лого
Брага
2 2
Маритимо лого
Маритимо
23 сеп. 2019 8:00 pm
Estádio Municipal de Braga
Брага
2
2
Маритимо
23 сеп. 2019 10:00 pm
Спортинг Лисабон лого
Спортинг Лисабон
1 2
Фамаликао лого
Фамаликао
23 сеп. 2019 10:00 pm
Спортинг Лисабон
1
2
Фамаликао
Кръг 5
Estádio do Bonfim 13 сеп. 2019 9:30 pm
Витория Сетубал лого
Витория Сетубал
1 0
Брага лого
Брага
13 сеп. 2019 9:30 pm
Estádio do Bonfim
Витория Сетубал
1
0
Брага
14 сеп. 2019 5:30 pm
Фамаликао лого
Фамаликао
4 2
Пасош Ферейра лого
Пасош Ферейра
14 сеп. 2019 5:30 pm
Фамаликао
4
2
Пасош Ферейра
14 сеп. 2019 8:00 pm
Бенфика лого
Бенфика
2 0
Жил Висенте лого
Жил Висенте
14 сеп. 2019 8:00 pm
Бенфика
2
0
Жил Висенте