Суперлига Дания Класиране 2020

Суперлига Дания 2020 Класиране

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Мидтиланд лого
з п п п п
>
12
3
3
30
17
13
39
2
Брьондби лого
п р п п з
>
12
1
5
34
22
12
37
3
Копенхаген лого
п п р р п
>
10
4
5
37
31
6
34
4
Орхус лого
п р п р з
>
9
6
4
32
20
12
33
5
Рандерс лого
п з р р з
>
8
3
7
27
17
10
27
6
Одензе лого
з п р р п
>
6
6
6
22
22
0
24
7
Сьонерюск лого
п з з з з
>
7
3
8
26
28
-2
24
8
Нордселанд лого
з р р р п
>
5
7
7
28
27
1
22
9
Олборг лого
р р з р з
>
5
7
7
21
28
-7
22
10
Вайле лого
п р з р з
>
5
6
8
23
30
-7
21
11
Лингби лого
п з з р п
>
2
5
11
19
38
-19
11
12
Хорсенс лого
з з р р п
>
2
5
12
12
31
-19
11

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Мидтиланд
Брьондби
Копенхаген
Орхус
Рандерс
Одензе
Сьонерюск
Нордселанд
Олборг
Вайле
Лингби
Хорсенс
1 Мидтиланд 1–0 4–0 1–0 3–1 1–2 3–1 0–0 1–0 1–0
2 Брьондби 2–3 3–1 2–1 3–2 1–1 2–1 4–1 2–1
3 Копенхаген 1–2 3–3 1–2 1–1 3–2 3–2 1–2 2–1 4–2 2–0
4 Орхус 1–2 3–1 0–1 4–2 2–0 0–1 3–0 4–2 1–0 3–0
5 Рандерс 1–2 1–2 1–1 2–1 1–2 1–1 1–2 3–1 3–0
6 Одензе 1–1 3–2 0–0 2–1 1–1 1–1 2–1 0–1 0–1 1–0
7 Сьонерюск 2–0 2–0 1–3 1–1 0–1 2–1 3–1 0–1 1–4
8 Нордселанд 4–1 0–1 0–1 3–1 1–0 0–2 2–2 1–1 4–1
9 Олборг 0–2 2–1 2–3 1–1 0–0 1–1 1–3 3–2 1–0
10 Вайле 0–2 0–2 2–2 0–0 0–3 4–1 2–2 3–2 0–0
11 Лингби 0–4 2–2 1–2 0–3 0–3 2–2 0–0 0–0 1–1
12 Хорсенс 2–2 1–2 0–2 1–2 0–3 0–0 0–3 1–1 2–1 3–1

Кръгове

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кръг 1
Sydbank Park 11 сеп. 2020 7:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
2 0
Мидтиланд лого
Мидтиланд
11 сеп. 2020 7:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
2
0
Мидтиланд
CASA Arena Horsens 13 сеп. 2020 2:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
0 3
Рандерс лого
Рандерс
13 сеп. 2020 2:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
0
3
Рандерс
Lyngby Stadion 13 сеп. 2020 2:00 pm
Лингби лого
Лингби
0 0
Олборг лого
Олборг
13 сеп. 2020 2:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
0
0
Олборг
Brøndby Stadion 13 сеп. 2020 4:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
3 2
Нордселанд лого
Нордселанд
13 сеп. 2020 4:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
3
2
Нордселанд
Nature Energy Park 13 сеп. 2020 6:00 pm
Одензе лого
Одензе
3 2
Копенхаген лого
Копенхаген
13 сеп. 2020 6:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
3
2
Копенхаген
Ceres Park & Arena 14 сеп. 2020 7:00 pm
Орхус лого
Орхус
4 2
Вайле лого
Вайле
14 сеп. 2020 7:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
4
2
Вайле
Кръг 2
MCH Arena 19 сеп. 2020 3:30 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
1 0
Лингби лого
Лингби
19 сеп. 2020 3:30 pm
MCH Arena
Мидтиланд
1
0
Лингби
Nature Energy Park 20 сеп. 2020 2:00 pm
Одензе лого
Одензе
1 1
Нордселанд лого
Нордселанд
20 сеп. 2020 2:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
1
1
Нордселанд
Telia Parken 20 сеп. 2020 2:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
1 2
Брьондби лого
Брьондби
20 сеп. 2020 2:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
1
2
Брьондби
Cepheus Park Randers 20 сеп. 2020 4:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
1 1
Орхус лого
Орхус
20 сеп. 2020 4:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
1
1
Орхус
Vejle Stadion 20 сеп. 2020 6:00 pm
Вайле лого
Вайле
4 1
Сьонерюск лого
Сьонерюск
20 сеп. 2020 6:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
4
1
Сьонерюск
Aalborg Portland Park 21 сеп. 2020 7:00 pm
Олборг лого
Олборг
1 0
Хорсенс лого
Хорсенс
21 сеп. 2020 7:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
1
0
Хорсенс
Кръг 3
MCH Arena 26 сеп. 2020 5:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
1 0
Рандерс лого
Рандерс
26 сеп. 2020 5:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
1
0
Рандерс
Ceres Park & Arena 27 сеп. 2020 2:00 pm
Орхус лого
Орхус
4 2
Одензе лого
Одензе
27 сеп. 2020 2:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
4
2
Одензе
Sydbank Park 27 сеп. 2020 2:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
3 1
Олборг лого
Олборг
27 сеп. 2020 2:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
3
1
Олборг
Brøndby Stadion 27 сеп. 2020 4:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
2 1
Хорсенс лого
Хорсенс
27 сеп. 2020 4:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
2
1
Хорсенс
Vejle Stadion 27 сеп. 2020 6:00 pm
Вайле лого
Вайле
2 2
Копенхаген лого
Копенхаген
27 сеп. 2020 6:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
2
2
Копенхаген
Right to Dream Park 28 сеп. 2020 7:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
4 1
Лингби лого
Лингби
28 сеп. 2020 7:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
4
1
Лингби
Кръг 4
Cepheus Park Randers 2 окт. 2020 7:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
1 2
Брьондби лого
Брьондби
2 окт. 2020 7:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
1
2
Брьондби
Nature Energy Park 4 окт. 2020 2:00 pm
Одензе лого
Одензе
0 1
Вайле лого
Вайле
4 окт. 2020 2:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
0
1
Вайле
Lyngby Stadion 4 окт. 2020 2:00 pm
Лингби лого
Лингби
2 2
Сьонерюск лого
Сьонерюск
4 окт. 2020 2:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
2
2
Сьонерюск
Aalborg Portland Park 4 окт. 2020 4:00 pm
Олборг лого
Олборг
1 1
Орхус лого
Орхус
4 окт. 2020 4:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
1
1
Орхус
CASA Arena Horsens 4 окт. 2020 6:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
2 2
Мидтиланд лого
Мидтиланд
4 окт. 2020 6:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
2
2
Мидтиланд
Telia Parken 4 окт. 2020 8:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
3 2
Нордселанд лого
Нордселанд
4 окт. 2020 8:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
3
2
Нордселанд
Кръг 5
MCH Arena 17 окт. 2020 4:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
3 1
Одензе лого
Одензе
17 окт. 2020 4:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
3
1
Одензе
Ceres Park & Arena 18 окт. 2020 2:00 pm
Орхус лого
Орхус
3 0
Хорсенс лого
Хорсенс
18 окт. 2020 2:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
3
0
Хорсенс
Vejle Stadion 18 окт. 2020 2:00 pm
Вайле лого
Вайле
3 2
Лингби лого
Лингби
18 окт. 2020 2:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
3
2
Лингби
Sydbank Park 18 окт. 2020 4:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
2 0
Брьондби лого
Брьондби
18 окт. 2020 4:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
2
0
Брьондби
Telia Parken 18 окт. 2020 6:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
1 2
Олборг лого
Олборг
18 окт. 2020 6:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
1
2
Олборг
Right to Dream Park 19 окт. 2020 7:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
1 0
Рандерс лого
Рандерс
19 окт. 2020 7:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
1
0
Рандерс
Кръг 6
Lyngby Stadion 23 окт. 2020 7:00 pm
Лингби лого
Лингби
0 3
Одензе лого
Одензе
23 окт. 2020 7:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
0
3
Одензе
Brøndby Stadion 24 окт. 2020 6:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
2 3
Мидтиланд лого
Мидтиланд
24 окт. 2020 6:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
2
3
Мидтиланд
CASA Arena Horsens 25 окт. 2020 3:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
1 1
Нордселанд лого
Нордселанд
25 окт. 2020 3:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
1
1
Нордселанд
Cepheus Park Randers 25 окт. 2020 5:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
1 2
Сьонерюск лого
Сьонерюск
25 окт. 2020 5:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
1
2
Сьонерюск
Ceres Park & Arena 25 окт. 2020 7:00 pm
Орхус лого
Орхус
0 1
Копенхаген лого
Копенхаген
25 окт. 2020 7:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
0
1
Копенхаген
Aalborg Portland Park 26 окт. 2020 8:00 pm
Олборг лого
Олборг
1 3
Вайле лого
Вайле
26 окт. 2020 8:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
1
3
Вайле
Кръг 7
Vejle Stadion 30 окт. 2020 8:00 pm
Вайле лого
Вайле
0 3
Рандерс лого
Рандерс
30 окт. 2020 8:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
0
3
Рандерс
Right to Dream Park 31 окт. 2020 5:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
4 1
Мидтиланд лого
Мидтиланд
31 окт. 2020 5:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
4
1
Мидтиланд
Nature Energy Park 1 ное. 2020 3:00 pm
Одензе лого
Одензе
1 0
Хорсенс лого
Хорсенс
1 ное. 2020 3:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
1
0
Хорсенс
Telia Parken 1 ное. 2020 5:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
4 2
Лингби лого
Лингби
1 ное. 2020 5:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
4
2
Лингби
Aalborg Portland Park 1 ное. 2020 7:00 pm
Олборг лого
Олборг
2 1
Брьондби лого
Брьондби
1 ное. 2020 7:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
2
1
Брьондби
Sydbank Park 2 ное. 2020 8:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
1 1
Орхус лого
Орхус
2 ное. 2020 8:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
1
1
Орхус
Кръг 8
Cepheus Park Randers 6 ное. 2020 8:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
1 2
Олборг лого
Олборг
6 ное. 2020 8:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
1
2
Олборг
Right to Dream Park 8 ное. 2020 3:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
1 1
Вайле лого
Вайле
8 ное. 2020 3:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
1
1
Вайле
Lyngby Stadion 8 ное. 2020 3:00 pm
Лингби лого
Лингби
1 2
Орхус лого
Орхус
8 ное. 2020 3:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
1
2
Орхус
Brøndby Stadion 8 ное. 2020 5:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
3 1
Одензе лого
Одензе
8 ное. 2020 5:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
3
1
Одензе
MCH Arena 8 ное. 2020 7:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
4 0
Копенхаген лого
Копенхаген
8 ное. 2020 7:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
4
0
Копенхаген
CASA Arena Horsens 8 ное. 2020 9:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
0 3
Сьонерюск лого
Сьонерюск
8 ное. 2020 9:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
0
3
Сьонерюск
Кръг 9
Lyngby Stadion 20 ное. 2020 8:00 pm
Лингби лого
Лингби
1 1
Хорсенс лого
Хорсенс
20 ное. 2020 8:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
1
1
Хорсенс
Nature Energy Park 22 ное. 2020 3:00 pm
Одензе лого
Одензе
1 1
Сьонерюск лого
Сьонерюск
22 ное. 2020 3:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
1
1
Сьонерюск
Aalborg Portland Park 22 ное. 2020 3:00 pm
Олборг лого
Олборг
1 1
Нордселанд лого
Нордселанд
22 ное. 2020 3:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
1
1
Нордселанд
Ceres Park & Arena 22 ное. 2020 5:00 pm
Орхус лого
Орхус
1 2
Мидтиланд лого
Мидтиланд
22 ное. 2020 5:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
1
2
Мидтиланд
Vejle Stadion 22 ное. 2020 7:00 pm
Вайле лого
Вайле
0 2
Брьондби лого
Брьондби
22 ное. 2020 7:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
0
2
Брьондби
Telia Parken 23 ное. 2020 8:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
1 2
Рандерс лого
Рандерс
23 ное. 2020 8:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
1
2
Рандерс
Кръг 10
Cepheus Park Randers 27 ное. 2020 8:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
2 1
Одензе лого
Одензе
27 ное. 2020 8:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
2
1
Одензе
MCH Arena 28 ное. 2020 5:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
0 0
Олборг лого
Олборг
28 ное. 2020 5:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
0
0
Олборг
CASA Arena Horsens 29 ное. 2020 3:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
3 1
Вайле лого
Вайле
29 ное. 2020 3:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
3
1
Вайле
Sydbank Park 29 ное. 2020 5:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
1 3
Копенхаген лого
Копенхаген
29 ное. 2020 5:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
1
3
Копенхаген
Right to Dream Park 29 ное. 2020 7:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
3 1
Орхус лого
Орхус
29 ное. 2020 7:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
3
1
Орхус
Brøndby Stadion 30 ное. 2020 8:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
4 1
Лингби лого
Лингби
30 ное. 2020 8:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
4
1
Лингби
Кръг 11
Nature Energy Park 4 дек. 2020 8:00 pm
Одензе лого
Одензе
2 1
Олборг лого
Олборг
4 дек. 2020 8:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
2
1
Олборг
Vejle Stadion 5 дек. 2020 5:00 pm
Вайле лого
Вайле
0 2
Мидтиланд лого
Мидтиланд
5 дек. 2020 5:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
0
2
Мидтиланд
Sydbank Park 6 дек. 2020 3:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
2 1
Нордселанд лого
Нордселанд
6 дек. 2020 3:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
2
1
Нордселанд
Telia Parken 6 дек. 2020 5:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
2 0
Хорсенс лого
Хорсенс
6 дек. 2020 5:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
2
0
Хорсенс
Lyngby Stadion 6 дек. 2020 7:00 pm
Лингби лого
Лингби
0 3
Рандерс лого
Рандерс
6 дек. 2020 7:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
0
3
Рандерс
Ceres Park & Arena 7 дек. 2020 8:00 pm
Орхус лого
Орхус
3 1
Брьондби лого
Брьондби
7 дек. 2020 8:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
3
1
Брьондби
Кръг 12
Cepheus Park Randers 11 дек. 2020 8:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
3 1
Вайле лого
Вайле
11 дек. 2020 8:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
3
1
Вайле
CASA Arena Horsens 13 дек. 2020 3:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
1 2
Орхус лого
Орхус
13 дек. 2020 3:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
1
2
Орхус
Aalborg Portland Park 13 дек. 2020 3:00 pm
Олборг лого
Олборг
3 2
Лингби лого
Лингби
13 дек. 2020 3:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
3
2
Лингби
Right to Dream Park 13 дек. 2020 5:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
0 1
Копенхаген лого
Копенхаген
13 дек. 2020 5:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
0
1
Копенхаген
Brøndby Stadion 13 дек. 2020 7:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
2 1
Сьонерюск лого
Сьонерюск
13 дек. 2020 7:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
2
1
Сьонерюск
Nature Energy Park 14 дек. 2020 8:00 pm
Одензе лого
Одензе
1 1
Мидтиланд лого
Мидтиланд
14 дек. 2020 8:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
1
1
Мидтиланд
Кръг 13
Sydbank Park 20 дек. 2020 3:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
0 1
Рандерс лого
Рандерс
20 дек. 2020 3:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
0
1
Рандерс
Lyngby Stadion 20 дек. 2020 3:00 pm
Лингби лого
Лингби
0 0
Вайле лого
Вайле
20 дек. 2020 3:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
0
0
Вайле
Ceres Park & Arena 20 дек. 2020 5:00 pm
Орхус лого
Орхус
3 0
Олборг лого
Олборг
20 дек. 2020 5:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
3
0
Олборг
Telia Parken 20 дек. 2020 7:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
1 1
Одензе лого
Одензе
20 дек. 2020 7:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
1
1
Одензе
CASA Arena Horsens 20 дек. 2020 9:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
1 2
Брьондби лого
Брьондби
20 дек. 2020 9:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
1
2
Брьондби
MCH Arena 21 дек. 2020 8:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
3 1
Нордселанд лого
Нордселанд
21 дек. 2020 8:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
3
1
Нордселанд
Кръг 14
Cepheus Park Randers 2 февр. 2021 7:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
3 0
Хорсенс лого
Хорсенс
2 февр. 2021 7:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
3
0
Хорсенс
Vejle Stadion 2 февр. 2021 9:00 pm
Вайле лого
Вайле
0 0
Орхус лого
Орхус
2 февр. 2021 9:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
0
0
Орхус
Nature Energy Park 3 февр. 2021 7:00 pm
Одензе лого
Одензе
0 1
Лингби лого
Лингби
3 февр. 2021 7:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
0
1
Лингби
Aalborg Portland Park 3 февр. 2021 9:00 pm
Олборг лого
Олборг
2 3
Копенхаген лого
Копенхаген
3 февр. 2021 9:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
2
3
Копенхаген
MCH Arena 4 февр. 2021 7:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
1 2
Сьонерюск лого
Сьонерюск
4 февр. 2021 7:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
1
2
Сьонерюск
Right to Dream Park 4 февр. 2021 9:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
0 1
Брьондби лого
Брьондби
4 февр. 2021 9:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
0
1
Брьондби
Кръг 15
Sydbank Park 7 февр. 2021 3:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
0 1
Вайле лого
Вайле
7 февр. 2021 3:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
0
1
Вайле
Right to Dream Park 7 февр. 2021 3:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
0 2
Одензе лого
Одензе
7 февр. 2021 3:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
0
2
Одензе
CASA Arena Horsens 7 февр. 2021 5:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
0 2
Копенхаген лого
Копенхаген
7 февр. 2021 5:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
0
2
Копенхаген
Ceres Park & Arena 7 февр. 2021 7:00 pm
Орхус лого
Орхус
1 0
Лингби лого
Лингби
7 февр. 2021 7:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
1
0
Лингби
Brøndby Stadion 7 февр. 2021 9:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
1 1
Олборг лого
Олборг
7 февр. 2021 9:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
1
1
Олборг
Cepheus Park Randers 8 февр. 2021 8:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
1 2
Мидтиланд лого
Мидтиланд
8 февр. 2021 8:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
1
2
Мидтиланд
Кръг 16
Aalborg Portland Park 14 февр. 2021 3:00 pm
Олборг лого
Олборг
0 0
Рандерс лого
Рандерс
14 февр. 2021 3:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
0
0
Рандерс
Vejle Stadion 14 февр. 2021 3:00 pm
Вайле лого
Вайле
2 2
Нордселанд лого
Нордселанд
14 февр. 2021 3:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
2
2
Нордселанд
Lyngby Stadion 14 февр. 2021 5:00 pm
Лингби лого
Лингби
0 4
Брьондби лого
Брьондби
14 февр. 2021 5:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
0
4
Брьондби
MCH Arena 14 февр. 2021 7:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
1 0
Хорсенс лого
Хорсенс
14 февр. 2021 7:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
1
0
Хорсенс
Nature Energy Park 14 февр. 2021 9:00 pm
Одензе лого
Одензе
0 0
Орхус лого
Орхус
14 февр. 2021 9:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
0
0
Орхус
Telia Parken 15 февр. 2021 8:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
3 2
Сьонерюск лого
Сьонерюск
15 февр. 2021 8:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
3
2
Сьонерюск
Кръг 17
Aalborg Portland Park 19 февр. 2021 8:00 pm
Олборг лого
Олборг
0 2
Мидтиланд лого
Мидтиланд
19 февр. 2021 8:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
0
2
Мидтиланд
Cepheus Park Randers 21 февр. 2021 3:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
1 1
Нордселанд лого
Нордселанд
21 февр. 2021 3:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
1
1
Нордселанд
CASA Arena Horsens 21 февр. 2021 3:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
0 0
Одензе лого
Одензе
21 февр. 2021 3:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
0
0
Одензе
Ceres Park & Arena 21 февр. 2021 5:00 pm
Орхус лого
Орхус
2 0
Сьонерюск лого
Сьонерюск
21 февр. 2021 5:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
2
0
Сьонерюск
Brøndby Stadion 21 февр. 2021 7:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
2 1
Вайле лого
Вайле
21 февр. 2021 7:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
2
1
Вайле
Lyngby Stadion 22 февр. 2021 8:00 pm
Лингби лого
Лингби
2 2
Копенхаген лого
Копенхаген
22 февр. 2021 8:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
2
2
Копенхаген
Кръг 18
Vejle Stadion 26 февр. 2021 8:00 pm
Вайле лого
Вайле
0 0
Хорсенс лого
Хорсенс
26 февр. 2021 8:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
0
0
Хорсенс
Nature Energy Park 28 февр. 2021 3:00 pm
Одензе лого
Одензе
2 1
Рандерс лого
Рандерс
28 февр. 2021 3:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
2
1
Рандерс
Right to Dream Park 28 февр. 2021 3:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
2 2
Олборг лого
Олборг
28 февр. 2021 3:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
2
2
Олборг
Telia Parken 28 февр. 2021 5:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
3 3
Орхус лого
Орхус
28 февр. 2021 5:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
3
3
Орхус
MCH Arena 28 февр. 2021 7:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
1 0
Брьондби лого
Брьондби
28 февр. 2021 7:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
1
0
Брьондби
Sydbank Park 1 мар. 2021 8:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
1 4
Лингби лого
Лингби
1 мар. 2021 8:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
1
4
Лингби
Кръг 19
Ceres Park & Arena 3 мар. 2021 7:00 pm
Орхус лого
Орхус
0 1
Нордселанд лого
Нордселанд
3 мар. 2021 7:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
0
1
Нордселанд
CASA Arena Horsens 3 мар. 2021 7:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
2 1
Олборг лого
Олборг
3 мар. 2021 7:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
2
1
Олборг
Telia Parken 3 мар. 2021 9:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
2 1
Вайле лого
Вайле
3 мар. 2021 9:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
2
1
Вайле
Sydbank Park 4 мар. 2021 7:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
- -
Одензе лого
Одензе
4 мар. 2021 7:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
-
-
Одензе
Lyngby Stadion 4 мар. 2021 7:00 pm
Лингби лого
Лингби
- -
Мидтиланд лого
Мидтиланд
4 мар. 2021 7:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
-
-
Мидтиланд
Brøndby Stadion 4 мар. 2021 9:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
- -
Рандерс лого
Рандерс
4 мар. 2021 9:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
-
-
Рандерс
Кръг 20
Cepheus Park Randers 7 мар. 2021 1:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
- -
Лингби лого
Лингби
7 мар. 2021 1:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
-
-
Лингби
Brøndby Stadion 7 мар. 2021 3:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
- -
Копенхаген лого
Копенхаген
7 мар. 2021 3:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
-
-
Копенхаген
MCH Arena 7 мар. 2021 5:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
- -
Орхус лого
Орхус
7 мар. 2021 5:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
-
-
Орхус
Right to Dream Park 7 мар. 2021 7:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
- -
Хорсенс лого
Хорсенс
7 мар. 2021 7:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
-
-
Хорсенс
Vejle Stadion 7 мар. 2021 9:00 pm
Вайле лого
Вайле
- -
Одензе лого
Одензе
7 мар. 2021 9:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
-
-
Одензе
Aalborg Portland Park 8 мар. 2021 8:00 pm
Олборг лого
Олборг
- -
Сьонерюск лого
Сьонерюск
8 мар. 2021 8:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
-
-
Сьонерюск
Кръг 21
Lyngby Stadion 12 мар. 2021 8:00 pm
Лингби лого
Лингби
- -
Нордселанд лого
Нордселанд
12 мар. 2021 8:00 pm
Lyngby Stadion
Лингби
-
-
Нордселанд
Vejle Stadion 14 мар. 2021 3:00 pm
Вайле лого
Вайле
- -
Олборг лого
Олборг
14 мар. 2021 3:00 pm
Vejle Stadion
Вайле
-
-
Олборг
Sydbank Park 14 мар. 2021 3:00 pm
Сьонерюск лого
Сьонерюск
- -
Хорсенс лого
Хорсенс
14 мар. 2021 3:00 pm
Sydbank Park
Сьонерюск
-
-
Хорсенс
Nature Energy Park 14 мар. 2021 5:00 pm
Одензе лого
Одензе
- -
Брьондби лого
Брьондби
14 мар. 2021 5:00 pm
Nature Energy Park
Одензе
-
-
Брьондби
Telia Parken 14 мар. 2021 7:00 pm
Копенхаген лого
Копенхаген
- -
Мидтиланд лого
Мидтиланд
14 мар. 2021 7:00 pm
Telia Parken
Копенхаген
-
-
Мидтиланд
Ceres Park & Arena 15 мар. 2021 8:00 pm
Орхус лого
Орхус
- -
Рандерс лого
Рандерс
15 мар. 2021 8:00 pm
Ceres Park & Arena
Орхус
-
-
Рандерс
Кръг 22
Brøndby Stadion 21 мар. 2021 6:00 pm
Брьондби лого
Брьондби
- -
Орхус лого
Орхус
21 мар. 2021 6:00 pm
Brøndby Stadion
Брьондби
-
-
Орхус
MCH Arena 21 мар. 2021 6:00 pm
Мидтиланд лого
Мидтиланд
- -
Вайле лого
Вайле
21 мар. 2021 6:00 pm
MCH Arena
Мидтиланд
-
-
Вайле
Cepheus Park Randers 21 мар. 2021 6:00 pm
Рандерс лого
Рандерс
- -
Копенхаген лого
Копенхаген
21 мар. 2021 6:00 pm
Cepheus Park Randers
Рандерс
-
-
Копенхаген
CASA Arena Horsens 21 мар. 2021 6:00 pm
Хорсенс лого
Хорсенс
- -
Лингби лого
Лингби
21 мар. 2021 6:00 pm
CASA Arena Horsens
Хорсенс
-
-
Лингби
Right to Dream Park 21 мар. 2021 6:00 pm
Нордселанд лого
Нордселанд
- -
Сьонерюск лого
Сьонерюск
21 мар. 2021 6:00 pm
Right to Dream Park
Нордселанд
-
-
Сьонерюск
Aalborg Portland Park 21 мар. 2021 6:00 pm
Олборг лого
Олборг
- -
Одензе лого
Одензе
21 мар. 2021 6:00 pm
Aalborg Portland Park
Олборг
-
-
Одензе

Статистика / Играчи

Позиция# Играч Голове
1
 Копенхаген
11
2
 Орхус
11
3
 Рандерс
9
4
 Брьондби
9
5
 Брьондби
9
6
 Сьонерюск
8
7
 Сьонерюск
7
8
 Олборг
6
9
 Мидтиланд
6
10
 Мидтиланд
5
11
 Мидтиланд
5
12
 Копенхаген
5
13
 Орхус
5
14
 Брьондби
5
15
 Вайле
5
Позиция# Играч Асистенции
1
 Брьондби
7
2
 Брьондби
6
3
 Вайле
6
4
 Одензе
5
5
 Вайле
5
6
 Мидтиланд
4
7
 Рандерс
4
8
 Копенхаген
4
9
 Орхус
4
10
 Сьонерюск
3
11
 Сьонерюск
3
12
 Орхус
3
13
 Олборг
3
14
 Сьонерюск
3
15
 Рандерс
3
Суперлигата на Дания е едно от най-оспорваните първенства в света. От създаването на настоящия формат през 1991, осем различни отбора са печелили титлата. Това на пръв поглед може и да не изглежда много впечатляващо, но трябва да кажем, че в първенството се състезават само 14 отбора, като бройката варираше през последните няколко години (през 10, 12 за да се стигне до сегашния формат).   Въпреки, че Дания веднъж вече шокира света, като спечели Европейското първенство през 1992, страната не е известна с блестящите си футболисти. В Суперлигата се залага повече на здрави единоборства, а футболът е по-близък до този в Англия и по-специално Чемпиъншип. Както вече споменахме, това е много оспорвано първенство, а във всеки мача може да се получат изненади.   Датското първенство е изградено от 14 отбора, а всяка година изпадат 2 от тях. Това е лигата, в която има най-голям шанс да изпаднеш. Първенството бележи сериозен прогрес през последните няколко години. В страната се построиха голям брой нови стадиони, а мачовете събират все по-голям зрителски интерес. Датското първенство е 13-то в ранкинга на УЕФА, което означава, че един отбор играе в Шампионската лига, а други четири защитават честа на страната в Лига Европа.   Форматът на първенството е близък до този на българската efbet Лига. Отборите първо играят редовен сезон, след което се разделят на първа шестица и втора осмица. Лидерите в подреждането определят шампиона и кой отбори ще представят страната в Европа, а останалите отбори играят плейофи за оставане в горната дивизия.   Копенхаген - Отборът е спечелил 13 пъти първенството, а има във витрината си и 9 купи на страната. Копенхаген е и най-успешния датски отбор в Европа. Клубът е достигал груповата фаза на Шампионската лига и Лига Европа, по-често от който и да е друг датски отбор. Копенхаген е и най-високо класирания скандинавски отбор в класацията на УЕФА. На чело на отбора е миналия през Висшата лига и Бундеслигата Стале Солбакен.   Мидтиланд  - Отборът се радва на големи успехи в последните няколко години и заслужено води в подреждането през настоящата кампания. Тимът е основан през 1999, но вече веднъж спечели титлата на страната. През състава на Мидтиланд преминаха Николай Бодуров и Божидар Краев.   Брьомби - Втория най-успешен отбор в Дания. За последно се добраха до титлата през вече далечната 2005-та, но отборът не слиза от първата половина на таблицата и е традиционно един от най-силните в скандинавката държава.   Датската Суперлига предлага на зрителите епични битки от първата до последната минута. Първенството е абсолютно непредсказуемо, а силните отбори се променят на всеки няколко години. Лигата събира все по-голям брой почитатели и в последните години постоянно се изкачва в ранглистата на УЕФА.
P