България Б Група Класиране

Втора лига България Класиране

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
п п п п п
>
18
1
2
59
18
41
55
2
п п з п р
>
17
2
2
48
20
28
53
3
п п з п п
>
14
3
5
43
17
26
45
4
з п п п п
>
13
3
6
37
18
19
42
5
п з п з р
>
10
4
8
36
31
5
34
6
п з п п з
>
10
3
8
35
29
6
33
7
п р з п р
>
9
5
6
29
15
14
32
8
п з п п п
>
9
5
6
30
24
6
32
9
з з з п п
>
9
5
8
35
30
5
32
10
з з р п р
>
7
8
7
28
30
-2
29
11
р з р р п
>
7
7
8
26
32
-6
28
12
п п п з п
>
6
9
7
23
25
-2
27
13
п з п п р
>
8
2
13
25
35
-10
26
14
з р п з з
>
6
4
10
15
27
-12
22
15
з з з р п
>
3
4
15
9
42
-33
13
16
з з р з п
>
3
4
15
13
41
-28
13
17
з з з з з
>
2
3
25
15
72
-57
9
покажи на цял екран
ЦСКА 1948
Септември София
Монтана
Локомотив София
Хебър 1918
Нефтохимик Бургас
Литекс
Кариана Ерден
Локомотив Г.Оряховица
Пирин Благоевград
Ботев Гълъбово
Лудогорец II
Струмска Слава
Черноморец Балчик
Спартак Варна
Спартак Плевен
Поморие
1ЦСКА 1948 5–0 2–0 2–0 4–0 2–0 2–2 2–0 2–0 2–0 7–1 5–1
2Септември София 2–1 4–2 4–3 3–2 2–0 2–2 2–0 4–0 3–0 3–1
3Монтана 0–1 0–2 2–1 4–2 3–1 3–0 2–0 2–0 6–1 3–0 5–1
4Локомотив София 2–3 0–1 3–3 1–0 2–0 3–0 2–0 2–0 2–0 1–0 3–0
5Хебър 1918 1–2 1–3 1–0 2–1 0–0 1–3 1–0 3–0 3–0 3–0
6Нефтохимик Бургас 0–2 0–2 3–3 2–1 2–0 1–0 0–0 3–0 1–0 5–0 2–1
7Литекс 1–0 1–0 0–1 1–1 5–0 1–2 3–0 0–2 4–0 0–0
8Кариана Ерден 3–2 1–1 4–1 1–1 1–0 2–2 0–0 1–0 2–3 3–0
9Локомотив Г.Оряховица 2–3 0–1 2–1 6–1 1–0 0–0 1–2 3–2 3–2 1–1 3–0 3–0
10Пирин Благоевград 1–4 1–1 0–1 0–0 0–5 2–2 3–1 2–2 2–0 3–1
11Ботев Гълъбово 4–5 1–2 0–3 3–2 0–0 1–0 2–1 2–1 1–0 1–1 1–0
12Лудогорец II 0–0 2–1 0–3 0–1 1–1 2–2 1–1 2–2 1–0 2–0 3–0
13Струмска Слава 0–4 0–2 2–1 2–1 0–1 0–2 4–2 1–0 3–0 1–1
14Черноморец Балчик 0–1 0–0 1–1 1–0 2–0 0–2 1–0 2–1 4–0 0–1
15Спартак Варна 0–1 1–0 1–0 0–2 0–4 0–4 1–2 0–0 1–1 0–2 3–0
16Спартак Плевен 1–4 0–2 0–2 1–3 1–2 0–0 0–1 0–1 0–1 0–0 2–1
17Поморие 0–3 0–3 1–3 0–1 0–3 2–3 0–1 2–3 0–3 0–3 0–0 0–3 0–0 2–0 0–3
Кръг 34
22 май 202012:00 am
Литекс
- -
Поморие
22 май 2020 12:00 am
Литекс
-
-
Поморие
23 май 20201:00 am
Хебър 1918
- -
Локомотив София
23 май 2020 1:00 am
Хебър 1918
-
-
Локомотив София
23 май 20201:00 am
Нефтохимик Бургас
- -
Спартак Плевен
23 май 2020 1:00 am
Нефтохимик Бургас
-
-
Спартак Плевен
23 май 20201:00 am
Кариана Ерден
- -
Спартак Варна
23 май 2020 1:00 am
Кариана Ерден
-
-
Спартак Варна
23 май 20201:00 am
Септември София
- -
Локомотив Г.Оряховица
23 май 2020 1:00 am
Септември София
-
-
Локомотив Г.Оряховица
23 май 20201:00 am
Пирин Благоевград
- -
Лудогорец II
23 май 2020 1:00 am
Пирин Благоевград
-
-
Лудогорец II
Stadion Vasil Levski 23 май 20201:00 am
ЦСКА 1948
- -
Ботев Гълъбово
23 май 2020 1:00 am
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
-
-
Ботев Гълъбово
23 май 20201:00 am
Черноморец Балчик
- -
Монтана
23 май 2020 1:00 am
Черноморец Балчик
-
-
Монтана
Кръг 33
15 май 202012:00 am
Поморие
- -
Септември София
15 май 2020 12:00 am
Поморие
-
-
Септември София
16 май 20201:00 am
Локомотив София
- -
Нефтохимик Бургас
16 май 2020 1:00 am
Локомотив София
-
-
Нефтохимик Бургас
16 май 20206:00 pm
Спартак Варна
- -
Черноморец Балчик
16 май 2020 6:00 pm
Спартак Варна
-
-
Черноморец Балчик
16 май 20206:00 pm
Спартак Плевен
- -
Кариана Ерден
16 май 2020 6:00 pm
Спартак Плевен
-
-
Кариана Ерден
16 май 20206:00 pm
Ботев Гълъбово
- -
Хебър 1918
16 май 2020 6:00 pm
Ботев Гълъбово
-
-
Хебър 1918
16 май 20206:00 pm
Струмска Слава
- -
Пирин Благоевград
16 май 2020 6:00 pm
Струмска Слава
-
-
Пирин Благоевград
Stadion Ogosta 16 май 20206:00 pm
Монтана
- -
Литекс
16 май 2020 6:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
-
-
Литекс
16 май 20206:00 pm
Лудогорец II
- -
ЦСКА 1948
16 май 2020 6:00 pm
Лудогорец II
-
-
ЦСКА 1948
Кръг 32
13 май 20201:00 am
Хебър 1918
- -
Лудогорец II
13 май 2020 1:00 am
Хебър 1918
-
-
Лудогорец II
13 май 20201:00 am
Нефтохимик Бургас
- -
Ботев Гълъбово
13 май 2020 1:00 am
Нефтохимик Бургас
-
-
Ботев Гълъбово
13 май 20201:00 am
Черноморец Балчик
- -
Спартак Плевен
13 май 2020 1:00 am
Черноморец Балчик
-
-
Спартак Плевен
13 май 20201:00 am
Литекс
- -
Спартак Варна
13 май 2020 1:00 am
Литекс
-
-
Спартак Варна
13 май 20201:00 am
Септември София
- -
Монтана
13 май 2020 1:00 am
Септември София
-
-
Монтана
13 май 20201:00 am
Пирин Благоевград
- -
ЦСКА 1948
13 май 2020 1:00 am
Пирин Благоевград
-
-
ЦСКА 1948
Stadion Kariana 13 май 20201:00 am
Кариана Ерден
- -
Локомотив София
13 май 2020 1:00 am
Stadion Kariana
Кариана Ерден
-
-
Локомотив София
13 май 20201:00 am
Струмска Слава
- -
Локомотив Г.Оряховица
13 май 2020 1:00 am
Струмска Слава
-
-
Локомотив Г.Оряховица
Кръг 31
9 май 20201:00 am
Спартак Варна
- -
Септември София
9 май 2020 1:00 am
Спартак Варна
-
-
Септември София
9 май 20201:00 am
Спартак Плевен
- -
Литекс
9 май 2020 1:00 am
Спартак Плевен
-
-
Литекс
9 май 20201:00 am
Лудогорец II
- -
Нефтохимик Бургас
9 май 2020 1:00 am
Лудогорец II
-
-
Нефтохимик Бургас
9 май 20201:00 am
ЦСКА 1948
- -
Хебър 1918
9 май 2020 1:00 am
ЦСКА 1948
-
-
Хебър 1918
9 май 20201:00 am
Поморие
0 3
Струмска Слава
9 май 2020 1:00 am
Поморие
0
3
Струмска Слава
9 май 20201:00 am
Локомотив Г.Оряховица
- -
Пирин Благоевград
9 май 2020 1:00 am
Локомотив Г.Оряховица
-
-
Пирин Благоевград
9 май 20201:00 am
Локомотив София
- -
Черноморец Балчик
9 май 2020 1:00 am
Локомотив София
-
-
Черноморец Балчик
9 май 20201:00 am
Ботев Гълъбово
- -
Кариана Ерден
9 май 2020 1:00 am
Ботев Гълъбово
-
-
Кариана Ерден
Кръг 30
2 май 20201:00 am
Пирин Благоевград
- -
Хебър 1918
2 май 2020 1:00 am
Пирин Благоевград
-
-
Хебър 1918
2 май 20201:00 am
Нефтохимик Бургас
- -
ЦСКА 1948
2 май 2020 1:00 am
Нефтохимик Бургас
-
-
ЦСКА 1948
2 май 20201:00 am
Септември София
- -
Спартак Плевен
2 май 2020 1:00 am
Септември София
-
-
Спартак Плевен
2 май 20201:00 am
Локомотив Г.Оряховица
3 0
Поморие
2 май 2020 1:00 am
Локомотив Г.Оряховица
3
0
Поморие
Stadion Kariana 2 май 20201:00 am
Кариана Ерден
- -
Лудогорец II
2 май 2020 1:00 am
Stadion Kariana
Кариана Ерден
-
-
Лудогорец II
2 май 20201:00 am
Черноморец Балчик
- -
Ботев Гълъбово
2 май 2020 1:00 am
Черноморец Балчик
-
-
Ботев Гълъбово
2 май 20201:00 am
Литекс
- -
Локомотив София
2 май 2020 1:00 am
Литекс
-
-
Локомотив София
2 май 20201:00 am
Струмска Слава
- -
Монтана
2 май 2020 1:00 am
Струмска Слава
-
-
Монтана
Кръг 29
29 апр. 202012:00 am
Локомотив София
- -
Септември София
29 апр. 2020 12:00 am
Локомотив София
-
-
Септември София
29 апр. 202012:00 am
Хебър 1918
- -
Нефтохимик Бургас
29 апр. 2020 12:00 am
Хебър 1918
-
-
Нефтохимик Бургас
29 апр. 202012:00 am
Спартак Варна
- -
Струмска Слава
29 апр. 2020 12:00 am
Спартак Варна
-
-
Струмска Слава
29 апр. 202012:00 am
Ботев Гълъбово
- -
Литекс
29 апр. 2020 12:00 am
Ботев Гълъбово
-
-
Литекс
29 апр. 202012:00 am
Лудогорец II
- -
Черноморец Балчик
29 апр. 2020 12:00 am
Лудогорец II
-
-
Черноморец Балчик
Stadion Vasil Levski 29 апр. 202012:00 am
ЦСКА 1948
- -
Кариана Ерден
29 апр. 2020 12:00 am
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
-
-
Кариана Ерден
Stadion Ogosta 29 апр. 202012:00 am
Монтана
- -
Локомотив Г.Оряховица
29 апр. 2020 12:00 am
Stadion Ogosta
Монтана
-
-
Локомотив Г.Оряховица
29 апр. 20201:00 am
Поморие
0 3
Пирин Благоевград
29 апр. 2020 1:00 am
Поморие
0
3
Пирин Благоевград
Кръг 28
25 апр. 202012:00 am
Пирин Благоевград
- -
Нефтохимик Бургас
25 апр. 2020 12:00 am
Пирин Благоевград
-
-
Нефтохимик Бургас
25 апр. 202012:00 am
Кариана Ерден
- -
Хебър 1918
25 апр. 2020 12:00 am
Кариана Ерден
-
-
Хебър 1918
25 апр. 202012:00 am
Септември София
- -
Ботев Гълъбово
25 апр. 2020 12:00 am
Септември София
-
-
Ботев Гълъбово
25 апр. 202012:00 am
Струмска Слава
- -
Спартак Плевен
25 апр. 2020 12:00 am
Струмска Слава
-
-
Спартак Плевен
25 апр. 202012:00 am
Локомотив Г.Оряховица
- -
Спартак Варна
25 апр. 2020 12:00 am
Локомотив Г.Оряховица
-
-
Спартак Варна
25 апр. 202012:00 am
Черноморец Балчик
- -
ЦСКА 1948
25 апр. 2020 12:00 am
Черноморец Балчик
-
-
ЦСКА 1948
25 апр. 202012:00 am
Литекс
- -
Лудогорец II
25 апр. 2020 12:00 am
Литекс
-
-
Лудогорец II
25 апр. 20201:00 am
Поморие
0 3
Монтана
25 апр. 2020 1:00 am
Поморие
0
3
Монтана
Кръг 27
18 апр. 202012:00 am
Спартак Плевен
- -
Локомотив Г.Оряховица
18 апр. 2020 12:00 am
Спартак Плевен
-
-
Локомотив Г.Оряховица
18 апр. 202012:00 am
Лудогорец II
- -
Септември София
18 апр. 2020 12:00 am
Лудогорец II
-
-
Септември София
18 апр. 202012:00 am
Хебър 1918
- -
Черноморец Балчик
18 апр. 2020 12:00 am
Хебър 1918
-
-
Черноморец Балчик
18 апр. 202012:00 am
Нефтохимик Бургас
- -
Кариана Ерден
18 апр. 2020 12:00 am
Нефтохимик Бургас
-
-
Кариана Ерден
Stadion Ogosta 18 апр. 202012:00 am
Монтана
- -
Пирин Благоевград
18 апр. 2020 12:00 am
Stadion Ogosta
Монтана
-
-
Пирин Благоевград
18 апр. 202012:00 am
Локомотив София
- -
Струмска Слава
18 апр. 2020 12:00 am
Локомотив София
-
-
Струмска Слава
Stadion Vasil Levski 18 апр. 202012:00 am
ЦСКА 1948
- -
Литекс
18 апр. 2020 12:00 am
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
-
-
Литекс
18 апр. 20201:00 am
Спартак Варна
3 0
Поморие
18 апр. 2020 1:00 am
Спартак Варна
3
0
Поморие
Кръг 26
11 апр. 202012:00 am
Черноморец Балчик
- -
Нефтохимик Бургас
11 апр. 2020 12:00 am
Черноморец Балчик
-
-
Нефтохимик Бургас
11 апр. 202012:00 am
Литекс
- -
Хебър 1918
11 апр. 2020 12:00 am
Литекс
-
-
Хебър 1918
11 апр. 202012:00 am
Септември София
- -
ЦСКА 1948
11 апр. 2020 12:00 am
Септември София
-
-
ЦСКА 1948
11 апр. 202012:00 am
Монтана
- -
Спартак Варна
11 апр. 2020 12:00 am
Монтана
-
-
Спартак Варна
11 апр. 202012:00 am
Пирин Благоевград
- -
Кариана Ерден
11 апр. 2020 12:00 am
Пирин Благоевград
-
-
Кариана Ерден
11 апр. 202012:00 am
Струмска Слава
- -
Ботев Гълъбово
11 апр. 2020 12:00 am
Струмска Слава
-
-
Ботев Гълъбово
11 апр. 202012:00 am
Локомотив Г.Оряховица
- -
Локомотив София
11 апр. 2020 12:00 am
Локомотив Г.Оряховица
-
-
Локомотив София
11 апр. 20201:00 am
Поморие
0 3
Спартак Плевен
11 апр. 2020 1:00 am
Поморие
0
3
Спартак Плевен
Кръг 25
4 апр. 202012:00 am
Спартак Варна
- -
Пирин Благоевград
4 апр. 2020 12:00 am
Спартак Варна
-
-
Пирин Благоевград
4 апр. 202012:00 am
Спартак Плевен
- -
Монтана
4 апр. 2020 12:00 am
Спартак Плевен
-
-
Монтана
4 апр. 202012:00 am
Хебър 1918
- -
Септември София
4 апр. 2020 12:00 am
Хебър 1918
-
-
Септември София
4 апр. 202012:00 am
Нефтохимик Бургас
- -
Литекс
4 апр. 2020 12:00 am
Нефтохимик Бургас
-
-
Литекс
4 апр. 202012:00 am
Ботев Гълъбово
- -
Локомотив Г.Оряховица
4 апр. 2020 12:00 am
Ботев Гълъбово
-
-
Локомотив Г.Оряховица
4 апр. 202012:00 am
Лудогорец II
- -
Струмска Слава
4 апр. 2020 12:00 am
Лудогорец II
-
-
Струмска Слава
Stadion Kariana 4 апр. 202012:00 am
Кариана Ерден
- -
Черноморец Балчик
4 апр. 2020 12:00 am
Stadion Kariana
Кариана Ерден
-
-
Черноморец Балчик
4 апр. 20201:00 am
Локомотив София
3 0
Поморие
4 апр. 2020 1:00 am
Локомотив София
3
0
Поморие
Кръг 24
20 мар. 202012:00 am
Септември София
- -
Нефтохимик Бургас
20 мар. 2020 12:00 am
Септември София
-
-
Нефтохимик Бургас
20 мар. 202012:00 am
Литекс
- -
Кариана Ерден
20 мар. 2020 12:00 am
Литекс
-
-
Кариана Ерден
21 мар. 202012:00 am
Спартак Варна
- -
Спартак Плевен
21 мар. 2020 12:00 am
Спартак Варна
-
-
Спартак Плевен
21 мар. 202012:00 am
Струмска Слава
- -
ЦСКА 1948
21 мар. 2020 12:00 am
Струмска Слава
-
-
ЦСКА 1948
21 мар. 202012:00 am
Пирин Благоевград
- -
Черноморец Балчик
21 мар. 2020 12:00 am
Пирин Благоевград
-
-
Черноморец Балчик
21 мар. 20204:30 pm
Поморие
0 3
Ботев Гълъбово
21 мар. 2020 4:30 pm
Поморие
0
3
Ботев Гълъбово
22 мар. 202012:00 am
Локомотив Г.Оряховица
- -
Лудогорец II
22 мар. 2020 12:00 am
Локомотив Г.Оряховица
-
-
Лудогорец II
23 мар. 202012:00 am
Монтана
- -
Локомотив София
23 мар. 2020 12:00 am
Монтана
-
-
Локомотив София
Кръг 23
14 мар. 202012:00 am
Спартак Плевен
- -
Пирин Благоевград
14 мар. 2020 12:00 am
Спартак Плевен
-
-
Пирин Благоевград
14 мар. 202012:00 am
Локомотив София
- -
Спартак Варна
14 мар. 2020 12:00 am
Локомотив София
-
-
Спартак Варна
14 мар. 202012:00 am
Хебър 1918
- -
Струмска Слава
14 мар. 2020 12:00 am
Хебър 1918
-
-
Струмска Слава
14 мар. 202012:00 am
Кариана Ерден
- -
Септември София
14 мар. 2020 12:00 am
Кариана Ерден
-
-
Септември София
14 мар. 202012:00 am
Ботев Гълъбово
- -
Монтана
14 мар. 2020 12:00 am
Ботев Гълъбово
-
-
Монтана
14 мар. 202012:00 am
Черноморец Балчик
- -
Литекс
14 мар. 2020 12:00 am
Черноморец Балчик
-
-
Литекс
14 мар. 20203:30 pm
Лудогорец II
3 0
Поморие
14 мар. 2020 3:30 pm
Лудогорец II
3
0
Поморие
16 мар. 202012:00 am
ЦСКА 1948
- -
Локомотив Г.Оряховица
16 мар. 2020 12:00 am
ЦСКА 1948
-
-
Локомотив Г.Оряховица
Кръг 22
7 мар. 20203:00 pm
Септември София
4 0
Черноморец Балчик
7 мар. 2020 3:00 pm
Септември София
4
0
Черноморец Балчик
7 мар. 20203:00 pm
Струмска Слава
2 1
Нефтохимик Бургас
7 мар. 2020 3:00 pm
Струмска Слава
2
1
Нефтохимик Бургас
7 мар. 20203:00 pm
Спартак Плевен
0 2
Локомотив София
7 мар. 2020 3:00 pm
Спартак Плевен
0
2
Локомотив София
7 мар. 20205:00 pm
Пирин Благоевград
0 0
Литекс
7 мар. 2020 5:00 pm
Пирин Благоевград
0
0
Литекс
8 мар. 20202:00 pm
Поморие
0 3
ЦСКА 1948
8 мар. 2020 2:00 pm
Поморие
0
3
ЦСКА 1948
8 мар. 20203:00 pm
Спартак Варна
1 1
Ботев Гълъбово
8 мар. 2020 3:00 pm
Спартак Варна
1
1
Ботев Гълъбово
Stadion Ogosta 9 мар. 20204:00 pm
Монтана
2 0
Лудогорец II
9 мар. 2020 4:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
2
0
Лудогорец II
9 мар. 20206:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
6 1
Хебър 1918
9 мар. 2020 6:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
6
1
Хебър 1918
Кръг 21
Stadion Vasil Levski 27 февр. 20205:30 pm
ЦСКА 1948
2 0
Монтана
27 февр. 2020 5:30 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
0
Монтана
29 февр. 20202:00 pm
Локомотив София
2 0
Пирин Благоевград
29 февр. 2020 2:00 pm
Локомотив София
2
0
Пирин Благоевград
Stadion Kariana 29 февр. 20202:00 pm
Кариана Ерден
1 0
Струмска Слава
29 февр. 2020 2:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
1
0
Струмска Слава
29 февр. 20203:00 pm
Ботев Гълъбово
1 1
Спартак Плевен
29 февр. 2020 3:00 pm
Ботев Гълъбово
1
1
Спартак Плевен
29 февр. 20203:00 pm
Хебър 1918
3 0
Поморие
29 февр. 2020 3:00 pm
Хебър 1918
3
0
Поморие
29 февр. 20203:00 pm
Нефтохимик Бургас
2 0
Локомотив Г.Оряховица
29 февр. 2020 3:00 pm
Нефтохимик Бургас
2
0
Локомотив Г.Оряховица
29 февр. 20204:00 pm
Литекс
1 0
Септември София
29 февр. 2020 4:00 pm
Литекс
1
0
Септември София
2 мар. 20203:00 pm
Лудогорец II
1 0
Спартак Варна
2 мар. 2020 3:00 pm
Лудогорец II
1
0
Спартак Варна
Кръг 20
21 февр. 20206:30 pm
Пирин Благоевград
1 4
Септември София
21 февр. 2020 6:30 pm
Пирин Благоевград
1
4
Септември София
22 февр. 20202:00 pm
Струмска Слава
1 0
Черноморец Балчик
22 февр. 2020 2:00 pm
Струмска Слава
1
0
Черноморец Балчик
22 февр. 20202:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
1 2
Кариана Ерден
22 февр. 2020 2:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
1
2
Кариана Ерден
22 февр. 20202:00 pm
Локомотив София
2 0
Ботев Гълъбово
22 февр. 2020 2:00 pm
Локомотив София
2
0
Ботев Гълъбово
22 февр. 20203:00 pm
Поморие
0 3
Нефтохимик Бургас
22 февр. 2020 3:00 pm
Поморие
0
3
Нефтохимик Бургас
22 февр. 20203:00 pm
Спартак Варна
0 1
ЦСКА 1948
22 февр. 2020 3:00 pm
Спартак Варна
0
1
ЦСКА 1948
22 февр. 20204:00 pm
Монтана
2 1
Хебър 1918
22 февр. 2020 4:00 pm
Монтана
2
1
Хебър 1918
24 февр. 20203:00 pm
Спартак Плевен
0 1
Лудогорец II
24 февр. 2020 3:00 pm
Спартак Плевен
0
1
Лудогорец II
Кръг 19
15 февр. 202012:30 pm
Ботев Гълъбово
0 0
Пирин Благоевград
15 февр. 2020 12:30 pm
Ботев Гълъбово
0
0
Пирин Благоевград
15 февр. 20201:00 pm
Нефтохимик Бургас
0 2
Монтана
15 февр. 2020 1:00 pm
Нефтохимик Бургас
0
2
Монтана
16 февр. 20202:00 pm
Лудогорец II
2 1
Локомотив София
16 февр. 2020 2:00 pm
Лудогорец II
2
1
Локомотив София
Stadion Kariana 16 февр. 20202:00 pm
Кариана Ерден
3 0
Поморие
16 февр. 2020 2:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
3
0
Поморие
16 февр. 20202:00 pm
Черноморец Балчик
2 0
Локомотив Г.Оряховица
16 февр. 2020 2:00 pm
Черноморец Балчик
2
0
Локомотив Г.Оряховица
16 февр. 20203:00 pm
Хебър 1918
3 0
Спартак Варна
16 февр. 2020 3:00 pm
Хебър 1918
3
0
Спартак Варна
16 февр. 20203:00 pm
Литекс
0 2
Струмска Слава
16 февр. 2020 3:00 pm
Литекс
0
2
Струмска Слава
17 февр. 20207:00 pm
ЦСКА 1948
7 1
Спартак Плевен
17 февр. 2020 7:00 pm
ЦСКА 1948
7
1
Спартак Плевен
Кръг 18
7 дек. 201912:00 pm
Локомотив София
2 3
ЦСКА 1948
7 дек. 2019 12:00 pm
Локомотив София
2
3
ЦСКА 1948
7 дек. 20192:00 pm
Поморие
0 0
Черноморец Балчик
7 дек. 2019 2:00 pm
Поморие
0
0
Черноморец Балчик
7 дек. 20193:00 pm
Спартак Варна
0 4
Нефтохимик Бургас
7 дек. 2019 3:00 pm
Спартак Варна
0
4
Нефтохимик Бургас
7 дек. 20193:00 pm
Спартак Плевен
1 3
Хебър 1918
7 дек. 2019 3:00 pm
Спартак Плевен
1
3
Хебър 1918
8 дек. 20192:00 pm
Ботев Гълъбово
1 0
Лудогорец II
8 дек. 2019 2:00 pm
Ботев Гълъбово
1
0
Лудогорец II
8 дек. 20193:00 pm
Струмска Слава
0 4
Септември София
8 дек. 2019 3:00 pm
Струмска Слава
0
4
Септември София
Stadion Ogosta 8 дек. 20193:00 pm
Монтана
3 1
Кариана Ерден
8 дек. 2019 3:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
3
1
Кариана Ерден
9 дек. 20192:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
0 0
Литекс
9 дек. 2019 2:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
0
0
Литекс
Кръг 17
29 ное. 20192:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
0 1
Септември София
29 ное. 2019 2:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
0
1
Септември София
30 ное. 20191:30 pm
Ботев Гълъбово
4 5
ЦСКА 1948
30 ное. 2019 1:30 pm
Ботев Гълъбово
4
5
ЦСКА 1948
30 ное. 20192:30 pm
Поморие
2 3
Литекс
30 ное. 2019 2:30 pm
Поморие
2
3
Литекс
Stadion Ogosta 30 ное. 20193:00 pm
Монтана
6 1
Черноморец Балчик
30 ное. 2019 3:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
6
1
Черноморец Балчик
30 ное. 20193:30 pm
Локомотив София
3 3
Хебър 1918
30 ное. 2019 3:30 pm
Локомотив София
3
3
Хебър 1918
30 ное. 20193:30 pm
Спартак Плевен
1 2
Нефтохимик Бургас
30 ное. 2019 3:30 pm
Спартак Плевен
1
2
Нефтохимик Бургас
30 ное. 20193:30 pm
Спартак Варна
1 2
Кариана Ерден
30 ное. 2019 3:30 pm
Спартак Варна
1
2
Кариана Ерден
2 дек. 20192:30 pm
Лудогорец II
1 1
Пирин Благоевград
2 дек. 2019 2:30 pm
Лудогорец II
1
1
Пирин Благоевград
Кръг 16
23 ное. 20193:30 pm
Септември София
3 1
Поморие
23 ное. 2019 3:30 pm
Септември София
3
1
Поморие
23 ное. 20193:30 pm
Черноморец Балчик
4 0
Спартак Варна
23 ное. 2019 3:30 pm
Черноморец Балчик
4
0
Спартак Варна
23 ное. 20193:30 pm
Кариана Ерден
2 3
Спартак Плевен
23 ное. 2019 3:30 pm
Кариана Ерден
2
3
Спартак Плевен
23 ное. 20194:00 pm
Пирин Благоевград
3 1
Струмска Слава
23 ное. 2019 4:00 pm
Пирин Благоевград
3
1
Струмска Слава
23 ное. 20194:30 pm
Литекс
0 1
Монтана
23 ное. 2019 4:30 pm
Литекс
0
1
Монтана
24 ное. 20191:15 pm
Нефтохимик Бургас
3 3
Локомотив София
24 ное. 2019 1:15 pm
Нефтохимик Бургас
3
3
Локомотив София
24 ное. 20193:30 pm
Хебър 1918
1 0
Ботев Гълъбово
24 ное. 2019 3:30 pm
Хебър 1918
1
0
Ботев Гълъбово
Stadion Vasil Levski 24 ное. 20194:00 pm
ЦСКА 1948
2 2
Лудогорец II
24 ное. 2019 4:00 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
2
Лудогорец II
Кръг 15
Stadion Vasil Levski 8 ное. 20197:00 pm
ЦСКА 1948
2 0
Пирин Благоевград
8 ное. 2019 7:00 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
0
Пирин Благоевград
9 ное. 20191:15 pm
Монтана
0 2
Септември София
9 ное. 2019 1:15 pm
Монтана
0
2
Септември София
9 ное. 20192:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
3 2
Струмска Слава
9 ное. 2019 2:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
3
2
Струмска Слава
9 ное. 20193:30 pm
Лудогорец II
0 3
Хебър 1918
9 ное. 2019 3:30 pm
Лудогорец II
0
3
Хебър 1918
9 ное. 20193:30 pm
Спартак Плевен
0 1
Черноморец Балчик
9 ное. 2019 3:30 pm
Спартак Плевен
0
1
Черноморец Балчик
9 ное. 20195:30 pm
Ботев Гълъбово
3 2
Нефтохимик Бургас
9 ное. 2019 5:30 pm
Ботев Гълъбово
3
2
Нефтохимик Бургас
10 ное. 20192:30 pm
Локомотив София
2 0
Кариана Ерден
10 ное. 2019 2:30 pm
Локомотив София
2
0
Кариана Ерден
10 ное. 20193:30 pm
Спартак Варна
0 4
Литекс
10 ное. 2019 3:30 pm
Спартак Варна
0
4
Литекс
Кръг 14
30 окт. 20196:30 pm
Нефтохимик Бургас
0 0
Лудогорец II
30 окт. 2019 6:30 pm
Нефтохимик Бургас
0
0
Лудогорец II
31 окт. 20192:30 pm
Струмска Слава
1 1
Поморие
31 окт. 2019 2:30 pm
Струмска Слава
1
1
Поморие
Stadion Kariana 31 окт. 20192:30 pm
Кариана Ерден
0 0
Ботев Гълъбово
31 окт. 2019 2:30 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
0
0
Ботев Гълъбово
31 окт. 20192:30 pm
Хебър 1918
1 2
ЦСКА 1948
31 окт. 2019 2:30 pm
Хебър 1918
1
2
ЦСКА 1948
31 окт. 20193:00 pm
Черноморец Балчик
0 0
Локомотив София
31 окт. 2019 3:00 pm
Черноморец Балчик
0
0
Локомотив София
31 окт. 20193:30 pm
Септември София
3 0
Спартак Варна
31 окт. 2019 3:30 pm
Септември София
3
0
Спартак Варна
31 окт. 20195:30 pm
Литекс
0 0
Спартак Плевен
31 окт. 2019 5:30 pm
Литекс
0
0
Спартак Плевен
31 окт. 20196:00 pm
Пирин Благоевград
0 5
Локомотив Г.Оряховица
31 окт. 2019 6:00 pm
Пирин Благоевград
0
5
Локомотив Г.Оряховица
Кръг 13
24 окт. 20192:00 pm
Локомотив София
1 0
Литекс
24 окт. 2019 2:00 pm
Локомотив София
1
0
Литекс
24 окт. 20193:00 pm
Поморие
2 3
Локомотив Г.Оряховица
24 окт. 2019 3:00 pm
Поморие
2
3
Локомотив Г.Оряховица
Stadion Ogosta 24 окт. 20194:00 pm
Монтана
2 0
Струмска Слава
24 окт. 2019 4:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
2
0
Струмска Слава
24 окт. 20194:00 pm
Хебър 1918
1 3
Пирин Благоевград
24 окт. 2019 4:00 pm
Хебър 1918
1
3
Пирин Благоевград
24 окт. 20194:00 pm
Спартак Плевен
0 2
Септември София
24 окт. 2019 4:00 pm
Спартак Плевен
0
2
Септември София
24 окт. 20195:00 pm
Ботев Гълъбово
2 1
Черноморец Балчик
24 окт. 2019 5:00 pm
Ботев Гълъбово
2
1
Черноморец Балчик
24 окт. 20197:00 pm
ЦСКА 1948
4 0
Нефтохимик Бургас
24 окт. 2019 7:00 pm
ЦСКА 1948
4
0
Нефтохимик Бургас
15 ное. 20192:30 pm
Лудогорец II
1 1
Кариана Ерден
15 ное. 2019 2:30 pm
Лудогорец II
1
1
Кариана Ерден
Кръг 12
18 окт. 20193:00 pm
Черноморец Балчик
1 0
Лудогорец II
18 окт. 2019 3:00 pm
Черноморец Балчик
1
0
Лудогорец II
19 окт. 20193:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
2 1
Монтана
19 окт. 2019 3:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
2
1
Монтана
Stadion Kariana 19 окт. 20193:00 pm
Кариана Ерден
3 2
ЦСКА 1948
19 окт. 2019 3:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
3
2
ЦСКА 1948
19 окт. 20194:00 pm
Струмска Слава
3 0
Спартак Варна
19 окт. 2019 4:00 pm
Струмска Слава
3
0
Спартак Варна
19 окт. 20194:30 pm
Литекс
3 0
Ботев Гълъбово
19 окт. 2019 4:30 pm
Литекс
3
0
Ботев Гълъбово
19 окт. 20195:00 pm
Пирин Благоевград
3 1
Поморие
19 окт. 2019 5:00 pm
Пирин Благоевград
3
1
Поморие
19 окт. 20195:30 pm
Нефтохимик Бургас
2 1
Хебър 1918
19 окт. 2019 5:30 pm
Нефтохимик Бургас
2
1
Хебър 1918
20 окт. 20193:00 pm
Септември София
2 1
Локомотив София
20 окт. 2019 3:00 pm
Септември София
2
1
Локомотив София
Кръг 11
5 окт. 20193:00 pm
Лудогорец II
0 1
Литекс
5 окт. 2019 3:00 pm
Лудогорец II
0
1
Литекс
Stadion Ogosta 5 окт. 20194:00 pm
Монтана
5 1
Поморие
5 окт. 2019 4:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
5
1
Поморие
5 окт. 20194:00 pm
Спартак Плевен
0 1
Струмска Слава
5 окт. 2019 4:00 pm
Спартак Плевен
0
1
Струмска Слава
5 окт. 20195:00 pm
Спартак Варна
0 0
Локомотив Г.Оряховица
5 окт. 2019 5:00 pm
Спартак Варна
0
0
Локомотив Г.Оряховица
5 окт. 20196:00 pm
Ботев Гълъбово
1 2
Септември София
5 окт. 2019 6:00 pm
Ботев Гълъбово
1
2
Септември София
6 окт. 20194:00 pm
Хебър 1918
2 1
Кариана Ерден
6 окт. 2019 4:00 pm
Хебър 1918
2
1
Кариана Ерден
Stadion Vasil Levski 6 окт. 20195:00 pm
ЦСКА 1948
2 0
Черноморец Балчик
6 окт. 2019 5:00 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
0
Черноморец Балчик
7 окт. 20197:00 pm
Нефтохимик Бургас
1 0
Пирин Благоевград
7 окт. 2019 7:00 pm
Нефтохимик Бургас
1
0
Пирин Благоевград
Кръг 10
28 сеп. 20194:15 pm
Пирин Благоевград
1 1
Монтана
28 сеп. 2019 4:15 pm
Пирин Благоевград
1
1
Монтана
29 сеп. 20194:00 pm
Струмска Слава
0 2
Локомотив София
29 сеп. 2019 4:00 pm
Струмска Слава
0
2
Локомотив София
29 сеп. 20195:00 pm
Поморие
2 0
Спартак Варна
29 сеп. 2019 5:00 pm
Поморие
2
0
Спартак Варна
29 сеп. 20195:00 pm
Кариана Ерден
4 1
Нефтохимик Бургас
29 сеп. 2019 5:00 pm
Кариана Ерден
4
1
Нефтохимик Бургас
30 сеп. 20196:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
3 0
Спартак Плевен
30 сеп. 2019 6:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
3
0
Спартак Плевен
30 сеп. 20196:00 pm
Черноморец Балчик
1 1
Хебър 1918
30 сеп. 2019 6:00 pm
Черноморец Балчик
1
1
Хебър 1918
1 окт. 20194:30 pm
Литекс
1 0
ЦСКА 1948
1 окт. 2019 4:30 pm
Литекс
1
0
ЦСКА 1948
10 окт. 20194:00 pm
Септември София
2 2
Лудогорец II
10 окт. 2019 4:00 pm
Септември София
2
2
Лудогорец II
Кръг 9
Stadion Kariana 20 сеп. 20194:00 pm
Кариана Ерден
2 2
Пирин Благоевград
20 сеп. 2019 4:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
2
2
Пирин Благоевград
20 сеп. 20194:00 pm
Локомотив София
3 0
Локомотив Г.Оряховица
20 сеп. 2019 4:00 pm
Локомотив София
3
0
Локомотив Г.Оряховица
20 сеп. 20196:30 pm
Нефтохимик Бургас
1 0
Черноморец Балчик
20 сеп. 2019 6:30 pm
Нефтохимик Бургас
1
0
Черноморец Балчик
21 сеп. 20195:00 pm
Хебър 1918
1 0
Литекс
21 сеп. 2019 5:00 pm
Хебър 1918
1
0
Литекс
21 сеп. 20196:00 pm
Ботев Гълъбово
2 1
Струмска Слава
21 сеп. 2019 6:00 pm
Ботев Гълъбово
2
1
Струмска Слава
21 сеп. 20196:00 pm
Спартак Плевен
2 1
Поморие
21 сеп. 2019 6:00 pm
Спартак Плевен
2
1
Поморие
21 сеп. 20196:00 pm
Спартак Варна
1 0
Монтана
21 сеп. 2019 6:00 pm
Спартак Варна
1
0
Монтана
23 сеп. 20198:00 pm
ЦСКА 1948
5 0
Септември София
23 сеп. 2019 8:00 pm
ЦСКА 1948
5
0
Септември София
Кръг 8
14 сеп. 20194:00 pm
Поморие
1 3
Локомотив София
14 сеп. 2019 4:00 pm
Поморие
1
3
Локомотив София
14 сеп. 20195:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
3 2
Ботев Гълъбово
14 сеп. 2019 5:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
3
2
Ботев Гълъбово
14 сеп. 20195:00 pm
Черноморец Балчик
1 0
Кариана Ерден
14 сеп. 2019 5:00 pm
Черноморец Балчик
1
0
Кариана Ерден
14 сеп. 20197:00 pm
Пирин Благоевград
2 2
Спартак Варна
14 сеп. 2019 7:00 pm
Пирин Благоевград
2
2
Спартак Варна
14 сеп. 20197:00 pm
Монтана
3 0
Спартак Плевен
14 сеп. 2019 7:00 pm
Монтана
3
0
Спартак Плевен
14 сеп. 20197:30 pm
Литекс
1 1
Нефтохимик Бургас
14 сеп. 2019 7:30 pm
Литекс
1
1
Нефтохимик Бургас
15 сеп. 20194:00 pm
Струмска Слава
4 2
Лудогорец II
15 сеп. 2019 4:00 pm
Струмска Слава
4
2
Лудогорец II
16 сеп. 20195:00 pm
Септември София
4 2
Хебър 1918
16 сеп. 2019 5:00 pm
Септември София
4
2
Хебър 1918
Кръг 7
30 авг. 20196:30 pm
Лудогорец II
2 2
Локомотив Г.Оряховица
30 авг. 2019 6:30 pm
Лудогорец II
2
2
Локомотив Г.Оряховица
Stadion Vasil Levski 30 авг. 20197:00 pm
ЦСКА 1948
2 0
Струмска Слава
30 авг. 2019 7:00 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
0
Струмска Слава
Stadion Kariana 31 авг. 20195:00 pm
Кариана Ерден
1 1
Литекс
31 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
1
1
Литекс
31 авг. 20195:00 pm
Локомотив София
0 1
Монтана
31 авг. 2019 5:00 pm
Локомотив София
0
1
Монтана
31 авг. 20196:00 pm
Черноморец Балчик
0 2
Пирин Благоевград
31 авг. 2019 6:00 pm
Черноморец Балчик
0
2
Пирин Благоевград
31 авг. 20197:00 pm
Ботев Гълъбово
1 0
Поморие
31 авг. 2019 7:00 pm
Ботев Гълъбово
1
0
Поморие
31 авг. 20198:00 pm
Спартак Плевен
0 0
Спартак Варна
31 авг. 2019 8:00 pm
Спартак Плевен
0
0
Спартак Варна
2 сеп. 20198:00 pm
Нефтохимик Бургас
0 2
Септември София
2 сеп. 2019 8:00 pm
Нефтохимик Бургас
0
2
Септември София
Кръг 6
24 авг. 20195:00 pm
Поморие
0 0
Лудогорец II
24 авг. 2019 5:00 pm
Поморие
0
0
Лудогорец II
24 авг. 20196:00 pm
Струмска Слава
2 1
Хебър 1918
24 авг. 2019 6:00 pm
Струмска Слава
2
1
Хебър 1918
24 авг. 20196:00 pm
Септември София
3 2
Кариана Ерден
24 авг. 2019 6:00 pm
Септември София
3
2
Кариана Ерден
Stadion Ogosta 24 авг. 20197:00 pm
Монтана
3 0
Ботев Гълъбово
24 авг. 2019 7:00 pm
Stadion Ogosta
Монтана
3
0
Ботев Гълъбово
24 авг. 20197:00 pm
Спартак Варна
1 0
Локомотив София
24 авг. 2019 7:00 pm
Спартак Варна
1
0
Локомотив София
25 авг. 20196:30 pm
Литекс
4 0
Черноморец Балчик
25 авг. 2019 6:30 pm
Литекс
4
0
Черноморец Балчик
25 авг. 20198:00 pm
Пирин Благоевград
2 0
Спартак Плевен
25 авг. 2019 8:00 pm
Пирин Благоевград
2
0
Спартак Плевен
26 авг. 20195:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
2 3
ЦСКА 1948
26 авг. 2019 5:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
2
3
ЦСКА 1948
Кръг 5
16 авг. 20198:00 pm
Ботев Гълъбово
1 0
Спартак Варна
16 авг. 2019 8:00 pm
Ботев Гълъбово
1
0
Спартак Варна
17 авг. 20196:00 pm
Хебър 1918
0 0
Локомотив Г.Оряховица
17 авг. 2019 6:00 pm
Хебър 1918
0
0
Локомотив Г.Оряховица
17 авг. 20196:00 pm
Локомотив София
1 0
Спартак Плевен
17 авг. 2019 6:00 pm
Локомотив София
1
0
Спартак Плевен
17 авг. 20197:00 pm
Черноморец Балчик
0 1
Септември София
17 авг. 2019 7:00 pm
Черноморец Балчик
0
1
Септември София
18 авг. 20197:30 pm
Нефтохимик Бургас
3 0
Струмска Слава
18 авг. 2019 7:30 pm
Нефтохимик Бургас
3
0
Струмска Слава
19 авг. 20195:00 pm
Литекс
1 2
Пирин Благоевград
19 авг. 2019 5:00 pm
Литекс
1
2
Пирин Благоевград
19 авг. 20196:30 pm
Лудогорец II
0 0
Монтана
19 авг. 2019 6:30 pm
Лудогорец II
0
0
Монтана
Stadion Vasil Levski 19 авг. 20197:00 pm
ЦСКА 1948
5 1
Поморие
19 авг. 2019 7:00 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
5
1
Поморие
Кръг 4
10 авг. 20195:00 pm
Струмска Слава
0 2
Кариана Ерден
10 авг. 2019 5:00 pm
Струмска Слава
0
2
Кариана Ерден
10 авг. 20196:00 pm
Спартак Плевен
0 0
Ботев Гълъбово
10 авг. 2019 6:00 pm
Спартак Плевен
0
0
Ботев Гълъбово
10 авг. 20196:00 pm
Поморие
0 1
Хебър 1918
10 авг. 2019 6:00 pm
Поморие
0
1
Хебър 1918
10 авг. 20196:00 pm
Септември София
4 3
Литекс
10 авг. 2019 6:00 pm
Септември София
4
3
Литекс
10 авг. 20197:00 pm
Пирин Благоевград
0 1
Локомотив София
10 авг. 2019 7:00 pm
Пирин Благоевград
0
1
Локомотив София
10 авг. 20197:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
1 0
Нефтохимик Бургас
10 авг. 2019 7:30 pm
Локомотив Г.Оряховица
1
0
Нефтохимик Бургас
12 авг. 20196:00 pm
Спартак Варна
0 2
Лудогорец II
12 авг. 2019 6:00 pm
Спартак Варна
0
2
Лудогорец II
Stadion Ogosta 12 авг. 20197:30 pm
Монтана
0 1
ЦСКА 1948
12 авг. 2019 7:30 pm
Stadion Ogosta
Монтана
0
1
ЦСКА 1948
Кръг 3
Stadion Kariana 3 авг. 20195:00 pm
Кариана Ерден
1 0
Локомотив Г.Оряховица
3 авг. 2019 5:00 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
1
0
Локомотив Г.Оряховица
3 авг. 20195:00 pm
Ботев Гълъбово
0 3
Локомотив София
3 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Гълъбово
0
3
Локомотив София
3 авг. 20196:00 pm
Хебър 1918
1 3
Монтана
3 авг. 2019 6:00 pm
Хебър 1918
1
3
Монтана
3 авг. 20196:30 pm
Черноморец Балчик
2 1
Струмска Слава
3 авг. 2019 6:30 pm
Черноморец Балчик
2
1
Струмска Слава
3 авг. 20198:00 pm
ЦСКА 1948
2 0
Спартак Варна
3 авг. 2019 8:00 pm
ЦСКА 1948
2
0
Спартак Варна
4 авг. 20197:30 pm
Нефтохимик Бургас
2 1
Поморие
4 авг. 2019 7:30 pm
Нефтохимик Бургас
2
1
Поморие
5 авг. 20196:30 pm
Септември София
2 0
Пирин Благоевград
5 авг. 2019 6:30 pm
Септември София
2
0
Пирин Благоевград
5 авг. 20197:30 pm
Лудогорец II
2 0
Спартак Плевен
5 авг. 2019 7:30 pm
Лудогорец II
2
0
Спартак Плевен
Кръг 2
26 юли 20199:00 pm
Монтана
4 2
Нефтохимик Бургас
26 юли 2019 9:00 pm
Монтана
4
2
Нефтохимик Бургас
27 юли 20195:30 pm
Локомотив София
2 0
Лудогорец II
27 юли 2019 5:30 pm
Локомотив София
2
0
Лудогорец II
27 юли 20195:30 pm
Поморие
0 1
Кариана Ерден
27 юли 2019 5:30 pm
Поморие
0
1
Кариана Ерден
27 юли 20195:30 pm
Струмска Слава
0 1
Литекс
27 юли 2019 5:30 pm
Струмска Слава
0
1
Литекс
27 юли 20197:00 pm
Пирин Благоевград
2 2
Ботев Гълъбово
27 юли 2019 7:00 pm
Пирин Благоевград
2
2
Ботев Гълъбово
27 юли 20197:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
1 1
Черноморец Балчик
27 юли 2019 7:00 pm
Локомотив Г.Оряховица
1
1
Черноморец Балчик
27 юли 20197:30 pm
Спартак Варна
0 2
Хебър 1918
27 юли 2019 7:30 pm
Спартак Варна
0
2
Хебър 1918
27 юли 20198:00 pm
Спартак Плевен
1 4
ЦСКА 1948
27 юли 2019 8:00 pm
Спартак Плевен
1
4
ЦСКА 1948
Кръг 1
Stadion Kariana 20 юли 20195:30 pm
Кариана Ерден
1 1
Монтана
20 юли 2019 5:30 pm
Stadion Kariana
Кариана Ерден
1
1
Монтана
20 юли 20196:30 pm
Литекс
5 0
Локомотив Г.Оряховица
20 юли 2019 6:30 pm
Литекс
5
0
Локомотив Г.Оряховица
20 юли 20196:30 pm
Черноморец Балчик
0 1
Поморие
20 юли 2019 6:30 pm
Черноморец Балчик
0
1
Поморие
20 юли 20196:30 pm
Септември София
2 0
Струмска Слава
20 юли 2019 6:30 pm
Септември София
2
0
Струмска Слава
20 юли 20196:30 pm
Хебър 1918
3 0
Спартак Плевен
20 юли 2019 6:30 pm
Хебър 1918
3
0
Спартак Плевен
20 юли 20197:30 pm
Нефтохимик Бургас
5 0
Спартак Варна
20 юли 2019 7:30 pm
Нефтохимик Бургас
5
0
Спартак Варна
21 юли 20196:30 pm
Лудогорец II
2 2
Ботев Гълъбово
21 юли 2019 6:30 pm
Лудогорец II
2
2
Ботев Гълъбово
Stadion Vasil Levski 22 юли 20195:30 pm
ЦСКА 1948
2 0
Локомотив София
22 юли 2019 5:30 pm
Stadion Vasil Levski
ЦСКА 1948
2
0
Локомотив София
7 авг. 20205:45 pm
Хебър 1918
1 1
Пирин Благоевград
7 авг. 2020 5:45 pm
Хебър 1918
1
1
Пирин Благоевград
8 авг. 20206:00 pm
Струмска Слава
1 1
Септември София
8 авг. 2020 6:00 pm
Струмска Слава
1
1
Септември София
P