Юпилер лига 2016 – 2017

Юпилер лига 2017 Класиране

2016-2017

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Андерлехт лого
р п р п п
24
10
6
81
36
45
82
2
Клуб Брюж лого
п п р з п
22
8
10
72
38
34
74
3
Гент лого
р з р п з
18
12
10
61
40
21
66
4
Остенде лого
п п з п з
17
11
12
66
54
12
62
5
Варегем лого
з з п з р
16
12
12
61
59
2
60
6
Шарлероа лого
з з р з р
15
14
11
44
42
2
59
7
Мехелен лого
п п р п з
14
6
10
41
36
5
48
8
Генк лого
п р з п п
14
6
10
40
35
5
48
9
Стандарт Лиеж лого
п р р з р
10
12
8
47
38
9
42
10
Кортрийк лого
з з з р з
8
7
15
38
55
-17
31
11
Локерен лого
п з з р р
7
10
13
24
34
-10
31
12
Синт Тройден лого
з з з п р
8
6
16
35
48
-13
30
13
Ойпен лого
п п п з з
8
6
16
40
64
-24
30
14
Ваасланд-Беверен лого
з п п з з
7
9
14
28
43
-15
30
15
Мускрон лого
з з з п п
7
3
20
29
53
-24
24
16
Вестерло лого
з з з р з
5
8
17
33
65
-32
23

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Андерлехт
Клуб Брюж
Гент
Остенде
Варегем
Шарлероа
Мехелен
Генк
Стандарт Лиеж
Кортрийк
Локерен
Синт Тройден
Ойпен
Ваасланд-Беверен
Мускрон
Вестерло
1 Андерлехт 0–0 2–2 1–1 4–2 3–2 2–0 2–0 0–0 5–1 1–0 3–1 4–0 3–0 7–0 1–2
2 Клуб Брюж 2–1 2–1 2–0 5–0 1–0 6–1 1–1 2–2 5–1 1–0 2–2 3–2 2–1 2–1 4–0
3 Гент 2–3 2–0 1–1 3–0 1–0 3–0 1–0 1–0 3–0 3–0 2–1 0–1 2–0 3–1 4–2
4 Остенде 1–4 2–1 1–0 1–1 1–2 2–0 6–0 3–1 2–2 0–0 2–2 1–3 2–1 2–1 5–0
5 Варегем 3–2 0–0 1–1 3–1 2–2 0–0 1–0 1–0 2–1 2–0 4–1 3–0 1–1 1–0 2–2
6 Шарлероа 0–2 1–0 1–1 2–1 2–1 0–0 2–1 1–3 1–1 2–1 1–0 3–2 1–0 2–0 2–1
7 Мехелен 3–2 0–2 2–0 2–3 2–3 1–0 1–0 2–1 0–0 3–0 2–0 1–0 2–0 2–0 1–2
8 Генк 0–2 2–1 2–0 2–1 1–0 1–1 2–1 2–2 3–0 1–2 1–0 2–0 2–2 1–0 2–1
9 Стандарт Лиеж 0–1 0–3 1–1 2–2 4–1 0–0 2–2 2–0 0–3 1–1 2–0 3–0 5–0 2–1 3–1
10 Кортрийк 1–3 2–1 1–1 0–2 2–3 2–1 0–2 4–1 3–3 2–1 0–1 1–1 1–2 0–2 4–1
11 Локерен 0–0 1–0 0–0 1–2 1–1 0–0 0–0 0–3 0–1 2–1 1–0 1–2 0–0 2–1 3–0
12 Синт Тройден 0–0 0–1 3–1 3–0 0–2 2–2 2–1 0–3 2–2 1–2 1–0 2–1 4–1 1–0 2–2
13 Ойпен 2–2 1–4 3–2 2–1 1–3 2–2 0–2 0–1 2–2 1–0 2–2 4–2 0–2 1–4 3–3
14 Ваасланд-Беверен 2–1 1–0 2–3 0–1 0–2 0–1 2–2 0–0 0–1 1–1 1–1 3–1 4–2 0–0 0–0
15 Мускрон 1–2 0–3 0–2 1–2 1–5 0–1 1–4 2–2 1–0 0–1 2–1 2–1 3–0 1–2 0–0
16 Вестерло 2–4 1–2 0–0 0–4 1–2 0–0 1–2 0–4 2–2 4–1 1–3 1–0 1–2 1–0 1–3
Кръг 30
12 мар. 2017 3:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
12 мар. 2017 3:30 pm
Клуб Брюж
2
2
Синт Тройден
12 мар. 2017 3:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
12 мар. 2017 3:30 pm
Андерлехт
3
0
Ваасланд-Беверен
Stade Maurice Dufrasne 12 мар. 2017 3:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 2
Остенде лого
Остенде
12 мар. 2017 3:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
2
Остенде
12 мар. 2017 3:30 pm
Гент лого
Гент
3 0
Мехелен лого
Мехелен
12 мар. 2017 3:30 pm
Гент
3
0
Мехелен
Guldensporenstadion 12 мар. 2017 3:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 2
Мускрон лого
Мускрон
12 мар. 2017 3:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
2
Мускрон
12 мар. 2017 3:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 3
Варегем лого
Варегем
12 мар. 2017 3:30 pm
Ойпен
1
3
Варегем
Daknamstadion 12 мар. 2017 3:30 pm
Локерен лого
Локерен
0 0
Шарлероа лого
Шарлероа
12 мар. 2017 3:30 pm
Daknamstadion
Локерен
0
0
Шарлероа
Het Kuipje 12 мар. 2017 3:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
0 4
Генк лого
Генк
12 мар. 2017 3:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
0
4
Генк
Кръг 29
Luminus Arena 4 мар. 2017 9:00 pm
Генк лого
Генк
2 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
4 мар. 2017 9:00 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Клуб Брюж
Stade Le Canonnier 4 мар. 2017 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
4 мар. 2017 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
0
Стандарт Лиеж
4 мар. 2017 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
0 0
Локерен лого
Локерен
4 мар. 2017 9:00 pm
Остенде
0
0
Локерен
Regenboogstadion 4 мар. 2017 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
2 2
Вестерло лого
Вестерло
4 мар. 2017 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
2
Вестерло
4 мар. 2017 9:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 2
Андерлехт лого
Андерлехт
4 мар. 2017 9:00 pm
Мехелен
3
2
Андерлехт
Stade du Pays de Charleroi 4 мар. 2017 9:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 1
Кортрийк лого
Кортрийк
4 мар. 2017 9:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
1
Кортрийк
4 мар. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 3
Гент лого
Гент
4 мар. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
2
3
Гент
4 мар. 2017 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 1
Ойпен лого
Ойпен
4 мар. 2017 9:00 pm
Синт Тройден
2
1
Ойпен
Кръг 28
24 февр. 2017 9:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
5 0
Варегем лого
Варегем
24 февр. 2017 9:30 pm
Клуб Брюж
5
0
Варегем
Stade du Pays de Charleroi 25 февр. 2017 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
25 февр. 2017 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Синт Тройден
Guldensporenstadion 25 февр. 2017 9:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
25 февр. 2017 9:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
2
Ваасланд-Беверен
Daknamstadion 25 февр. 2017 9:00 pm
Локерен лого
Локерен
1 2
Ойпен лого
Ойпен
25 февр. 2017 9:00 pm
Daknamstadion
Локерен
1
2
Ойпен
Het Kuipje 25 февр. 2017 9:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
0 4
Остенде лого
Остенде
25 февр. 2017 9:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
0
4
Остенде
Stade Maurice Dufrasne 26 февр. 2017 3:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 2
Мехелен лого
Мехелен
26 февр. 2017 3:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
2
Мехелен
26 февр. 2017 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Генк лого
Генк
26 февр. 2017 7:00 pm
Андерлехт
2
0
Генк
26 февр. 2017 9:00 pm
Гент лого
Гент
3 1
Мускрон лого
Мускрон
26 февр. 2017 9:00 pm
Гент
3
1
Мускрон
Кръг 27
Het Kuipje 17 февр. 2017 9:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
17 февр. 2017 9:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
2
Клуб Брюж
18 февр. 2017 7:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 0
Локерен лого
Локерен
18 февр. 2017 7:00 pm
Мехелен
3
0
Локерен
Stade Le Canonnier 18 февр. 2017 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
18 февр. 2017 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
2
Ваасланд-Беверен
18 февр. 2017 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 0
Кортрийк лого
Кортрийк
18 февр. 2017 9:00 pm
Ойпен
1
0
Кортрийк
Regenboogstadion 18 февр. 2017 9:30 pm
Варегем лого
Варегем
4 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
18 февр. 2017 9:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
4
1
Синт Тройден
Stade Maurice Dufrasne 19 февр. 2017 3:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Гент лого
Гент
19 февр. 2017 3:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
1
Гент
19 февр. 2017 7:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 4
Андерлехт лого
Андерлехт
19 февр. 2017 7:00 pm
Остенде
1
4
Андерлехт
Luminus Arena 19 февр. 2017 9:00 pm
Генк лого
Генк
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
19 февр. 2017 9:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
1
Шарлероа
Кръг 26
10 февр. 2017 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 3
Генк лого
Генк
10 февр. 2017 9:30 pm
Синт Тройден
0
3
Генк
Stade Le Canonnier 11 февр. 2017 7:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 2
Остенде лого
Остенде
11 февр. 2017 7:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
2
Остенде
Guldensporenstadion 11 февр. 2017 9:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 2
Мехелен лого
Мехелен
11 февр. 2017 9:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
2
Мехелен
Stade du Pays de Charleroi 11 февр. 2017 9:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Вестерло лого
Вестерло
11 февр. 2017 9:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Вестерло
11 февр. 2017 9:30 pm
Гент лого
Гент
0 1
Ойпен лого
Ойпен
11 февр. 2017 9:30 pm
Гент
0
1
Ойпен
12 февр. 2017 3:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
4 2
Варегем лого
Варегем
12 февр. 2017 3:30 pm
Андерлехт
4
2
Варегем
Daknamstadion 12 февр. 2017 7:00 pm
Локерен лого
Локерен
1 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
12 февр. 2017 7:00 pm
Daknamstadion
Локерен
1
0
Клуб Брюж
12 февр. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
12 февр. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
1
Стандарт Лиеж
Кръг 25
Daknamstadion 3 февр. 2017 9:30 pm
Локерен лого
Локерен
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
3 февр. 2017 9:30 pm
Daknamstadion
Локерен
0
0
Андерлехт
Stade Maurice Dufrasne 4 февр. 2017 7:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 3
Кортрийк лого
Кортрийк
4 февр. 2017 7:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
0
3
Кортрийк
Luminus Arena 4 февр. 2017 9:00 pm
Генк лого
Генк
1 0
Мускрон лого
Мускрон
4 февр. 2017 9:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
0
Мускрон
4 февр. 2017 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
4 февр. 2017 9:00 pm
Ойпен
0
2
Ваасланд-Беверен
4 февр. 2017 9:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 0
Мехелен лого
Мехелен
4 февр. 2017 9:30 pm
Остенде
2
0
Мехелен
5 февр. 2017 3:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Шарлероа лого
Шарлероа
5 февр. 2017 3:30 pm
Клуб Брюж
1
0
Шарлероа
Regenboogstadion 5 февр. 2017 7:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 1
Гент лого
Гент
5 февр. 2017 7:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
1
Гент
Het Kuipje 5 февр. 2017 9:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
5 февр. 2017 9:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
0
Синт Тройден
Кръг 24
Stade du Pays de Charleroi 27 ян. 2017 9:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Варегем лого
Варегем
27 ян. 2017 9:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Варегем
Guldensporenstadion 28 ян. 2017 7:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 1
Локерен лого
Локерен
28 ян. 2017 7:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
1
Локерен
28 ян. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 0
Вестерло лого
Вестерло
28 ян. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
0
Вестерло
28 ян. 2017 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
3 0
Остенде лого
Остенде
28 ян. 2017 9:00 pm
Синт Тройден
3
0
Остенде
28 ян. 2017 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 0
Генк лого
Генк
28 ян. 2017 9:30 pm
Мехелен
1
0
Генк
29 ян. 2017 3:30 pm
Гент лого
Гент
2 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
29 ян. 2017 3:30 pm
Гент
2
0
Клуб Брюж
29 ян. 2017 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
29 ян. 2017 7:00 pm
Андерлехт
0
0
Стандарт Лиеж
Stade Le Canonnier 29 ян. 2017 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
3 0
Ойпен лого
Ойпен
29 ян. 2017 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
3
0
Ойпен
Кръг 23
Luminus Arena 24 ян. 2017 9:30 pm
Генк лого
Генк
3 0
Кортрийк лого
Кортрийк
24 ян. 2017 9:30 pm
Luminus Arena
Генк
3
0
Кортрийк
24 ян. 2017 9:30 pm
Остенде лого
Остенде
1 2
Шарлероа лого
Шарлероа
24 ян. 2017 9:30 pm
Остенде
1
2
Шарлероа
Regenboogstadion 24 ян. 2017 9:30 pm
Варегем лого
Варегем
1 0
Мускрон лого
Мускрон
24 ян. 2017 9:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
0
Мускрон
25 ян. 2017 9:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
25 ян. 2017 9:30 pm
Клуб Брюж
2
1
Ваасланд-Беверен
Daknamstadion 25 ян. 2017 9:30 pm
Локерен лого
Локерен
0 0
Гент лого
Гент
25 ян. 2017 9:30 pm
Daknamstadion
Локерен
0
0
Гент
Het Kuipje 25 ян. 2017 9:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
2 4
Андерлехт лого
Андерлехт
25 ян. 2017 9:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
2
4
Андерлехт
25 ян. 2017 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 1
Мехелен лого
Мехелен
25 ян. 2017 9:30 pm
Синт Тройден
2
1
Мехелен
26 ян. 2017 9:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
26 ян. 2017 9:30 pm
Ойпен
2
2
Стандарт Лиеж
Кръг 22
20 ян. 2017 9:30 pm
Гент лого
Гент
1 0
Шарлероа лого
Шарлероа
20 ян. 2017 9:30 pm
Гент
1
0
Шарлероа
Guldensporenstadion 21 ян. 2017 7:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 3
Варегем лого
Варегем
21 ян. 2017 7:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
3
Варегем
Stade Le Canonnier 21 ян. 2017 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 1
Локерен лого
Локерен
21 ян. 2017 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
1
Локерен
21 ян. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 1
Остенде лого
Остенде
21 ян. 2017 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
1
Остенде
21 ян. 2017 9:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 1
Генк лого
Генк
21 ян. 2017 9:30 pm
Ойпен
0
1
Генк
Stade Maurice Dufrasne 22 ян. 2017 3:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
22 ян. 2017 3:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
0
3
Клуб Брюж
22 ян. 2017 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
22 ян. 2017 7:00 pm
Андерлехт
3
1
Синт Тройден
22 ян. 2017 9:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 2
Вестерло лого
Вестерло
22 ян. 2017 9:00 pm
Мехелен
1
2
Вестерло
Кръг 21
26 дек. 2016 3:30 pm
Остенде лого
Остенде
1 3
Ойпен лого
Ойпен
26 дек. 2016 3:30 pm
Остенде
1
3
Ойпен
Regenboogstadion 26 дек. 2016 3:30 pm
Варегем лого
Варегем
0 0
Мехелен лого
Мехелен
26 дек. 2016 3:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
0
Мехелен
Daknamstadion 26 дек. 2016 3:30 pm
Локерен лого
Локерен
0 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
26 дек. 2016 3:30 pm
Daknamstadion
Локерен
0
0
Ваасланд-Беверен
Het Kuipje 26 дек. 2016 3:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
4 1
Кортрийк лого
Кортрийк
26 дек. 2016 3:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
4
1
Кортрийк
Stade du Pays de Charleroi 26 дек. 2016 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 2
Андерлехт лого
Андерлехт
26 дек. 2016 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
2
Андерлехт
26 дек. 2016 9:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Мускрон лого
Мускрон
26 дек. 2016 9:30 pm
Клуб Брюж
2
1
Мускрон
Luminus Arena 27 дек. 2016 7:00 pm
Генк лого
Генк
2 0
Гент лого
Гент
27 дек. 2016 7:00 pm
Luminus Arena
Генк
2
0
Гент
27 дек. 2016 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
27 дек. 2016 9:30 pm
Синт Тройден
2
2
Стандарт Лиеж
Кръг 20
Stade Le Canonnier 20 дек. 2016 9:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 0
Вестерло лого
Вестерло
20 дек. 2016 9:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
0
Вестерло
20 дек. 2016 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 0
Шарлероа лого
Шарлероа
20 дек. 2016 9:30 pm
Мехелен
1
0
Шарлероа
20 дек. 2016 9:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
3 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
20 дек. 2016 9:30 pm
Ваасланд-Беверен
3
1
Синт Тройден
Stade Maurice Dufrasne 21 дек. 2016 9:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Локерен лого
Локерен
21 дек. 2016 9:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
1
1
Локерен
Guldensporenstadion 21 дек. 2016 9:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 2
Остенде лого
Остенде
21 дек. 2016 9:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
2
Остенде
21 дек. 2016 9:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 4
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
21 дек. 2016 9:30 pm
Ойпен
1
4
Клуб Брюж
Regenboogstadion 21 дек. 2016 9:30 pm
Варегем лого
Варегем
1 0
Генк лого
Генк
21 дек. 2016 9:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
0
Генк
22 дек. 2016 9:30 pm
Гент лого
Гент
2 3
Андерлехт лого
Андерлехт
22 дек. 2016 9:30 pm
Гент
2
3
Андерлехт
Кръг 19
17 дек. 2016 7:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 1
Варегем лого
Варегем
17 дек. 2016 7:00 pm
Остенде
1
1
Варегем
17 дек. 2016 9:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
17 дек. 2016 9:00 pm
Мехелен
2
0
Ваасланд-Беверен
Stade du Pays de Charleroi 17 дек. 2016 9:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 0
Мускрон лого
Мускрон
17 дек. 2016 9:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
0
Мускрон
Het Kuipje 17 дек. 2016 9:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 3
Локерен лого
Локерен
17 дек. 2016 9:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
3
Локерен
17 дек. 2016 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
3 1
Гент лого
Гент
17 дек. 2016 9:30 pm
Синт Тройден
3
1
Гент
Luminus Arena 18 дек. 2016 3:30 pm
Генк лого
Генк
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
18 дек. 2016 3:30 pm
Luminus Arena
Генк
2
2
Стандарт Лиеж
Jan Breydelstadion 18 дек. 2016 7:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
5 1
Кортрийк лого
Кортрийк
18 дек. 2016 7:00 pm
Jan Breydelstadion
Клуб Брюж
5
1
Кортрийк
18 дек. 2016 9:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
4 0
Ойпен лого
Ойпен
18 дек. 2016 9:00 pm
Андерлехт
4
0
Ойпен
Кръг 18
Daknamstadion 9 дек. 2016 9:30 pm
Локерен лого
Локерен
1 1
Варегем лого
Варегем
9 дек. 2016 9:30 pm
Daknamstadion
Локерен
1
1
Варегем
10 дек. 2016 7:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 2
Шарлероа лого
Шарлероа
10 дек. 2016 7:00 pm
Ойпен
2
2
Шарлероа
Guldensporenstadion 10 дек. 2016 9:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
10 дек. 2016 9:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
1
Синт Тройден
Stade Le Canonnier 10 дек. 2016 9:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 4
Мехелен лого
Мехелен
10 дек. 2016 9:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
4
Мехелен
11 дек. 2016 3:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
11 дек. 2016 3:30 pm
Андерлехт
0
0
Клуб Брюж
11 дек. 2016 7:00 pm
Гент лого
Гент
1 1
Остенде лого
Остенде
11 дек. 2016 7:00 pm
Гент
1
1
Остенде
Stade Maurice Dufrasne 11 дек. 2016 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 1
Вестерло лого
Вестерло
11 дек. 2016 9:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
3
1
Вестерло
7 февр. 2017 9:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 0
Генк лого
Генк
7 февр. 2017 9:30 pm
Ваасланд-Беверен
0
0
Генк
Кръг 17
2 дек. 2016 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 0
Ойпен лого
Ойпен
2 дек. 2016 9:30 pm
Мехелен
1
0
Ойпен
3 дек. 2016 7:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 0
Остенде лого
Остенде
3 дек. 2016 7:00 pm
Клуб Брюж
2
0
Остенде
Regenboogstadion 3 дек. 2016 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
3 дек. 2016 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
1
Ваасланд-Беверен
3 дек. 2016 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 0
Мускрон лого
Мускрон
3 дек. 2016 9:00 pm
Синт Тройден
1
0
Мускрон
Het Kuipje 3 дек. 2016 9:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
0 0
Гент лого
Гент
3 дек. 2016 9:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
0
0
Гент
Guldensporenstadion 4 дек. 2016 3:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 3
Андерлехт лого
Андерлехт
4 дек. 2016 3:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
3
Андерлехт
Stade du Pays de Charleroi 4 дек. 2016 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 3
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
4 дек. 2016 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
3
Стандарт Лиеж
Luminus Arena 4 дек. 2016 9:00 pm
Генк лого
Генк
1 2
Локерен лого
Локерен
4 дек. 2016 9:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
2
Локерен
Кръг 16
25 ное. 2016 9:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
6 1
Мехелен лого
Мехелен
25 ное. 2016 9:30 pm
Клуб Брюж
6
1
Мехелен
26 ное. 2016 7:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 1
Шарлероа лого
Шарлероа
26 ное. 2016 7:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
1
Шарлероа
Daknamstadion 26 ное. 2016 9:00 pm
Локерен лого
Локерен
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
26 ное. 2016 9:00 pm
Daknamstadion
Локерен
1
0
Синт Тройден
26 ное. 2016 9:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
3 3
Вестерло лого
Вестерло
26 ное. 2016 9:30 pm
Ойпен
3
3
Вестерло
27 ное. 2016 3:30 pm
Гент лого
Гент
3 0
Кортрийк лого
Кортрийк
27 ное. 2016 3:30 pm
Гент
3
0
Кортрийк
27 ное. 2016 3:30 pm
Остенде лого
Остенде
6 0
Генк лого
Генк
27 ное. 2016 3:30 pm
Остенде
6
0
Генк
Stade Maurice Dufrasne 27 ное. 2016 7:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
4 1
Варегем лого
Варегем
27 ное. 2016 7:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
4
1
Варегем
27 ное. 2016 9:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
7 0
Мускрон лого
Мускрон
27 ное. 2016 9:00 pm
Андерлехт
7
0
Мускрон
Кръг 15
18 ное. 2016 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
18 ное. 2016 9:30 pm
Синт Тройден
0
1
Клуб Брюж
Luminus Arena 19 ное. 2016 7:00 pm
Генк лого
Генк
2 0
Ойпен лого
Ойпен
19 ное. 2016 7:00 pm
Luminus Arena
Генк
2
0
Ойпен
19 ное. 2016 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
5 0
Вестерло лого
Вестерло
19 ное. 2016 9:00 pm
Остенде
5
0
Вестерло
19 ное. 2016 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 1
Кортрийк лого
Кортрийк
19 ное. 2016 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
1
1
Кортрийк
Stade Le Canonnier 19 ное. 2016 9:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 2
Гент лого
Гент
19 ное. 2016 9:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
2
Гент
Regenboogstadion 20 ное. 2016 3:30 pm
Варегем лого
Варегем
3 2
Андерлехт лого
Андерлехт
20 ное. 2016 3:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
3
2
Андерлехт
20 ное. 2016 7:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
20 ное. 2016 7:00 pm
Мехелен
2
1
Стандарт Лиеж
Stade du Pays de Charleroi 20 ное. 2016 9:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Локерен лого
Локерен
20 ное. 2016 9:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Локерен
Кръг 14
Guldensporenstadion 4 ное. 2016 9:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 1
Шарлероа лого
Шарлероа
4 ное. 2016 9:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
1
Шарлероа
Het Kuipje 5 ное. 2016 7:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 2
Варегем лого
Варегем
5 ное. 2016 7:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
2
Варегем
5 ное. 2016 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
4 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
5 ное. 2016 9:00 pm
Ойпен
4
2
Синт Тройден
Daknamstadion 5 ное. 2016 9:30 pm
Локерен лого
Локерен
0 0
Мехелен лого
Мехелен
5 ное. 2016 9:30 pm
Daknamstadion
Локерен
0
0
Мехелен
6 ное. 2016 3:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 1
Генк лого
Генк
6 ное. 2016 3:30 pm
Клуб Брюж
1
1
Генк
6 ное. 2016 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 1
Остенде лого
Остенде
6 ное. 2016 7:00 pm
Андерлехт
1
1
Остенде
Stade Maurice Dufrasne 6 ное. 2016 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Мускрон лого
Мускрон
6 ное. 2016 9:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
1
Мускрон
6 ное. 2016 9:00 pm
Гент лого
Гент
2 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
6 ное. 2016 9:00 pm
Гент
2
0
Ваасланд-Беверен
Кръг 13
Regenboogstadion 29 окт. 2016 6:00 pm
Варегем лого
Варегем
0 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
29 окт. 2016 6:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
0
Клуб Брюж
Luminus Arena 29 окт. 2016 8:00 pm
Генк лого
Генк
2 1
Вестерло лого
Вестерло
29 окт. 2016 8:00 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Вестерло
29 окт. 2016 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 2
Локерен лого
Локерен
29 окт. 2016 8:00 pm
Ойпен
2
2
Локерен
29 окт. 2016 8:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 2
Шарлероа лого
Шарлероа
29 окт. 2016 8:30 pm
Синт Тройден
2
2
Шарлероа
30 окт. 2016 3:30 pm
Остенде лого
Остенде
3 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
30 окт. 2016 3:30 pm
Остенде
3
1
Стандарт Лиеж
30 окт. 2016 7:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 0
Гент лого
Гент
30 окт. 2016 7:00 pm
Мехелен
2
0
Гент
Stade Le Canonnier 30 окт. 2016 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Кортрийк лого
Кортрийк
30 окт. 2016 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Кортрийк
30 окт. 2016 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 1
Андерлехт лого
Андерлехт
30 окт. 2016 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
2
1
Андерлехт
Кръг 12
Daknamstadion 25 окт. 2016 8:30 pm
Локерен лого
Локерен
1 2
Остенде лого
Остенде
25 окт. 2016 8:30 pm
Daknamstadion
Локерен
1
2
Остенде
26 окт. 2016 8:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
4 0
Вестерло лого
Вестерло
26 окт. 2016 8:30 pm
Клуб Брюж
4
0
Вестерло
26 окт. 2016 8:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Мехелен лого
Мехелен
26 окт. 2016 8:30 pm
Андерлехт
2
0
Мехелен
Guldensporenstadion 26 окт. 2016 8:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 1
Ойпен лого
Ойпен
26 окт. 2016 8:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
1
Ойпен
Stade du Pays de Charleroi 26 окт. 2016 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Генк лого
Генк
26 окт. 2016 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Генк
26 окт. 2016 8:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 2
Варегем лого
Варегем
26 окт. 2016 8:30 pm
Синт Тройден
0
2
Варегем
27 окт. 2016 8:30 pm
Гент лого
Гент
1 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
27 окт. 2016 8:30 pm
Гент
1
0
Стандарт Лиеж
27 окт. 2016 8:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 0
Мускрон лого
Мускрон
27 окт. 2016 8:30 pm
Ваасланд-Беверен
0
0
Мускрон
Кръг 11
21 окт. 2016 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 2
Кортрийк лого
Кортрийк
21 окт. 2016 8:30 pm
Остенде
2
2
Кортрийк
Regenboogstadion 22 окт. 2016 6:00 pm
Варегем лого
Варегем
2 0
Локерен лого
Локерен
22 окт. 2016 6:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
0
Локерен
22 окт. 2016 8:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 0
Мускрон лого
Мускрон
22 окт. 2016 8:00 pm
Мехелен
2
0
Мускрон
Het Kuipje 22 окт. 2016 8:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
0 0
Шарлероа лого
Шарлероа
22 окт. 2016 8:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
0
0
Шарлероа
23 окт. 2016 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Андерлехт лого
Андерлехт
23 окт. 2016 2:30 pm
Клуб Брюж
2
1
Андерлехт
Luminus Arena 23 окт. 2016 6:00 pm
Генк лого
Генк
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
23 окт. 2016 6:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
0
Синт Тройден
Stade Maurice Dufrasne 23 окт. 2016 8:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
5 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
23 окт. 2016 8:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
5
0
Ваасланд-Беверен
23 окт. 2016 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
3 2
Гент лого
Гент
23 окт. 2016 8:00 pm
Ойпен
3
2
Гент
Кръг 10
Stade du Pays de Charleroi 14 окт. 2016 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
14 окт. 2016 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Клуб Брюж
Guldensporenstadion 15 окт. 2016 6:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
3 3
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
15 окт. 2016 6:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
3
3
Стандарт Лиеж
15 окт. 2016 8:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
4 2
Ойпен лого
Ойпен
15 окт. 2016 8:00 pm
Ваасланд-Беверен
4
2
Ойпен
15 окт. 2016 8:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 2
Вестерло лого
Вестерло
15 окт. 2016 8:00 pm
Синт Тройден
2
2
Вестерло
Stade Le Canonnier 15 окт. 2016 8:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 2
Генк лого
Генк
15 окт. 2016 8:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
2
Генк
16 окт. 2016 2:30 pm
Гент лого
Гент
3 0
Варегем лого
Варегем
16 окт. 2016 2:30 pm
Гент
3
0
Варегем
16 окт. 2016 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 0
Локерен лого
Локерен
16 окт. 2016 6:00 pm
Андерлехт
1
0
Локерен
16 окт. 2016 8:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 3
Остенде лого
Остенде
16 окт. 2016 8:00 pm
Мехелен
2
3
Остенде
21 май 2017 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Гент лого
Гент
21 май 2017 2:30 pm
Клуб Брюж
2
1
Гент
21 май 2017 2:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 2
Остенде лого
Остенде
21 май 2017 2:30 pm
Андерлехт
3
2
Остенде
Regenboogstadion 21 май 2017 2:30 pm
Варегем лого
Варегем
2 2
Шарлероа лого
Шарлероа
21 май 2017 2:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
2
Шарлероа
Кръг 9
30 сеп. 2016 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
30 сеп. 2016 8:30 pm
Остенде
2
2
Синт Тройден
Regenboogstadion 1 окт. 2016 6:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
1 окт. 2016 6:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
1
Шарлероа
1 окт. 2016 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 4
Мускрон лого
Мускрон
1 окт. 2016 8:00 pm
Ойпен
1
4
Мускрон
Het Kuipje 1 окт. 2016 8:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 окт. 2016 8:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
0
Ваасланд-Беверен
Daknamstadion 1 окт. 2016 8:30 pm
Локерен лого
Локерен
2 1
Кортрийк лого
Кортрийк
1 окт. 2016 8:30 pm
Daknamstadion
Локерен
2
1
Кортрийк
2 окт. 2016 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Гент лого
Гент
2 окт. 2016 2:30 pm
Клуб Брюж
1
0
Гент
Stade Maurice Dufrasne 2 окт. 2016 6:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 1
Андерлехт лого
Андерлехт
2 окт. 2016 6:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
0
1
Андерлехт
Luminus Arena 2 окт. 2016 8:00 pm
Генк лого
Генк
2 1
Мехелен лого
Мехелен
2 окт. 2016 8:00 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Мехелен
18 май 2017 8:30 pm
Гент лого
Гент
5 2
Варегем лого
Варегем
18 май 2017 8:30 pm
Гент
5
2
Варегем
Stade du Pays de Charleroi 18 май 2017 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 3
Андерлехт лого
Андерлехт
18 май 2017 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
3
Андерлехт
18 май 2017 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
18 май 2017 8:30 pm
Остенде
2
1
Клуб Брюж
Кръг 8
Stade Le Canonnier 23 сеп. 2016 8:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
23 сеп. 2016 8:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
3
Клуб Брюж
24 сеп. 2016 6:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 1
Локерен лого
Локерен
24 сеп. 2016 6:00 pm
Ваасланд-Беверен
1
1
Локерен
24 сеп. 2016 8:00 pm
Гент лого
Гент
2 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
24 сеп. 2016 8:00 pm
Гент
2
1
Синт Тройден
24 сеп. 2016 8:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 3
Варегем лого
Варегем
24 сеп. 2016 8:00 pm
Мехелен
2
3
Варегем
Stade du Pays de Charleroi 24 сеп. 2016 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Остенде лого
Остенде
24 сеп. 2016 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Остенде
Stade Maurice Dufrasne 25 сеп. 2016 2:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 0
Ойпен лого
Ойпен
25 сеп. 2016 2:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
3
0
Ойпен
Guldensporenstadion 25 сеп. 2016 6:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
4 1
Генк лого
Генк
25 сеп. 2016 6:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
4
1
Генк
25 сеп. 2016 8:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 2
Вестерло лого
Вестерло
25 сеп. 2016 8:00 pm
Андерлехт
1
2
Вестерло
Regenboogstadion 13 май 2017 6:00 pm
Варегем лого
Варегем
3 1
Остенде лого
Остенде
13 май 2017 6:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
3
1
Остенде
14 май 2017 2:30 pm
Гент лого
Гент
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
14 май 2017 2:30 pm
Гент
1
1
Шарлероа
14 май 2017 6:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 1
Андерлехт лого
Андерлехт
14 май 2017 6:00 pm
Клуб Брюж
1
1
Андерлехт
Кръг 7
Stade du Pays de Charleroi 16 сеп. 2016 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 0
Мехелен лого
Мехелен
16 сеп. 2016 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
0
Мехелен
17 сеп. 2016 6:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 2
Ойпен лого
Ойпен
17 сеп. 2016 6:00 pm
Клуб Брюж
3
2
Ойпен
Het Kuipje 17 сеп. 2016 8:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 3
Мускрон лого
Мускрон
17 сеп. 2016 8:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
3
Мускрон
17 сеп. 2016 8:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
4 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
17 сеп. 2016 8:00 pm
Синт Тройден
4
1
Ваасланд-Беверен
Regenboogstadion 17 сеп. 2016 8:30 pm
Варегем лого
Варегем
2 1
Кортрийк лого
Кортрийк
17 сеп. 2016 8:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
1
Кортрийк
Luminus Arena 18 сеп. 2016 2:30 pm
Генк лого
Генк
0 2
Андерлехт лого
Андерлехт
18 сеп. 2016 2:30 pm
Luminus Arena
Генк
0
2
Андерлехт
Daknamstadion 18 сеп. 2016 6:00 pm
Локерен лого
Локерен
0 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
18 сеп. 2016 6:00 pm
Daknamstadion
Локерен
0
1
Стандарт Лиеж
18 сеп. 2016 8:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 0
Гент лого
Гент
18 сеп. 2016 8:00 pm
Остенде
1
0
Гент
Stade du Pays de Charleroi 5 май 2017 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
5 май 2017 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
3
Клуб Брюж
7 май 2017 2:30 pm
Остенде лого
Остенде
4 3
Гент лого
Гент
7 май 2017 2:30 pm
Остенде
4
3
Гент
7 май 2017 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Варегем лого
Варегем
7 май 2017 6:00 pm
Андерлехт
2
0
Варегем
Кръг 6
9 сеп. 2016 8:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
9 сеп. 2016 8:30 pm
Ваасланд-Беверен
1
0
Клуб Брюж
10 сеп. 2016 6:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 1
Остенде лого
Остенде
10 сеп. 2016 6:00 pm
Ойпен
2
1
Остенде
Guldensporenstadion 10 сеп. 2016 8:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
4 1
Вестерло лого
Вестерло
10 сеп. 2016 8:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
4
1
Вестерло
10 сеп. 2016 8:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
10 сеп. 2016 8:00 pm
Мехелен
2
0
Синт Тройден
Stade Le Canonnier 10 сеп. 2016 8:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 5
Варегем лого
Варегем
10 сеп. 2016 8:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
5
Варегем
11 сеп. 2016 2:30 pm
Гент лого
Гент
3 0
Локерен лого
Локерен
11 сеп. 2016 2:30 pm
Гент
3
0
Локерен
11 сеп. 2016 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 2
Шарлероа лого
Шарлероа
11 сеп. 2016 6:00 pm
Андерлехт
3
2
Шарлероа
Stade Maurice Dufrasne 11 сеп. 2016 8:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 0
Генк лого
Генк
11 сеп. 2016 8:00 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
0
Генк
30 апр. 2017 2:30 pm
Гент лого
Гент
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
30 апр. 2017 2:30 pm
Гент
0
0
Андерлехт
30 апр. 2017 6:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 0
Шарлероа лого
Шарлероа
30 апр. 2017 6:00 pm
Остенде
1
0
Шарлероа
1 май 2017 6:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Варегем лого
Варегем
1 май 2017 6:00 pm
Клуб Брюж
2
1
Варегем
Кръг 5
Stade du Pays de Charleroi 26 авг. 2016 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
3 2
Ойпен лого
Ойпен
26 авг. 2016 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
3
2
Ойпен
Daknamstadion 27 авг. 2016 6:00 pm
Локерен лого
Локерен
2 1
Мускрон лого
Мускрон
27 авг. 2016 6:00 pm
Daknamstadion
Локерен
2
1
Мускрон
Het Kuipje 27 авг. 2016 8:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 2
Мехелен лого
Мехелен
27 авг. 2016 8:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
2
Мехелен
27 авг. 2016 8:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 2
Кортрийк лого
Кортрийк
27 авг. 2016 8:00 pm
Синт Тройден
1
2
Кортрийк
27 авг. 2016 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
27 авг. 2016 8:30 pm
Остенде
2
1
Ваасланд-Беверен
28 авг. 2016 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
28 авг. 2016 2:30 pm
Клуб Брюж
2
2
Стандарт Лиеж
28 авг. 2016 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 2
Гент лого
Гент
28 авг. 2016 6:00 pm
Андерлехт
2
2
Гент
Luminus Arena 28 авг. 2016 8:00 pm
Генк лого
Генк
1 0
Варегем лого
Варегем
28 авг. 2016 8:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
0
Варегем
Regenboogstadion 25 апр. 2017 8:30 pm
Варегем лого
Варегем
0 2
Гент лого
Гент
25 апр. 2017 8:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
2
Гент
26 апр. 2017 8:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 1
Остенде лого
Остенде
26 апр. 2017 8:30 pm
Клуб Брюж
3
1
Остенде
27 апр. 2017 8:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 1
Шарлероа лого
Шарлероа
27 апр. 2017 8:30 pm
Андерлехт
0
1
Шарлероа
Кръг 4
Stade Maurice Dufrasne 19 авг. 2016 8:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 0
Шарлероа лого
Шарлероа
19 авг. 2016 8:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
0
0
Шарлероа
Guldensporenstadion 20 авг. 2016 6:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
20 авг. 2016 6:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
1
Клуб Брюж
Stade Le Canonnier 20 авг. 2016 8:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
20 авг. 2016 8:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
1
Синт Тройден
20 авг. 2016 8:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 2
Мехелен лого
Мехелен
20 авг. 2016 8:00 pm
Ваасланд-Беверен
2
2
Мехелен
Regenboogstadion 20 авг. 2016 8:30 pm
Варегем лого
Варегем
1 1
Остенде лого
Остенде
20 авг. 2016 8:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
1
Остенде
21 авг. 2016 2:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 2
Андерлехт лого
Андерлехт
21 авг. 2016 2:30 pm
Ойпен
2
2
Андерлехт
Daknamstadion 21 авг. 2016 6:00 pm
Локерен лого
Локерен
0 3
Генк лого
Генк
21 авг. 2016 6:00 pm
Daknamstadion
Локерен
0
3
Генк
21 авг. 2016 8:00 pm
Гент лого
Гент
4 2
Вестерло лого
Вестерло
21 авг. 2016 8:00 pm
Гент
4
2
Вестерло
21 апр. 2017 8:30 pm
Гент лого
Гент
1 1
Остенде лого
Остенде
21 апр. 2017 8:30 pm
Гент
1
1
Остенде
Stade du Pays de Charleroi 22 апр. 2017 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 0
Варегем лого
Варегем
22 апр. 2017 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
0
Варегем
23 апр. 2017 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
23 апр. 2017 6:00 pm
Андерлехт
2
0
Клуб Брюж
Кръг 3
12 авг. 2016 8:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
12 авг. 2016 8:30 pm
Синт Тройден
0
0
Андерлехт
Stade du Pays de Charleroi 13 авг. 2016 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 1
Гент лого
Гент
13 авг. 2016 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
1
Гент
13 авг. 2016 8:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 0
Кортрийк лого
Кортрийк
13 авг. 2016 8:00 pm
Мехелен
0
0
Кортрийк
Het Kuipje 13 авг. 2016 8:00 pm
Вестерло лого
Вестерло
1 2
Ойпен лого
Ойпен
13 авг. 2016 8:00 pm
Het Kuipje
Вестерло
1
2
Ойпен
Luminus Arena 13 авг. 2016 8:30 pm
Генк лого
Генк
2 2
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
13 авг. 2016 8:30 pm
Luminus Arena
Генк
2
2
Ваасланд-Беверен
Regenboogstadion 14 авг. 2016 2:30 pm
Варегем лого
Варегем
1 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
14 авг. 2016 2:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
0
Стандарт Лиеж
14 авг. 2016 6:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Локерен лого
Локерен
14 авг. 2016 6:00 pm
Клуб Брюж
1
0
Локерен
14 авг. 2016 8:00 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Мускрон лого
Мускрон
14 авг. 2016 8:00 pm
Остенде
2
1
Мускрон
16 апр. 2017 6:00 pm
Остенде лого
Остенде
0 1
Андерлехт лого
Андерлехт
16 апр. 2017 6:00 pm
Остенде
0
1
Андерлехт
Regenboogstadion 17 апр. 2017 2:30 pm
Варегем лого
Варегем
2 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
17 апр. 2017 2:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
2
Клуб Брюж
Stade du Pays de Charleroi 17 апр. 2017 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 1
Гент лого
Гент
17 апр. 2017 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
1
Гент
Кръг 2
5 авг. 2016 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
1 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
5 авг. 2016 8:30 pm
Остенде
1
0
Клуб Брюж
Stade Le Canonnier 6 авг. 2016 6:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Шарлероа лого
Шарлероа
6 авг. 2016 6:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Шарлероа
6 авг. 2016 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 2
Мехелен лого
Мехелен
6 авг. 2016 8:00 pm
Ойпен
0
2
Мехелен
6 авг. 2016 8:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 2
Варегем лого
Варегем
6 авг. 2016 8:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
2
Варегем
Stade Maurice Dufrasne 6 авг. 2016 8:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
6 авг. 2016 8:30 pm
Stade Maurice Dufrasne
Стандарт Лиеж
2
0
Синт Тройден
Daknamstadion 7 авг. 2016 2:30 pm
Локерен лого
Локерен
3 0
Вестерло лого
Вестерло
7 авг. 2016 2:30 pm
Daknamstadion
Локерен
3
0
Вестерло
7 авг. 2016 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
5 1
Кортрийк лого
Кортрийк
7 авг. 2016 6:00 pm
Андерлехт
5
1
Кортрийк
7 авг. 2016 8:00 pm
Гент лого
Гент
1 0
Генк лого
Генк
7 авг. 2016 8:00 pm
Гент
1
0
Генк
7 апр. 2017 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
1 1
Варегем лого
Варегем
7 апр. 2017 8:30 pm
Остенде
1
1
Варегем
8 апр. 2017 6:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
8 апр. 2017 6:00 pm
Клуб Брюж
1
1
Шарлероа
9 апр. 2017 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Гент лого
Гент
9 апр. 2017 6:00 pm
Андерлехт
0
0
Гент
Кръг 1
29 юли 2016 8:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
29 юли 2016 8:30 pm
Мехелен
0
2
Клуб Брюж
30 юли 2016 6:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 2
Андерлехт лого
Андерлехт
30 юли 2016 6:00 pm
Мускрон
1
2
Андерлехт
Regenboogstadion 30 юли 2016 8:00 pm
Варегем лого
Варегем
3 0
Ойпен лого
Ойпен
30 юли 2016 8:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
3
0
Ойпен
30 юли 2016 8:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 0
Локерен лого
Локерен
30 юли 2016 8:00 pm
Синт Тройден
1
0
Локерен
Stade du Pays de Charleroi 30 юли 2016 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
30 юли 2016 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Ваасланд-Беверен
Het Kuipje 31 юли 2016 2:30 pm
Вестерло лого
Вестерло
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
31 юли 2016 2:30 pm
Het Kuipje
Вестерло
2
2
Стандарт Лиеж
Luminus Arena 31 юли 2016 6:00 pm