Юпилер лига 2019 – 2020

Юпилер лига 2019 – 2020 Класиране

2019-2020

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Клуб Брюж лого
р п р п п
>
19
7
1
54
12
42
64
2
Гент лого
п п р п п
>
16
7
4
58
29
29
55
3
Шарлероа лого
з п п р з
>
13
9
5
43
22
21
48
4
Стандарт Лиеж лого
п з р п п
>
14
6
7
47
30
17
48
5
Антверп лого
п з р р з
>
13
8
6
45
31
14
47
6
Мехелен лого
з з п п п
>
13
4
11
45
42
3
43
7
Генк лого
з п р з п
>
12
5
10
40
38
2
41
8
Андерлехт лого
п р з п п
>
10
10
8
38
29
9
40
9
Варегем лого
з п з з р
>
10
5
12
39
40
-1
35
10
Мускрон лого
з п п з з
>
8
9
11
37
40
-3
33
11
Кортрийк лого
р п п п з
>
9
5
13
38
41
-3
32
12
Синт Тройден лого
з п з з з
>
9
5
14
33
50
-17
32
13
Ойпен лого
п з з з п
>
8
5
15
27
50
-23
29
14
Остенде лого
з п з з р
>
6
4
17
26
51
-25
22
15
Серакъл Брюж лого
з з п п п
>
6
2
19
25
52
-27
20
16
Ваасланд-Беверен лого
з з з з з
>
5
5
18
21
59
-38
20

Изиграни мачове

покажи на цял екран
Клуб Брюж
Гент
Шарлероа
Стандарт Лиеж
Антверп
Мехелен
Генк
Андерлехт
Варегем
Мускрон
Кортрийк
Синт Тройден
Ойпен
Остенде
Серакъл Брюж
Ваасланд-Беверен
1 Клуб Брюж 4–0 1–0 1–1 1–0 3–0 1–1 2–1 4–0 1–0 3–0 6–0 0–0 2–0 2–1
2 Гент 1–1 3–1 1–1 3–0 4–1 1–1 2–0 3–1 2–0 4–1 6–1 2–0 3–2 2–0
3 Шарлероа 0–0 1–1 2–1 2–1 2–1 1–2 4–0 1–0 0–3 1–0 5–0 3–0 2–0
4 Стандарт Лиеж 0–0 0–1 1–1 1–0 1–2 1–0 1–1 4–0 4–1 2–1 3–0 2–1 2–1 2–0
5 Антверп 2–1 3–2 1–1 2–2 1–0 1–1 0–0 2–1 3–1 2–0 1–0 3–1 4–1
6 Мехелен 0–5 0–3 2–2 2–3 3–1 3–1 2–0 0–2 2–2 1–1 1–2 1–0 3–1 4–0
7 Генк 0–2 1–0 1–3 2–2 1–0 0–2 2–1 2–1 1–2 2–1 3–1 1–0 4–1
8 Андерлехт 1–2 3–3 0–0 1–0 1–2 0–0 2–0 1–0 0–0 4–1 6–1 1–2 2–1 0–0
9 Варегем 0–2 2–2 3–1 2–0 0–2 0–3 1–2 1–2 5–1 1–0 2–0 6–0 5–0
10 Мускрон 0–1 2–1 1–1 2–2 3–1 1–2 2–2 0–0 2–2 2–0 1–3 2–0 3–1 0–1
11 Кортрийк 2–2 0–2 1–1 3–1 2–3 0–1 4–2 2–0 1–2 4–0 1–2 2–2 1–0 1–3
12 Синт Тройден 1–2 0–0 1–3 2–1 1–1 0–3 3–3 0–0 0–1 2–0 5–2 1–0 0–1 1–1
13 Ойпен 2–3 1–1 1–2 1–4 0–2 2–0 0–0 1–1 2–1 1–2 0–2 1–0 1–0 1–1
14 Остенде 0–2 2–1 0–1 1–4 1–1 2–1 3–2 1–1 2–2 0–3 1–0 2–3 3–1 0–1
15 Серакъл Брюж 0–2 0–3 0–2 1–2 3–2 1–2 1–2 2–0 2–2 1–3 2–1 1–2 1–0
16 Ваасланд-Беверен 1–3 0–4 2–1 0–4 1–3 0–4 0–3 1–2 1–1 1–2 1–0 0–1 3–1 1–1
Кръг 30
Luminus Arena 15 мар. 2020 12:00 am
Генк лого
Генк
- -
Мехелен лого
Мехелен
15 мар. 2020 12:00 am
Luminus Arena
Генк
-
-
Мехелен
Stadion am Kehrweg 15 мар. 2020 12:00 am
Ойпен лого
Ойпен
- -
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
15 мар. 2020 12:00 am
Stadion am Kehrweg
Ойпен
-
-
Клуб Брюж
Regenboogstadion 15 мар. 2020 12:00 am
Варегем лого
Варегем
- -
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
15 мар. 2020 12:00 am
Regenboogstadion
Варегем
-
-
Стандарт Лиеж
Jan Breydelstadion 15 мар. 2020 12:00 am
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
- -
Остенде лого
Остенде
15 мар. 2020 12:00 am
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
-
-
Остенде
Stade du Pays de Charleroi 15 мар. 2020 12:00 am
Шарлероа лого
Шарлероа
- -
Кортрийк лого
Кортрийк
15 мар. 2020 12:00 am
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
-
-
Кортрийк
Bosuilstadion 15 мар. 2020 12:00 am
Антверп лого
Антверп
- -
Мускрон лого
Мускрон
15 мар. 2020 12:00 am
Bosuilstadion
Антверп
-
-
Мускрон
Freethielstadion 15 мар. 2020 12:00 am
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
- -
Гент лого
Гент
15 мар. 2020 12:00 am
Freethielstadion
Ваасланд-Беверен
-
-
Гент
15 мар. 2020 12:00 am
Синт Тройден лого
Синт Тройден
- -
Андерлехт лого
Андерлехт
15 мар. 2020 12:00 am
Синт Тройден
-
-
Андерлехт
Кръг 29
7 мар. 2020 9:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
- -
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
7 мар. 2020 9:00 pm
Клуб Брюж
-
-
Серакъл Брюж
Lotto Park 7 мар. 2020 9:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
- -
Варегем лого
Варегем
7 мар. 2020 9:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
-
-
Варегем
7 мар. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
- -
Синт Тройден лого
Синт Тройден
7 мар. 2020 9:00 pm
Стандарт Лиеж
-
-
Синт Тройден
7 мар. 2020 9:00 pm
Гент лого
Гент
- -
Шарлероа лого
Шарлероа
7 мар. 2020 9:00 pm
Гент
-
-
Шарлероа
Guldensporenstadion 7 мар. 2020 9:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
- -
Антверп лого
Антверп
7 мар. 2020 9:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
-
-
Антверп
Stade Le Canonnier 7 мар. 2020 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
- -
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
7 мар. 2020 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
-
-
Ваасланд-Беверен
7 мар. 2020 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
- -
Генк лого
Генк
7 мар. 2020 9:00 pm
Остенде
-
-
Генк
7 мар. 2020 9:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
- -
Ойпен лого
Ойпен
7 мар. 2020 9:00 pm
Мехелен
-
-
Ойпен
Кръг 28
Stayen 28 февр. 2020 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 3
Мехелен лого
Мехелен
28 февр. 2020 9:30 pm
Stayen
Синт Тройден
0
3
Мехелен
29 февр. 2020 7:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 3
Андерлехт лого
Андерлехт
29 февр. 2020 7:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
3
Андерлехт
29 февр. 2020 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 1
Мускрон лого
Мускрон
29 февр. 2020 9:00 pm
Ойпен
2
1
Мускрон
Regenboogstadion 29 февр. 2020 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
- -
Кортрийк лого
Кортрийк
29 февр. 2020 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
-
-
Кортрийк
Bosuilstadion 29 февр. 2020 9:30 pm
Антверп лого
Антверп
- -
Остенде лого
Остенде
29 февр. 2020 9:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
-
-
Остенде
Luminus Arena 1 мар. 2020 3:30 pm
Генк лого
Генк
- -
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 мар. 2020 3:30 pm
Luminus Arena
Генк
-
-
Клуб Брюж
Stade du Pays de Charleroi 1 мар. 2020 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
- -
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 мар. 2020 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
-
-
Стандарт Лиеж
1 мар. 2020 9:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
- -
Гент лого
Гент
1 мар. 2020 9:00 pm
Серакъл Брюж
-
-
Гент
Кръг 27
Guldensporenstadion 21 февр. 2020 9:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 1
Генк лого
Генк
21 февр. 2020 9:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
1
Генк
22 февр. 2020 7:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 0
Антверп лого
Антверп
22 февр. 2020 7:00 pm
Стандарт Лиеж
1
0
Антверп
Stade Le Canonnier 22 февр. 2020 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
22 февр. 2020 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Серакъл Брюж
22 февр. 2020 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 1
Варегем лого
Варегем
22 февр. 2020 9:00 pm
Остенде
1
1
Варегем
22 февр. 2020 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
4 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
22 февр. 2020 9:30 pm
Мехелен
4
0
Ваасланд-Беверен
23 февр. 2020 3:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Шарлероа лого
Шарлероа
23 февр. 2020 3:30 pm
Клуб Брюж
1
0
Шарлероа
Lotto Park 23 февр. 2020 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
6 1
Ойпен лого
Ойпен
23 февр. 2020 7:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
6
1
Ойпен
23 февр. 2020 9:00 pm
Гент лого
Гент
4 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
23 февр. 2020 9:00 pm
Гент
4
1
Синт Тройден
Кръг 26
14 февр. 2020 9:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 3
Гент лого
Гент
14 февр. 2020 9:30 pm
Ойпен
2
3
Гент
15 февр. 2020 7:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
15 февр. 2020 7:00 pm
Клуб Брюж
2
1
Ваасланд-Беверен
15 февр. 2020 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
0 3
Кортрийк лого
Кортрийк
15 февр. 2020 9:00 pm
Остенде
0
3
Кортрийк
Stayen 15 февр. 2020 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
15 февр. 2020 9:00 pm
Stayen
Синт Тройден
0
1
Серакъл Брюж
15 февр. 2020 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 0
Андерлехт лого
Андерлехт
15 февр. 2020 9:30 pm
Мехелен
2
0
Андерлехт
Bosuilstadion 16 февр. 2020 3:30 pm
Антверп лого
Антверп
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
16 февр. 2020 3:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
1
Шарлероа
Luminus Arena 16 февр. 2020 7:00 pm
Генк лого
Генк
1 3
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
16 февр. 2020 7:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
3
Стандарт Лиеж
Regenboogstadion 16 февр. 2020 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 2
Мускрон лого
Мускрон
16 февр. 2020 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
2
Мускрон
Кръг 25
7 февр. 2020 9:30 pm
Гент лого
Гент
1 1
Андерлехт лого
Андерлехт
7 февр. 2020 9:30 pm
Гент
1
1
Андерлехт
Stade du Pays de Charleroi 8 февр. 2020 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
4 0
Варегем лого
Варегем
8 февр. 2020 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
4
0
Варегем
8 февр. 2020 9:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
3 2
Мехелен лого
Мехелен
8 февр. 2020 9:00 pm
Серакъл Брюж
3
2
Мехелен
Stayen 8 февр. 2020 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
5 2
Ойпен лого
Ойпен
8 февр. 2020 9:00 pm
Stayen
Синт Тройден
5
2
Ойпен
Stade Le Canonnier 8 февр. 2020 9:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
3 1
Остенде лого
Остенде
8 февр. 2020 9:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
3
1
Остенде
12 февр. 2020 9:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
12 февр. 2020 9:30 pm
Стандарт Лиеж
0
0
Клуб Брюж
12 февр. 2020 9:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 2
Кортрийк лого
Кортрийк
12 февр. 2020 9:30 pm
Ваасланд-Беверен
1
2
Кортрийк
Bosuilstadion 13 февр. 2020 9:30 pm
Антверп лого
Антверп
1 1
Генк лого
Генк
13 февр. 2020 9:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
1
Генк
Кръг 24
Guldensporenstadion 31 ян. 2020 9:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
3 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
31 ян. 2020 9:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
3
1
Стандарт Лиеж
Luminus Arena 1 февр. 2020 7:00 pm
Генк лого
Генк
1 0
Шарлероа лого
Шарлероа
1 февр. 2020 7:00 pm
Luminus Arena
Генк
1
0
Шарлероа
1 февр. 2020 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 февр. 2020 9:00 pm
Ойпен
1
0
Серакъл Брюж
1 февр. 2020 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 февр. 2020 9:00 pm
Остенде
1
0
Синт Тройден
1 февр. 2020 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 3
Гент лого
Гент
1 февр. 2020 9:30 pm
Мехелен
0
3
Гент
2 февр. 2020 3:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Антверп лого
Антверп
2 февр. 2020 3:30 pm
Клуб Брюж
1
0
Антверп
Lotto Park 2 февр. 2020 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 0
Мускрон лого
Мускрон
2 февр. 2020 7:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
0
Мускрон
Regenboogstadion 2 февр. 2020 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
5 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 февр. 2020 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
5
0
Ваасланд-Беверен
Кръг 23
24 ян. 2020 9:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Остенде лого
Остенде
24 ян. 2020 9:30 pm
Стандарт Лиеж
2
1
Остенде
Stade Le Canonnier 25 ян. 2020 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 3
Синт Тройден лого
Синт Тройден
25 ян. 2020 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
3
Синт Тройден
25 ян. 2020 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 1
Ойпен лого
Ойпен
25 ян. 2020 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
0
1
Ойпен
25 ян. 2020 9:30 pm
Гент лого
Гент
4 1
Генк лого
Генк
25 ян. 2020 9:30 pm
Гент
4
1
Генк
26 ян. 2020 3:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 2
Андерлехт лого
Андерлехт
26 ян. 2020 3:30 pm
Серакъл Брюж
1
2
Андерлехт
Guldensporenstadion 26 ян. 2020 7:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
26 ян. 2020 7:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
2
Клуб Брюж
Bosuilstadion 26 ян. 2020 9:00 pm
Антверп лого
Антверп
2 1
Варегем лого
Варегем
26 ян. 2020 9:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
2
1
Варегем
Stade du Pays de Charleroi 11 февр. 2020 9:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Мехелен лого
Мехелен
11 февр. 2020 9:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Мехелен
Кръг 22
17 ян. 2020 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 3
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
17 ян. 2020 9:30 pm
Мехелен
2
3
Стандарт Лиеж
18 ян. 2020 7:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
18 ян. 2020 7:00 pm
Ойпен
1
1
Шарлероа
18 ян. 2020 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
0 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
18 ян. 2020 9:00 pm
Остенде
0
1
Ваасланд-Беверен
Stayen 18 ян. 2020 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 0
Кортрийк лого
Кортрийк
18 ян. 2020 9:00 pm
Stayen
Синт Тройден
2
0
Кортрийк
18 ян. 2020 9:30 pm
Гент лого
Гент
3 1
Мускрон лого
Мускрон
18 ян. 2020 9:30 pm
Гент
3
1
Мускрон
19 ян. 2020 3:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 2
Антверп лого
Антверп
19 ян. 2020 3:30 pm
Серакъл Брюж
1
2
Антверп
Lotto Park 19 ян. 2020 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
19 ян. 2020 7:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
2
Клуб Брюж
Regenboogstadion 19 ян. 2020 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
0 3
Генк лого
Генк
19 ян. 2020 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
3
Генк
Кръг 21
Luminus Arena 26 дек. 2019 3:30 pm
Генк лого
Генк
2 1
Ойпен лого
Ойпен
26 дек. 2019 3:30 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Ойпен
Guldensporenstadion 26 дек. 2019 3:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
26 дек. 2019 3:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
0
Серакъл Брюж
Stade Le Canonnier 26 дек. 2019 3:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 2
Мехелен лого
Мехелен
26 дек. 2019 3:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
2
Мехелен
26 дек. 2019 3:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
26 дек. 2019 3:30 pm
Ваасланд-Беверен
1
0
Синт Тройден
26 дек. 2019 7:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
4 0
Варегем лого
Варегем
26 дек. 2019 7:00 pm
Клуб Брюж
4
0
Варегем
26 дек. 2019 9:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
0 1
Гент лого
Гент
26 дек. 2019 9:30 pm
Стандарт Лиеж
0
1
Гент
Stade du Pays de Charleroi 27 дек. 2019 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
5 0
Остенде лого
Остенде
27 дек. 2019 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
5
0
Остенде
Bosuilstadion 27 дек. 2019 9:30 pm
Антверп лого
Антверп
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
27 дек. 2019 9:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
0
0
Андерлехт
Кръг 20
20 дек. 2019 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 0
Остенде лого
Остенде
20 дек. 2019 9:30 pm
Мехелен
1
0
Остенде
Stade Le Canonnier 21 дек. 2019 7:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
21 дек. 2019 7:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
1
1
Шарлероа
21 дек. 2019 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 2
Кортрийк лого
Кортрийк
21 дек. 2019 9:00 pm
Ойпен
1
2
Кортрийк
21 дек. 2019 9:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
2 0
Варегем лого
Варегем
21 дек. 2019 9:00 pm
Серакъл Брюж
2
0
Варегем
21 дек. 2019 9:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
2 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
21 дек. 2019 9:30 pm
Ваасланд-Беверен
2
1
Стандарт Лиеж
22 дек. 2019 3:30 pm
Гент лого
Гент
1 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
22 дек. 2019 3:30 pm
Гент
1
1
Клуб Брюж
Stayen 22 дек. 2019 7:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 1
Антверп лого
Антверп
22 дек. 2019 7:00 pm
Stayen
Синт Тройден
1
1
Антверп
Lotto Park 22 дек. 2019 9:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 0
Генк лого
Генк
22 дек. 2019 9:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
2
0
Генк
Кръг 19
Guldensporenstadion 13 дек. 2019 9:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 2
Мускрон лого
Мускрон
13 дек. 2019 9:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
2
Мускрон
Bosuilstadion 14 дек. 2019 7:00 pm
Антверп лого
Антверп
1 0
Ойпен лого
Ойпен
14 дек. 2019 7:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
0
Ойпен
Regenboogstadion 14 дек. 2019 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
5 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
14 дек. 2019 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
5
1
Синт Тройден
Stade du Pays de Charleroi 14 дек. 2019 9:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
3 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
14 дек. 2019 9:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
3
0
Серакъл Брюж
Luminus Arena 14 дек. 2019 9:30 pm
Генк лого
Генк
4 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
14 дек. 2019 9:30 pm
Luminus Arena
Генк
4
1
Ваасланд-Беверен
15 дек. 2019 3:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Андерлехт лого
Андерлехт
15 дек. 2019 3:30 pm
Стандарт Лиеж
1
1
Андерлехт
15 дек. 2019 7:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 0
Мехелен лого
Мехелен
15 дек. 2019 7:00 pm
Клуб Брюж
3
0
Мехелен
15 дек. 2019 9:00 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Гент лого
Гент
15 дек. 2019 9:00 pm
Остенде
2
1
Гент
Кръг 18
6 дек. 2019 9:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 4
Антверп лого
Антверп
6 дек. 2019 9:30 pm
Ваасланд-Беверен
0
4
Антверп
7 дек. 2019 7:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 1
Кортрийк лого
Кортрийк
7 дек. 2019 7:00 pm
Мехелен
1
1
Кортрийк
7 дек. 2019 9:00 pm
Гент лого
Гент
2 0
Варегем лого
Варегем
7 дек. 2019 9:00 pm
Гент
2
0
Варегем
7 дек. 2019 9:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 2
Генк лого
Генк
7 дек. 2019 9:00 pm
Серакъл Брюж
1
2
Генк
Stayen 7 дек. 2019 9:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
7 дек. 2019 9:30 pm
Stayen
Синт Тройден
1
2
Клуб Брюж
Stade Le Canonnier 8 дек. 2019 3:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
8 дек. 2019 3:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
2
Стандарт Лиеж
Lotto Park 8 дек. 2019 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Шарлероа лого
Шарлероа
8 дек. 2019 7:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Шарлероа
8 дек. 2019 9:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 0
Остенде лого
Остенде
8 дек. 2019 9:00 pm
Ойпен
1
0
Остенде
Кръг 17
Bosuilstadion 29 ное. 2019 9:30 pm
Антверп лого
Антверп
1 0
Мехелен лого
Мехелен
29 ное. 2019 9:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
1
0
Мехелен
30 ное. 2019 7:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 0
Мускрон лого
Мускрон
30 ное. 2019 7:00 pm
Клуб Брюж
1
0
Мускрон
Regenboogstadion 30 ное. 2019 9:00 pm
Варегем лого
Варегем
1 0
Ойпен лого
Ойпен
30 ное. 2019 9:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
0
Ойпен
Stade du Pays de Charleroi 30 ное. 2019 9:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
30 ное. 2019 9:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
0
Ваасланд-Беверен
Luminus Arena 30 ное. 2019 9:30 pm
Генк лого
Генк
1 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
30 ное. 2019 9:30 pm
Luminus Arena
Генк
1
2
Синт Тройден
1 дек. 2019 3:30 pm
Остенде лого
Остенде
3 2
Андерлехт лого
Андерлехт
1 дек. 2019 3:30 pm
Остенде
3
2
Андерлехт
1 дек. 2019 7:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 дек. 2019 7:00 pm
Стандарт Лиеж
2
1
Серакъл Брюж
Guldensporenstadion 1 дек. 2019 9:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
0 2
Гент лого
Гент
1 дек. 2019 9:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
0
2
Гент
Кръг 16
22 ное. 2019 9:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 0
Остенде лого
Остенде
22 ное. 2019 9:30 pm
Клуб Брюж
2
0
Остенде
23 ное. 2019 7:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
23 ное. 2019 7:00 pm
Ойпен
1
2
Стандарт Лиеж
23 ное. 2019 9:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 2
Варегем лого
Варегем
23 ное. 2019 9:00 pm
Мехелен
0
2
Варегем
23 ное. 2019 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
23 ное. 2019 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
1
1
Серакъл Брюж
Stade Le Canonnier 23 ное. 2019 9:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 2
Генк лого
Генк
23 ное. 2019 9:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
2
Генк
24 ное. 2019 3:30 pm
Гент лого
Гент
1 1
Антверп лого
Антверп
24 ное. 2019 3:30 pm
Гент
1
1
Антверп
Lotto Park 24 ное. 2019 7:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Кортрийк лого
Кортрийк
24 ное. 2019 7:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Кортрийк
Stayen 24 ное. 2019 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 3
Шарлероа лого
Шарлероа
24 ное. 2019 9:00 pm
Stayen
Синт Тройден
1
3
Шарлероа
Кръг 15
Regenboogstadion 8 ное. 2019 9:30 pm
Варегем лого
Варегем
1 2
Андерлехт лого
Андерлехт
8 ное. 2019 9:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
1
2
Андерлехт
Stade du Pays de Charleroi 9 ное. 2019 7:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Ойпен лого
Ойпен
9 ное. 2019 7:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Ойпен
Guldensporenstadion 9 ное. 2019 9:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 3
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
9 ное. 2019 9:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
3
Ваасланд-Беверен
9 ное. 2019 9:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
2 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
9 ное. 2019 9:00 pm
Серакъл Брюж
2
1
Синт Тройден
9 ное. 2019 9:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 2
Мускрон лого
Мускрон
9 ное. 2019 9:30 pm
Остенде
2
2
Мускрон
Bosuilstadion 10 ное. 2019 3:30 pm
Антверп лого
Антверп
2 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
10 ное. 2019 3:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
2
1
Клуб Брюж
Luminus Arena 10 ное. 2019 7:00 pm
Генк лого
Генк
0 2
Гент лого
Гент
10 ное. 2019 7:00 pm
Luminus Arena
Генк
0
2
Гент
10 ное. 2019 9:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 2
Мехелен лого
Мехелен
10 ное. 2019 9:00 pm
Стандарт Лиеж
1
2
Мехелен
Кръг 14
2 ное. 2019 7:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
2 0
Генк лого
Генк
2 ное. 2019 7:00 pm
Ойпен
2
0
Генк
Stade Le Canonnier 2 ное. 2019 9:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
3 1
Антверп лого
Антверп
2 ное. 2019 9:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
3
1
Антверп
2 ное. 2019 9:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 2
Варегем лого
Варегем
2 ное. 2019 9:00 pm
Ваасланд-Беверен
1
2
Варегем
Stayen 2 ное. 2019 9:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 0
Остенде лого
Остенде
2 ное. 2019 9:00 pm
Stayen
Синт Тройден
1
0
Остенде
2 ное. 2019 9:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
3 0
Кортрийк лого
Кортрийк
2 ное. 2019 9:30 pm
Клуб Брюж
3
0
Кортрийк
Lotto Park 3 ное. 2019 3:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
2 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
3 ное. 2019 3:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
2
1
Серакъл Брюж
3 ное. 2019 7:00 pm
Гент лого
Гент
3 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 ное. 2019 7:00 pm
Гент
3
1
Стандарт Лиеж
3 ное. 2019 9:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 2
Шарлероа лого
Шарлероа
3 ное. 2019 9:00 pm
Мехелен
2
2
Шарлероа
Кръг 13
Guldensporenstadion 29 окт. 2019 9:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 2
Ойпен лого
Ойпен
29 окт. 2019 9:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
2
Ойпен
29 окт. 2019 9:30 pm
Остенде лого
Остенде
0 1
Шарлероа лого
Шарлероа
29 окт. 2019 9:30 pm
Остенде
0
1
Шарлероа
29 окт. 2019 9:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
2 2
Мускрон лого
Мускрон
29 окт. 2019 9:30 pm
Серакъл Брюж
2
2
Мускрон
30 окт. 2019 9:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
30 окт. 2019 9:30 pm
Стандарт Лиеж
2
0
Ваасланд-Беверен
Luminus Arena 30 окт. 2019 9:30 pm
Генк лого
Генк
2 2
Антверп лого
Антверп
30 окт. 2019 9:30 pm
Luminus Arena
Генк
2
2
Антверп
Regenboogstadion 30 окт. 2019 9:30 pm
Варегем лого
Варегем
0 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
30 окт. 2019 9:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
2
Клуб Брюж
30 окт. 2019 9:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
1 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
30 окт. 2019 9:30 pm
Мехелен
1
2
Синт Тройден
31 окт. 2019 9:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
3 3
Гент лого
Гент
31 окт. 2019 9:30 pm
Андерлехт
3
3
Гент
Кръг 12
25 окт. 2019 8:30 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
25 окт. 2019 8:30 pm
Ойпен
0
0
Андерлехт
Stade du Pays de Charleroi 26 окт. 2019 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 0
Мускрон лого
Мускрон
26 окт. 2019 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
0
Мускрон
Regenboogstadion 26 окт. 2019 8:00 pm
Варегем лого
Варегем
2 0
Остенде лого
Остенде
26 окт. 2019 8:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
0
Остенде
Bosuilstadion 26 окт. 2019 8:00 pm
Антверп лого
Антверп
3 1
Кортрийк лого
Кортрийк
26 окт. 2019 8:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
3
1
Кортрийк
Luminus Arena 26 окт. 2019 8:30 pm
Генк лого
Генк
1 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
26 окт. 2019 8:30 pm
Luminus Arena
Генк
1
0
Серакъл Брюж
27 окт. 2019 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
27 окт. 2019 2:30 pm
Клуб Брюж
1
1
Стандарт Лиеж
Stayen 27 окт. 2019 6:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 0
Гент лого
Гент
27 окт. 2019 6:00 pm
Stayen
Синт Тройден
0
0
Гент
27 окт. 2019 8:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 3
Мехелен лого
Мехелен
27 окт. 2019 8:00 pm
Ваасланд-Беверен
1
3
Мехелен
Кръг 11
Stade Le Canonnier 18 окт. 2019 8:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 1
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
18 окт. 2019 8:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
1
Клуб Брюж
19 окт. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 0
Генк лого
Генк
19 окт. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж
1
0
Генк
Guldensporenstadion 19 окт. 2019 8:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 0
Варегем лого
Варегем
19 окт. 2019 8:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
0
Варегем
19 окт. 2019 8:00 pm
Остенде лого
Остенде
2 3
Ойпен лого
Ойпен
19 окт. 2019 8:00 pm
Остенде
2
3
Ойпен
19 окт. 2019 8:30 pm
Гент лого
Гент
2 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
19 окт. 2019 8:30 pm
Гент
2
0
Ваасланд-Беверен
20 окт. 2019 2:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 1
Антверп лого
Антверп
20 окт. 2019 2:30 pm
Мехелен
3
1
Антверп
Lotto Park 20 окт. 2019 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
4 1
Синт Тройден лого
Синт Тройден
20 окт. 2019 6:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
4
1
Синт Тройден
20 окт. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 3
Шарлероа лого
Шарлероа
20 окт. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж
0
3
Шарлероа
Кръг 10
Stade du Pays de Charleroi 4 окт. 2019 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 2
Андерлехт лого
Андерлехт
4 окт. 2019 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
2
Андерлехт
5 окт. 2019 6:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 2
Мехелен лого
Мехелен
5 окт. 2019 6:00 pm
Ойпен
0
2
Мехелен
Regenboogstadion 5 окт. 2019 8:00 pm
Варегем лого
Варегем
6 0
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
5 окт. 2019 8:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
6
0
Серакъл Брюж
5 окт. 2019 8:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
3 1
Остенде лого
Остенде
5 окт. 2019 8:00 pm
Ваасланд-Беверен
3
1
Остенде
Guldensporenstadion 5 окт. 2019 8:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
4 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
5 окт. 2019 8:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
4
0
Синт Тройден
6 окт. 2019 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
4 0
Гент лого
Гент
6 окт. 2019 2:30 pm
Клуб Брюж
4
0
Гент
Bosuilstadion 6 окт. 2019 6:00 pm
Антверп лого
Антверп
2 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
6 окт. 2019 6:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
2
2
Стандарт Лиеж
Luminus Arena 6 окт. 2019 8:00 pm
Генк лого
Генк
2 1
Мускрон лого
Мускрон
6 окт. 2019 8:00 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Мускрон
Кръг 9
28 сеп. 2019 6:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
0 5
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
28 сеп. 2019 6:00 pm
Мехелен
0
5
Клуб Брюж
GHELAMCO-arena 28 сеп. 2019 8:00 pm
Гент лого
Гент
2 0
Кортрийк лого
Кортрийк
28 сеп. 2019 8:00 pm
GHELAMCO-arena
Гент
2
0
Кортрийк
28 сеп. 2019 8:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 2
Варегем лого
Варегем
28 сеп. 2019 8:00 pm
Мускрон
2
2
Варегем
Jan Breydelstadion 28 сеп. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 2
Ойпен лого
Ойпен
28 сеп. 2019 8:00 pm
Jan Breydelstadion
Серакъл Брюж
1
2
Ойпен
28 сеп. 2019 8:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
3 3
Генк лого
Генк
28 сеп. 2019 8:30 pm
Синт Тройден
3
3
Генк
Lotto Park 29 сеп. 2019 2:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
29 сеп. 2019 2:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Ваасланд-Беверен
29 сеп. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
29 сеп. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж
1
1
Шарлероа
29 сеп. 2019 8:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 1
Антверп лого
Антверп
29 сеп. 2019 8:00 pm
Остенде
1
1
Антверп
Кръг 8
Guldensporenstadion 20 сеп. 2019 8:30 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 3
Мехелен лого
Мехелен
20 сеп. 2019 8:30 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
3
Мехелен
Stade du Pays de Charleroi 21 сеп. 2019 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 3
Синт Тройден лого
Синт Тройден
21 сеп. 2019 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
3
Синт Тройден
Bosuilstadion 21 сеп. 2019 8:00 pm
Антверп лого
Антверп
3 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
21 сеп. 2019 8:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
3
1
Серакъл Брюж
21 сеп. 2019 8:00 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 1
Мускрон лого
Мускрон
21 сеп. 2019 8:00 pm
Ваасланд-Беверен
1
1
Мускрон
Luminus Arena 21 сеп. 2019 8:30 pm
Генк лого
Генк
3 1
Остенде лого
Остенде
21 сеп. 2019 8:30 pm
Luminus Arena
Генк
3
1
Остенде
22 сеп. 2019 2:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
3 0
Ойпен лого
Ойпен
22 сеп. 2019 2:30 pm
Стандарт Лиеж
3
0
Ойпен
22 сеп. 2019 6:00 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
2 1
Андерлехт лого
Андерлехт
22 сеп. 2019 6:00 pm
Клуб Брюж
2
1
Андерлехт
Regenboogstadion 22 сеп. 2019 8:00 pm
Варегем лого
Варегем
2 2
Гент лого
Гент
22 сеп. 2019 8:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
2
Гент
Кръг 7
Stade du Pays de Charleroi 13 сеп. 2019 8:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Генк лого
Генк
13 сеп. 2019 8:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Генк
14 сеп. 2019 6:00 pm
Остенде лого
Остенде
1 4
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
14 сеп. 2019 6:00 pm
Остенде
1
4
Стандарт Лиеж
14 сеп. 2019 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Варегем лого
Варегем
14 сеп. 2019 8:00 pm
Ойпен
1
1
Варегем
Stayen 14 сеп. 2019 8:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
14 сеп. 2019 8:00 pm
Stayen
Синт Тройден
1
1
Ваасланд-Беверен
14 сеп. 2019 8:30 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
14 сеп. 2019 8:30 pm
Серакъл Брюж
0
2
Клуб Брюж
Lotto Park 15 сеп. 2019 2:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 2
Антверп лого
Антверп
15 сеп. 2019 2:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
2
Антверп
15 сеп. 2019 6:00 pm
Гент лого
Гент
3 0
Мехелен лого
Мехелен
15 сеп. 2019 6:00 pm
Гент
3
0
Мехелен
Stade Le Canonnier 15 сеп. 2019 8:30 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 0
Кортрийк лого
Кортрийк
15 сеп. 2019 8:30 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
0
Кортрийк
Кръг 6
30 авг. 2019 8:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
2 2
Мускрон лого
Мускрон
30 авг. 2019 8:30 pm
Мехелен
2
2
Мускрон
31 авг. 2019 6:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
0 2
Синт Тройден лого
Синт Тройден
31 авг. 2019 6:00 pm
Ойпен
0
2
Синт Тройден
Guldensporenstadion 31 авг. 2019 8:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
2 2
Остенде лого
Остенде
31 авг. 2019 8:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
2
2
Остенде
31 авг. 2019 8:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 4
Шарлероа лого
Шарлероа
31 авг. 2019 8:30 pm
Ваасланд-Беверен
0
4
Шарлероа
1 сеп. 2019 2:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
1 1
Генк лого
Генк
1 сеп. 2019 2:30 pm
Клуб Брюж
1
1
Генк
Lotto Park 1 сеп. 2019 6:00 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 0
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
1 сеп. 2019 6:00 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
0
Стандарт Лиеж
1 сеп. 2019 8:00 pm
Гент лого
Гент
3 2
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 сеп. 2019 8:00 pm
Гент
3
2
Серакъл Брюж
Regenboogstadion 1 сеп. 2019 8:00 pm
Варегем лого
Варегем
2 0
Антверп лого
Антверп
1 сеп. 2019 8:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
2
0
Антверп
Кръг 5
Luminus Arena 23 авг. 2019 8:30 pm
Генк лого
Генк
1 0
Андерлехт лого
Андерлехт
23 авг. 2019 8:30 pm
Luminus Arena
Генк
1
0
Андерлехт
24 авг. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 0
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
24 авг. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж
1
0
Ваасланд-Беверен
Stayen 24 авг. 2019 8:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 0
Варегем лого
Варегем
24 авг. 2019 8:30 pm
Stayen
Синт Тройден
0
0
Варегем
24 авг. 2019 8:30 pm
Остенде лого
Остенде
2 1
Мехелен лого
Мехелен
24 авг. 2019 8:30 pm
Остенде
2
1
Мехелен
25 авг. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
2 1
Кортрийк лого
Кортрийк
25 авг. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж
2
1
Кортрийк
Stade Le Canonnier 25 авг. 2019 8:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 0
Ойпен лого
Ойпен
25 авг. 2019 8:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
0
Ойпен
Bosuilstadion 21 ное. 2019 9:30 pm
Антверп лого
Антверп
3 2
Гент лого
Гент
21 ное. 2019 9:30 pm
Bosuilstadion
Антверп
3
2
Гент
Stade du Pays de Charleroi 29 ян. 2020 9:30 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
0 0
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
29 ян. 2020 9:30 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
0
0
Клуб Брюж
Кръг 4
16 авг. 2019 8:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
0 0
Ойпен лого
Ойпен
16 авг. 2019 8:30 pm
Клуб Брюж
0
0
Ойпен
Guldensporenstadion 17 авг. 2019 6:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
4 2
Андерлехт лого
Андерлехт
17 авг. 2019 6:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
4
2
Андерлехт
17 авг. 2019 8:00 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
17 авг. 2019 8:00 pm
Мехелен
3
1
Серакъл Брюж
17 авг. 2019 8:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
0 4
Генк лого
Генк
17 авг. 2019 8:30 pm
Ваасланд-Беверен
0
4
Генк
18 авг. 2019 2:30 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
4 1
Мускрон лого
Мускрон
18 авг. 2019 2:30 pm
Стандарт Лиеж
4
1
Мускрон
Bosuilstadion 18 авг. 2019 6:00 pm
Антверп лого
Антверп
2 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
18 авг. 2019 6:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
2
0
Синт Тройден
18 авг. 2019 8:00 pm
Гент лого
Гент
2 0
Остенде лого
Остенде
18 авг. 2019 8:00 pm
Гент
2
0
Остенде
Regenboogstadion 19 авг. 2019 8:30 pm
Варегем лого
Варегем
3 1
Шарлероа лого
Шарлероа
19 авг. 2019 8:30 pm
Regenboogstadion
Варегем
3
1
Шарлероа
Кръг 3
Lotto Park 9 авг. 2019 8:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
0 0
Мехелен лого
Мехелен
9 авг. 2019 8:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
0
0
Мехелен
10 авг. 2019 6:00 pm
Остенде лого
Остенде
0 2
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
10 авг. 2019 6:00 pm
Остенде
0
2
Клуб Брюж
10 авг. 2019 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
10 авг. 2019 8:00 pm
Ойпен
1
1
Ваасланд-Беверен
10 авг. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
1 3
Кортрийк лого
Кортрийк
10 авг. 2019 8:00 pm
Серакъл Брюж
1
3
Кортрийк
Luminus Arena 10 авг. 2019 8:30 pm
Генк лого
Генк
0 2
Варегем лого
Варегем
10 авг. 2019 8:30 pm
Luminus Arena
Генк
0
2
Варегем
Stayen 11 авг. 2019 2:30 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 1
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
11 авг. 2019 2:30 pm
Stayen
Синт Тройден
2
1
Стандарт Лиеж
Stade du Pays de Charleroi 11 авг. 2019 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
2 1
Антверп лого
Антверп
11 авг. 2019 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
2
1
Антверп
Stade Le Canonnier 11 авг. 2019 8:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
2 1
Гент лого
Гент
11 авг. 2019 8:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
2
1
Гент
Кръг 2
2 авг. 2019 8:30 pm
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
6 0
Синт Тройден лого
Синт Тройден
2 авг. 2019 8:30 pm
Клуб Брюж
6
0
Синт Тройден
3 авг. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
4 0
Варегем лого
Варегем
3 авг. 2019 6:00 pm
Стандарт Лиеж
4
0
Варегем
Guldensporenstadion 3 авг. 2019 8:00 pm
Кортрийк лого
Кортрийк
1 1
Шарлероа лого
Шарлероа
3 авг. 2019 8:00 pm
Guldensporenstadion
Кортрийк
1
1
Шарлероа
3 авг. 2019 8:00 pm
Остенде лого
Остенде
3 1
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
3 авг. 2019 8:00 pm
Остенде
3
1
Серакъл Брюж
3 авг. 2019 8:30 pm
Мехелен лого
Мехелен
3 1
Генк лого
Генк
3 авг. 2019 8:30 pm
Мехелен
3
1
Генк
4 авг. 2019 2:30 pm
Гент лого
Гент
6 1
Ойпен лого
Ойпен
4 авг. 2019 2:30 pm
Гент
6
1
Ойпен
Stade Le Canonnier 4 авг. 2019 6:00 pm
Мускрон лого
Мускрон
0 0
Андерлехт лого
Андерлехт
4 авг. 2019 6:00 pm
Stade Le Canonnier
Мускрон
0
0
Андерлехт
Bosuilstadion 4 авг. 2019 8:00 pm
Антверп лого
Антверп
4 1
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
4 авг. 2019 8:00 pm
Bosuilstadion
Антверп
4
1
Ваасланд-Беверен
Кръг 1
Luminus Arena 26 юли 2019 8:30 pm
Генк лого
Генк
2 1
Кортрийк лого
Кортрийк
26 юли 2019 8:30 pm
Luminus Arena
Генк
2
1
Кортрийк
27 юли 2019 6:00 pm
Серакъл Брюж лого
Серакъл Брюж
0 2
Стандарт Лиеж лого
Стандарт Лиеж
27 юли 2019 6:00 pm
Серакъл Брюж
0
2
Стандарт Лиеж
Stayen 27 юли 2019 8:00 pm
Синт Тройден лого
Синт Тройден
0 1
Мускрон лого
Мускрон
27 юли 2019 8:00 pm
Stayen
Синт Тройден
0
1
Мускрон
Regenboogstadion 27 юли 2019 8:00 pm
Варегем лого
Варегем
0 2
Мехелен лого
Мехелен
27 юли 2019 8:00 pm
Regenboogstadion
Варегем
0
2
Мехелен
27 юли 2019 8:30 pm
Ваасланд-Беверен лого
Ваасланд-Беверен
1 3
Клуб Брюж лого
Клуб Брюж
27 юли 2019 8:30 pm
Ваасланд-Беверен
1
3
Клуб Брюж
Lotto Park 28 юли 2019 2:30 pm
Андерлехт лого
Андерлехт
1 2
Остенде лого
Остенде
28 юли 2019 2:30 pm
Lotto Park
Андерлехт
1
2
Остенде
Stade du Pays de Charleroi 28 юли 2019 6:00 pm
Шарлероа лого
Шарлероа
1 1
Гент лого
Гент
28 юли 2019 6:00 pm
Stade du Pays de Charleroi
Шарлероа
1
1
Гент
28 юли 2019 8:00 pm
Ойпен лого
Ойпен
1 4
Антверп лого
Антверп
28 юли 2019 8:00 pm
Ойпен
1
4
Антверп

Статистика / Играчи

P