Кипър: Първа дивизия 2021 – 2022

Кипър: Първа дивизия 2021 - 2022

2021-2022
Шампионска група
Група на изпадащите
Основен етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
АПОЕЛ
п п р з р
9
3
4
2
12
13
-1
13
2
9
2
6
1
13
11
2
12
3
9
3
3
3
12
12
0
12
4
Анортосис
р з р п р
9
2
5
2
12
11
1
11
5
Арис
р з р р з
9
2
5
2
11
12
-1
11
6
Пафос
з п р з з
9
2
3
4
9
10
-1
9
АПОЕЛ
Аполон Лимасол
АЕК Ларнака
Анортосис
Арис
Пафос
1 АПОЕЛ 0–0 1–1 1–1 1–1 2–1
2 Аполон Лимасол 3–2 1–1 1–1 0–2
3 АЕК Ларнака 1–2 3–3 1–0 1–1 2–0
4 Анортосис 4–1 1–1 1–3 1–0
5 Арис 1–2 1–4 2–0 1–1 2–1
6 Пафос 0–0 2–0 2–2 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кръг 1
5 мар. 2022
- 17:00
АПОЕЛ
1 1
Арис
АПОЕЛ - Арис
5 мар. 2022
- 19:30
Анортосис
1 3
АЕК Ларнака
Анортосис - АЕК Ларнака
7 мар. 2022
- 18:00
Пафос
0 0
Аполон Лимасол
Пафос - Аполон Лимасол
Кръг 2
12 мар. 2022
- 20:00
Арис
2 1
Пафос
Арис - Пафос
13 мар. 2022
- 17:00
АЕК Ларнака
1 2
АПОЕЛ
АЕК Ларнака - АПОЕЛ
13 мар. 2022
- 20:00
Аполон Лимасол
1 1
Анортосис
Аполон Лимасол - Анортосис
Кръг 3
19 мар. 2022
- 20:00
Пафос
2 2
Анортосис
Пафос - Анортосис
20 мар. 2022
- 17:00
АПОЕЛ
0 0
Аполон Лимасол
АПОЕЛ - Аполон Лимасол
20 мар. 2022
- 20:00
Арис
2 0
АЕК Ларнака
Арис - АЕК Ларнака
Кръг 4
2 апр. 2022
- 19:00
Анортосис
4 1
АПОЕЛ
Анортосис - АПОЕЛ
3 апр. 2022
- 19:00
Аполон Лимасол
1 1
Арис
Аполон Лимасол - Арис
4 апр. 2022
- 19:00
Пафос
2 0
АЕК Ларнака
Пафос - АЕК Ларнака
Кръг 5
9 апр. 2022
- 19:00
АЕК Ларнака
3 3
Аполон Лимасол
АЕК Ларнака - Аполон Лимасол
10 апр. 2022
- 17:00
АПОЕЛ
2 1
Пафос
АПОЕЛ - Пафос
10 апр. 2022
- 19:00
Арис
1 1
Анортосис
Арис - Анортосис
Кръг 6
16 апр. 2022
- 19:00
Аполон Лимасол
0 2
Пафос
Аполон Лимасол - Пафос
17 апр. 2022
- 19:00
Арис
1 2
АПОЕЛ
Арис - АПОЕЛ
18 апр. 2022
- 19:00
АЕК Ларнака
1 0
Анортосис
АЕК Ларнака - Анортосис
Кръг 7
29 апр. 2022
- 19:00
Пафос
1 1
Арис
Пафос - Арис
30 апр. 2022
- 19:00
Анортосис
1 1
Аполон Лимасол
Анортосис - Аполон Лимасол
1 май 2022
- 18:00
АПОЕЛ
1 1
АЕК Ларнака
АПОЕЛ - АЕК Ларнака
Кръг 8
8 май 2022
- 17:00
АЕК Ларнака
1 1
Арис
АЕК Ларнака - Арис
8 май 2022
- 19:00
Аполон Лимасол
3 2
АПОЕЛ
Аполон Лимасол - АПОЕЛ
9 май 2022
- 19:00
Анортосис
1 0
Пафос
Анортосис - Пафос
Кръг 9
14 май 2022
- 19:00
АЕК Ларнака
2 0
Пафос
АЕК Ларнака - Пафос
15 май 2022
- 19:00
Арис
1 4
Аполон Лимасол
Арис - Аполон Лимасол
15 май 2022
- 19:00
АПОЕЛ
1 1
Анортосис
АПОЕЛ - Анортосис

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
АЕЛ 1964
п з з п п
10
7
1
2
17
11
6
22
2
Омония
р п п п р
10
5
4
1
19
13
6
19
3
10
5
3
2
16
8
8
18
4
Етникос
р р з р з
10
2
4
4
8
8
0
10
5
Доха
п з з п з
9
2
3
4
9
11
-2
9
6
Паеек
з з р з з
9
0
1
8
8
26
-18
1
АЕЛ 1964
Омония
ФК Олимпиакос
Етникос
Доха
Паеек
1 АЕЛ 1964 1–1 0–4 2–0 3–1 2–1
2 Омония 3–2 1–1 1–0 2–2 4–2
3 ФК Олимпиакос 0–1 3–0 1–1 1–0 4–3
4 Етникос 1–2 0–0 1–0 0–0 0–0
5 Доха 0–1 0–2 1–1 2–1
6 Паеек 0–3 2–5 0–1 0–4 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
4 мар. 2022
- 19:00
Доха
1 1
ФК Олимпиакос
Доха - ФК Олимпиакос
7 мар. 2022
- 19:00
АЕЛ 1964
2 1
Паеек
АЕЛ 1964 - Паеек
20 апр. 2022
- 17:00
Етникос
0 0
Омония
Етникос - Омония
Кръг 2
11 мар. 2022
- 20:00
ФК Олимпиакос
0 1
АЕЛ 1964
ФК Олимпиакос - АЕЛ 1964
12 мар. 2022
- 18:00
Омония
2 2
Доха
Омония - Доха
14 мар. 2022
- 20:00
Паеек
0 4
Етникос
Паеек - Етникос
Кръг 3
18 мар. 2022
- 18:00
Етникос
0 0
Доха
Етникос - Доха
18 мар. 2022
- 20:00
Паеек
0 1
ФК Олимпиакос
Паеек - ФК Олимпиакос
19 мар. 2022
- 18:00
АЕЛ 1964
1 1
Омония
АЕЛ 1964 - Омония
Кръг 4
2 апр. 2022
- 17:00
Етникос
1 0
ФК Олимпиакос
Етникос - ФК Олимпиакос
3 апр. 2022
- 16:00
Доха
0 1
АЕЛ 1964
Доха - АЕЛ 1964
4 апр. 2022
- 17:00
Омония
4 2
Паеек
Омония - Паеек
Кръг 5
8 апр. 2022
- 19:00
ФК Олимпиакос
3 0
Омония
ФК Олимпиакос - Омония
9 апр. 2022
- 17:00
АЕЛ 1964
2 0
Етникос
АЕЛ 1964 - Етникос
11 апр. 2022
- 19:00
Паеек
0 3
Доха
Паеек - Доха
Кръг 6
16 апр. 2022
- 17:00
ФК Олимпиакос
1 0
Доха
ФК Олимпиакос - Доха
17 апр. 2022
- 17:00
Омония
1 0
Етникос
Омония - Етникос
18 апр. 2022
- 19:00
Паеек
0 3
АЕЛ 1964
Паеек - АЕЛ 1964
Кръг 7
29 апр. 2022
- 19:00
АЕЛ 1964
0 4
ФК Олимпиакос
АЕЛ 1964 - ФК Олимпиакос
30 апр. 2022
- 18:00
Етникос
0 0
Паеек
Етникос - Паеек
1 май 2022
- 19:00
Доха
0 2
Омония
Доха - Омония
Кръг 8
6 май 2022
- 19:00
ФК Олимпиакос
4 3
Паеек
ФК Олимпиакос - Паеек
7 май 2022
- 19:00
Омония
3 2
АЕЛ 1964
Омония - АЕЛ 1964
9 май 2022
- 19:00
Доха
2 1
Етникос
Доха - Етникос
Кръг 9
14 май 2022
- 18:00
Паеек
2 5
Омония
Паеек - Омония
16 май 2022
- 19:00
АЕЛ 1964
3 1
Доха
АЕЛ 1964 - Доха
16 май 2022
- 19:00
ФК Олимпиакос
1 1
Етникос
ФК Олимпиакос - Етникос
Кръг 10
20 май 2022
- 19:00
Етникос
1 2
АЕЛ 1964
Етникос - АЕЛ 1964
20 май 2022
- 19:00
Омония
1 1
ФК Олимпиакос
Омония - ФК Олимпиакос

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
22
14
4
4
37
21
16
46
2
22
10
9
3
31
17
14
39
3
АПОЕЛ
п п п з п
22
11
6
5
35
25
10
39
4
Анортосис
р п п п р
22
11
5
6
36
26
10
38
5
Арис
з р з з р
22
10
6
6
23
20
3
36
6
Пафос
п р п р р
22
8
10
4
27
19
8
34
7
Омония
п р з п з
22
9
4
9
25
25
0
31
8
АЕЛ 1964
з з п р з
22
7
4
11
26
28
-2
25
9
22
5
7
10
14
23
-9
22
10
Доха
з з з р п
22
5
7
10
18
30
-12
22
11
Паеек
з р р з з
22
3
6
13
17
35
-18
15
12
Етникос
з р п з р
22
3
4
15
13
33
-20
13
- Първа дивизия (Шампионска група)
- Първа дивизия (Група на изпадащите)
покажи на цял екран
Аполон Лимасол
АЕК Ларнака
АПОЕЛ
Анортосис
Арис
Пафос
Омония
АЕЛ 1964
ФК Олимпиакос
Доха
Паеек
Етникос
1 Аполон Лимасол 1–4 2–1 2–2 0–2 2–0 2–0 2–1 2–1 3–0 3–1 4–2
2 АЕК Ларнака 2–1 0–0 1–1 0–0 1–3 2–1 3–1 1–0 1–1 3–0 1–0
3 АПОЕЛ 1–1 1–0 0–2 1–1 1–1 4–2 3–0 0–1 2–0 1–0 2–1
4 Анортосис 1–1 1–2 2–1 3–1 1–0 1–1 2–1 3–1 2–0 2–3 2–1
5 Арис 0–1 1–0 0–1 3–2 0–0 0–2 1–2 1–0 1–0 1–1 2–1
6 Пафос 0–1 1–1 4–0 1–1 1–1 1–1 1–0 1–1 1–1 2–0 3–0
7 Омония 1–0 1–1 2–4 0–1 3–0 1–1 1–0 1–0 2–1 2–1 0–2
8 АЕЛ 1964 0–1 0–2 2–3 2–1 0–1 4–0 0–1 3–0 3–2 0–0 1–0
9 ФК Олимпиакос 0–2 0–0 1–1 3–2 1–2 1–2 1–0 1–1 1–0 1–0 0–0
10 Доха 0–3 1–4 2–2 2–0 1–2 1–1 2–1 0–0 0–0 1–0 0–0
11 Паеек 2–2 2–2 1–3 0–2 0–0 0–2 1–0 1–3 0–0 1–2 0–2
12 Етникос 0–1 0–0 0–3 0–2 0–3 0–1 0–2 2–2 1–0 0–1 1–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кръг 1
20 авг. 2021
- 19:00
АЕК Ларнака
1 1
Доха
АЕК Ларнака - Доха
21 авг. 2021
- 19:00
Пафос
4 0
АПОЕЛ
Пафос - АПОЕЛ
22 авг. 2021
- 19:00
ФК Олимпиакос
1 2
Арис
ФК Олимпиакос - Арис
23 авг. 2021
- 19:00
Аполон Лимасол
4 2
Етникос
Аполон Лимасол - Етникос
22 дек. 2021
- 17:00
Паеек
0 2
Анортосис
Паеек - Анортосис
22 дек. 2021
- 19:00
Омония
1 0
АЕЛ 1964
Омония - АЕЛ 1964
Кръг 2
11 сеп. 2021
- 18:00
Етникос
1 3
Паеек
Етникос - Паеек
11 сеп. 2021
- 20:00
Арис
0 1
Аполон Лимасол
Арис - Аполон Лимасол
12 сеп. 2021
- 19:00
Доха
2 0
Анортосис
Доха - Анортосис
12 сеп. 2021
- 20:00
АЕК Ларнака
2 1
Омония
АЕК Ларнака - Омония
13 сеп. 2021
- 18:00
АПОЕЛ
0 1
ФК Олимпиакос
АПОЕЛ - ФК Олимпиакос
13 сеп. 2021
- 20:00
АЕЛ 1964
4 0
Пафос
АЕЛ 1964 - Пафос
Кръг 3
17 сеп. 2021
- 19:00
Паеек
0 0
Арис
Паеек - Арис
18 сеп. 2021
- 18:00
Пафос
1 1
АЕК Ларнака
Пафос - АЕК Ларнака
18 сеп. 2021
- 20:00
ФК Олимпиакос
1 1
АЕЛ 1964
ФК Олимпиакос - АЕЛ 1964
19 сеп. 2021
- 19:00
Аполон Лимасол
2 1
АПОЕЛ
Аполон Лимасол - АПОЕЛ
20 сеп. 2021
- 19:00
Омония
2 1
Доха
Омония - Доха
20 сеп. 2021
- 21:00
Анортосис
2 1
Етникос
Анортосис - Етникос
Кръг 4
24 сеп. 2021
- 19:00
Доха
0 0
Етникос
Доха - Етникос
25 сеп. 2021
- 19:00
Арис
3 2
Анортосис
Арис - Анортосис
26 сеп. 2021
- 19:00
Омония
1 1
Пафос
Омония - Пафос
26 сеп. 2021
- 19:00
АЕЛ 1964
0 1
Аполон Лимасол
АЕЛ 1964 - Аполон Лимасол
27 сеп. 2021
- 19:00
АЕК Ларнака
1 0
ФК Олимпиакос
АЕК Ларнака - ФК Олимпиакос
27 сеп. 2021
- 20:00
АПОЕЛ
1 0
Паеек
АПОЕЛ - Паеек
Кръг 5
1 окт. 2021
- 18:00
Паеек
1 3
АЕЛ 1964
Паеек - АЕЛ 1964
1 окт. 2021
- 20:00
Аполон Лимасол
1 4
АЕК Ларнака
Аполон Лимасол - АЕК Ларнака
2 окт. 2021
- 17:00
Етникос
0 3
Арис
Етникос - Арис
2 окт. 2021
- 19:00
Пафос
1 1
Доха
Пафос - Доха
3 окт. 2021
- 18:00
Анортосис
2 1
АПОЕЛ
Анортосис - АПОЕЛ
3 окт. 2021
- 19:00
ФК Олимпиакос
1 0
Омония
ФК Олимпиакос - Омония
Кръг 6
16 окт. 2021
- 17:00
АЕК Ларнака
3 0
Паеек
АЕК Ларнака - Паеек
16 окт. 2021
- 19:00
Пафос
1 1
ФК Олимпиакос
Пафос - ФК Олимпиакос
17 окт. 2021
- 17:00
Омония
1 0
Аполон Лимасол
Омония - Аполон Лимасол
17 окт. 2021
- 19:00
АЕЛ 1964
2 1
Анортосис
АЕЛ 1964 - Анортосис
18 окт. 2021
- 18:00
Доха
1 2
Арис
Доха - Арис
18 окт. 2021
- 19:00
АПОЕЛ
2 1
Етникос
АПОЕЛ - Етникос
Кръг 7
22 окт. 2021
- 19:00
ФК Олимпиакос
1 0
Доха
ФК Олимпиакос - Доха
23 окт. 2021
- 17:00
Етникос
2 2
АЕЛ 1964
Етникос - АЕЛ 1964
23 окт. 2021
- 19:00
Аполон Лимасол
2 0
Пафос
Аполон Лимасол - Пафос
24 окт. 2021
- 19:00
Арис
0 1
АПОЕЛ
Арис - АПОЕЛ
25 окт. 2021
- 19:00
Паеек
1 0
Омония
Паеек - Омония
25 окт. 2021
- 19:00
Анортосис
1 2
АЕК Ларнака
Анортосис - АЕК Ларнака
Кръг 8
29 окт. 2021
- 19:00
Омония
0 1
Анортосис
Омония - Анортосис
30 окт. 2021
- 17:00
Доха
2 2
АПОЕЛ
Доха - АПОЕЛ
30 окт. 2021
- 19:00
АЕЛ 1964
0 1
Арис
АЕЛ 1964 - Арис
31 окт. 2021
- 17:00
АЕК Ларнака
1 0
Етникос
АЕК Ларнака - Етникос
31 окт. 2021
- 19:00
ФК Олимпиакос
0 2
Аполон Лимасол
ФК Олимпиакос - Аполон Лимасол
1 ное. 2021
- 19:00
Пафос
2 0
Паеек
Пафос - Паеек
Кръг 9
5 ное. 2021
- 18:00
Аполон Лимасол
3 0
Доха
Аполон Лимасол - Доха
5 ное. 2021
- 20:00
Паеек
0 0
ФК Олимпиакос
Паеек - ФК Олимпиакос
6 ное. 2021
- 17:00
АПОЕЛ
3 0
АЕЛ 1964
АПОЕЛ - АЕЛ 1964
6 ное. 2021
- 19:00
Арис
1 0
АЕК Ларнака
Арис - АЕК Ларнака
7 ное. 2021
- 17:00
Анортосис
1 0
Пафос
Анортосис - Пафос
7 ное. 2021
- 19:00
Етникос
0 2
Омония
Етникос - Омония
Кръг 10
20 ное. 2021
- 18:00
ФК Олимпиакос
3 2
Анортосис
ФК Олимпиакос - Анортосис
20 ное. 2021
- 19:00
Пафос
3 0
Етникос
Пафос - Етникос
21 ное. 2021
- 17:00
Омония
3 0
Арис
Омония - Арис
21 ное. 2021
- 19:00
Доха
0 0
АЕЛ 1964
Доха - АЕЛ 1964
22 ное. 2021
- 18:00
Аполон Лимасол
3 1
Паеек
Аполон Лимасол - Паеек
22 ное. 2021
- 20:00
АЕК Ларнака
0 0
АПОЕЛ
АЕК Ларнака - АПОЕЛ
Кръг 11
26 ное. 2021
- 19:00
Етникос
1 0
ФК Олимпиакос
Етникос - ФК Олимпиакос
27 ное. 2021
- 17:00
Арис
0 0
Пафос
Арис - Пафос
27 ное. 2021
- 19:00
Паеек
1 2
Доха
Паеек - Доха
28 ное. 2021
- 19:00
АЕЛ 1964
0 2
АЕК Ларнака
АЕЛ 1964 - АЕК Ларнака
29 ное. 2021
- 17:45
Анортосис
1 1
Аполон Лимасол
Анортосис - Аполон Лимасол
26 дек. 2021
- 17:00
АПОЕЛ
4 2
Омония
АПОЕЛ - Омония
Кръг 12
3 дек. 2021
- 19:00
Арис
1 0
ФК Олимпиакос
Арис - ФК Олимпиакос
4 дек. 2021
- 17:00
Доха
1 4
АЕК Ларнака
Доха - АЕК Ларнака
4 дек. 2021
- 19:00
Анортосис
2 3
Паеек
Анортосис - Паеек
5 дек. 2021
- 17:00
АПОЕЛ
1 1
Пафос
АПОЕЛ - Пафос
5 дек. 2021
- 19:00
АЕЛ 1964
0 1
Омония
АЕЛ 1964 - Омония
6 дек. 2021
- 19:00
Етникос
0 1
Аполон Лимасол
Етникос - Аполон Лимасол
Кръг 13
10 дек. 2021
- 19:00
Пафос
1 0
АЕЛ 1964
Пафос - АЕЛ 1964
11 дек. 2021
- 19:00
Паеек
0 2
Етникос
Паеек - Етникос
12 дек. 2021
- 17:00
Аполон Лимасол
0 2
Арис
Аполон Лимасол - Арис
12 дек. 2021
- 19:00
ФК Олимпиакос
1 1
АПОЕЛ
ФК Олимпиакос - АПОЕЛ
13 дек. 2021
- 18:00
Омония
1 1
АЕК Ларнака
Омония - АЕК Ларнака
13 дек. 2021
- 19:00
Анортосис
2 0
Доха
Анортосис - Доха
Кръг 14
17 дек. 2021
- 19:00
Арис
1 1
Паеек
Арис - Паеек
18 дек. 2021
- 17:00
Етникос
0 2
Анортосис
Етникос - Анортосис
18 дек. 2021
- 19:00
АПОЕЛ
1 1
Аполон Лимасол
АПОЕЛ - Аполон Лимасол
19 дек. 2021
- 17:00
АЕЛ 1964
3 0
ФК Олимпиакос
АЕЛ 1964 - ФК Олимпиакос
19 дек. 2021
- 19:00
Доха
2 1
Омония
Доха - Омония
20 дек. 2021
- 19:00
АЕК Ларнака
1 3
Пафос
АЕК Ларнака - Пафос
Кръг 15
3 ян. 2022
- 17:00
Етникос
0 1
Доха
Етникос - Доха
5 ян. 2022
- 17:00
Пафос
1 1
Омония
Пафос - Омония
9 фев. 2022
- 17:00
ФК Олимпиакос
0 0
АЕК Ларнака
ФК Олимпиакос - АЕК Ларнака
9 фев. 2022
- 19:00
Паеек
1 3
АПОЕЛ
Паеек - АПОЕЛ
10 фев. 2022
- 17:00
Аполон Лимасол
2 1
АЕЛ 1964
Аполон Лимасол - АЕЛ 1964
10 фев. 2022
- 19:00
Анортосис
3 1
Арис
Анортосис - Арис
Кръг 16
8 ян. 2022
- 17:00
Арис
2 1
Етникос
Арис - Етникос
8 ян. 2022
- 19:00
АЕК Ларнака
2 1
Аполон Лимасол
АЕК Ларнака - Аполон Лимасол
10 ян. 2022
- 19:00
Омония
1 0
ФК Олимпиакос
Омония - ФК Олимпиакос
17 фев. 2022
- 18:00
АПОЕЛ
0 2
Анортосис
АПОЕЛ - Анортосис
18 фев. 2022
- 17:00
Доха
1 1
Пафос
Доха - Пафос
18 фев. 2022
- 19:00
АЕЛ 1964
0 0
Паеек
АЕЛ 1964 - Паеек
Кръг 17
14 ян. 2022
- 17:00
Арис
1 0
Доха
Арис - Доха
14 ян. 2022
- 19:00
Паеек
2 2
АЕК Ларнака
Паеек - АЕК Ларнака
15 ян. 2022
- 17:00
ФК Олимпиакос
1 2
Пафос
ФК Олимпиакос - Пафос
15 ян. 2022
- 19:00
Етникос
0 3
АПОЕЛ
Етникос - АПОЕЛ
16 ян. 2022
- 16:00
Анортосис
2 1
АЕЛ 1964
Анортосис - АЕЛ 1964
16 ян. 2022
- 19:00
Аполон Лимасол
2 0
Омония
Аполон Лимасол - Омония
Кръг 18
22 ян. 2022
- 17:00
Пафос
0 1
Аполон Лимасол
Пафос - Аполон Лимасол
22 ян. 2022
- 19:00
АЕЛ 1964
1 0
Етникос
АЕЛ 1964 - Етникос
23 ян. 2022
- 16:00
АПОЕЛ
1 1
Арис
АПОЕЛ - Арис
23 ян. 2022
- 19:00
Доха
0 0
ФК Олимпиакос
Доха - ФК Олимпиакос
24 ян. 2022
- 16:30
Омония
2 1
Паеек
Омония - Паеек
24 ян. 2022
- 19:00
АЕК Ларнака
1 1
Анортосис
АЕК Ларнака - Анортосис
Кръг 19
28 ян. 2022
- 19:00
Паеек
0 2
Пафос
Паеек - Пафос
29 ян. 2022
- 17:00
Етникос
0 0
АЕК Ларнака
Етникос - АЕК Ларнака
29 ян. 2022
- 19:00
Анортосис
1 1
Омония
Анортосис - Омония
30 ян. 2022
- 16:00
АПОЕЛ
2 0
Доха
АПОЕЛ - Доха
30 ян. 2022
- 19:00
Аполон Лимасол
2 1
ФК Олимпиакос
Аполон Лимасол - ФК Олимпиакос
31 ян. 2022
- 19:00
Арис
1 2
АЕЛ 1964
Арис - АЕЛ 1964
Кръг 20
5 фев. 2022
- 17:00
АЕК Ларнака
0 0
Арис
АЕК Ларнака - Арис
6 фев. 2022
- 16:00
Пафос
1 1
Анортосис
Пафос - Анортосис
6 фев. 2022
- 19:00
АЕЛ 1964
2 3
АПОЕЛ
АЕЛ 1964 - АПОЕЛ
7 фев. 2022
- 18:00
Омония
0 2
Етникос
Омония - Етникос
7 фев. 2022
- 19:00
Доха
0 3
Аполон Лимасол
Доха - Аполон Лимасол
22 фев. 2022
- 19:00
ФК Олимпиакос
1 0
Паеек
ФК Олимпиакос - Паеек
Кръг 21
13 фев. 2022
- 19:00
Етникос
0 1
Пафос
Етникос - Пафос
14 фев. 2022
- 18:00
Анортосис
3 1
ФК Олимпиакос
Анортосис - ФК Олимпиакос
14 фев. 2022
- 20:15
АПОЕЛ
1 0
АЕК Ларнака
АПОЕЛ - АЕК Ларнака
15 фев. 2022
- 17:00
АЕЛ 1964
3 2
Доха
АЕЛ 1964 - Доха
15 фев. 2022
- 19:00
Паеек
2 2
Аполон Лимасол
Паеек - Аполон Лимасол
16 фев. 2022
- 18:00
Арис
0 2
Омония
Арис - Омония
Кръг 22
25 фев. 2022
- 19:00
Пафос
1 1
Арис
Пафос - Арис
25 фев. 2022
- 19:00
Омония
2 4
АПОЕЛ
Омония - АПОЕЛ
26 фев. 2022
- 17:00
АЕК Ларнака
3 1
АЕЛ 1964
АЕК Ларнака - АЕЛ 1964
26 фев. 2022
- 19:00
Аполон Лимасол
2 2
Анортосис
Аполон Лимасол - Анортосис
27 фев. 2022
- 16:00
Доха
1 0
Паеек
Доха - Паеек
27 фев. 2022
- 19:00
ФК Олимпиакос
0 0
Етникос
ФК Олимпиакос - Етникос
Позиция#
Играч
Голове
1
АЕК Ларнака
15
2
Доха
13
3
Аполон Лимасол
11
4
АПОЕЛ
10
5
Анортосис
10
6
Пафос
10
7
АЕЛ 1964
10
8
Аполон Лимасол
9
9
Анортосис
9
10
8
11
Омония
7
12
Омония
7
13
Омония
Етникос
7
14
Пафос
6
15
АЕЛ 1964
6
Позиция#
Играч
Асистенции
1
АЕЛ 1964
5
2
АЕК Ларнака
3
3
Анортосис
3
4
Паеек
3
5
2
6
Арис
2
7
АЕК Ларнака
2
8
АЕК Ларнака
2
9
Аполон Лимасол
2
10
Омония
2
11
Арис
2
12
АПОЕЛ
2
13
АПОЕЛ
2
14
Омония
2
15
Омония
2
#
Играч
Точки
1
D. Trajcevski
Доха
Доха
10
0
1
15
2
B. Asamoah
Доха
Доха
9
0
1
14
3
Ромарио Балде
АЕЛ 1964
АЕЛ 1964
Доха
Доха
8
0
1
13
4
R. Mamas
АЕК Ларнака
АЕК Ларнака
12
0
0
12
5
S. Panić
Пафос
Пафос
9
1
0
11
6
Delmiro
Арис
Арис
9
1
0
11
7
Йозеф Квида
Пафос
Пафос
5
0
1
10
8
Tornike Okriashvili
АПОЕЛ
АПОЕЛ
8
1
0
10
9
K. Adénon
Доха
Доха
8
1
0
10
10
V. Kvashuk
Арис
Арис
5
0
1
10
11
B. Sadik
Доха
Доха
8
1
0
10
12
F. Zabala
АПОЕЛ
АПОЕЛ
5
0
1
10
13
Бруно Сантос
АЕЛ 1964
АЕЛ 1964
7
1
0
9
14
Ненад Томович
АЕК Ларнака
АЕК Ларнака
9
0
0
9
15
W. Semedo
Пафос
Пафос
4
0
1
9
16
L. Enoh
Паеек
Паеек
9
0
0
9
17
Valentin Roberge
Аполон Лимасол
Аполон Лимасол
7
1
0
9
18
E. Salli
ФК Олимпиакос
ФК Олимпиакос
9
0
0
9
19
M. Demetriou
Паеек
Паеек
4
0
1
9
20
Sambinha
ФК Олимпиакос
ФК Олимпиакос
7
1
0
9
P