Национална дивизия Молдова 2020 – 2021

Национална дивизия Молдова 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Шериф
п п п п р
36
32
3
1
116
7
109
99
2
Петрокуб
п п п з р
36
25
8
3
82
18
64
83
3
Милсами
з п п з п
36
22
7
7
71
37
34
73
4
Сфинтул
з п п з з
>
35
20
4
11
62
43
19
64
5
36
13
9
14
44
45
-1
48
6
36
12
12
12
53
58
-5
48
7
Флорещи
п з з п з
36
9
5
22
37
85
-48
32
8
36
6
7
23
39
63
-24
25
9
34
5
8
21
29
81
-52
23
10
ФК Кодру
з з з з з
>
35
1
3
31
23
119
-96
6
Шериф
Петрокуб
Милсами
Сфинтул
Дачия Биукани
Динамо Авто
Флорещи
Зимбру Кишинев
Сперанца Ниспорени
ФК Кодру
1 Шериф 0–0 6–0 2–0 1–1 7–0 6–0 4–0 3–0 6–0
2 Петрокуб 0–1 1–1 2–0 4–1 1–1 4–0 3–0 3–0 1–0
3 Милсами 0–1 1–3 2–1 3–0 2–2 3–2 2–1 3–0 7–2
4 Сфинтул 0–2 0–3 1–3 2–0 3–1 3–2 4–3 2–2
5 Дачия Биукани 0–4 1–2 0–0 1–0 2–1 2–2 1–1 4–1 5–1
6 Динамо Авто 0–7 0–0 2–0 0–2 1–1 2–1 3–0 0–0 1–0
7 Флорещи 0–3 0–1 2–5 0–4 2–0 4–1 3–1 4–4 2–1
8 Зимбру Кишинев 0–1 0–0 1–2 2–3 1–3 1–1 3–0 6–0 2–1
9 Сперанца Ниспорени 0–10 1–3 0–4 0–3 0–3 0–4 1–3 2–2
10 ФК Кодру 0–6 1–9 2–4 1–2 0–4 0–2 2–1 1–5 1–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
Кръг 1
3 юли 2020
- 18:00
Динамо Авто
3 1
Флорещи
Динамо Авто - Флорещи
3 юли 2020
- 20:30
Шериф
2 0
Сперанца Ниспорени
Шериф - Сперанца Ниспорени
4 юли 2020
- 18:00
Сфинтул
5 1
ФК Кодру
Сфинтул - ФК Кодру
4 юли 2020
- 20:30
Милсами
0 0
Петрокуб
Милсами - Петрокуб
5 юли 2020
- 20:30
Зимбру Кишинев
0 1
Дачия Биукани
Зимбру Кишинев - Дачия Биукани
Кръг 2
7 юли 2020
- 18:00
Флорещи
1 0
ФК Кодру
Флорещи - ФК Кодру
8 юли 2020
- 18:00
Сфинтул
0 1
Шериф
Сфинтул - Шериф
8 юли 2020
- 20:30
Петрокуб
3 1
Динамо Авто
Петрокуб - Динамо Авто
9 юли 2020
- 18:00
Дачия Биукани
0 0
Милсами
Дачия Биукани - Милсами
9 юли 2020
- 20:30
Сперанца Ниспорени
2 2
Зимбру Кишинев
Сперанца Ниспорени - Зимбру Кишинев
Кръг 3
11 юли 2020
- 18:00
Флорещи
0 4
Петрокуб
Флорещи - Петрокуб
11 юли 2020
- 20:30
Шериф
6 0
ФК Кодру
Шериф - ФК Кодру
12 юли 2020
- 18:00
Динамо Авто
1 0
Дачия Биукани
Динамо Авто - Дачия Биукани
12 юли 2020
- 20:30
Зимбру Кишинев
1 3
Сфинтул
Зимбру Кишинев - Сфинтул
13 юли 2020
- 20:30
Милсами
3 0
Сперанца Ниспорени
Милсами - Сперанца Ниспорени
Кръг 4
17 юли 2020
- 18:00
Петрокуб
7 0
ФК Кодру
Петрокуб - ФК Кодру
17 юли 2020
- 20:30
Шериф
2 0
Зимбру Кишинев
Шериф - Зимбру Кишинев
18 юли 2020
- 18:00
Дачия Биукани
2 0
Флорещи
Дачия Биукани - Флорещи
18 юли 2020
- 20:30
Сперанца Ниспорени
1 2
Динамо Авто
Сперанца Ниспорени - Динамо Авто
19 юли 2020
- 18:00
Сфинтул
3 1
Милсами
Сфинтул - Милсами
Кръг 5
21 юли 2020
- 20:30
Зимбру Кишинев
3 1
ФК Кодру
Зимбру Кишинев - ФК Кодру
22 юли 2020
- 18:00
Флорещи
1 1
Сперанца Ниспорени
Флорещи - Сперанца Ниспорени
22 юли 2020
- 20:30
Петрокуб
2 0
Дачия Биукани
Петрокуб - Дачия Биукани
23 юли 2020
- 18:00
Динамо Авто
0 1
Сфинтул
Динамо Авто - Сфинтул
23 юли 2020
- 20:30
Милсами
0 1
Шериф
Милсами - Шериф
Кръг 6
25 юли 2020
- 18:00
Дачия Биукани
4 0
ФК Кодру
Дачия Биукани - ФК Кодру
25 юли 2020
- 20:30
Сперанца Ниспорени
1 4
Петрокуб
Сперанца Ниспорени - Петрокуб
26 юли 2020
- 20:30
Шериф
6 0
Динамо Авто
Шериф - Динамо Авто
27 юли 2020
- 18:00
Сфинтул
2 0
Флорещи
Сфинтул - Флорещи
27 юли 2020
- 20:30
Зимбру Кишинев
0 1
Милсами
Зимбру Кишинев - Милсами
Кръг 7
31 юли 2020
- 18:00
Дачия Биукани
0 3
Сперанца Ниспорени
Дачия Биукани - Сперанца Ниспорени
31 юли 2020
- 20:30
Милсами
3 1
ФК Кодру
Милсами - ФК Кодру
1 авг. 2020
- 18:00
Флорещи
0 1
Шериф
Флорещи - Шериф
1 авг. 2020
- 20:30
Петрокуб
1 0
Сфинтул
Петрокуб - Сфинтул
2 авг. 2020
- 18:00
Динамо Авто
1 1
Зимбру Кишинев
Динамо Авто - Зимбру Кишинев
Кръг 8
4 авг. 2020
- 18:00
ФК Кодру
0 1
Сперанца Ниспорени
ФК Кодру - Сперанца Ниспорени
5 авг. 2020
- 18:00
Милсами
1 0
Динамо Авто
Милсами - Динамо Авто
5 авг. 2020
- 20:30
Шериф
4 1
Петрокуб
Шериф - Петрокуб
6 авг. 2020
- 18:00
Сфинтул
2 1
Дачия Биукани
Сфинтул - Дачия Биукани
6 авг. 2020
- 20:30
Зимбру Кишинев
0 2
Флорещи
Зимбру Кишинев - Флорещи
Кръг 9
10 сеп. 2020
- 20:00
Сперанца Ниспорени
0 2
Сфинтул
Сперанца Ниспорени - Сфинтул
11 сеп. 2020
- 17:00
Динамо Авто
7 0
ФК Кодру
Динамо Авто - ФК Кодру
12 сеп. 2020
- 17:00
Дачия Биукани
0 3
Шериф
Дачия Биукани - Шериф
12 сеп. 2020
- 20:00
Петрокуб
2 0
Зимбру Кишинев
Петрокуб - Зимбру Кишинев
13 сеп. 2020
- 17:00
Флорещи
0 4
Милсами
Флорещи - Милсами
Кръг 10
18 сеп. 2020
- 16:00
Флорещи
0 5
Динамо Авто
Флорещи - Динамо Авто
18 сеп. 2020
- 19:00
Сперанца Ниспорени
1 2
Шериф
Сперанца Ниспорени - Шериф
19 сеп. 2020
- 16:00
Дачия Биукани
2 1
Зимбру Кишинев
Дачия Биукани - Зимбру Кишинев
19 сеп. 2020
- 19:00
Петрокуб
1 2
Милсами
Петрокуб - Милсами
20 сеп. 2020
- 16:00
Сфинтул
2 2
ФК Кодру
Сфинтул - ФК Кодру
Кръг 11
22 сеп. 2020
- 16:00
Динамо Авто
1 1
Петрокуб
Динамо Авто - Петрокуб
22 сеп. 2020
- 19:00
Милсами
2 0
Дачия Биукани
Милсами - Дачия Биукани
23 сеп. 2020
- 19:00
Зимбру Кишинев
0 2
Сперанца Ниспорени
Зимбру Кишинев - Сперанца Ниспорени
24 сеп. 2020
- 16:00
ФК Кодру
1 1
Флорещи
ФК Кодру - Флорещи
20 фев. 2021
- 15:30
Шериф
4 1
Сфинтул
Шериф - Сфинтул
Кръг 12
26 сеп. 2020
- 16:00
Дачия Биукани
4 0
Динамо Авто
Дачия Биукани - Динамо Авто
26 сеп. 2020
- 19:00
Сперанца Ниспорени
0 1
Милсами
Сперанца Ниспорени - Милсами
27 сеп. 2020
- 16:00
Сфинтул
2 0
Зимбру Кишинев
Сфинтул - Зимбру Кишинев
28 сеп. 2020
- 16:00
Шериф
6 0
ФК Кодру
Шериф - ФК Кодру
28 сеп. 2020
- 19:00
Петрокуб
4 0
Флорещи
Петрокуб - Флорещи
Кръг 13
2 окт. 2020
- 15:00
ФК Кодру
1 4
Петрокуб
ФК Кодру - Петрокуб
2 окт. 2020
- 18:00
Милсами
1 1
Сфинтул
Милсами - Сфинтул
3 окт. 2020
- 15:00
Флорещи
1 0
Дачия Биукани
Флорещи - Дачия Биукани
3 окт. 2020
- 18:00
Шериф
4 0
Зимбру Кишинев
Шериф - Зимбру Кишинев
4 окт. 2020
- 15:00
Динамо Авто
3 3
Сперанца Ниспорени
Динамо Авто - Сперанца Ниспорени
Кръг 14
16 окт. 2020
- 15:00
Сперанца Ниспорени
0 0
Флорещи
Сперанца Ниспорени - Флорещи
16 окт. 2020
- 18:00
ФК Кодру
0 2
Зимбру Кишинев
ФК Кодру - Зимбру Кишинев
17 окт. 2020
- 15:00
Сфинтул
1 1
Динамо Авто
Сфинтул - Динамо Авто
17 окт. 2020
- 18:00
Шериф
1 0
Милсами
Шериф - Милсами
18 окт. 2020
- 15:00
Дачия Биукани
0 0
Петрокуб
Дачия Биукани - Петрокуб
Кръг 15
20 окт. 2020
- 14:00
Флорещи
1 4
Сфинтул
Флорещи - Сфинтул
20 окт. 2020
- 14:00
Динамо Авто
1 2
Шериф
Динамо Авто - Шериф
20 окт. 2020
- 18:00
Милсами
2 0
Зимбру Кишинев
Милсами - Зимбру Кишинев
21 окт. 2020
- 14:00
ФК Кодру
0 1
Дачия Биукани
ФК Кодру - Дачия Биукани
21 окт. 2020
- 18:00
Петрокуб
2 0
Сперанца Ниспорени
Петрокуб - Сперанца Ниспорени
Кръг 16
24 окт. 2020
- 14:00
ФК Кодру
1 4
Милсами
ФК Кодру - Милсами
24 окт. 2020
- 17:00
Шериф
5 0
Флорещи
Шериф - Флорещи
25 окт. 2020
- 15:00
Зимбру Кишинев
0 0
Динамо Авто
Зимбру Кишинев - Динамо Авто
25 окт. 2020
- 15:00
Сфинтул
0 4
Петрокуб
Сфинтул - Петрокуб
25 окт. 2020
- 18:00
Сперанца Ниспорени
0 0
Дачия Биукани
Сперанца Ниспорени - Дачия Биукани
Кръг 17
31 окт. 2020
- 15:00
Динамо Авто
1 1
Милсами
Динамо Авто - Милсами
31 окт. 2020
- 18:00
Сперанца Ниспорени
3 0
ФК Кодру
Сперанца Ниспорени - ФК Кодру
1 ное. 2020
- 15:00
Дачия Биукани
0 4
Сфинтул
Дачия Биукани - Сфинтул
1 ное. 2020
- 18:00
Петрокуб
1 0
Шериф
Петрокуб - Шериф
2 ное. 2020
- 15:00
Флорещи
1 0
Зимбру Кишинев
Флорещи - Зимбру Кишинев
Кръг 18
6 ное. 2020
- 14:00
Зимбру Кишинев
0 1
Петрокуб
Зимбру Кишинев - Петрокуб
6 ное. 2020
- 15:00
Сфинтул
1 0
Сперанца Ниспорени
Сфинтул - Сперанца Ниспорени
6 ное. 2020
- 19:00
Милсами
3 0
Флорещи
Милсами - Флорещи
7 ное. 2020
- 18:00
Шериф
0 0
Дачия Биукани
Шериф - Дачия Биукани
8 ное. 2020
- 18:00
ФК Кодру
1 4
Динамо Авто
ФК Кодру - Динамо Авто
Кръг 19
20 ное. 2020
- 14:00
Динамо Авто
2 1
Флорещи
Динамо Авто - Флорещи
20 ное. 2020
- 17:00
Зимбру Кишинев
1 3
Дачия Биукани
Зимбру Кишинев - Дачия Биукани
21 ное. 2020
- 14:00
ФК Кодру
0 0
Сфинтул
ФК Кодру - Сфинтул
21 ное. 2020
- 17:00
Шериф
3 0
Сперанца Ниспорени
Шериф - Сперанца Ниспорени
22 ное. 2020
- 17:00
Милсами
1 3
Петрокуб
Милсами - Петрокуб
Кръг 20
24 ное. 2020
- 18:00
ФК Кодру
2 1
Флорещи
ФК Кодру - Флорещи
25 ное. 2020
- 14:00
Сфинтул
0 2
Шериф
Сфинтул - Шериф
25 ное. 2020
- 17:00
Сперанца Ниспорени
2 2
Зимбру Кишинев
Сперанца Ниспорени - Зимбру Кишинев
26 ное. 2020
- 14:00
Дачия Биукани
0 0
Милсами
Дачия Биукани - Милсами
26 ное. 2020
- 17:00
Петрокуб
1 1
Динамо Авто
Петрокуб - Динамо Авто
Кръг 21
28 ное. 2020
- 17:00
ФК Кодру
1 2
Шериф
ФК Кодру - Шериф
29 ное. 2020
- 14:00
Флорещи
0 1
Петрокуб
Флорещи - Петрокуб
29 ное. 2020
- 14:00
Динамо Авто
1 1
Дачия Биукани
Динамо Авто - Дачия Биукани
29 ное. 2020
- 17:00
Зимбру Кишинев
2 3
Сфинтул
Зимбру Кишинев - Сфинтул
20 фев. 2021
- 13:30
Милсами
3 0
Сперанца Ниспорени
Милсами - Сперанца Ниспорени
Кръг 22
23 фев. 2021
- 13:30
ФК Кодру
1 9
Петрокуб
ФК Кодру - Петрокуб
23 фев. 2021
- 15:30
Дачия Биукани
2 2
Флорещи
Дачия Биукани - Флорещи
24 фев. 2021
- 13:30
Сперанца Ниспорени
0 4
Динамо Авто
Сперанца Ниспорени - Динамо Авто
24 фев. 2021
- 15:30
Зимбру Кишинев
0 4
Шериф
Зимбру Кишинев - Шериф
25 фев. 2021
- 13:30
Сфинтул
1 3
Милсами
Сфинтул - Милсами
Кръг 23
27 фев. 2021
- 15:30
Петрокуб
4 1
Дачия Биукани
Петрокуб - Дачия Биукани
28 фев. 2021
- 13:30
Флорещи
4 4
Сперанца Ниспорени
Флорещи - Сперанца Ниспорени
28 фев. 2021
- 15:30
Зимбру Кишинев
2 1
ФК Кодру
Зимбру Кишинев - ФК Кодру
1 мар. 2021
- 13:30
Динамо Авто
0 2
Сфинтул
Динамо Авто - Сфинтул
1 мар. 2021
- 15:30
Милсами
0 1
Шериф
Милсами - Шериф
Кръг 24
6 мар. 2021
- 13:30
Дачия Биукани
5 1
ФК Кодру
Дачия Биукани - ФК Кодру
6 мар. 2021
- 15:30
Шериф
7 0
Динамо Авто
Шериф - Динамо Авто
7 мар. 2021
- 13:30
Сперанца Ниспорени
1 3
Петрокуб
Сперанца Ниспорени - Петрокуб
7 мар. 2021
- 15:30
Зимбру Кишинев
1 2
Милсами
Зимбру Кишинев - Милсами
8 мар. 2021
- 13:30
Сфинтул
3 2
Флорещи
Сфинтул - Флорещи
Кръг 25
12 мар. 2021
- 14:00
Милсами
7 2
ФК Кодру
Милсами - ФК Кодру
12 мар. 2021
- 16:00
Динамо Авто
3 0
Зимбру Кишинев
Динамо Авто - Зимбру Кишинев
13 мар. 2021
- 14:00
Шериф
6 0
Флорещи
Шериф - Флорещи
13 мар. 2021
- 16:00
Петрокуб
2 0
Сфинтул
Петрокуб - Сфинтул
14 мар. 2021
- 16:00
Дачия Биукани
4 1
Сперанца Ниспорени
Дачия Биукани - Сперанца Ниспорени
Кръг 26
19 мар. 2021
- 14:00
Сфинтул
2 0
Дачия Биукани
Сфинтул - Дачия Биукани
19 мар. 2021
- 14:00
Милсами
2 2
Динамо Авто
Милсами - Динамо Авто
19 мар. 2021
- 16:00
Шериф
0 0
Петрокуб
Шериф - Петрокуб
26 апр. 2021
- 17:00
ФК Кодру
1 2
Сперанца Ниспорени
ФК Кодру - Сперанца Ниспорени
27 апр. 2021
- 15:00
Зимбру Кишинев
3 0
Флорещи
Зимбру Кишинев - Флорещи
Кръг 27
11 апр. 2021
- 13:00
Сперанца Ниспорени
0 3
Сфинтул
Сперанца Ниспорени - Сфинтул
11 апр. 2021
- 13:00
Динамо Авто
1 0
ФК Кодру
Динамо Авто - ФК Кодру
11 апр. 2021
- 16:00
Дачия Биукани
0 4
Шериф
Дачия Биукани - Шериф
12 апр. 2021
- 13:00
Флорещи
2 5
Милсами
Флорещи - Милсами
12 апр. 2021
- 16:00
Петрокуб
3 0
Зимбру Кишинев
Петрокуб - Зимбру Кишинев
Кръг 28
15 апр. 2021
- 13:00
Флорещи
4 1
Динамо Авто
Флорещи - Динамо Авто
15 апр. 2021
- 16:00
ФК Кодру
1 2
Сфинтул
ФК Кодру - Сфинтул
16 апр. 2021
- 13:00
Сперанца Ниспорени
0 10
Шериф
Сперанца Ниспорени - Шериф
16 апр. 2021
- 13:00
Дачия Биукани
1 1
Зимбру Кишинев
Дачия Биукани - Зимбру Кишинев
16 апр. 2021
- 16:00
Петрокуб
1 1
Милсами
Петрокуб - Милсами
Кръг 29
23 апр. 2021
- 15:00
Динамо Авто
0 0
Петрокуб
Динамо Авто - Петрокуб
23 апр. 2021
- 15:00
Флорещи
2 1
ФК Кодру
Флорещи - ФК Кодру
23 апр. 2021
- 16:00
Зимбру Кишинев
6 0
Сперанца Ниспорени
Зимбру Кишинев - Сперанца Ниспорени
24 апр. 2021
- 15:00
Милсами
3 0
Дачия Биукани
Милсами - Дачия Биукани
24 апр. 2021
- 17:00
Шериф
2 0
Сфинтул
Шериф - Сфинтул
Кръг 30
29 апр. 2021
- 15:00
Дачия Биукани
2 1
Динамо Авто
Дачия Биукани - Динамо Авто
29 апр. 2021
- 17:00
ФК Кодру
0 6
Шериф
ФК Кодру - Шериф
30 апр. 2021
- 15:00
Сфинтул
4 3
Зимбру Кишинев
Сфинтул - Зимбру Кишинев
30 апр. 2021
- 15:00
Сперанца Ниспорени
0 4
Милсами
Сперанца Ниспорени - Милсами
30 апр. 2021
- 17:00
Петрокуб
4 0
Флорещи
Петрокуб - Флорещи
Кръг 31
7 май 2021
- 16:00
Флорещи
2 0
Дачия Биукани
Флорещи - Дачия Биукани
7 май 2021
- 16:00
Динамо Авто
0 0
Сперанца Ниспорени
Динамо Авто - Сперанца Ниспорени
7 май 2021
- 18:00
Петрокуб
1 0
ФК Кодру
Петрокуб - ФК Кодру
8 май 2021
- 16:00
Зимбру Кишинев
0 1
Шериф
Зимбру Кишинев - Шериф
8 май 2021
- 18:00
Милсами
2 1
Сфинтул
Милсами - Сфинтул
Кръг 32
11 май 2021
- 16:00
Дачия Биукани
1 2
Петрокуб
Дачия Биукани - Петрокуб
11 май 2021
- 18:00
Сперанца Ниспорени
1 3
Флорещи
Сперанца Ниспорени - Флорещи
12 май 2021
- 16:00
ФК Кодру
1 5
Зимбру Кишинев
ФК Кодру - Зимбру Кишинев
12 май 2021
- 16:00
Сфинтул
3 1
Динамо Авто
Сфинтул - Динамо Авто
12 май 2021
- 18:00
Шериф
6 0
Милсами
Шериф - Милсами
Кръг 33
15 май 2021
- 16:00
Динамо Авто
0 7
Шериф
Динамо Авто - Шериф
15 май 2021
- 18:00
ФК Кодру
0 4
Дачия Биукани
ФК Кодру - Дачия Биукани
15 май 2021
- 18:00
Милсами
2 1
Зимбру Кишинев
Милсами - Зимбру Кишинев
16 май 2021
- 16:00
Флорещи
0 4
Сфинтул
Флорещи - Сфинтул
16 май 2021
- 18:00
Петрокуб
3 0
Сперанца Ниспорени
Петрокуб - Сперанца Ниспорени
Кръг 34
18 май 2021
- 16:00
Зимбру Кишинев
1 1
Динамо Авто
Зимбру Кишинев - Динамо Авто
18 май 2021
- 18:00
ФК Кодру
2 4
Милсами
ФК Кодру - Милсами
19 май 2021
- 16:00
Флорещи
0 3
Шериф
Флорещи - Шериф
19 май 2021
- 16:00
Сфинтул
0 3
Петрокуб
Сфинтул - Петрокуб
19 май 2021
- 18:00
Сперанца Ниспорени
0 3
Дачия Биукани
Сперанца Ниспорени - Дачия Биукани
Кръг 35
22 май 2021
- 16:00
Динамо Авто
2 0
Милсами
Динамо Авто - Милсами
22 май 2021
- 18:00
Сперанца Ниспорени
- -
ФК Кодру
Сперанца Ниспорени - ФК Кодру
22 май 2021
- 20:00
Петрокуб
0 1
Шериф
Петрокуб - Шериф
23 май 2021
- 16:00
Дачия Биукани
1 0
Сфинтул
Дачия Биукани - Сфинтул
23 май 2021
- 16:00
Флорещи
3 1
Зимбру Кишинев
Флорещи - Зимбру Кишинев
Кръг 36
26 май 2021
- 18:00
Милсами
3 2
Флорещи
Милсами - Флорещи
26 май 2021
- 18:00
ФК Кодру
0 2
Динамо Авто
ФК Кодру - Динамо Авто
26 май 2021
- 18:00
Шериф
1 1
Дачия Биукани
Шериф - Дачия Биукани
26 май 2021
- 18:00
Сфинтул
- -
Сперанца Ниспорени
Сфинтул - Сперанца Ниспорени
26 май 2021
- 18:00
Зимбру Кишинев
0 0
Петрокуб
Зимбру Кишинев - Петрокуб
Позиция#
Играч
Голове
1
28
2
Петрокуб
16
3
Милсами
15
4
Динамо Авто
12
5
Сфинтул
12
6
Петрокуб
11
7
Динамо Авто
Флорещи
11
8
Сперанца Ниспорени
Зимбру Кишинев
10
9
Милсами
10
10
Шериф
10
11
Дачия Биукани
10
12
Шериф
9
13
Петрокуб
9
14
Шериф
9
15
Сфинтул
8
Позиция#
Играч
Асистенции
1
0
2
0
3
0
4
Шериф
0
5
Шериф
0
6
Петрокуб
0
7
Петрокуб
0
8
Петрокуб
0
9
Петрокуб
Сперанца Ниспорени
0
10
Петрокуб
0
11
Петрокуб
Сфинтул
0
12
Петрокуб
0
13
Петрокуб
0
14
Милсами
0
15
Петрокуб
0
#
Играч
Точки
1
Constantin Bogdan
Милсами
Милсами
6
0
1
11
2
V. Jardan
Милсами
Милсами
10
0
0
10
3
B. Mytsyk
ФК Кодру
ФК Кодру
6
2
0
10
4
V. Gulceac
Петрокуб
Петрокуб
3
0
1
8
5
V. Dijinari
Динамо Авто
Динамо Авто
3
0
1
8
6
V. Cravcescu
Дачия Биукани
Дачия Биукани
3
0
1
8
7
A. Pătraş
Зимбру Кишинев
Зимбру Кишинев
7
0
0
7
8
I. Bugaiov
Флорещи
Флорещи
5
1
0
7
9
I. Revenco
Дачия Биукани
Дачия Биукани
7
0
0
7
10
D. Semirov
Флорещи
Флорещи
7
0
0
7
11
A. Ciopa
Зимбру Кишинев
Зимбру Кишинев
7
0
0
7
12
Artur Crăciun
Сфинтул
Сфинтул
4
1
0
6
13
A. Onica
Петрокуб
Петрокуб
6
0
0
6
14
Eugen Zasavitchi
Милсами
Милсами
4
1
0
6
15
Artem Fedorov
Динамо Авто
Динамо Авто
4
1
0
6
16
Serghei Svinarenco
Сфинтул
Сфинтул
6
0
0
6
17
Roman Volkov
Сфинтул
Сфинтул
6
0
0
6
18
V. Stefu
Флорещи
Флорещи
1
0
1
6
19
T. Lungu
Сфинтул
Сфинтул
Дачия Биукани
Дачия Биукани
6
0
0
6
20
D. Calestru
Дачия Биукани
Дачия Биукани
6
0
0
6
21
O. Gaye
Милсами
Милсами
1
0
1
6
P