Първа македонска футболна лига 2020 – 2021

Първа македонска футболна лига 2020 - 2021

2020-2021
Основен етап

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Шкендия
п п з п р
33
22
9
2
69
26
43
75
2
33
16
11
6
41
24
17
59
3
Струга
п р п п п
33
15
12
6
39
24
15
57
4
33
16
7
10
53
43
10
55
5
Работнички
з з п п р
33
11
15
7
45
39
6
48
6
Пелистер
п з п р п
33
12
9
12
34
38
-4
45
7
33
12
5
16
32
36
-4
41
8
Борец
з п р п з
33
11
7
15
32
36
-4
40
9
Силекс
п п р з з
33
10
6
17
49
45
4
36
10
Ренова
з р п з р
33
8
12
13
36
46
-10
36
11
Вардар
п з з з з
33
7
10
16
32
60
-28
31
12
Беласица
з з з з з
33
4
5
24
23
68
-45
17
покажи на цял екран
Шкендия
Шкупи Скопие
Струга
Македония Гьорче Петров
Работнички
Пелистер
Академия Пандев
Борец
Силекс
Ренова
Вардар
Беласица
1 Шкендия 1–1 0–2 5–0 1–1 1–0 1–0 3–1 2–1 0–0 2–1 2–0
2 Шкупи Скопие 2–2 1–2 0–0 2–0 0–0 0–0 3–0 1–0 1–2 2–0 0–1
3 Струга 1–1 0–0 1–1 1–1 3–0 1–1 1–0 2–0 0–0 1–0 3–1
4 Македония Гьорче Петров 3–4 0–0 2–3 2–1 3–0 1–2 2–1 0–3 2–3 2–1 2–1
5 Работнички 3–5 2–2 1–1 2–2 3–1 0–2 2–1 3–1 3–1 1–1 2–0
6 Пелистер 1–3 1–3 1–1 0–0 0–0 3–1 1–0 3–2 1–0 2–0 2–0
7 Академия Пандев 0–1 0–1 1–0 2–1 0–1 3–2 3–1 1–0 1–1 3–0 1–2
8 Борец 0–2 0–1 0–1 2–1 0–0 0–0 2–0 2–0 2–0 2–0 1–0
9 Силекс 1–2 1–3 0–1 0–3 4–3 2–2 3–2 1–1 3–1 6–0 0–1
10 Ренова 0–3 0–0 0–0 1–2 1–1 0–0 2–0 1–0 2–1 3–0 3–1
11 Вардар 1–6 1–0 1–1 0–2 1–3 2–2 2–0 0–1 0–4 1–1 1–0
12 Беласица 0–3 0–2 1–2 0–2 1–1 0–2 0–2 2–2 1–3 1–1 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Кръг 1
8 авг. 2020
- 18:30
Вардар
0 1
Борец
Вардар - Борец
9 авг. 2020
- 18:30
Македония Гьорче Петров
2 1
Работнички
Македония Гьорче Петров - Работнички
9 авг. 2020
- 18:30
Шкупи Скопие
2 2
Шкендия
Шкупи Скопие - Шкендия
9 авг. 2020
- 18:30
Беласица
0 6
Силекс
Беласица - Силекс
9 авг. 2020
- 18:30
Пелистер
1 0
Академия Пандев
Пелистер - Академия Пандев
9 авг. 2020
- 18:30
Ренова
0 0
Струга
Ренова - Струга
Кръг 2
14 авг. 2020
- 18:00
Силекс
2 2
Пелистер
Силекс - Пелистер
15 авг. 2020
- 18:00
Работнички
2 0
Беласица
Работнички - Беласица
16 авг. 2020
- 18:00
Борец
1 1
Ренова
Борец - Ренова
16 авг. 2020
- 18:00
Шкендия
2 0
Струга
Шкендия - Струга
16 авг. 2020
- 18:00
Академия Пандев
0 1
Вардар
Академия Пандев - Вардар
16 авг. 2020
- 18:00
Шкупи Скопие
3 1
Македония Гьорче Петров
Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров
Кръг 3
21 авг. 2020
- 18:00
Беласица
0 2
Шкупи Скопие
Беласица - Шкупи Скопие
22 авг. 2020
- 18:00
Македония Гьорче Петров
0 1
Шкендия
Македония Гьорче Петров - Шкендия
22 авг. 2020
- 18:00
Ренова
2 0
Академия Пандев
Ренова - Академия Пандев
23 авг. 2020
- 18:00
Пелистер
0 0
Работнички
Пелистер - Работнички
23 авг. 2020
- 18:00
Вардар
0 4
Силекс
Вардар - Силекс
23 авг. 2020
- 18:00
Струга
1 0
Борец
Струга - Борец
Кръг 4
29 авг. 2020
- 17:30
Академия Пандев
1 0
Струга
Академия Пандев - Струга
29 авг. 2020
- 17:30
Работнички
1 1
Вардар
Работнички - Вардар
29 авг. 2020
- 17:30
Македония Гьорче Петров
2 1
Беласица
Македония Гьорче Петров - Беласица
30 авг. 2020
- 17:30
Шкупи Скопие
1 0
Пелистер
Шкупи Скопие - Пелистер
31 авг. 2020
- 17:30
Шкендия
1 1
Борец
Шкендия - Борец
31 авг. 2020
- 17:30
Силекс
3 1
Ренова
Силекс - Ренова
Кръг 5
12 сеп. 2020
- 17:00
Беласица
0 3
Шкендия
Беласица - Шкендия
12 сеп. 2020
- 17:00
Струга
2 0
Силекс
Струга - Силекс
13 сеп. 2020
- 17:00
Пелистер
0 0
Македония Гьорче Петров
Пелистер - Македония Гьорче Петров
13 сеп. 2020
- 17:00
Вардар
1 0
Шкупи Скопие
Вардар - Шкупи Скопие
13 сеп. 2020
- 17:00
Ренова
0 1
Работнички
Ренова - Работнички
13 сеп. 2020
- 17:00
Борец
2 0
Академия Пандев
Борец - Академия Пандев
Кръг 6
19 сеп. 2020
- 16:30
Работнички
1 1
Струга
Работнички - Струга
19 сеп. 2020
- 16:30
Македония Гьорче Петров
2 1
Вардар
Македония Гьорче Петров - Вардар
20 сеп. 2020
- 16:30
Силекс
1 2
Борец
Силекс - Борец
20 сеп. 2020
- 16:30
Шкендия
2 1
Академия Пандев
Шкендия - Академия Пандев
20 сеп. 2020
- 16:30
Шкупи Скопие
4 3
Ренова
Шкупи Скопие - Ренова
20 сеп. 2020
- 16:30
Беласица
0 2
Пелистер
Беласица - Пелистер
Кръг 7
26 сеп. 2020
- 16:00
Борец
0 0
Работнички
Борец - Работнички
27 сеп. 2020
- 16:00
Вардар
3 1
Беласица
Вардар - Беласица
27 сеп. 2020
- 16:00
Пелистер
1 3
Шкендия
Пелистер - Шкендия
27 сеп. 2020
- 16:00
Ренова
1 3
Македония Гьорче Петров
Ренова - Македония Гьорче Петров
27 сеп. 2020
- 16:00
Струга
2 0
Шкупи Скопие
Струга - Шкупи Скопие
27 сеп. 2020
- 16:00
Академия Пандев
1 0
Силекс
Академия Пандев - Силекс
Кръг 8
3 окт. 2020
- 16:00
Работнички
0 0
Академия Пандев
Работнички - Академия Пандев
3 окт. 2020
- 16:00
Шкендия
1 1
Силекс
Шкендия - Силекс
3 окт. 2020
- 16:00
Шкупи Скопие
3 0
Борец
Шкупи Скопие - Борец
3 окт. 2020
- 16:00
Македония Гьорче Петров
2 0
Струга
Македония Гьорче Петров - Струга
3 окт. 2020
- 16:00
Беласица
1 1
Ренова
Беласица - Ренова
4 окт. 2020
- 16:00
Пелистер
1 1
Вардар
Пелистер - Вардар
Кръг 9
17 окт. 2020
- 15:30
Вардар
1 5
Шкендия
Вардар - Шкендия
18 окт. 2020
- 15:30
Ренова
0 0
Пелистер
Ренова - Пелистер
18 окт. 2020
- 15:30
Струга
3 0
Беласица
Струга - Беласица
18 окт. 2020
- 15:30
Борец
2 1
Македония Гьорче Петров
Борец - Македония Гьорче Петров
18 окт. 2020
- 15:30
Академия Пандев
0 1
Шкупи Скопие
Академия Пандев - Шкупи Скопие
18 окт. 2020
- 15:30
Силекс
4 3
Работнички
Силекс - Работнички
Кръг 10
24 окт. 2020
- 15:30
Шкупи Скопие
1 0
Силекс
Шкупи Скопие - Силекс
25 окт. 2020
- 16:30
Шкендия
1 1
Работнички
Шкендия - Работнички
25 окт. 2020
- 16:30
Македония Гьорче Петров
3 1
Академия Пандев
Македония Гьорче Петров - Академия Пандев
25 окт. 2020
- 16:30
Беласица
2 2
Борец
Беласица - Борец
25 окт. 2020
- 16:30
Пелистер
1 1
Струга
Пелистер - Струга
25 окт. 2020
- 16:30
Вардар
3 3
Ренова
Вардар - Ренова
Кръг 11
7 ное. 2020
- 15:30
Струга
2 2
Вардар
Струга - Вардар
7 ное. 2020
- 15:30
Ренова
1 3
Шкендия
Ренова - Шкендия
7 ное. 2020
- 15:30
Борец
3 0
Пелистер
Борец - Пелистер
7 ное. 2020
- 15:30
Академия Пандев
1 2
Беласица
Академия Пандев - Беласица
7 ное. 2020
- 15:30
Работнички
2 2
Шкупи Скопие
Работнички - Шкупи Скопие
8 ное. 2020
- 15:30
Силекс
0 3
Македония Гьорче Петров
Силекс - Македония Гьорче Петров
Кръг 12
21 ное. 2020
- 15:00
Борец
0 2
Вардар
Борец - Вардар
22 ное. 2020
- 15:00
Работнички
1 3
Македония Гьорче Петров
Работнички - Македония Гьорче Петров
22 ное. 2020
- 15:00
Шкендия
1 1
Шкупи Скопие
Шкендия - Шкупи Скопие
22 ное. 2020
- 15:00
Силекс
0 1
Беласица
Силекс - Беласица
22 ное. 2020
- 15:00
Академия Пандев
3 2
Пелистер
Академия Пандев - Пелистер
22 ное. 2020
- 15:00
Струга
1 0
Ренова
Струга - Ренова
Кръг 13
28 ное. 2020
- 15:00
Вардар
2 0
Академия Пандев
Вардар - Академия Пандев
29 ное. 2020
- 15:00
Ренова
1 0
Борец
Ренова - Борец
29 ное. 2020
- 15:00
Струга
1 1
Шкендия
Струга - Шкендия
29 ное. 2020
- 15:00
Пелистер
1 2
Силекс
Пелистер - Силекс
29 ное. 2020
- 15:00
Беласица
2 2
Работнички
Беласица - Работнички
29 ное. 2020
- 15:00
Македония Гьорче Петров
0 0
Шкупи Скопие
Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие
Кръг 14
2 дек. 2020
- 15:00
Академия Пандев
0 1
Ренова
Академия Пандев - Ренова
2 дек. 2020
- 15:00
Борец
2 1
Струга
Борец - Струга
2 дек. 2020
- 15:00
Шкупи Скопие
3 1
Беласица
Шкупи Скопие - Беласица
2 дек. 2020
- 15:00
Шкендия
5 0
Македония Гьорче Петров
Шкендия - Македония Гьорче Петров
2 дек. 2020
- 15:00
Работнички
1 0
Пелистер
Работнички - Пелистер
2 дек. 2020
- 15:00
Силекс
1 0
Вардар
Силекс - Вардар
Кръг 15
5 дек. 2020
- 15:00
Борец
0 2
Шкендия
Борец - Шкендия
6 дек. 2020
- 15:00
Струга
1 1
Академия Пандев
Струга - Академия Пандев
6 дек. 2020
- 15:00
Ренова
0 0
Силекс
Ренова - Силекс
6 дек. 2020
- 15:00
Вардар
0 0
Работнички
Вардар - Работнички
6 дек. 2020
- 15:00
Пелистер
1 3
Шкупи Скопие
Пелистер - Шкупи Скопие
6 дек. 2020
- 15:00
Беласица
1 3
Македония Гьорче Петров
Беласица - Македония Гьорче Петров
Кръг 16
9 дек. 2020
- 15:00
Македония Гьорче Петров
2 1
Пелистер
Македония Гьорче Петров - Пелистер
9 дек. 2020
- 15:00
Шкендия
2 0
Беласица
Шкендия - Беласица
9 дек. 2020
- 15:00
Шкупи Скопие
1 1
Вардар
Шкупи Скопие - Вардар
9 дек. 2020
- 15:00
Работнички
3 1
Ренова
Работнички - Ренова
9 дек. 2020
- 15:00
Силекс
0 0
Струга
Силекс - Струга
9 дек. 2020
- 15:00
Академия Пандев
2 1
Борец
Академия Пандев - Борец
Кръг 17
12 дек. 2020
- 15:00
Ренова
0 0
Шкупи Скопие
Ренова - Шкупи Скопие
13 дек. 2020
- 15:00
Борец
2 0
Силекс
Борец - Силекс
13 дек. 2020
- 15:00
Академия Пандев
0 1
Шкендия
Академия Пандев - Шкендия
13 дек. 2020
- 15:00
Струга
2 1
Работнички
Струга - Работнички
13 дек. 2020
- 15:00
Вардар
2 2
Македония Гьорче Петров
Вардар - Македония Гьорче Петров
13 дек. 2020
- 15:00
Пелистер
1 0
Беласица
Пелистер - Беласица
Кръг 18
16 дек. 2020
- 15:00
Беласица
0 3
Вардар
Беласица - Вардар
16 дек. 2020
- 15:00
Шкендия
0 1
Пелистер
Шкендия - Пелистер
16 дек. 2020
- 15:00
Македония Гьорче Петров
2 3
Ренова
Македония Гьорче Петров - Ренова
16 дек. 2020
- 15:00
Шкупи Скопие
1 2
Струга
Шкупи Скопие - Струга
16 дек. 2020
- 15:00
Работнички
2 1
Борец
Работнички - Борец
16 дек. 2020
- 15:00
Силекс
1 2
Академия Пандев
Силекс - Академия Пандев
Кръг 19
13 фев. 2021
- 16:00
Академия Пандев
0 1
Работнички
Академия Пандев - Работнички
21 фев. 2021
- 16:00
Силекс
1 2
Шкендия
Силекс - Шкендия
21 фев. 2021
- 16:00
Борец
0 1
Шкупи Скопие
Борец - Шкупи Скопие
21 фев. 2021
- 16:00
Струга
1 1
Македония Гьорче Петров
Струга - Македония Гьорче Петров
21 фев. 2021
- 16:00
Ренова
2 4
Беласица
Ренова - Беласица
21 фев. 2021
- 16:00
Вардар
2 2
Пелистер
Вардар - Пелистер
Кръг 20
27 фев. 2021
- 16:00
Работнички
1 1
Силекс
Работнички - Силекс
28 фев. 2021
- 16:00
Пелистер
3 1
Ренова
Пелистер - Ренова
28 фев. 2021
- 16:00
Шкендия
2 1
Вардар
Шкендия - Вардар
28 фев. 2021
- 16:00
Беласица
1 2
Струга
Беласица - Струга
28 фев. 2021
- 16:00
Македония Гьорче Петров
0 0
Борец
Македония Гьорче Петров - Борец
28 фев. 2021
- 16:00
Шкупи Скопие
0 0
Академия Пандев
Шкупи Скопие - Академия Пандев
Кръг 21
3 мар. 2021
- 16:00
Силекс
0 1
Шкупи Скопие
Силекс - Шкупи Скопие
3 мар. 2021
- 16:00
Работнички
0 0
Шкендия
Работнички - Шкендия
3 мар. 2021
- 16:00
Академия Пандев
2 1
Македония Гьорче Петров
Академия Пандев - Македония Гьорче Петров
3 мар. 2021
- 16:00
Борец
2 1
Беласица
Борец - Беласица
3 мар. 2021
- 16:00
Струга
0 1
Пелистер
Струга - Пелистер
3 мар. 2021
- 16:00
Ренова
3 0
Вардар
Ренова - Вардар
Кръг 22
6 мар. 2021
- 16:00
Македония Гьорче Петров
1 0
Силекс
Македония Гьорче Петров - Силекс
7 мар. 2021
- 16:00
Вардар
1 1
Струга
Вардар - Струга
7 мар. 2021
- 16:00
Шкендия
0 0
Ренова
Шкендия - Ренова
7 мар. 2021
- 16:00
Пелистер
1 0
Борец
Пелистер - Борец
7 мар. 2021
- 16:00
Беласица
0 0
Академия Пандев
Беласица - Академия Пандев
7 мар. 2021
- 16:00
Шкупи Скопие
0 2
Работнички
Шкупи Скопие - Работнички
Кръг 23
13 мар. 2021
- 17:00
Работнички
0 2
Академия Пандев
Работнички - Академия Пандев
14 мар. 2021
- 17:00
Шкендия
1 0
Пелистер
Шкендия - Пелистер
14 мар. 2021
- 17:00
Шкупи Скопие
2 0
Вардар
Шкупи Скопие - Вардар
14 мар. 2021
- 17:00
Македония Гьорче Петров
0 3
Силекс
Македония Гьорче Петров - Силекс
14 мар. 2021
- 17:00
Струга
0 0
Ренова
Струга - Ренова
14 мар. 2021
- 17:00
Борец
1 0
Беласица
Борец - Беласица
Кръг 24
20 мар. 2021
- 17:00
Беласица
1 1
Работнички
Беласица - Работнички
20 мар. 2021
- 17:00
Академия Пандев
1 0
Струга
Академия Пандев - Струга
20 мар. 2021
- 17:00
Ренова
1 2
Македония Гьорче Петров
Ренова - Македония Гьорче Петров
20 мар. 2021
- 17:00
Силекс
1 3
Шкупи Скопие
Силекс - Шкупи Скопие
20 мар. 2021
- 17:00
Вардар
1 6
Шкендия
Вардар - Шкендия
21 мар. 2021
- 17:00
Борец
0 0
Пелистер
Борец - Пелистер
Кръг 25
3 апр. 2021
- 16:00
Македония Гьорче Петров
1 2
Академия Пандев
Македония Гьорче Петров - Академия Пандев
4 апр. 2021
- 16:00
Пелистер
2 0
Вардар
Пелистер - Вардар
4 апр. 2021
- 16:00
Шкендия
2 1
Силекс
Шкендия - Силекс
4 апр. 2021
- 16:00
Шкупи Скопие
1 2
Ренова
Шкупи Скопие - Ренова
4 апр. 2021
- 16:00
Струга
3 1
Беласица
Струга - Беласица
4 апр. 2021
- 16:00
Работнички
2 1
Борец
Работнички - Борец
Кръг 26
10 апр. 2021
- 14:00
Работнички
3 1
Пелистер
Работнички - Пелистер
11 апр. 2021
- 14:00
Борец
0 1
Струга
Борец - Струга
11 апр. 2021
- 14:00
Беласица
0 2
Македония Гьорче Петров
Беласица - Македония Гьорче Петров
11 апр. 2021
- 14:00
Академия Пандев
0 1
Шкупи Скопие
Академия Пандев - Шкупи Скопие
11 апр. 2021
- 14:00
Ренова
0 3
Шкендия
Ренова - Шкендия
11 апр. 2021
- 14:00
Силекс
6 0
Вардар
Силекс - Вардар
Кръг 27
14 апр. 2021
- 14:00
Пелистер
3 2
Силекс
Пелистер - Силекс
14 апр. 2021
- 14:00
Вардар
1 1
Ренова
Вардар - Ренова
14 апр. 2021
- 14:00
Шкендия
1 0
Академия Пандев
Шкендия - Академия Пандев
14 апр. 2021
- 14:00
Шкупи Скопие
0 1
Беласица
Шкупи Скопие - Беласица
14 апр. 2021
- 14:00
Македония Гьорче Петров
2 1
Борец
Македония Гьорче Петров - Борец
14 апр. 2021
- 14:00
Струга
1 1
Работнички
Струга - Работнички
Кръг 28
17 апр. 2021
- 14:00
Ренова
2 1
Силекс
Ренова - Силекс
18 апр. 2021
- 14:00
Струга
3 0
Пелистер
Струга - Пелистер
18 апр. 2021
- 14:00
Работнички
2 2
Македония Гьорче Петров
Работнички - Македония Гьорче Петров
18 апр. 2021
- 14:00
Борец
0 1
Шкупи Скопие
Борец - Шкупи Скопие
18 апр. 2021
- 14:00
Беласица
0 3
Шкендия
Беласица - Шкендия
18 апр. 2021
- 14:00
Академия Пандев
3 0
Вардар
Академия Пандев - Вардар
Кръг 29
24 апр. 2021
- 14:00
Силекс
3 2
Академия Пандев
Силекс - Академия Пандев
25 апр. 2021
- 14:00
Пелистер
1 0
Ренова
Пелистер - Ренова
25 апр. 2021
- 14:00
Вардар
1 0
Беласица
Вардар - Беласица
25 апр. 2021
- 14:00
Шкендия
3 1
Борец
Шкендия - Борец
25 апр. 2021
- 14:00
Шкупи Скопие
2 0
Работнички
Шкупи Скопие - Работнички
25 апр. 2021
- 14:00
Македония Гьорче Петров
2 3
Струга
Македония Гьорче Петров - Струга
Кръг 30
28 апр. 2021
- 14:00
Македония Гьорче Петров
3 0
Пелистер
Македония Гьорче Петров - Пелистер
28 апр. 2021
- 14:00
Струга
0 0
Шкупи Скопие
Струга - Шкупи Скопие
28 апр. 2021
- 14:00
Работнички
3 5
Шкендия
Работнички - Шкендия
28 апр. 2021
- 14:00
Борец
2 0
Вардар
Борец - Вардар
28 апр. 2021
- 14:00
Беласица
1 3
Силекс
Беласица - Силекс
28 апр. 2021
- 14:00
Академия Пандев
1 1
Ренова
Академия Пандев - Ренова
Кръг 31
1 май 2021
- 14:00
Пелистер
3 1
Академия Пандев
Пелистер - Академия Пандев
1 май 2021
- 14:00
Ренова
3 1
Беласица
Ренова - Беласица
1 май 2021
- 14:00
Силекс
1 1
Борец
Силекс - Борец
1 май 2021
- 14:00
Вардар
1 3
Работнички
Вардар - Работнички
1 май 2021
- 14:00
Шкендия
0 2
Струга
Шкендия - Струга
1 май 2021
- 14:00
Шкупи Скопие
0 0
Македония Гьорче Петров
Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров
Кръг 32
9 май 2021
- 17:00
Шкупи Скопие
0 0
Пелистер
Шкупи Скопие - Пелистер
9 май 2021
- 17:00
Македония Гьорче Петров
3 4
Шкендия
Македония Гьорче Петров - Шкендия
9 май 2021
- 17:00
Струга
1 0
Вардар
Струга - Вардар
9 май 2021
- 17:00
Работнички
3 1
Силекс
Работнички - Силекс
9 май 2021
- 17:00
Борец
2 0
Ренова
Борец - Ренова
9 май 2021
- 17:00
Беласица
0 2
Академия Пандев
Беласица - Академия Пандев
Кръг 33
16 май 2021
- 17:00
Пелистер
2 0
Беласица
Пелистер - Беласица
16 май 2021
- 17:00
Академия Пандев
3 1
Борец
Академия Пандев - Борец
16 май 2021
- 17:00
Ренова
1 1
Работнички
Ренова - Работнички
16 май 2021
- 17:00
Силекс
0 1
Струга
Силекс - Струга
16 май 2021
- 17:00
Вардар
0 2
Македония Гьорче Петров
Вардар - Македония Гьорче Петров
16 май 2021
- 17:00
Шкендия
1 1
Шкупи Скопие
Шкендия - Шкупи Скопие
Позиция#
Играч
Голове
1
Шкендия
24
2
Шкупи Скопие
16
3
Силекс
13
4
Работнички
12
5
Силекс
9
6
Македония Гьорче Петров
8
7
Македония Гьорче Петров
8
8
Ренова
8
9
Ренова
8
10
Силекс
8
11
Ренова
8
12
Шкупи Скопие
Вардар
8
13
Беласица
8
14
Работнички
8
15
Вардар
Беласица
8
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Шкупи Скопие
0
2
Македония Гьорче Петров
0
3
Силекс
0
4
Работнички
0
5
Македония Гьорче Петров
0
6
Пелистер
0
7
Шкупи Скопие
0
8
Шкупи Скопие
0
9
Шкупи Скопие
0
10
Шкупи Скопие
Пелистер
0
11
Шкупи Скопие
Ренова
0
12
Ренова
0
13
Шкупи Скопие
0
14
Ренова
0
15
Академия Пандев
0
#
Играч
Точки
1
A. Timovski
Силекс
Силекс
7
0
2
17
2
G. Stoilov
Академия Пандев
Академия Пандев
15
0
0
15
3
S. Jevtoski
Работнички
Работнички
9
0
1
14
4
T. Kitanovski
Македония Гьорче Петров
Македония Гьорче Петров
13
0
0
13
5
G. Siljanovski
Работнички
Работнички
10
1
0
12
6
H. Dragarski
Пелистер
Пелистер
12
0
0
12
7
J. Serafimovski
Силекс
Силекс
Беласица
Беласица
9
1
0
11
8
A. Vosha
Македония Гьорче Петров
Македония Гьорче Петров
10
0
0
10
9
T. Iliev
Академия Пандев
Академия Пандев
10
0
0
10
10
Ján Krivák
Шкендия
Шкендия
10
0
0
10
11
D. Karcheski
Силекс
Силекс
8
1
0
10
12
D. Blazhevski
Вардар
Вардар
5
0
1
10
13
K. Nikolovski
Пелистер
Пелистер
10
0
0
10
14
B. Shabani
Струга
Струга
7
1
0
9
15
K. Kostovski
Силекс
Силекс
4
0
1
9
16
Dzelil Abdula
Ренова
Ренова
7
1
0
9
17
Antonio Pavić
Шкендия
Шкендия
9
0
0
9
18
K. Cake
Струга
Струга
9
0
0
9
19
M. Maksimov
Работнички
Работнички
7
1
0
9
P