България записа втора победа в Скопие
Тийнейджърът Александър Николов най-резултатен с 15 точки

Българският национален тим по волейбол спечели и втората си контролна среща със Северна Македония, като този път момчетата на Силвано Пранди се поздравиха с успех с 3:1 (17:25, 25:18, 25:22, 25:22).

Снощи Лъвовете се нуждаеха от 2 часа и 35 минути, за да сломят съпротивата на домакините, постигайки победа с 3:2 в първата проверка в зала “Борис Трайковски” в Скопие.

Тази вечер силен мач за България записа най-големия син на Владо Николов – Александър Николов, който с 15 точки бе най-резултатен за нашите. 17-годишният посрещач направи дебюта си за мъжката формация в първата среща с македонците.

С по 13 точки днес се отчетоха Димитър Димитров и Илия Петков.

Двете контролни срещи бяха част от подготовката на двата тима за евроквалификацията в Израел идния месец.