Черно море с хикс срещу Фарул Констанца
"Моряците" изиграха много добър мач, но не успяха да стигнат до победата

Черно море завърши наравно 1:1 при гостуването си на Фарул Констанца в контрола играна в Румъния.

Родният отбор започна зле срещата и допусна гол още в 3-ата минута, когато след удар от границата на наказателното поле Алекси Питу откри резултата в полза на Фарул.

В 27-ата минута Илиан Илиев изведе Леандро Андраде сам срещу вратаря на Фарул, но нападателят на Черно море стреля покрай целта.

Три минути след почивката Вилела открадна топката в средата на терена и пусна пас към Стефан Велев, който продължи към Родриго Енрике, а бразилецът с тяло финтира противник и насочи топката в далечния ъгъл за 1:1.

В 65-ата минута Васил Панайотов опита нещо много красиво – да прехвърли вратаря на домакините от центъра, но топката мина встрани от вратата.

Четвърт час преди края Илиан Илиев направи пет смени, но това не доведе до промяна в резултата.