ЦСКА надви с 3:1 Левски в дербито на Супер Волей
Тежка контузия на Тодор Костов помрачи радостта на "армейците"

ЦСКА успя да победи Левски с 3:1 гейма (25:23, 20:25, 25:23, 25:14) в дербито помежду им от Efbet Супер Волей .

В началото на мача „червените“ поведоха с няколко поредни точки и въпреки че почти през цялата част ЦСКА водеше, Левски стигна до преднина в доста важен момент за 21:19. В игра обаче влезе Ивайло Стефанов и именно той изведе „червените“ до геймбол при 24:23. Точка на спора сложи Реда Хейкал, който донесе първи гейм за ЦСКА.

Втората част също вървеше равностойно до 18:18, но Левски дръпна в резултата в края на частта и изравни резултата.
ЦСКА надви с 3:1 Левски в дербито на Супер Волей 1
Третата част премина при същия сценарий. В края на гейма ЦСКА поведе с 22:19, а след това звездата на тима Реда Хайкал направи и 23-та точка. Владимир Гърков остави Левски в мача, а след това последва и двоен блок за 23:24. В крайна сметка обаче Реда Хайкал направи чудесна атака и затвори гейма. Четвъртият гейм беше отново за ЦСКА и то по много по-лесен начин.
ЦСКА надви с 3:1 Левски в дербито на Супер Волей 2
Реда Хайкал бе най-резултатен, като отбеляза 33 точки. Лошата новина в лагера на ЦСКА е контузията на Тодор Костов, който е със съмнения за скъсани коленни връзки.