И без Гигс Уелс записа нова победа
Бейл и копмания не са допускали гол в последните 700 минути

Макар и без санкционирания селекционер Райън Гигс Уелс съхрани първата позиция в група 4 на Лига В на Лигата на нациите, в която е и България, след като надигра Ирландия с минималното 1:0.

Автор на единствения гол стана Дейвид Брукс, поразил целта с глава в средата на второто полувреме, като асистенцията бе дело на звездата на Тотнъм Гарет Бейл.

Статистиците пък не пропуснаха да отбележат, че уелският тим не е инкасирал гол в 700 игрови минути.

В днешната среща Уелс беше предвождан от Робърт Пейдж. За отбора това бе десетия пореден мач без загуба.

В последния си мач островитяните посрещат Финландия в директен сблъсък за първото място в групата, но домакините ще ги устройва и равенство, тъй като имат преднина от една точка.