Локо София надигра Левски (Лом) след “вносни” голове
Всички голове за столичните "железничари" бяха реализирани от чужденци

Завърналият се в Първа лига Локомотив (София) победи новия член във Втора лига Левски (Лом) с 3:1 в контролна среща на стадиона в столичния квартал “Надежда”.

Попаденията за “железничарите” реализираха Карим Бухмиди (в средата на първата част) и  Джонатан Машадо и Раел Лолала (в последните минути на мача).

Утешителният гол за гостите, предвождани от Емил Велев, реализира Андон Гущеров след точно изпълнена дузпа в даденото продължението на двубоя.

Локомотив (София): Александър Любенов, Селсо Рапосо, Марио Петков, Гиоргос Кацикас, Мики Орачев, Владимир Семерджиев, Божидар Кацаров, Красимир Милошев, Александър Александров, Карим Бухмиди, Раел Лолала

Tреньор: Иван Колев

Левски (Лом): Диян Вълков, Ваньо Иванов, Николай Христов, Раиф Мурадов, Васил Сапунджиев, Лъчезар Георгиев, Деян Иванов, Цвети Неделчев, Георги Иванов, Андон Гущеров, Дамиен Климент
Tреньор: Емил Велев