Седма победа за Загорец
Новозагорци са с най-добрата защита в Югоизточната Трета лига - само пет допуснати гола в 14 мача

Макар и без редица основни футболисти Загорец се поздрави с комфортна победа с 4:1 при гостуването на втората формация на Берое в среща от 14-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Успехът в мача, състоял се на стадион “Локомотив” в Града под липите, беше седми от началото на сезона за състава, предвождан от Мирослав Миндев.

С победата Загорец, който е с най-добрата защита в групата, вече има в актива си 27 точки и се утвърди в челото на временното класиране. Берое II пък остана с 11.

Добромир Димитров откри за гостите преди Георги Столев да материализира дузпата, отсъдена за беройци в 42-ата минута.

След почивката обаче Загорец овладя инициативата и подпечата успега след две попадения на Александър Хардалов и късен гол на появилия се след почивката Георги Йорданов.