Септември (София) продължава победния си ход във Втора лига
Столичани записаха победа с 1:0 над Литекс

Победната серия на Септември (София) продължи след труден успех с 1:0 срещу Литекс в среща от 10-ия кръг на Втора лига. Единственият гол в мача отбеляза Марио Илиевски през първата част.

В 24-ата минута вратарят на гостите Станислав Нисторов излезе неразчетено и не се разбра с Християн Петров, а Марио Илиевски се възползва по най-добрия начин и откри резултата.

Пламен Николов от Литекс направи ефектна задна ножица малко преди края на първата част, но не назели вратата.

Най-чистото положение за ловчанлии дойде в 74-ата минута, когато след центриране в пеналта на Септември Християн Петров свали към Неделчев, който обаче не успя от малка дистанция да насочи във вратата.

Така след успеха столичани се изкачиха до четвъртото място в класирането с 19 точки. Литекс остава седми с 15 точки.