Стърлинг хвали Джаксън след успеха над Бърнли
Двамата бяха в основата за победата на "сините".

Фланговият играч Рахийм Стърлинг изрази възхищение от своя съотборник и колега в офанзивен план Николас Джаксън след убедителната победа на Челси над Бърнли с 4:1.

Представянето на младия нападател през второто полувреме изигра значителна роля за триумфа на “сините” на “Търф Мур” във вчерашния ден.

“Сините” демонстрираха силата на характера си, като преобърнаха ситуацията, след като изоставаха в резултата в 15-ата минута.

Стърлинг, който допринесе за лондончани с гол по време на мача срещу Бърнли, говори за впечатляващото представяне на Джаксън, който пък оформи крайното 4:1.

“Николас Джаксън е енергичен, той се движи, помага на отбора в защита и прави добри изяви. Благодарен съм, че се възползва от шанса си”, каза Рахийм Стърлинг.