Тунчев доволен от втората част, съжалява за изпуснатата победа
Босът на Черно-белите потвърди, че играчите не са очаквали напускането на Бруно Акрапович

Новият старши треньор на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев изрази съжаление, че неговият тим не е съумял да стигнe до победата над ЦСКА 1948 в двубоя от 13-ия кръг в Първа лига.

“С оглед на двете полувремена трябва да съжаляваме, че взехме само точка,” коментира Тунчев. “След почивката създадохме 2-3 много добри ситуации, едната беше 100-процентова. Не успяхме да реализираме и трябва да съжаляваме.

“През първото полувреме отбелязахме бърз гол и донякъде се успокоихме. След това получихме попадение и до края на първата част не успяхме да се съвземем. На почивката говорих с момчетата, че трябва да задържаме топката повече, да играем по фланговете.

“Доволен съм от това, което видях през второто полувреме. Може би имаше лека умора във футболистите, които бяха с националните отбори.

“Футболистите са били изненадани от решението на Бруно Акрапович, но всичко е нормално – няма сътресения. Предстои ни дерби с Ботев Пд. Трябва да влезем с нужната мотивация и агресия в този мач.”