Юве прегази Ференцварош за втори успех в Шампионска лига
"Бианконерите" разбиха с 4:1 унгарския тим

Ювентус записа убедителна победа с 4:1 над Ференцварош и зае второто място в Група “G” на Шампионска лига. „Бианконерите“ са с 6 точки, но лидерът Барселона има пълен актив от 9. Ференцварош и Динамо (Киев) са на последните две места с по точка.

Торинският гранд поведе в днешния мач в 7-ата минута, когато Куадрадо центрира отдясно, Роналдо се размина с топката, която обаче стигна до Мората, който от малка дистанция прати в мрежата.

Домакините направиха няколко неуспешни опита да върнат попадението, а в 36-ата Роналдо бе близо до втори гол за „бианконерите“.

Доминацията на Юве продължи и след почивката, а след час игра Мората покачи на 2:0 при пас на Роналдо.

Дибала замени Мората в 67-ата и след пет минути записа името си сред голмайсторите, а в 81-ата след удар на аржентинеца Двали си вкара автогол.

В последната минута от редовното време унгарците записаха почетно попадение, дело на Франк Боли.