fbpx

Efbet Лига

Efbet Лига

2019-2020
#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
р р п р п
>
16
7
0
42
10
32
55
2
п р п з п
>
13
7
4
39
16
23
46
3
р р п з р
>
13
7
4
46
22
24
46
4
р р р з р
>
13
7
4
40
17
23
46
5
р п п п п
>
12
6
6
31
23
8
42
6
р п р р п
>
9
10
5
30
21
9
37
7
п п п п з
>
12
1
11
37
32
5
37
8
п р з р з
>
8
6
10
25
27
-2
30
9
р р з з р
>
7
8
8
25
29
-4
29
10
р з р п р
>
5
9
10
26
40
-14
24
11
з п з п з
>
6
4
14
22
39
-17
22
12
р з п р р
>
4
7
13
20
45
-25
19
13
з з з р з
>
4
6
14
18
44
-26
18
14
з з з з р
>
1
3
20
15
51
-36
6
покажи на цял екран
Лудогорец
ЦСКА София
Локомотив Пловдив
Левски София
Славия
Черно Море Варна
Берое
Ботев Пловдив
Арда Кърджали
Етър Велико Търново
Царско село
Ботев Враца
Дунав Русе
Витоша Бистрица
1Лудогорец 0–0 2–1 2–0 0–0 1–1 3–1 2–0 2–0 2–0 6–0 5–1 2–0
2ЦСКА София 0–0 2–2 1–0 1–3 2–0 1–0 3–2 2–2 3–0 1–0 4–0 4–0
3Локомотив Пловдив 1–1 1–0 0–0 3–2 1–0 3–0 1–1 0–0 4–0 2–0 3–1 1–1
4Левски София 0–0 1–0 1–2 3–0 1–3 3–1 2–1 3–0 2–0 3–1 2–0 2–0
5Славия 1–1 1–2 1–1 0–2 0–1 2–1 2–3 2–1 1–0 2–2 3–1 3–2
6Черно Море Варна 1–2 0–2 3–1 2–2 0–0 2–0 2–0 1–1 1–1 1–0 4–1 1–1
7Берое 2–4 2–1 2–0 1–1 1–2 2–0 0–1 2–0 2–0 4–0 2–0 1–0
8Ботев Пловдив 0–1 0–1 0–0 1–0 0–1 1–1 3–1 1–1 2–0 0–2 3–1 2–1
9Арда Кърджали 0–0 2–5 0–1 0–0 3–1 0–0 2–1 0–2 2–1 0–2 2–0
10Етър Велико Търново 1–1 0–4 0–5 0–0 0–2 1–0 2–1 2–2 1–1 1–1 1–1 1–0
11Царско село 0–2 2–1 2–3 0–2 1–1 2–1 0–3 0–0 2–2 3–0 1–2 1–0
12Ботев Враца 0–1 0–3 1–4 0–0 0–2 1–1 1–3 3–0 3–1 2–1 0–0 1–1
13Дунав Русе 0–1 1–1 0–3 1–4 0–0 0–2 0–3 1–2 0–2 3–1 0–0 2–0
14Витоша Бистрица 0–1 2–3 0–4 0–1 0–2 1–2 0–2 1–3 2–6 3–2 0–2 1–1
Кръг 1
Stadion Hristo Botev 12 юли 2019 5:45 pm
Ботев Враца
1 3
Берое
Stadion Bâlgarska Armija 12 юли 2019 8:00 pm
ЦСКА София
2 2
Етър Велико Търново
Stadion Ivailo 13 юли 2019 8:00 pm
Лудогорец
2 0
Царско село
Arena Arda 14 юли 2019 5:30 pm
Арда Кърджали
0 0
Ботев Пловдив
Stadion Slavija 14 юли 2019 5:45 pm
Славия
3 2
Витоша Бистрица
Stadion Ticha 14 юли 2019 8:00 pm
Черно Море Варна
3 1
Локомотив Пловдив
15 юли 2019 7:30 pm
Дунав Русе
1 4
Левски София
Кръг 2
Stadion Slavija 19 юли 2019 5:45 pm
Царско село
0 0
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 19 юли 2019 8:00 pm
Локомотив Пловдив
3 2
Славия
Stadion Bâlgarska Armija 20 юли 2019 5:45 pm
ЦСКА София
1 3
Черно Море Варна
Stadion Beroe 20 юли 2019 8:00 pm
Берое
2 4
Лудогорец
Sporten kompleks Botev 1912 21 юли 2019 5:45 pm
Ботев Пловдив
3 1
Дунав Русе
Stadion Ivailo 21 юли 2019 8:00 pm
Етър Велико Търново
0 0
Левски София
22 юли 2019 8:00 pm
Витоша Бистрица
0 2
Ботев Враца
Кръг 3
26 юли 2019 5:30 pm
Дунав Русе
3 1
Царско село
Stadion Ticha 27 юли 2019 5:45 pm
Черно Море Варна
1 1
Етър Велико Търново
Stadion Lokomotiv 27 юли 2019 8:00 pm
Арда Кърджали
3 1
Берое
Stadion Hristo Botev 28 юли 2019 5:45 pm
Ботев Враца
1 4
Локомотив Пловдив
Stadion Slavija 28 юли 2019 8:00 pm
Славия
1 2
ЦСКА София
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 29 юли 2019 5:45 pm
Левски София
3 1
Ботев Пловдив
Ludogorets Arena 29 юли 2019 8:00 pm
Лудогорец
2 0
Витоша Бистрица
Кръг 4
2 авг. 2019 5:45 pm
Витоша Бистрица
1 3
Арда Кърджали
Stadion Ticha 2 авг. 2019 8:00 pm
Черно Море Варна
0 0
Славия
Stadion Ivailo 3 авг. 2019 5:45 pm
Етър Велико Търново
2 2
Ботев Пловдив
Stadion Beroe 3 авг. 2019 8:00 pm
Берое
2 0
Дунав Русе
Stadion Bâlgarska Armija 4 авг. 2019 5:45 pm
ЦСКА София
1 0
Ботев Враца
Stadion Lokomotiv 4 авг. 2019 8:00 pm
Локомотив Пловдив
1 1
Лудогорец
5 авг. 2019 8:00 pm
Царско село
0 2
Левски София
Кръг 5
Stadion Hristo Botev 9 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Враца
1 1
Черно Море Варна
Stadion Slavija 9 авг. 2019 7:30 pm
Славия
2 1
Етър Велико Търново
Sporten kompleks Botev 1912 10 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Пловдив
0 2
Царско село
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 10 авг. 2019 7:30 pm
Левски София
1 3
Берое
Stadion Lokomotiv 11 авг. 2019 4:45 pm
Арда Кърджали
2 5
Локомотив Пловдив
Ludogorets Arena 11 авг. 2019 7:30 pm
Лудогорец
0 0
ЦСКА София
12 авг. 2019 5:00 pm
Дунав Русе
2 0
Витоша Бистрица
Кръг 6
Stadion Slavija 16 авг. 2019 5:00 pm
Славия
2 2
Ботев Враца
Stadion Ivailo 16 авг. 2019 7:30 pm
Етър Велико Търново
1 1
Царско село
Stadion Beroe 17 авг. 2019 5:00 pm
Берое
2 0
Ботев Пловдив
17 авг. 2019 7:30 pm
Витоша Бистрица
0 4
Левски София
Stadion Bâlgarska Armija 18 авг. 2019 5:00 pm
ЦСКА София
3 2
Арда Кърджали
Stadion Ticha 18 авг. 2019 7:30 pm
Черно Море Варна
1 2
Лудогорец
Stadion Lokomotiv 19 авг. 2019 7:30 pm
Локомотив Пловдив
3 1
Дунав Русе
Кръг 7
Tsarsko selo Complex 23 авг. 2019 5:00 pm
Царско село
2 1
Берое
Stadion Lokomotiv 23 авг. 2019 7:30 pm
Арда Кърджали
0 0
Черно Море Варна
Sporten kompleks Botev 1912 24 авг. 2019 5:00 pm
Ботев Пловдив
2 1
Витоша Бистрица
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 24 авг. 2019 7:30 pm
Левски София
1 0
Локомотив Пловдив
25 авг. 2019 5:00 pm
Дунав Русе
1 1
ЦСКА София
Ludogorets Arena 25 авг. 2019 7:30 pm
Лудогорец
0 0
Славия
Stadion Hristo Botev 26 авг. 2019 7:30 pm
Ботев Враца
2 1
Етър Велико Търново
Кръг 8
Stadion Ticha 30 авг. 2019 5:00 pm
Черно Море Варна
1 1
Дунав Русе
Stadion Slavija 30 авг. 2019 7:30 pm
Славия
2 3
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 31 авг. 2019 5:00 pm
Локомотив Пловдив
1 1
Ботев Пловдив
Stadion Ivailo 31 авг. 2019 7:30 pm
Етър Велико Търново
2 1
Берое
1 сеп. 2019 2:00 pm
Витоша Бистрица
3 2
Царско село
1 сеп. 2019 4:45 pm
ЦСКА София
2 2
Левски София
Stadion Hristo Botev 1 сеп. 2019 7:30 pm
Ботев Враца
0 1
Лудогорец
Кръг 9
Stadion Slavija 13 сеп. 2019 4:30 pm
Царско село
2 3
Локомотив Пловдив
Stadion Lokomotiv 13 сеп. 2019 7:00 pm
Арда Кърджали
2 1
Ботев Враца
Sporten kompleks Botev 1912 14 сеп. 2019 4:30 pm
Ботев Пловдив
0 1
ЦСКА София
Ludogorets Arena 14 сеп. 2019 7:00 pm
Лудогорец
2 0
Етър Велико Търново
15 сеп. 2019 4:45 pm
Дунав Русе
0 0
Славия
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 15 сеп. 2019 7:15 pm
Левски София
3 0
Черно Море Варна
Stadion Beroe 16 сеп. 2019 7:00 pm
Берое
1 0
Витоша Бистрица
Кръг 10
Stadion Ticha 20 сеп. 2019 4:30 pm
Черно Море Варна
2 0
Ботев Пловдив
Stadion Bâlgarska Armija 20 сеп. 2019 7:00 pm
ЦСКА София
3 0
Царско село
Stadion Hristo Botev 21 сеп. 2019 4:30 pm
Ботев Враца
0 0
Дунав Русе
Stadion Slavija 21 сеп. 2019 7:00 pm
Славия
0 2
Левски София
Stadion Lokomotiv 22 сеп. 2019 4:45 pm
Локомотив Пловдив
3 0
Берое
Ludogorets Arena 22 сеп. 2019 7:15 pm
Лудогорец
2 0
Арда Кърджали
Stadion Ivailo 23 сеп. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново
1 0
Витоша Бистрица
Кръг 11
Tsarsko selo Complex 27 сеп. 2019 7:00 pm
Царско село
1 1
Черно Море Варна
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 28 сеп. 2019 7:00 pm
Левски София
3 1
Ботев Враца
Sporten kompleks Botev 1912 29 сеп. 2019 3:00 pm
Ботев Пловдив
0 1
Славия
29 сеп. 2019 5:15 pm
Дунав Русе
0 1
Лудогорец
Stadion Beroe 29 сеп. 2019 7:30 pm
Берое
2 1
ЦСКА София
Stadion Lokomotiv 30 сеп. 2019 4:30 pm
Арда Кърджали
2 1
Етър Велико Търново
30 сеп. 2019 7:00 pm
Витоша Бистрица
2 3
Локомотив Пловдив
Кръг 12
Stadion Slavija 4 окт. 2019 4:30 pm
Славия
1 0
Царско село
Stadion Ticha 4 окт. 2019 7:00 pm
Черно Море Варна
2 0
Берое
Stadion Hristo Botev 5 окт. 2019 2:00 pm
Ботев Враца
3 0
Ботев Пловдив
Stadion Ivailo 5 окт. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново
0 5
Локомотив Пловдив
Stadion Bâlgarska Armija 5 окт. 2019 7:00 pm
ЦСКА София
4 0
Витоша Бистрица
Stadion Lokomotiv 6 окт. 2019 4:30 pm
Арда Кърджали
0 2
Дунав Русе
Ludogorets Arena 6 окт. 2019 7:15 pm
Лудогорец
2 0
Левски София
Кръг 13
18 окт. 2019 4:30 pm
Витоша Бистрица
0 2
Черно Море Варна
18 окт. 2019 7:00 pm
Дунав Русе
0 2
Етър Велико Търново
Sporten kompleks Botev 1912 19 окт. 2019 4:30 pm
Ботев Пловдив
0 1
Лудогорец
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 19 окт. 2019 7:00 pm
Левски София
2 1
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 20 окт. 2019 4:45 pm
Локомотив Пловдив
1 0
ЦСКА София
Tsarsko selo Complex 21 окт. 2019 4:30 pm
Царско село
3 0
Ботев Враца
Stadion Beroe 21 окт. 2019 7:00 pm
Берое
1 2
Славия
Кръг 14
Stadion Beroe 29 окт. 2019 1:30 pm
Берое
4 0
Ботев Враца
Stadion Lokomotiv 29 окт. 2019 4:00 pm
Локомотив Пловдив
1 0
Черно Море Варна
Tsarsko selo Complex 29 окт. 2019 6:30 pm
Царско село
0 2
Лудогорец
Sporten kompleks Botev 1912 30 окт. 2019 4:00 pm
Ботев Пловдив
1 1
Арда Кърджали
Stadion Ivailo 30 окт. 2019 6:30 pm
Етър Велико Търново
0 4
ЦСКА София
31 окт. 2019 4:00 pm
Витоша Бистрица
0 1
Славия
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 31 окт. 2019 6:30 pm
Левски София
2 0
Дунав Русе
Кръг 15
Ludogorets Arena 2 ное. 2019 5:30 pm
Лудогорец
3 1
Берое
Stadion Hristo Botev 5 ное. 2019 12:30 pm
Ботев Враца
1 1
Витоша Бистрица
Stadion Slavija 5 ное. 2019 3:00 pm
Славия
1 1
Локомотив Пловдив
Stadion Ticha 5 ное. 2019 5:30 pm
Черно Море Варна
0 2
ЦСКА София
6 ное. 2019 1:00 pm
Дунав Русе
1 2
Ботев Пловдив
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 6 ное. 2019 3:30 pm
Левски София
3 0
Етър Велико Търново
Stadion Lokomotiv 7 ное. 2019 3:30 pm
Арда Кърджали
0 2
Царско село
Кръг 16
Stadion Lokomotiv 8 ное. 2019 5:30 pm
Локомотив Пловдив
2 0
Ботев Враца
Stadion Ivailo 9 ное. 2019 3:00 pm
Етър Велико Търново
1 0
Черно Море Варна
Stadion Bâlgarska Armija 9 ное. 2019 5:30 pm
ЦСКА София
1 0
Славия
Stadion Beroe 10 ное. 2019 12:45 pm
Берое
0 1
Арда Кърджали
Sporten kompleks Botev 1912 10 ное. 2019 3:15 pm
Ботев Пловдив
1 0
Левски София
10 ное. 2019 5:45 pm
Витоша Бистрица
0 1
Лудогорец
Tsarsko selo Complex 11 ное. 2019 5:30 pm
Царско село
1 2
Дунав Русе
Кръг 17
Stadion Lokomotiv 22 ное. 2019 5:30 pm
Арда Кърджали
2 0
Витоша Бистрица
23 ное. 2019 12:30 pm
Славия
0 1
Черно Море Варна
23 ное. 2019 3:00 pm
Ботев Враца
0 3
ЦСКА София
23 ное. 2019 5:30 pm
Лудогорец
2 1
Локомотив Пловдив
24 ное. 2019 3:15 pm
Дунав Русе
0 3
Берое
24 ное. 2019 5:45 pm
Левски София
2 0
Царско село
25 ное. 2019 5:30 pm
Ботев Пловдив
2 0
Етър Велико Търново
Кръг 18
29 ное. 2019 4:30 pm
Етър Велико Търново
0 2
Славия
30 ное. 2019 12:30 pm
Черно Море Варна
4 1
Ботев Враца
30 ное. 2019 3:00 pm
Царско село
0 3
Ботев Пловдив
30 ное. 2019 5:30 pm
Берое
1 1
Левски София
Stadion Lokomotiv 1 дек. 2019 12:00 pm
Локомотив Пловдив
0 0
Арда Кърджали
1 дек. 2019 2:30 pm
Витоша Бистрица
1 1
Дунав Русе
1 дек. 2019 6:00 pm
ЦСКА София
0 0
Лудогорец
Кръг 19
6 дек. 2019 5:00 pm
Царско село
2 2
Етър Велико Търново
7 дек. 2019 2:15 pm
Ботев Пловдив
3 1
Берое
Ludogorets Arena 7 дек. 2019 4:30 pm
Лудогорец
1 1
Черно Море Варна
8 дек. 2019 12:00 pm
Ботев Враца
0 2
Славия
8 дек. 2019 2:15 pm
Арда Кърджали
0 0
ЦСКА София
8 дек. 2019 4:30 pm
Левски София
2 0
Витоша Бистрица
9 дек. 2019 5:00 pm
Дунав Русе
0 3
Локомотив Пловдив
Кръг 20
13 дек. 2019 5:00 pm
Етър Велико Търново
1 1
Ботев Враца
14 дек. 2019 12:00 pm
Берое
2 0
Царско село
14 дек. 2019 2:15 pm
Черно Море Варна
1 1
Арда Кърджали
14 дек. 2019 4:30 pm
ЦСКА София
4 0
Дунав Русе
15 дек. 2019 12:00 pm
Витоша Бистрица
0 2
Ботев Пловдив
15 дек. 2019 2:15 pm
Локомотив Пловдив
0 0
Левски София
15 дек. 2019 4:30 pm
Славия
1 1
Лудогорец
Кръг 21
Tsarsko selo Complex 14 февр. 2020 5:00 pm
Царско село
1 0
Витоша Бистрица
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 15 февр. 2020 2:45 pm
Левски София
0 0
ЦСКА София
Ludogorets Arena 15 февр. 2020 5:30 pm
Лудогорец
6 0
Ботев Враца
Stadion Beroe 16 февр. 2020 12:00 pm
Берое
2 0
Етър Велико Търново
Sporten kompleks Botev 1912 16 февр. 2020 2:30 pm
Ботев Пловдив
0 0
Локомотив Пловдив
16 февр. 2020 5:00 pm
Дунав Русе
0 2
Черно Море Варна
Arena Arda 17 февр. 2020 5:00 pm
Арда Кърджали
0 1
Славия
Кръг 22
Stadion Hristo Botev 22 февр. 2020 12:00 pm
Ботев Враца
3 1
Арда Кърджали
Stadion Ticha 22 февр. 2020 2:15 pm
Черно Море Варна
2 2
Левски София
Stadion Bâlgarska Armija 22 февр. 2020 4:30 pm
ЦСКА София
1 0
Ботев Пловдив
23 февр. 2020 12:00 pm
Витоша Бистрица
1 2
Берое
Stadion Lokomotiv 23 февр. 2020 2:15 pm
Локомотив Пловдив
4 0
Царско село
Stadion Ivailo 23 февр. 2020 4:30 pm
Етър Велико Търново
1 1
Лудогорец
Stadion Slavija 24 февр. 2020 5:00 pm
Славия
3 1
Дунав Русе
Кръг 23
Stadion Beroe 28 февр. 2020 5:30 pm
Берое
2 0
Локомотив Пловдив
29 февр. 2020 12:30 pm
Дунав Русе
0 0
Ботев Враца
Sporten kompleks Botev 1912 29 февр. 2020 3:00 pm
Ботев Пловдив
1 1
Черно Море Варна
Tsarsko selo Complex 29 февр. 2020 5:30 pm
Царско село
2 1
ЦСКА София
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 1 мар. 2020 2:15 pm
Левски София
1 2
Славия
2 мар. 2020 5:30 pm
Витоша Бистрица
2 6
Етър Велико Търново
Arena Arda 18 мар. 2020 12:00 am
Арда Кърджали
- -
Лудогорец
Кръг 24
Stadion Ticha 6 мар. 2020 5:30 pm
Черно Море Варна
1 0
Царско село
Stadion Ivailo 7 мар. 2020 12:30 pm
Етър Велико Търново
1 1
Арда Кърджали
Stadion Lokomotiv 7 мар. 2020 3:00 pm
Локомотив Пловдив
1 1
Витоша Бистрица
Stadion Bâlgarska Armija 7 мар. 2020 5:30 pm
ЦСКА София
2 0
Берое
Stadion Slavija 8 мар. 2020 12:30 pm
Славия
2 1
Ботев Пловдив
Stadion Hristo Botev 8 мар. 2020 3:00 pm
Ботев Враца
0 0
Левски София
Ludogorets Arena 8 мар. 2020 5:30 pm
Лудогорец
5 1
Дунав Русе
Кръг 25
Tsarsko selo Complex 13 мар. 2020 12:00 am
Царско село
- -
Славия
Stadion Lokomotiv 14 мар. 2020 12:00 am
Локомотив Пловдив
- -
Етър Велико Търново
Vivacom Arena – Georgi Asparuhov 14 мар. 2020 12:00 am
Левски София
- -
Лудогорец
14 мар. 2020 12:00 am
Дунав Русе
- -
Арда Кърджали
15 мар. 2020 12:00 am
Витоша Бистрица
- -
ЦСКА София
Stadion Beroe 15 мар. 2020 12:00 am
Берое
- -
Черно Море Варна
Sporten kompleks Botev 1912 15 мар. 2020 12:00 am
Ботев Пловдив
- -
Ботев Враца
Кръг 26
Stadion Ticha 20 мар. 2020 12:00 am
Черно Море Варна
- -
Витоша Бистрица
Ludogorets Arena 21 мар. 2020 12:00 am
Лудогорец
- -
Ботев Пловдив
Stadion Hristo Botev 21 мар. 2020 12:00 am
Ботев Враца
- -
Царско село
Stadion Bâlgarska Armija 21 мар. 2020 12:00 am
ЦСКА София
- -
Локомотив Пловдив
Stadion Ivailo 22 мар. 2020 12:00 am
Етър Велико Търново
- -
Дунав Русе
Arena Arda 22 мар. 2020 12:00 am
Арда Кърджали
- -
Левски София
Stadion Slavija 22 мар. 2020 12:00 am
Славия
- -
Берое
Първа професионална футболна лига е най –горната дивизия в Българският шампионат по футбол. В 7sport.net можете да откриете програма А Група, пълен списък с мачове за сезон 2019/2020, както и подробно класиране на Ефбет Лига. За всяка среща при нас ще намерите подробна статистика, както и безплатни футболни прогнози.
P