Англия: Купа на Лигата 2021 – 2022

Англия: Купа на Лигата 2021 - 2022

2021-2022
Плейофи
Групова фаза
покажи на цял екран
1/16-финали
Осминафинали
Четвъртфинали
Полуфинали
Финал
21 дек. 2021
- 21:00
Транмиър
1 2
Харогейт Таун
Транмиър - Харогейт Таун
30 ное. 2021
- 21:00
Болтън
1 0
Флийтууд Таун
Болтън - Флийтууд Таун
30 ное. 2021
- 21:00
Карлайл
1 1
Линкълн
Карлайл - Линкълн
1 дек. 2021
- 21:45
Крю
2 0
Донкастър
Крю - Донкастър
1 дек. 2021
- 21:00
Шефилд Уензди
0 3
Хартлипул
Шефилд Уензди - Хартлипул
1 дек. 2021
- 21:00
Съндърланд
0 1
Олдъм
Съндърланд - Олдъм
30 ное. 2021
- 21:00
Родъръм
1 1
Порт Вейл
Родъръм - Порт Вейл
30 ное. 2021
- 21:45
Акрингтън Станли
1 1
Уигън
Акрингтън Станли - Уигън
30 ное. 2021
- 21:45
Сътън Юнайтед
0 0
Стивънидж
Сътън Юнайтед - Стивънидж
30 ное. 2021
- 21:00
Чарлтън
2 1
Астън Вила U21
Чарлтън - Астън Вила U21
1 дек. 2021
- 21:45
Ипсуич
2 2
Арсенал U21
Ипсуич - Арсенал U21
30 ное. 2021
- 21:00
Форест Грийн
1 1
Челси U21
Форест Грийн - Челси U21
7 ян. 2022
- 21:30
Екзитър Сити
2 3
Портсмут
Екзитър Сити - Портсмут
30 ное. 2021
- 21:00
Лейтън Ориент
0 0
Милтън Кийнс Донс
Лейтън Ориент - Милтън Кийнс Донс
30 ное. 2021
- 21:45
Суиндън Таун
1 2
Колчестър
Суиндън Таун - Колчестър
30 ное. 2021
- 21:00
Кеймбридж Юнайтед
2 0
Уолсол
Кеймбридж Юнайтед - Уолсол
11 ян. 2022
- 21:00
Арсенал U21
4 1
Челси U21
Арсенал U21 - Челси U21
4 ян. 2022
- 21:00
Крю
2 4
Родъръм
Крю - Родъръм
4 ян. 2022
- 21:00
Хартлипул
1 0
Болтън
Хартлипул - Болтън
4 ян. 2022
- 21:00
Олдъм
0 6
Уигън
Олдъм - Уигън
4 ян. 2022
- 21:00
Чарлтън
1 0
Милтън Кийнс Донс
Чарлтън - Милтън Кийнс Донс
4 ян. 2022
- 21:45
Сътън Юнайтед
2 1
Колчестър
Сътън Юнайтед - Колчестър
4 ян. 2022
- 21:00
Харогейт Таун
1 0
Карлайл
Харогейт Таун - Карлайл
11 ян. 2022
- 21:00
Кеймбридж Юнайтед
2 1
Портсмут
Кеймбридж Юнайтед - Портсмут
25 ян. 2022
- 21:45
Сътън Юнайтед
1 0
Харогейт Таун
Сътън Юнайтед - Харогейт Таун
25 ян. 2022
- 21:00
Хартлипул
2 2
Чарлтън
Хартлипул - Чарлтън
25 ян. 2022
- 21:00
Уигън
1 0
Арсенал U21
Уигън - Арсенал U21
25 ян. 2022
- 21:00
Родъръм
1 1
Кеймбридж Юнайтед
Родъръм - Кеймбридж Юнайтед
9 мар. 2022
- 21:45
Хартлипул
2 2
Родъръм
Хартлипул - Родъръм
8 мар. 2022
- 21:45
Уигън
1 1
Сътън Юнайтед
Уигън - Сътън Юнайтед
3 апр. 2022
- 17:00
Родъръм
4 2
Сътън Юнайтед
Родъръм - Сътън Юнайтед
Група 13

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
1
2
0
8
6
2
5
2
3
1
2
0
3
2
1
5
3
3
1
0
2
6
7
-1
3
4
3
0
2
1
2
4
-2
2
Екзитър Сити
Челси U21
Бристол Роувърс
Челтънхам
1 Екзитър Сити 1–1 5–3
2 Челси U21
3 Бристол Роувърс 1–2 2–0
4 Челтънхам 2–2 0–0
1
2
5
7
8
9
Кръг 1
24 авг. 2021
- 21:00
Екзитър Сити
1 1
Челси U21
Екзитър Сити - Челси U21
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:00
Бристол Роувърс
2 0
Челтънхам
Бристол Роувърс - Челтънхам
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Челтънхам
2 2
Екзитър Сити
Челтънхам - Екзитър Сити
Кръг 7
13 окт. 2021
- 21:00
Бристол Роувърс
1 2
Челси U21
Бристол Роувърс - Челси U21
Кръг 8
26 окт. 2021
- 21:00
Челтънхам
0 0
Челси U21
Челтънхам - Челси U21
Кръг 9
10 ное. 2021
- 21:00
Екзитър Сити
5 3
Бристол Роувърс
Екзитър Сити - Бристол Роувърс
Група 5

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
3
10
-7
0
2
3
1
2
4
7
-3
3
3
3
2
1
5
9
-4
6
4
3
3
15
1
14
9
5
1
2
3
4
5
1
3
4
5
7
8
Кръг 1
24 авг. 2021
- 21:00
Скънторп
0 3
Манчестър Сити U21
Скънторп - Манчестър Сити U21
Кръг 3
7 сеп. 2021
- 21:00
Донкастър
0 6
Родъръм
Донкастър - Родъръм
Кръг 4
21 сеп. 2021
- 21:00
Донкастър
2 1
Манчестър Сити U21
Донкастър - Манчестър Сити U21
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Родъръм
4 1
Скънторп
Родъръм - Скънторп
Кръг 7
26 окт. 2021
- 21:00
Родъръм
5 0
Манчестър Сити U21
Родъръм - Манчестър Сити U21
Кръг 8
9 ное. 2021
- 21:00
Скънторп
2 3
Донкастър
Скънторп - Донкастър
Група 6

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
1
0
5
3
2
7
2
3
2
0
1
7
4
3
6
3
3
1
0
2
6
5
1
3
4
3
0
1
2
1
7
-6
1
Съндърланд
Линкълн
Манчестър Юнайтед U21
Брадфорд
1 Съндърланд 2–1 1–1
2 Линкълн 1–2 3–2
3 Манчестър Юнайтед U21
4 Брадфорд 0–3 0–3
1
5
7
8
Кръг 1
31 авг. 2021
- 21:00
Брадфорд
0 3
Линкълн
Брадфорд - Линкълн
13 окт. 2021
- 21:00
Съндърланд
2 1
Манчестър Юнайтед U21
Съндърланд - Манчестър Юнайтед U21
Кръг 5
21 сеп. 2021
- 21:00
Брадфорд
0 3
Манчестър Юнайтед U21
Брадфорд - Манчестър Юнайтед U21
5 окт. 2021
- 21:00
Линкълн
1 2
Съндърланд
Линкълн - Съндърланд
Кръг 7
24 авг. 2021
- 21:00
Линкълн
3 2
Манчестър Юнайтед U21
Линкълн - Манчестър Юнайтед U21
Кръг 8
9 ное. 2021
- 21:00
Съндърланд
1 1
Брадфорд
Съндърланд - Брадфорд
Група 1

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
1
0
7
3
4
7
2
3
1
2
0
6
5
1
5
3
3
1
0
2
1
3
-2
3
4
3
0
1
2
2
5
-3
1
Карлайл
Хартлипул
Евертън U21
Моркамб
1 Карлайл 3–3 2–0
2 Хартлипул 1–0 2–2
3 Евертън U21
4 Моркамб 0–2 0–1
1
3
4
5
8
Кръг 1
31 авг. 2021
- 21:00
Карлайл
3 3
Хартлипул
Карлайл - Хартлипул
Кръг 3
14 сеп. 2021
- 21:00
Моркамб
0 1
Евертън U21
Моркамб - Евертън U21
Кръг 4
28 сеп. 2021
- 21:00
Карлайл
2 0
Евертън U21
Карлайл - Евертън U21
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Хартлипул
2 2
Моркамб
Хартлипул - Моркамб
Кръг 8
2 ное. 2021
- 21:00
Хартлипул
1 0
Евертън U21
Хартлипул - Евертън U21
9 ное. 2021
- 21:00
Моркамб
0 2
Карлайл
Моркамб - Карлайл
Група 16

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
0
1
5
2
3
6
2
3
2
0
1
6
5
1
6
3
3
1
0
2
6
7
-1
3
4
3
1
0
2
5
8
-3
3
Кеймбридж Юнайтед
Стивънидж
Тотнъм Хотспър U21
Оксфорд Юнайтед
1 Кеймбридж Юнайтед 1–0 4–1
2 Стивънидж 1–0 3–4
3 Тотнъм Хотспър U21
4 Оксфорд Юнайтед 1–2 3–2
2
4
7
9
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:00
Стивънидж
3 4
Тотнъм Хотспър U21
Стивънидж - Тотнъм Хотспър U21
31 авг. 2021
- 21:00
Кеймбридж Юнайтед
4 1
Оксфорд Юнайтед
Кеймбридж Юнайтед - Оксфорд Юнайтед
Кръг 4
21 сеп. 2021
- 21:00
Кеймбридж Юнайтед
1 0
Тотнъм Хотспър U21
Кеймбридж Юнайтед - Тотнъм Хотспър U21
Кръг 7
5 окт. 2021
- 21:45
Оксфорд Юнайтед
1 2
Стивънидж
Оксфорд Юнайтед - Стивънидж
26 окт. 2021
- 21:45
Оксфорд Юнайтед
3 2
Тотнъм Хотспър U21
Оксфорд Юнайтед - Тотнъм Хотспър U21
Кръг 9
9 ное. 2021
- 21:00
Стивънидж
1 0
Кеймбридж Юнайтед
Стивънидж - Кеймбридж Юнайтед
Група 15

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
6
0
6
9
2
3
2
0
1
10
3
7
6
3
3
1
0
2
5
5
0
3
4
3
0
0
3
1
14
-13
0
Лейтън Ориент
Чарлтън
Саутхямптън U21
Кроули Таун
1 Лейтън Ориент 1–0 1–0
2 Чарлтън 4–1 6–1
3 Саутхямптън U21
4 Кроули Таун 0–4 0–4
2
4
6
9
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:00
Чарлтън
6 1
Кроули Таун
Чарлтън - Кроули Таун
Кръг 4
14 сеп. 2021
- 21:00
Лейтън Ориент
1 0
Саутхямптън U21
Лейтън Ориент - Саутхямптън U21
Кръг 6
5 окт. 2021
- 21:00
Чарлтън
4 1
Саутхямптън U21
Чарлтън - Саутхямптън U21
5 окт. 2021
- 21:00
Кроули Таун
0 4
Лейтън Ориент
Кроули Таун - Лейтън Ориент
Кръг 9
9 ное. 2021
- 21:00
Лейтън Ориент
1 0
Чарлтън
Лейтън Ориент - Чарлтън
9 ное. 2021
- 21:00
Кроули Таун
0 4
Саутхямптън U21
Кроули Таун - Саутхямптън U21
Група 14

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
6
2
4
9
2
3
1
1
1
6
6
0
4
3
3
1
0
2
5
5
0
3
4
3
0
1
2
2
6
-4
1
Суиндън Таун
Арсенал U21
Нюпорт Каунти
Плимут
1 Суиндън Таун 2–1 1–0
2 Арсенал U21
3 Нюпорт Каунти 3–4 2–0
4 Плимут 1–3 1–1
2
3
6
9
10
Кръг 2
7 сеп. 2021
- 21:00
Суиндън Таун
2 1
Арсенал U21
Суиндън Таун - Арсенал U21
Кръг 3
31 авг. 2021
- 21:00
Нюпорт Каунти
2 0
Плимут
Нюпорт Каунти - Плимут
Кръг 6
12 окт. 2021
- 21:00
Нюпорт Каунти
3 4
Арсенал U21
Нюпорт Каунти - Арсенал U21
12 окт. 2021
- 21:00
Плимут
1 3
Суиндън Таун
Плимут - Суиндън Таун
Кръг 9
9 ное. 2021
- 21:00
Суиндън Таун
1 0
Нюпорт Каунти
Суиндън Таун - Нюпорт Каунти
Кръг 10
2 ное. 2021
- 21:45
Плимут
1 1
Арсенал U21
Плимут - Арсенал U21
Група 12

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
1
2
0
5
3
2
5
2
3
1
1
1
4
4
0
4
3
3
1
1
1
2
3
-1
4
4
3
0
2
1
3
4
-1
2
Форест Грийн
Брайтън U21
Уолсол
Нортхямптън
1 Форест Грийн 2–2 1–1
2 Брайтън U21
3 Уолсол 0–2 1–0
4 Нортхямптън 1–2 1–1
2
3
4
6
7
9
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:00
Форест Грийн
1 1
Нортхямптън
Форест Грийн - Нортхямптън
Кръг 3
14 сеп. 2021
- 21:00
Уолсол
1 0
Брайтън U21
Уолсол - Брайтън U21
Кръг 4
12 окт. 2021
- 21:00
Форест Грийн
2 2
Брайтън U21
Форест Грийн - Брайтън U21
Кръг 6
5 окт. 2021
- 21:00
Нортхямптън
1 1
Уолсол
Нортхямптън - Уолсол
Кръг 7
2 ное. 2021
- 21:00
Нортхямптън
1 2
Брайтън U21
Нортхямптън - Брайтън U21
Кръг 9
10 ное. 2021
- 21:00
Уолсол
0 2
Форест Грийн
Уолсол - Форест Грийн
Група 11

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
11
5
6
9
2
3
2
0
1
6
6
0
6
3
3
1
0
2
8
6
2
3
4
3
0
0
3
2
10
-8
0
Астън Вила U21
Милтън Кийнс Донс
Бъртън Албион
Уикъмб
1 Астън Вила U21
2 Милтън Кийнс Донс 2–4 2–1
3 Бъртън Албион 2–4 1–2
4 Уикъмб 1–3 0–5
2
5
6
9
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:00
Уикъмб
1 3
Астън Вила U21
Уикъмб - Астън Вила U21
31 авг. 2021
- 21:00
Бъртън Албион
1 2
Милтън Кийнс Донс
Бъртън Албион - Милтън Кийнс Донс
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Милтън Кийнс Донс
2 1
Уикъмб
Милтън Кийнс Донс - Уикъмб
Кръг 6
5 окт. 2021
- 21:00
Бъртън Албион
2 4
Астън Вила U21
Бъртън Албион - Астън Вила U21
Кръг 9
26 окт. 2021
- 21:00
Милтън Кийнс Донс
2 4
Астън Вила U21
Милтън Кийнс Донс - Астън Вила U21
9 ное. 2021
- 21:00
Уикъмб
0 5
Бъртън Албион
Уикъмб - Бъртън Албион
Група 8

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
9
1
8
9
2
3
2
0
1
5
5
0
6
3
3
1
0
2
8
8
0
3
4
3
0
0
3
3
11
-8
0
Шефилд Уензди
Харогейт Таун
Мансфийлд Таун
Нюкасъл U21
1 Шефилд Уензди 4–0 3–0
2 Харогейт Таун 3–1 2–0
3 Мансфийлд Таун 1–2 6–3
4 Нюкасъл U21
2
3
6
9
10
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:00
Шефилд Уензди
3 0
Нюкасъл U21
Шефилд Уензди - Нюкасъл U21
Кръг 3
31 авг. 2021
- 21:45
Харогейт Таун
3 1
Мансфийлд Таун
Харогейт Таун - Мансфийлд Таун
Кръг 6
5 окт. 2021
- 21:00
Мансфийлд Таун
1 2
Шефилд Уензди
Мансфийлд Таун - Шефилд Уензди
5 окт. 2021
- 21:45
Харогейт Таун
2 0
Нюкасъл U21
Харогейт Таун - Нюкасъл U21
Кръг 9
9 ное. 2021
- 21:00
Шефилд Уензди
4 0
Харогейт Таун
Шефилд Уензди - Харогейт Таун
Кръг 10
9 ное. 2021
- 21:45
Мансфийлд Таун
6 3
Нюкасъл U21
Мансфийлд Таун - Нюкасъл U21
Група 4

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
10
3
7
9
2
3
2
0
1
8
3
5
6
3
3
1
0
2
4
4
0
3
4
3
0
0
3
1
13
-12
0
Болтън
Порт Вейл
Рочдейл
Ливърпул U21
1 Болтън 3–2 4–1
2 Порт Вейл 1–0 5–0
3 Рочдейл 0–3 4–0
4 Ливърпул U21
1
4
5
8
Кръг 1
31 авг. 2021
- 21:00
Рочдейл
4 0
Ливърпул U21
Рочдейл - Ливърпул U21
31 авг. 2021
- 21:00
Болтън
3 2
Порт Вейл
Болтън - Порт Вейл
Кръг 4
5 окт. 2021
- 21:00
Порт Вейл
1 0
Рочдейл
Порт Вейл - Рочдейл
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Болтън
4 1
Ливърпул U21
Болтън - Ливърпул U21
Кръг 8
2 ное. 2021
- 21:00
Рочдейл
0 3
Болтън
Рочдейл - Болтън
9 ное. 2021
- 21:00
Порт Вейл
5 0
Ливърпул U21
Порт Вейл - Ливърпул U21
Група 3

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Крю
п п п
3
3
0
0
6
0
6
9
2
Уигън
р з п
3
1
1
1
2
2
0
4
3
3
1
0
2
3
4
-1
3
4
3
0
1
2
1
6
-5
1
Крю
Уигън
Шросбъри
Улвърхемптън U21
1 Крю 2–0 3–0
2 Уигън 2–0 0–0
3 Шросбъри 0–1 3–1
4 Улвърхемптън U21
1
4
5
8
Кръг 1
31 авг. 2021
- 21:00
Уигън
0 0
Улвърхемптън U21
Уигън - Улвърхемптън U21
31 авг. 2021
- 21:00
Шросбъри
0 1
Крю
Шросбъри - Крю
Кръг 4
5 окт. 2021
- 21:00
Крю
2 0
Уигън
Крю - Уигън
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Шросбъри
3 1
Улвърхемптън U21
Шросбъри - Улвърхемптън U21
Кръг 8
9 ное. 2021
- 21:00
Крю
3 0
Улвърхемптън U21
Крю - Улвърхемптън U21
10 ное. 2021
- 21:00
Уигън
2 0
Шросбъри
Уигън - Шросбъри
Група 2

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
9
3
6
9
2
Олдъм
п з з
3
1
0
2
5
6
-1
3
3
3
1
0
2
5
6
-1
3
4
3
1
0
2
7
11
-4
3
Транмиър
Олдъм
Салфорд Сити
Лийдс U21
1 Транмиър 3–2 4–1
2 Олдъм 1–0 2–3
3 Салфорд Сити 0–2 5–3
4 Лийдс U21
1
3
4
5
7
8
Кръг 1
31 авг. 2021
- 21:00
Олдъм
1 0
Салфорд Сити
Олдъм - Салфорд Сити
Кръг 3
14 сеп. 2021
- 21:00
Транмиър
4 1
Лийдс U21
Транмиър - Лийдс U21
Кръг 4
28 сеп. 2021
- 21:00
Олдъм
2 3
Лийдс U21
Олдъм - Лийдс U21
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Салфорд Сити
0 2
Транмиър
Салфорд Сити - Транмиър
Кръг 7
2 ное. 2021
- 21:15
Салфорд Сити
5 3
Лийдс U21
Салфорд Сити - Лийдс U21
Кръг 8
9 ное. 2021
- 21:00
Транмиър
3 2
Олдъм
Транмиър - Олдъм
Група 10

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
3
0
0
6
0
6
9
2
3
1
0
2
5
6
-1
3
3
3
1
0
2
6
7
-1
3
4
3
1
0
2
2
6
-4
3
Сътън Юнайтед
АФК Уимбълдън
Портсмут
Кристал Палас U21
1 Сътън Юнайтед 1–0 3–0
2 АФК Уимбълдън 5–3 0–2
3 Портсмут 0–2 3–0
4 Кристал Палас U21
2
3
7
10
Кръг 2
31 авг. 2021
- 21:30
Сътън Юнайтед
3 0
Кристал Палас U21
Сътън Юнайтед - Кристал Палас U21
Кръг 3
7 сеп. 2021
- 21:45
АФК Уимбълдън
5 3
Портсмут
АФК Уимбълдън - Портсмут
Кръг 7
12 окт. 2021
- 21:45
Портсмут
0 2
Сътън Юнайтед
Портсмут - Сътън Юнайтед
26 окт. 2021
- 21:45
АФК Уимбълдън
0 2
Кристал Палас U21
АФК Уимбълдън - Кристал Палас U21
Кръг 10
9 ное. 2021
- 21:45
Сътън Юнайтед
1 0
АФК Уимбълдън
Сътън Юнайтед - АФК Уимбълдън
9 ное. 2021
- 21:45
Портсмут
3 0
Кристал Палас U21
Портсмут - Кристал Палас U21
Група 7

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
1
0
11
3
8
7
2
3
2
0
1
8
6
2
6
3
Бароу
р з п
3
1
1
1
4
5
-1
4
4
3
0
0
3
1
10
-9
0
Акрингтън Станли
Флийтууд Таун
Бароу
Лестър Сити U21
1 Акрингтън Станли 2–2 5–0
2 Флийтууд Таун 1–4 4–1
3 Бароу 1–3 1–0
4 Лестър Сити U21
3
6
9
10
Кръг 3
31 авг. 2021
- 21:45
Акрингтън Станли
2 2
Бароу
Акрингтън Станли - Бароу
31 авг. 2021
- 21:45
Флийтууд Таун
4 1
Лестър Сити U21
Флийтууд Таун - Лестър Сити U21
Кръг 6
5 окт. 2021
- 21:45
Акрингтън Станли
5 0
Лестър Сити U21
Акрингтън Станли - Лестър Сити U21
5 окт. 2021
- 21:45
Бароу
1 3
Флийтууд Таун
Бароу - Флийтууд Таун
Кръг 9
9 ное. 2021
- 21:45
Бароу
1 0
Лестър Сити U21
Бароу - Лестър Сити U21
Кръг 10
9 ное. 2021
- 21:45
Флийтууд Таун
1 4
Акрингтън Станли
Флийтууд Таун - Акрингтън Станли
Група 9

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
3
2
0
1
4
2
2
6
2
3
1
1
1
3
2
1
4
3
3
1
1
1
1
1
0
4
4
3
1
0
2
1
4
-3
3
Уест Хем U21
Ипсуич
Колчестър
Джилингам
1 Уест Хем U21
2 Ипсуич 1–2 0–0
3 Колчестър 1–0 0–1
4 Джилингам 0–2 0–2
3
4
5
7
10
Кръг 3
7 сеп. 2021
- 21:30
Колчестър
0 1
Джилингам
Колчестър - Джилингам
Кръг 4
14 сеп. 2021
- 21:45
Ипсуич
1 2
Уест Хем U21
Ипсуич - Уест Хем U21
28 сеп. 2021
- 21:30
Колчестър
1 0
Уест Хем U21
Колчестър - Уест Хем U21
Кръг 5
5 окт. 2021
- 21:00
Джилингам
0 2
Ипсуич
Джилингам - Ипсуич
Кръг 7
26 окт. 2021
- 21:00
Джилингам
0 2
Уест Хем U21
Джилингам - Уест Хем U21
Кръг 10
9 ное. 2021
- 21:45
Ипсуич
0 0
Колчестър
Ипсуич - Колчестър
Позиция#
Играч
Голове
1
Родъръм
6
2
Астън Вила U21
6
3
Родъръм
5
4
Хартлипул
5
5
Родъръм
4
6
Донкастър
4
7
Линкълн
4
8
Кеймбридж Юнайтед
4
9
Транмиър
4
10
Сътън Юнайтед
4
11
Харогейт Таун
4
12
Ипсуич
3
13
3
14
Акрингтън Станли
3
15
Портсмут
3
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Родъръм
3
2
АФК Уимбълдън
2
3
Родъръм
2
4
Колчестър
2
5
Транмиър
2
6
Чарлтън
2
7
Родъръм
2
8
Порт Вейл
2
9
Уигън
2
10
Акрингтън Станли
2
11
Родъръм
2
12
Екзитър Сити
2
13
Карлайл
2
14
Порт Вейл
2
15
Уест Хем U21
2
#
Играч
Точки
1
Люк МакНали
Оксфорд Юнайтед
Оксфорд Юнайтед
1
1
1
8
2
Troy Daniel Parrott
Милтън Кийнс Донс
Милтън Кийнс Донс
0
0
1
5
3
A. Tsoungui
Брайтън U21
Брайтън U21
0
0
1
5
4
К. Хол
Харогейт Таун
Харогейт Таун
0
0
1
5
5
G. Dicker
Брайтън U21
Брайтън U21
0
0
1
5
6
Nathan Mbuyamba
Челси U21
Челси U21
0
0
1
5
7
Antony Papadopoulos
Лейтън Ориент
Лейтън Ориент
2
1
0
4
8
Ханибал Мейбри
Манчестър Юнайтед U21
Манчестър Юнайтед U21
1
1
0
3
9
Пиер-Емануел Екуа Елимби
Уест Хем U21
Уест Хем U21
1
1
0
3
10
Идрис Ел Мизуни
Ипсуич
Ипсуич
2
0
0
2
11
Х. Бигинс
Флийтууд Таун
Флийтууд Таун
2
0
0
2
12
Еманюел Монте
Уолсол
Уолсол
2
0
0
2
13
Н. Шерън
Харогейт Таун
Харогейт Таун
2
0
0
2
14
К. Макграндълс
Линкълн
Линкълн
2
0
0
2
15
Ролин Менайес
Уолсол
Уолсол
2
0
0
2
16
Аджи Алез
Уест Хем U21
Уест Хем U21
2
0
0
2
17
Джордж МакЕкран
Челси U21
Челси U21
2
0
0
2
18
Крис Лайнс
Стивънидж
Стивънидж
2
0
0
2
19
Дж. Кларк
Олдъм
Олдъм
2
0
0
2
20
J. Philogene-Bidace
Астън Вила U21
Астън Вила U21
2
0
0
2
21
Д. Симеу
Саутхямптън U21
Саутхямптън U21
2
0
0
2
22
Дж. Иредал
Кеймбридж Юнайтед
Кеймбридж Юнайтед
2
0
0
2
23
Кристъфър Мисилу
Нюпорт Каунти
Нюпорт Каунти
2
0
0
2
24
Х. Ашби
Уест Хем U21
Уест Хем U21
2
0
0
2
25
Т. Ванкутен
Стивънидж
Стивънидж
2
0
0
2
26
Джозеф Кици
Сътън Юнайтед
Сътън Юнайтед
2
0
0
2
27
Джак Даймънд
Харогейт Таун
Харогейт Таун
2
0
0
2
28
Джордж Томсън
Харогейт Таун
Харогейт Таун
2
0
0
2
29
W. Harding
Родъръм
Родъръм
2
0
0
2
30
Камерън Кокс
Колчестър
Колчестър
2
0
0
2
31
Т. Бейлис
Уигън
Уигън
2
0
0
2
32
А. Морган
Чарлтън
Чарлтън
2
0
0
2
33
Джейсън Пиърс
Чарлтън
Чарлтън
2
0
0
2
34
Кристофър Мери
Транмиър
Транмиър
2
0
0
2
35
Джак Ланкастър
Кеймбридж Юнайтед
Кеймбридж Юнайтед
2
0
0
2
36
Mike Fondop-Talum
Хартлипул
Хартлипул
2
0
0
2
37
Рикардо Александър Алмейда Сантос
Болтън
Болтън
2
0
0
2
38
Craig Eastmond
Сътън Юнайтед
Сътън Юнайтед
2
0
0
2
39
O. Rekik
Арсенал U21
Арсенал U21
2
0
0
2
40
Jordan Michael Flores
Нортхямптън
Нортхямптън
2
0
0
2
41
Кийтън Уард
Мансфийлд Таун
Мансфийлд Таун
2
0
0
2
42
A. Amadi-Holloway
Бъртън Албион
Бъртън Албион
2
0
0
2
43
C. Patino
Арсенал U21
Арсенал U21
2
0
0
2
P