България: Трета лига – Североизточна 2021 – 2022

България: Трета лига - Североизточна 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Дунав Русе
п п п п п
>
25
21
4
0
81
12
69
67
2
24
16
3
5
46
15
31
51
3
Лудогорец III
п р п з з
>
25
15
5
5
57
15
42
50
4
25
12
12
1
34
8
26
48
5
24
12
9
3
46
15
31
45
6
25
8
9
8
34
26
8
33
7
Волов Шумен
п з з п р
>
25
8
8
9
31
37
-6
32
8
25
8
8
9
20
32
-12
32
9
24
8
6
10
35
31
4
30
10
25
5
8
12
31
46
-15
23
11
Рилци
п з п з р
>
24
6
3
15
28
59
-31
21
12
25
5
6
14
26
74
-48
21
13
Доростол
п р з р п
>
25
4
5
16
27
60
-33
17
14
25
0
4
21
6
72
-66
4
покажи на цял екран
Дунав Русе
Черноломец 1919
Лудогорец III
Септември Тервел
Черноморец Балчик
Светкавица Търговище
Волов Шумен
Ботев Нови Пазар
Спартак Варна II
Устрем Дончево
Рилци
Спортист Генерал Тошево
Доростол
Локомотив Русе
1 Дунав Русе 1–0 2–1 1–1 1–1 2–0 2–0 5–0 5–0 8–0 5–2 5–0 8–0
2 Черноломец 1919 1–2 1–0 0–0 1–1 0–0 3–1 3–0 3–1 6–0 6–0 3–0 2–0
3 Лудогорец III 2–4 2–0 0–1 1–0 2–0 4–0 0–0 4–0 4–1 3–0 9–0 6–0 3–0
4 Септември Тервел 0–0 2–1 0–0 0–0 1–1 5–0 2–0 2–0 1–0 3–0 6–0 3–0
5 Черноморец Балчик 1–2 0–1 1–0 3–0 3–0 3–0 6–1 1–0 0–0 1–1 0–0 3–0
6 Светкавица Търговище 1–2 0–3 1–1 0–0 1–1 1–0 0–2 1–1 5–1 3–1 8–0 4–0
7 Волов Шумен 0–1 0–1 1–1 1–2 2–2 2–2 1–1 2–1 3–2 2–1 3–1 3–0
8 Ботев Нови Пазар 0–1 0–1 0–0 0–1 0–0 2–2 1–0 0–0 1–0 2–1 1–3 2–1
9 Спартак Варна II 0–0 1–2 1–0 0–0 1–1 0–1 0–1 7–0 0–1 3–1 2–1 5–0 1–1
10 Устрем Дончево 0–1 1–2 1–1 2–2 1–4 0–2 0–0 1–1 0–1 2–0 2–2 0–3 0–0
11 Рилци 0–6 2–3 0–5 0–1 1–2 2–1 1–1 0–2 1–5 4–1 6–4 3–0
12 Спортист Генерал Тошево 1–6 1–0 0–2 0–0 0–6 1–0 0–3 0–0 1–4 3–9 1–1 2–0 3–1
13 Доростол 1–2 0–1 2–3 1–2 1–2 1–1 0–2 2–2 1–1 0–1 1–1 3–1
14 Локомотив Русе 0–9 0–3 0–2 0–0 1–5 0–0 0–2 0–3 0–3 0–3 1–2 0–3 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Кръг 1
14 авг. 2021
- 18:00
Доростол
1 1
Спортист Генерал Тошево
Доростол - Спортист Генерал Тошево
14 авг. 2021
- 18:00
Септември Тервел
2 0
Ботев Нови Пазар
Септември Тервел - Ботев Нови Пазар
14 авг. 2021
- 18:00
Лудогорец III
4 0
Спартак Варна II
Лудогорец III - Спартак Варна II
14 авг. 2021
- 18:00
Дунав Русе
8 0
Рилци
Дунав Русе - Рилци
14 авг. 2021
- 18:00
Волов Шумен
3 0
Локомотив Русе
Волов Шумен - Локомотив Русе
14 авг. 2021
- 18:00
Светкавица Търговище
1 1
Черноморец Балчик
Светкавица Търговище - Черноморец Балчик
15 авг. 2021
- 18:00
Черноломец 1919
6 0
Устрем Дончево
Черноломец 1919 - Устрем Дончево
Кръг 2
21 авг. 2021
- 18:00
Рилци
0 5
Лудогорец III
Рилци - Лудогорец III
21 авг. 2021
- 18:00
Локомотив Русе
0 3
Черноломец 1919
Локомотив Русе - Черноломец 1919
21 авг. 2021
- 18:00
Черноморец Балчик
3 0
Волов Шумен
Черноморец Балчик - Волов Шумен
21 авг. 2021
- 18:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Светкавица Търговище
Спортист Генерал Тошево - Светкавица Търговище
21 авг. 2021
- 18:00
Септември Тервел
6 0
Доростол
Септември Тервел - Доростол
21 авг. 2021
- 18:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Спартак Варна II
Ботев Нови Пазар - Спартак Варна II
22 авг. 2021
- 18:00
Устрем Дончево
0 1
Дунав Русе
Устрем Дончево - Дунав Русе
Кръг 3
28 авг. 2021
- 18:00
Волов Шумен
2 1
Спортист Генерал Тошево
Волов Шумен - Спортист Генерал Тошево
28 авг. 2021
- 18:00
Доростол
0 2
Ботев Нови Пазар
Доростол - Ботев Нови Пазар
28 авг. 2021
- 18:00
Светкавица Търговище
0 0
Септември Тервел
Светкавица Търговище - Септември Тервел
28 авг. 2021
- 18:00
Лудогорец III
4 1
Устрем Дончево
Лудогорец III - Устрем Дончево
29 авг. 2021
- 18:00
Черноломец 1919
1 1
Черноморец Балчик
Черноломец 1919 - Черноморец Балчик
29 авг. 2021
- 18:00
Спартак Варна II
3 1
Рилци
Спартак Варна II - Рилци
19 сеп. 2021
- 17:00
Дунав Русе
8 0
Локомотив Русе
Дунав Русе - Локомотив Русе
Кръг 4
4 сеп. 2021
- 17:00
Доростол
1 2
Светкавица Търговище
Доростол - Светкавица Търговище
4 сеп. 2021
- 17:00
Септември Тервел
5 0
Волов Шумен
Септември Тервел - Волов Шумен
4 сеп. 2021
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
1 0
Черноломец 1919
Спортист Генерал Тошево - Черноломец 1919
4 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Русе
0 2
Лудогорец III
Локомотив Русе - Лудогорец III
4 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 0
Рилци
Ботев Нови Пазар - Рилци
5 сеп. 2021
- 17:00
Устрем Дончево
0 1
Спартак Варна II
Устрем Дончево - Спартак Варна II
8 сеп. 2021
- 17:00
Черноморец Балчик
1 2
Дунав Русе
Черноморец Балчик - Дунав Русе
Кръг 5
11 сеп. 2021
- 16:00
Лудогорец III
1 0
Черноморец Балчик
Лудогорец III - Черноморец Балчик
11 сеп. 2021
- 16:30
Дунав Русе
5 2
Спортист Генерал Тошево
Дунав Русе - Спортист Генерал Тошево
11 сеп. 2021
- 17:00
Светкавица Търговище
0 2
Ботев Нови Пазар
Светкавица Търговище - Ботев Нови Пазар
11 сеп. 2021
- 17:00
Волов Шумен
3 1
Доростол
Волов Шумен - Доростол
11 сеп. 2021
- 17:00
Спартак Варна II
1 1
Локомотив Русе
Спартак Варна II - Локомотив Русе
12 сеп. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
0 0
Септември Тервел
Черноломец 1919 - Септември Тервел
12 сеп. 2021
- 17:00
Рилци
1 5
Устрем Дончево
Рилци - Устрем Дончево
Кръг 6
25 сеп. 2021
- 17:00
Локомотив Русе
1 2
Рилци
Локомотив Русе - Рилци
25 сеп. 2021
- 17:00
Черноморец Балчик
6 1
Спартак Варна II
Черноморец Балчик - Спартак Варна II
25 сеп. 2021
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 2
Лудогорец III
Спортист Генерал Тошево - Лудогорец III
25 сеп. 2021
- 17:00
Доростол
0 1
Черноломец 1919
Доростол - Черноломец 1919
25 сеп. 2021
- 17:00
Светкавица Търговище
1 0
Волов Шумен
Светкавица Търговище - Волов Шумен
26 сеп. 2021
- 17:00
Септември Тервел
0 0
Дунав Русе
Септември Тервел - Дунав Русе
26 сеп. 2021
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 0
Устрем Дончево
Ботев Нови Пазар - Устрем Дончево
Кръг 7
2 окт. 2021
- 13:00
Спартак Варна II
2 1
Спортист Генерал Тошево
Спартак Варна II - Спортист Генерал Тошево
2 окт. 2021
- 16:00
Рилци
1 2
Черноморец Балчик
Рилци - Черноморец Балчик
2 окт. 2021
- 16:00
Дунав Русе
5 0
Доростол
Дунав Русе - Доростол
2 окт. 2021
- 16:00
Волов Шумен
1 1
Ботев Нови Пазар
Волов Шумен - Ботев Нови Пазар
3 окт. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
0 0
Светкавица Търговище
Черноломец 1919 - Светкавица Търговище
3 окт. 2021
- 16:00
Устрем Дончево
0 0
Локомотив Русе
Устрем Дончево - Локомотив Русе
30 окт. 2021
- 13:00
Лудогорец III
0 1
Септември Тервел
Лудогорец III - Септември Тервел
Кръг 8
9 окт. 2021
- 16:00
Волов Шумен
0 1
Черноломец 1919
Волов Шумен - Черноломец 1919
9 окт. 2021
- 16:00
Светкавица Търговище
1 2
Дунав Русе
Светкавица Търговище - Дунав Русе
9 окт. 2021
- 16:00
Доростол
2 3
Лудогорец III
Доростол - Лудогорец III
9 окт. 2021
- 16:00
Септември Тервел
2 0
Спартак Варна II
Септември Тервел - Спартак Варна II
9 окт. 2021
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 1
Рилци
Спортист Генерал Тошево - Рилци
9 окт. 2021
- 16:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Локомотив Русе
Ботев Нови Пазар - Локомотив Русе
10 окт. 2021
- 16:00
Черноморец Балчик
1 0
Устрем Дончево
Черноморец Балчик - Устрем Дончево
Кръг 9
16 окт. 2021
- 16:00
Дунав Русе
2 0
Волов Шумен
Дунав Русе - Волов Шумен
16 окт. 2021
- 16:00
Лудогорец III
2 0
Светкавица Търговище
Лудогорец III - Светкавица Търговище
16 окт. 2021
- 16:00
Спартак Варна II
5 0
Доростол
Спартак Варна II - Доростол
16 окт. 2021
- 16:00
Рилци
0 1
Септември Тервел
Рилци - Септември Тервел
16 окт. 2021
- 16:00
Локомотив Русе
1 5
Черноморец Балчик
Локомотив Русе - Черноморец Балчик
17 окт. 2021
- 16:00
Черноломец 1919
3 0
Ботев Нови Пазар
Черноломец 1919 - Ботев Нови Пазар
1 дек. 2021
- 19:00
Устрем Дончево
2 2
Спортист Генерал Тошево
Устрем Дончево - Спортист Генерал Тошево
Кръг 10
23 окт. 2021
- 15:00
Волов Шумен
1 1
Лудогорец III
Волов Шумен - Лудогорец III
23 окт. 2021
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
3 1
Локомотив Русе
Спортист Генерал Тошево - Локомотив Русе
23 окт. 2021
- 15:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Черноморец Балчик
Ботев Нови Пазар - Черноморец Балчик
23 окт. 2021
- 15:00
Доростол
0 1
Рилци
Доростол - Рилци
24 окт. 2021
- 15:00
Светкавица Търговище
1 1
Спартак Варна II
Светкавица Търговище - Спартак Варна II
24 окт. 2021
- 15:00
Септември Тервел
1 0
Устрем Дончево
Септември Тервел - Устрем Дончево
24 окт. 2021
- 15:00
Черноломец 1919
1 2
Дунав Русе
Черноломец 1919 - Дунав Русе
Кръг 11
6 ное. 2021
- 14:00
Дунав Русе
5 0
Ботев Нови Пазар
Дунав Русе - Ботев Нови Пазар
6 ное. 2021
- 14:00
Спартак Варна II
0 1
Волов Шумен
Спартак Варна II - Волов Шумен
6 ное. 2021
- 14:00
Рилци
2 1
Светкавица Търговище
Рилци - Светкавица Търговище
6 ное. 2021
- 14:00
Локомотив Русе
0 0
Септември Тервел
Локомотив Русе - Септември Тервел
6 ное. 2021
- 14:00
Черноморец Балчик
1 1
Спортист Генерал Тошево
Черноморец Балчик - Спортист Генерал Тошево
6 ное. 2021
- 17:30
Лудогорец III
2 0
Черноломец 1919
Лудогорец III - Черноломец 1919
7 ное. 2021
- 14:00
Устрем Дончево
0 3
Доростол
Устрем Дончево - Доростол
Кръг 12
13 ное. 2021
- 14:00
Септември Тервел
0 0
Черноморец Балчик
Септември Тервел - Черноморец Балчик
13 ное. 2021
- 14:00
Дунав Русе
2 1
Лудогорец III
Дунав Русе - Лудогорец III
13 ное. 2021
- 14:00
Черноломец 1919
3 1
Спартак Варна II
Черноломец 1919 - Спартак Варна II
13 ное. 2021
- 14:00
Волов Шумен
3 2
Рилци
Волов Шумен - Рилци
13 ное. 2021
- 14:00
Светкавица Търговище
5 1
Устрем Дончево
Светкавица Търговище - Устрем Дончево
13 ное. 2021
- 14:00
Доростол
3 1
Локомотив Русе
Доростол - Локомотив Русе
13 ное. 2021
- 14:00
Ботев Нови Пазар
2 1
Спортист Генерал Тошево
Ботев Нови Пазар - Спортист Генерал Тошево
Кръг 13
19 ное. 2021
- 14:00
Спартак Варна II
0 0
Дунав Русе
Спартак Варна II - Дунав Русе
20 ное. 2021
- 14:00
Лудогорец III
0 0
Ботев Нови Пазар
Лудогорец III - Ботев Нови Пазар
20 ное. 2021
- 14:00
Рилци
2 3
Черноломец 1919
Рилци - Черноломец 1919
20 ное. 2021
- 14:00
Локомотив Русе
0 0
Светкавица Търговище
Локомотив Русе - Светкавица Търговище
20 ное. 2021
- 14:00
Черноморец Балчик
0 0
Доростол
Черноморец Балчик - Доростол
20 ное. 2021
- 14:00
Спортист Генерал Тошево
0 0
Септември Тервел
Спортист Генерал Тошево - Септември Тервел
5 дек. 2021
- 14:00
Устрем Дончево
0 0
Волов Шумен
Устрем Дончево - Волов Шумен
Кръг 14
26 фев. 2022
- 15:00
Ботев Нови Пазар
0 0
Септември Тервел
Ботев Нови Пазар - Септември Тервел
26 фев. 2022
- 15:00
Спортист Генерал Тошево
2 0
Доростол
Спортист Генерал Тошево - Доростол
26 фев. 2022
- 15:00
Черноморец Балчик
3 0
Светкавица Търговище
Черноморец Балчик - Светкавица Търговище
26 фев. 2022
- 15:00
Локомотив Русе
0 2
Волов Шумен
Локомотив Русе - Волов Шумен
26 фев. 2022
- 15:00
Рилци
0 6
Дунав Русе
Рилци - Дунав Русе
26 фев. 2022
- 15:00
Спартак Варна II
1 0
Лудогорец III
Спартак Варна II - Лудогорец III
27 фев. 2022
- 15:00
Устрем Дончево
1 2
Черноломец 1919
Устрем Дончево - Черноломец 1919
Кръг 15
5 мар. 2022
- 16:00
Дунав Русе
5 0
Устрем Дончево
Дунав Русе - Устрем Дончево
5 мар. 2022
- 16:00
Черноломец 1919
2 0
Локомотив Русе
Черноломец 1919 - Локомотив Русе
5 мар. 2022
- 16:00
Волов Шумен
2 2
Черноморец Балчик
Волов Шумен - Черноморец Балчик
5 мар. 2022
- 16:00
Светкавица Търговище
8 0
Спортист Генерал Тошево
Светкавица Търговище - Спортист Генерал Тошево
5 мар. 2022
- 16:00
Доростол
1 2
Септември Тервел
Доростол - Септември Тервел
5 мар. 2022
- 16:00
Лудогорец III
3 0
Рилци
Лудогорец III - Рилци
5 мар. 2022
- 17:00
Спартак Варна II
7 0
Ботев Нови Пазар
Спартак Варна II - Ботев Нови Пазар
Кръг 16
12 мар. 2022
- 16:00
Локомотив Русе
0 9
Дунав Русе
Локомотив Русе - Дунав Русе
6 апр. 2022
- 16:00
Устрем Дончево
1 1
Лудогорец III
Устрем Дончево - Лудогорец III
20 апр. 2022
- 17:00
Ботев Нови Пазар
1 3
Доростол
Ботев Нови Пазар - Доростол
20 апр. 2022
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 3
Волов Шумен
Спортист Генерал Тошево - Волов Шумен
23 апр. 2022
- 17:00
Септември Тервел
1 1
Светкавица Търговище
Септември Тервел - Светкавица Търговище
4 юни 2022
- 18:00
Черноморец Балчик
- -
Черноломец 1919
Черноморец Балчик - Черноломец 1919
4 юни 2022
- 18:00
Рилци
- -
Спартак Варна II
Рилци - Спартак Варна II
Кръг 17
19 мар. 2022
- 16:00
Рилци
0 2
Ботев Нови Пазар
Рилци - Ботев Нови Пазар
19 мар. 2022
- 16:00
Лудогорец III
3 0
Локомотив Русе
Лудогорец III - Локомотив Русе
19 мар. 2022
- 16:00
Дунав Русе
1 1
Черноморец Балчик
Дунав Русе - Черноморец Балчик
19 мар. 2022
- 16:00
Волов Шумен
1 2
Септември Тервел
Волов Шумен - Септември Тервел
19 мар. 2022
- 16:00
Светкавица Търговище
4 0
Доростол
Светкавица Търговище - Доростол
19 мар. 2022
- 18:00
Спартак Варна II
0 1
Устрем Дончево
Спартак Варна II - Устрем Дончево
20 мар. 2022
- 16:00
Черноломец 1919
6 0
Спортист Генерал Тошево
Черноломец 1919 - Спортист Генерал Тошево
Кръг 18
26 мар. 2022
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 0
Светкавица Търговище
Ботев Нови Пазар - Светкавица Търговище
26 мар. 2022
- 17:00
Доростол
1 1
Волов Шумен
Доростол - Волов Шумен
26 мар. 2022
- 17:00
Септември Тервел
2 1
Черноломец 1919
Септември Тервел - Черноломец 1919
26 мар. 2022
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
1 6
Дунав Русе
Спортист Генерал Тошево - Дунав Русе
26 мар. 2022
- 17:00
Черноморец Балчик
0 1
Лудогорец III
Черноморец Балчик - Лудогорец III
26 мар. 2022
- 17:00
Локомотив Русе
0 3
Спартак Варна II
Локомотив Русе - Спартак Варна II
27 мар. 2022
- 16:00
Устрем Дончево
2 0
Рилци
Устрем Дончево - Рилци
Кръг 19
1 апр. 2022
- 16:00
Спартак Варна II
1 1
Черноморец Балчик
Спартак Варна II - Черноморец Балчик
2 апр. 2022
- 16:00
Рилци
3 0
Локомотив Русе
Рилци - Локомотив Русе
2 апр. 2022
- 16:00
Лудогорец III
9 0
Спортист Генерал Тошево
Лудогорец III - Спортист Генерал Тошево
2 апр. 2022
- 16:00
Дунав Русе
1 1
Септември Тервел
Дунав Русе - Септември Тервел
2 апр. 2022
- 16:00
Волов Шумен
2 2
Светкавица Търговище
Волов Шумен - Светкавица Търговище
3 апр. 2022
- 16:00
Устрем Дончево
1 1
Ботев Нови Пазар
Устрем Дончево - Ботев Нови Пазар
3 апр. 2022
- 16:00
Черноломец 1919
3 0
Доростол
Черноломец 1919 - Доростол
Кръг 20
9 апр. 2022
- 15:00
Септември Тервел
0 0
Лудогорец III
Септември Тервел - Лудогорец III
9 апр. 2022
- 16:00
Ботев Нови Пазар
2 2
Волов Шумен
Ботев Нови Пазар - Волов Шумен
9 апр. 2022
- 16:00
Светкавица Търговище
0 3
Черноломец 1919
Светкавица Търговище - Черноломец 1919
9 апр. 2022
- 16:00
Доростол
1 2
Дунав Русе
Доростол - Дунав Русе
9 апр. 2022
- 16:00
Спортист Генерал Тошево
1 4
Спартак Варна II
Спортист Генерал Тошево - Спартак Варна II
9 апр. 2022
- 16:00
Черноморец Балчик
0 0
Рилци
Черноморец Балчик - Рилци
9 апр. 2022
- 16:00
Локомотив Русе
0 3
Устрем Дончево
Локомотив Русе - Устрем Дончево
Кръг 21
16 апр. 2022
- 16:00
Локомотив Русе
0 3
Ботев Нови Пазар
Локомотив Русе - Ботев Нови Пазар
16 апр. 2022
- 16:00
Рилци
4 1
Спортист Генерал Тошево
Рилци - Спортист Генерал Тошево
16 апр. 2022
- 16:00
Спартак Варна II
0 0
Септември Тервел
Спартак Варна II - Септември Тервел
16 апр. 2022
- 16:00
Лудогорец III
6 0
Доростол
Лудогорец III - Доростол
16 апр. 2022
- 16:00
Дунав Русе
2 0
Светкавица Търговище
Дунав Русе - Светкавица Търговище
17 апр. 2022
- 16:00
Устрем Дончево
1 4
Черноморец Балчик
Устрем Дончево - Черноморец Балчик
17 апр. 2022
- 16:00
Черноломец 1919
3 1
Волов Шумен
Черноломец 1919 - Волов Шумен
Кръг 22
30 апр. 2022
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Черноломец 1919
Ботев Нови Пазар - Черноломец 1919
30 апр. 2022
- 17:00
Волов Шумен
0 1
Дунав Русе
Волов Шумен - Дунав Русе
30 апр. 2022
- 17:00
Светкавица Търговище
1 1
Лудогорец III
Светкавица Търговище - Лудогорец III
30 апр. 2022
- 17:00
Доростол
2 2
Спартак Варна II
Доростол - Спартак Варна II
30 апр. 2022
- 17:00
Септември Тервел
3 0
Рилци
Септември Тервел - Рилци
30 апр. 2022
- 17:00
Черноморец Балчик
3 0
Локомотив Русе
Черноморец Балчик - Локомотив Русе
18 май 2022
- 19:30
Спортист Генерал Тошево
3 9
Устрем Дончево
Спортист Генерал Тошево - Устрем Дончево
Кръг 23
7 май 2022
- 17:00
Черноморец Балчик
3 0
Ботев Нови Пазар
Черноморец Балчик - Ботев Нови Пазар
7 май 2022
- 17:00
Локомотив Русе
0 3
Спортист Генерал Тошево
Локомотив Русе - Спортист Генерал Тошево
7 май 2022
- 17:00
Рилци
6 4
Доростол
Рилци - Доростол
7 май 2022
- 17:00
Спартак Варна II
0 1
Светкавица Търговище
Спартак Варна II - Светкавица Търговище
7 май 2022
- 17:00
Лудогорец III
4 0
Волов Шумен
Лудогорец III - Волов Шумен
8 май 2022
- 17:00
Дунав Русе
1 0
Черноломец 1919
Дунав Русе - Черноломец 1919
8 май 2022
- 17:00
Устрем Дончево
2 2
Септември Тервел
Устрем Дончево - Септември Тервел
Кръг 24
14 май 2022
- 17:00
Ботев Нови Пазар
0 1
Дунав Русе
Ботев Нови Пазар - Дунав Русе
14 май 2022
- 17:00
Светкавица Търговище
3 1
Рилци
Светкавица Търговище - Рилци
14 май 2022
- 17:00
Септември Тервел
3 0
Локомотив Русе
Септември Тервел - Локомотив Русе
14 май 2022
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 6
Черноморец Балчик
Спортист Генерал Тошево - Черноморец Балчик
15 май 2022
- 13:00
Доростол
1 1
Устрем Дончево
Доростол - Устрем Дончево
15 май 2022
- 14:00
Волов Шумен
2 1
Спартак Варна II
Волов Шумен - Спартак Варна II
15 май 2022
- 17:00
Черноломец 1919
1 0
Лудогорец III
Черноломец 1919 - Лудогорец III
Кръг 25
21 май 2022
- 17:00
Лудогорец III
2 4
Дунав Русе
Лудогорец III - Дунав Русе
22 май 2022
- 17:00
Спортист Генерал Тошево
0 0
Ботев Нови Пазар
Спортист Генерал Тошево - Ботев Нови Пазар
22 май 2022
- 17:00
Черноморец Балчик
1 0
Септември Тервел
Черноморец Балчик - Септември Тервел
22 май 2022
- 17:00
Локомотив Русе
0 3
Доростол
Локомотив Русе - Доростол
22 май 2022
- 17:00
Устрем Дончево
0 2
Светкавица Търговище
Устрем Дончево - Светкавица Търговище
22 май 2022
- 17:00
Рилци
1 1
Волов Шумен
Рилци - Волов Шумен
22 май 2022
- 17:00
Спартак Варна II
1 2
Черноломец 1919
Спартак Варна II - Черноломец 1919
Кръг 26
28 май 2022
- 17:00
Ботев Нови Пазар
- -
Лудогорец III
Ботев Нови Пазар - Лудогорец III
28 май 2022
- 17:00
Дунав Русе
- -
Спартак Варна II
Дунав Русе - Спартак Варна II
28 май 2022
- 17:00
Черноломец 1919
- -
Рилци
Черноломец 1919 - Рилци
28 май 2022
- 17:00
Волов Шумен
- -
Устрем Дончево
Волов Шумен - Устрем Дончево
28 май 2022
- 17:00
Светкавица Търговище
- -
Локомотив Русе
Светкавица Търговище - Локомотив Русе
28 май 2022
- 17:00
Доростол
- -
Черноморец Балчик
Доростол - Черноморец Балчик
28 май 2022
- 17:00
Септември Тервел
- -
Спортист Генерал Тошево
Септември Тервел - Спортист Генерал Тошево
P