Чехия: МОЛ Къп 2021 – 2022

Чехия: МОЛ Къп 2021 - 2022

2021-2022
покажи на цял екран
1/16 финали
Осминафинали
Четвъртфинали
Полуфинали
Финал
21 сеп. 2021
- 18:00
Ихлава
2 0
Пардубице
Ихлава - Пардубице
21 сеп. 2021
- 18:00
Виктория Пилзен
2 1
Прибрам
Виктория Пилзен - Прибрам
22 сеп. 2021
- 16:45
Вълтавин
2 5
Баник
Вълтавин - Баник
22 сеп. 2021
- 16:30
Запи
0 4
Храдец Кралове
Запи - Храдец Кралове
22 сеп. 2021
- 16:30
Тринец
0 1
Теплице
Тринец - Теплице
22 сеп. 2021
- 16:30
Простейов
0 4
Бохемианс 1905
Простейов - Бохемианс 1905
22 сеп. 2021
- 16:30
Карвина
1 0
Хурдим
Карвина - Хурдим
7 окт. 2021
- 16:30
Вишков
1 2
Злин
Вишков - Злин
22 сеп. 2021
- 17:15
Велвари
2 4
Славия Прага
Велвари - Славия Прага
22 сеп. 2021
- 16:30
Збузани
1 2
Словачко
Збузани - Словачко
22 сеп. 2021
- 16:30
Пжеперже
0 1
Яблонец
Пжеперже - Яблонец
21 сеп. 2021
- 17:00
Влашим
1 2
Сигма Оломоуц
Влашим - Сигма Оломоуц
21 сеп. 2021
- 18:00
Опава
2 4
Млада Болеслав
Опава - Млада Болеслав
22 сеп. 2021
- 17:00
Лишен
0 3
Спарта Прага
Лишен - Спарта Прага
6 окт. 2021
- 16:30
Дукла Прага
1 3
Ческе Будейовице
Дукла Прага - Ческе Будейовице
6 окт. 2021
- 16:30
Варнсдорф
4 2
Збройовка Бърно
Варнсдорф - Збройовка Бърно
27 окт. 2021
- 15:00
Млада Болеслав
2 0
Виктория Пилзен
Млада Болеслав - Виктория Пилзен
27 окт. 2021
- 17:00
Теплице
0 2
Спарта Прага
Теплице - Спарта Прага
11 ное. 2021
- 16:00
Яблонец
4 0
Варнсдорф
Яблонец - Варнсдорф
27 окт. 2021
- 16:30
Баник
1 2
Храдец Кралове
Баник - Храдец Кралове
26 окт. 2021
- 17:30
Бохемианс 1905
1 0
Ихлава
Бохемианс 1905 - Ихлава
12 ное. 2021
- 18:00
Словачко
3 1
Карвина
Словачко - Карвина
23 ное. 2021
- 17:00
Ческе Будейовице
1 1
Сигма Оломоуц
Ческе Будейовице - Сигма Оломоуц
15 дек. 2021
- 18:00
Славия Прага
3 1
Злин
Славия Прага - Злин
9 фев. 2022
- 15:30
Сигма Оломоуц
0 0
Словачко
Сигма Оломоуц - Словачко
15 фев. 2022
- 17:00
Храдец Кралове
2 1
Бохемианс 1905
Храдец Кралове - Бохемианс 1905
9 фев. 2022
- 18:00
Славия Прага
0 2
Спарта Прага
Славия Прага - Спарта Прага
16 фев. 2022
- 15:00
Яблонец
4 0
Млада Болеслав
Яблонец - Млада Болеслав
25 мар. 2022
- 18:00
Храдец Кралове
0 1
Словачко
Храдец Кралове - Словачко
2 мар. 2022
- 19:00
Спарта Прага
4 3
Яблонец
Спарта Прага - Яблонец
18 май 2022
- 18:00
Словачко
3 1
Спарта Прага
Словачко - Спарта Прага
Позиция#
Играч
Голове
1
Яблонец
4
2
Славия Прага
3
3
Храдец Кралове
3
4
Словачко
3
5
Яблонец
2
6
Млада Болеслав
2
7
Спарта Прага
2
8
Спарта Прага
2
9
Спарта Прага
2
10
Словачко
2
11
Яблонец
2
12
Словачко
2
13
Ческе Будейовице
2
14
Баник
2
15
Спарта Прага
1
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Баник
2
2
Словачко
2
3
Славия Прага
1
4
Ческе Будейовице
1
5
Млада Болеслав
0
6
0
7
Спарта Прага
0
8
Бохемианс 1905
0
9
Ческе Будейовице
0
10
Спарта Прага
0
11
Сигма Оломоуц
0
12
Млада Болеслав
0
13
Славия Прага
0
14
Славия Прага
0
15
Карвина
0
#
Играч
Точки
1
J. Svanda
Теплице
Теплице
0
0
1
5
2
M. Matějovský
Млада Болеслав
Млада Болеслав
1
1
0
3
3
Taras Kacharaba
Славия Прага
Славия Прага
1
1
0
3
4
Марек Сухи
Млада Болеслав
Млада Болеслав
2
0
0
2
5
L. Krejčí
Спарта Прага
Спарта Прага
2
0
0
2
6
David Douděra
Млада Болеслав
Млада Болеслав
2
0
0
2
7
Tomáš Čvančara
Спарта Прага
Спарта Прага
2
0
0
2
8
Tomáš Vlček
Ихлава
Ихлава
2
0
0
2
9
J. Vondra
Бохемианс 1905
Бохемианс 1905
2
0
0
2
10
Флорент Поулоло
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
11
Иржи Скалак
Млада Болеслав
Млада Болеслав
1
0
0
1
12
M. Kratochvíl
Яблонец
Яблонец
1
0
0
1
13
J. Krob
Яблонец
Яблонец
1
0
0
1
14
Marco Tulio
Карвина
Карвина
1
0
0
1
15
M. Sáček
Спарта Прага
Спарта Прага
1
0
0
1
16
M. Heča
Спарта Прага
Спарта Прага
1
0
0
1
17
L. Hejda
Виктория Пилзен
Виктория Пилзен
1
0
0
1
18
J. Kaymba
Виктория Пилзен
Виктория Пилзен
1
0
0
1
19
Tomáš Wiesner
Спарта Прага
Спарта Прага
1
0
0
1
20
Vojtech Stransky
Млада Болеслав
Млада Болеслав
1
0
0
1
21
Bořek Dočkal
Спарта Прага
Спарта Прага
1
0
0
1
22
J. Hora
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
1
0
0
1
23
Ivan Schranz
Славия Прага
Славия Прага
1
0
0
1
24
Václav Jemelka
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
25
Adam Janos
Баник
Баник
1
0
0
1
26
Tomáš Malinský
Яблонец
Яблонец
1
0
0
1
27
Tomáš Solil
Пардубице
Пардубице
1
0
0
1
28
John Mosquera
Виктория Пилзен
Виктория Пилзен
1
0
0
1
29
Jakub Martinec
Яблонец
Яблонец
1
0
0
1
30
Matěj Jurásek
Карвина
Карвина
1
0
0
1
31
Filip Souček
Спарта Прага
Спарта Прага
1
0
0
1
32
M. Hlinka
Злин
Злин
1
0
0
1
33
L. Greššák
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
34
M. Petržela
Словачко
Словачко
1
0
0
1
35
M. Králik
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
1
0
0
1
36
B. Čolić
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
1
0
0
1
37
E. Prekop
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
38
M. Vepřek
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
39
J. Texl
Збройовка Бърно
Збройовка Бърно
1
0
0
1
40
M. Valenta
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
1
0
0
1
41
J. Kalabiška
Словачко
Словачко
1
0
0
1
42
J. Navrátil
Словачко
Словачко
1
0
0
1
43
J. Vais
Ческе Будейовице
Ческе Будейовице
1
0
0
1
44
Pablo González
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
45
O. Zmrzlý
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
46
K. Daněk
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
47
C. Conde
Злин
Злин
1
0
0
1
48
P. Reinberk
Словачко
Словачко
1
0
0
1
49
J. Sedlák
Сигма Оломоуц
Сигма Оломоуц
1
0
0
1
50
J. Hladík
Збройовка Бърно
Збройовка Бърно
1
0
0
1
51
M. Kouřil
Варнсдорф
Варнсдорф
1
0
0
1
52
R. Reiter
Злин
Злин
1
0
0
1
53
E. Tischler
Пардубице
Пардубице
1
0
0
1
54
O. Chvěja
Баник
Баник
1
0
0
1
55
Ibrahim Keita
Бохемианс 1905
Бохемианс 1905
1
0
0
1
56
David Buchta
Баник
Баник
1
0
0
1
57
Richard Jukl
Теплице
Теплице
1
0
0
1
58
Jan Šiška
Злин
Злин
1
0
0
1
59
Martin Sus
Прибрам
Прибрам
1
0
0
1
60
Lukáš Kryštůfek
Збройовка Бърно
Збройовка Бърно
1
0
0
1
61
B. Stáňa
Лишен
Лишен
1
0
0
1
62
J. Kateřiňák
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
63
M. Doumbia
Дукла Прага
Дукла Прага
1
0
0
1
64
D. Tkac
Злин
Злин
1
0
0
1
65
Daniel Vašulín
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
66
Otto Urma
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
67
Patrik Vízek
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
68
Michal Leibl
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
69
F. Cech
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
70
R. Stefanek
Ихлава
Ихлава
1
0
0
1
71
M. Lacko
Ихлава
Ихлава
1
0
0
1
72
M. Foltyn
Тринец
Тринец
1
0
0
1
73
D. Matejka
Вълтавин
Вълтавин
1
0
0
1
74
J. Elias
Запи
Запи
1
0
0
1
75
J. Duben
Запи
Запи
1
0
0
1
76
J. Kucera
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
77
J. Silny
Яблонец
Яблонец
1
0
0
1
78
P. Valenta
Велвари
Велвари
1
0
0
1
79
M. Vanak
Варнсдорф
Варнсдорф
1
0
0
1
80
R. A. Durosinmi
Карвина
Карвина
1
0
0
1
81
P. Eliáš
Збузани
Збузани
1
0
0
1
82
K. Houha
Збузани
Збузани
1
0
0
1
83
F. Shudeiwa
Ихлава
Ихлава
1
0
0
1
84
David Dolezal
Храдец Кралове
Храдец Кралове
1
0
0
1
P