Световно Квалификации Европа

Свят: Световно Квалификации Европа

2021-2022
Промоция
Основен етап
покажи на цял екран
Полуфинали
Финал
24 мар. 2022
- 22:45
Русия
- -
Полша
Русия - Полша
1 юни 2022
- 21:45
Шотландия
1 3
Украйна
Шотландия - Украйна
24 мар. 2022
- 21:45
Уелс
2 1
Австрия
Уелс - Австрия
24 мар. 2022
- 21:45
Швеция
1 0
Чехия
Швеция - Чехия
24 мар. 2022
- 21:45
Италия
0 1
Северна Македония
Италия - Северна Македония
24 мар. 2022
- 21:45
Португалия
3 1
Турция
Португалия - Турция
29 мар. 2022
- 21:45
Полша
2 0
Швеция
Полша - Швеция
29 мар. 2022
- 21:45
Португалия
2 0
Северна Македония
Португалия - Северна Македония
Група A

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Сърбия
п р п п п
8
6
2
0
18
9
9
20
2
Португалия
п п п р з
8
5
2
1
17
6
11
17
3
Ирландия
р р п р п
8
2
3
3
11
8
3
9
4
Люксембург
з з з п з
8
3
0
5
8
18
-10
9
5
8
0
1
7
5
18
-13
1
Сърбия
Португалия
Ирландия
Люксембург
Азербейджан
1 Сърбия 2–2 3–2 4–1 3–1
2 Португалия 1–2 2–1 5–0 1–0
3 Ирландия 1–1 0–0 0–1 1–1
4 Люксембург 0–1 1–3 0–3 2–1
5 Азербейджан 1–2 0–3 0–3 1–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
24 мар. 2021
- 22:45
Португалия
1 0
Азербейджан
Португалия - Азербейджан
24 мар. 2021
- 22:45
Сърбия
3 2
Ирландия
Сърбия - Ирландия
Кръг 2
27 мар. 2021
- 22:45
Сърбия
2 2
Португалия
Сърбия - Португалия
27 мар. 2021
- 22:45
Ирландия
0 1
Люксембург
Ирландия - Люксембург
Кръг 3
30 мар. 2021
- 19:00
Азербейджан
1 2
Сърбия
Азербейджан - Сърбия
30 мар. 2021
- 21:45
Люксембург
1 3
Португалия
Люксембург - Португалия
Кръг 4
1 сеп. 2021
- 21:45
Люксембург
2 1
Азербейджан
Люксембург - Азербейджан
1 сеп. 2021
- 21:45
Португалия
2 1
Ирландия
Португалия - Ирландия
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 19:00
Ирландия
1 1
Азербейджан
Ирландия - Азербейджан
4 сеп. 2021
- 19:00
Сърбия
4 1
Люксембург
Сърбия - Люксембург
Кръг 6
7 сеп. 2021
- 19:00
Азербейджан
0 3
Португалия
Азербейджан - Португалия
7 сеп. 2021
- 21:45
Ирландия
1 1
Сърбия
Ирландия - Сърбия
Кръг 7
9 окт. 2021
- 19:00
Азербейджан
0 3
Ирландия
Азербейджан - Ирландия
9 окт. 2021
- 21:45
Люксембург
0 1
Сърбия
Люксембург - Сърбия
Кръг 8
12 окт. 2021
- 21:45
Португалия
5 0
Люксембург
Португалия - Люксембург
12 окт. 2021
- 21:45
Сърбия
3 1
Азербейджан
Сърбия - Азербейджан
Кръг 9
11 ное. 2021
- 19:00
Азербейджан
1 3
Люксембург
Азербейджан - Люксембург
11 ное. 2021
- 21:45
Ирландия
0 0
Португалия
Ирландия - Португалия
Кръг 10
14 ное. 2021
- 21:45
Португалия
1 2
Сърбия
Португалия - Сърбия
14 ное. 2021
- 21:45
Люксембург
0 3
Ирландия
Люксембург - Ирландия
Група B

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Испания
з п п п п
8
6
1
1
15
5
10
19
2
Швеция
з п п з з
8
5
0
3
12
6
6
15
3
Гърция
п п з з р
8
2
4
2
8
8
0
10
4
Грузия
з з з п п
8
2
1
5
6
12
-6
7
5
Косово
р з з з р
8
1
2
5
5
15
-10
5
Испания
Швеция
Гърция
Грузия
Косово
1 Испания 1–0 1–1 4–0 3–1
2 Швеция 2–1 2–0 1–0 3–0
3 Гърция 0–1 2–1 1–1 1–1
4 Грузия 1–2 2–0 0–2 0–1
5 Косово 0–2 0–3 1–1 1–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
25 мар. 2021
- 22:45
Испания
1 1
Гърция
Испания - Гърция
25 мар. 2021
- 22:45
Швеция
1 0
Грузия
Швеция - Грузия
Кръг 2
28 мар. 2021
- 19:00
Грузия
1 2
Испания
Грузия - Испания
28 мар. 2021
- 21:45
Косово
0 3
Швеция
Косово - Швеция
Кръг 3
31 мар. 2021
- 21:45
Гърция
1 1
Грузия
Гърция - Грузия
31 мар. 2021
- 21:45
Испания
3 1
Косово
Испания - Косово
Кръг 4
2 сеп. 2021
- 19:00
Грузия
0 1
Косово
Грузия - Косово
2 сеп. 2021
- 21:45
Швеция
2 1
Испания
Швеция - Испания
Кръг 5
5 сеп. 2021
- 21:45
Косово
1 1
Гърция
Косово - Гърция
5 сеп. 2021
- 21:45
Испания
4 0
Грузия
Испания - Грузия
Кръг 6
8 сеп. 2021
- 21:45
Гърция
2 1
Швеция
Гърция - Швеция
8 сеп. 2021
- 21:45
Косово
0 2
Испания
Косово - Испания
Кръг 7
9 окт. 2021
- 19:00
Грузия
0 2
Гърция
Грузия - Гърция
9 окт. 2021
- 19:00
Швеция
3 0
Косово
Швеция - Косово
Кръг 8
12 окт. 2021
- 21:45
Косово
1 2
Грузия
Косово - Грузия
12 окт. 2021
- 21:45
Швеция
2 0
Гърция
Швеция - Гърция
Кръг 9
11 ное. 2021
- 19:00
Грузия
2 0
Швеция
Грузия - Швеция
11 ное. 2021
- 21:45
Гърция
0 1
Испания
Гърция - Испания
Кръг 10
14 ное. 2021
- 21:45
Гърция
1 1
Косово
Гърция - Косово
14 ное. 2021
- 21:45
Испания
1 0
Швеция
Испания - Швеция
Група C

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Швейцария
р п п р п
8
5
3
0
15
2
13
18
2
Италия
р р п р р
8
4
4
0
13
2
11
16
3
8
2
3
3
6
7
-1
9
4
България
р п з п з
8
2
2
4
6
14
-8
8
5
Литва
з з п з з
8
1
0
7
4
19
-15
3
Швейцария
Италия
Северна Ирландия
България
Литва
1 Швейцария 0–0 2–0 4–0 1–0
2 Италия 1–1 2–0 1–1 5–0
3 Северна Ирландия 0–0 0–0 0–0 1–0
4 България 1–3 0–2 2–1 1–0
5 Литва 0–4 0–2 1–4 3–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
25 мар. 2021
- 20:00
България
1 3
Швейцария
България - Швейцария
25 мар. 2021
- 22:45
Италия
2 0
Северна Ирландия
Италия - Северна Ирландия
Кръг 2
28 мар. 2021
- 21:45
България
0 2
Италия
България - Италия
28 мар. 2021
- 21:45
Швейцария
1 0
Литва
Швейцария - Литва
Кръг 3
31 мар. 2021
- 21:45
Литва
0 2
Италия
Литва - Италия
31 мар. 2021
- 21:45
Северна Ирландия
0 0
България
Северна Ирландия - България
Кръг 4
2 сеп. 2021
- 21:45
Италия
1 1
България
Италия - България
2 сеп. 2021
- 21:45
Литва
1 4
Северна Ирландия
Литва - Северна Ирландия
Кръг 5
5 сеп. 2021
- 19:00
България
1 0
Литва
България - Литва
5 сеп. 2021
- 21:45
Швейцария
0 0
Италия
Швейцария - Италия
Кръг 6
8 сеп. 2021
- 21:45
Италия
5 0
Литва
Италия - Литва
8 сеп. 2021
- 21:45
Северна Ирландия
0 0
Швейцария
Северна Ирландия - Швейцария
Кръг 7
9 окт. 2021
- 16:00
Литва
3 1
България
Литва - България
9 окт. 2021
- 21:45
Швейцария
2 0
Северна Ирландия
Швейцария - Северна Ирландия
Кръг 8
12 окт. 2021
- 21:45
България
2 1
Северна Ирландия
България - Северна Ирландия
12 окт. 2021
- 21:45
Литва
0 4
Швейцария
Литва - Швейцария
Кръг 9
12 ное. 2021
- 21:45
Италия
1 1
Швейцария
Италия - Швейцария
12 ное. 2021
- 21:45
Северна Ирландия
1 0
Литва
Северна Ирландия - Литва
Кръг 10
15 ное. 2021
- 21:45
Северна Ирландия
0 0
Италия
Северна Ирландия - Италия
15 ное. 2021
- 21:45
Швейцария
4 0
България
Швейцария - България
Група D

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Франция
р р п п п
8
5
3
0
18
3
15
18
2
Украйна
р р п р п
8
2
6
0
11
8
3
12
3
Финландия
з з п п з
8
3
2
3
10
10
0
11
4
8
1
4
3
9
12
-3
7
5
Казахстан
з р з з з
8
0
3
5
5
20
-15
3
Франция
Украйна
Финландия
Босна и Херцеговина
Казахстан
1 Франция 1–1 2–0 1–1 8–0
2 Украйна 1–1 1–1 1–1 1–1
3 Финландия 0–2 1–2 2–2 1–0
4 Босна и Херцеговина 0–1 0–2 1–3 2–2
5 Казахстан 0–2 2–2 0–2 0–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
24 мар. 2021
- 22:45
Финландия
2 2
Босна и Херцеговина
Финландия - Босна и Херцеговина
24 мар. 2021
- 22:45
Франция
1 1
Украйна
Франция - Украйна
Кръг 2
28 мар. 2021
- 16:00
Казахстан
0 2
Франция
Казахстан - Франция
28 мар. 2021
- 21:45
Украйна
1 1
Финландия
Украйна - Финландия
Кръг 3
31 мар. 2021
- 21:45
Босна и Херцеговина
0 1
Франция
Босна и Херцеговина - Франция
31 мар. 2021
- 21:45
Украйна
1 1
Казахстан
Украйна - Казахстан
Кръг 4
1 сеп. 2021
- 17:00
Казахстан
2 2
Украйна
Казахстан - Украйна
1 сеп. 2021
- 21:45
Франция
1 1
Босна и Херцеговина
Франция - Босна и Херцеговина
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 16:00
Финландия
1 0
Казахстан
Финландия - Казахстан
4 сеп. 2021
- 21:45
Украйна
1 1
Франция
Украйна - Франция
Кръг 6
7 сеп. 2021
- 21:45
Босна и Херцеговина
2 2
Казахстан
Босна и Херцеговина - Казахстан
7 сеп. 2021
- 21:45
Франция
2 0
Финландия
Франция - Финландия
Кръг 7
9 окт. 2021
- 16:00
Казахстан
0 2
Босна и Херцеговина
Казахстан - Босна и Херцеговина
9 окт. 2021
- 19:00
Финландия
1 2
Украйна
Финландия - Украйна
Кръг 8
12 окт. 2021
- 17:00
Казахстан
0 2
Финландия
Казахстан - Финландия
12 окт. 2021
- 21:45
Украйна
1 1
Босна и Херцеговина
Украйна - Босна и Херцеговина
Кръг 9
13 ное. 2021
- 16:00
Босна и Херцеговина
1 3
Финландия
Босна и Херцеговина - Финландия
13 ное. 2021
- 21:45
Франция
8 0
Казахстан
Франция - Казахстан
Кръг 10
16 ное. 2021
- 21:45
Босна и Херцеговина
0 2
Украйна
Босна и Херцеговина - Украйна
16 ное. 2021
- 21:45
Финландия
0 2
Франция
Финландия - Франция
Група E

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Белгия
п п п п р
8
6
2
0
25
6
19
20
2
Уелс
р р п п р
8
4
3
1
14
9
5
15
3
Чехия
п з р п п
8
4
2
2
14
9
5
14
4
Естония
р п з з з
8
1
1
6
9
21
-12
4
5
Беларус
з з з з з
8
1
0
7
7
24
-17
3
Белгия
Уелс
Чехия
Естония
Беларус
1 Белгия 3–1 3–0 3–1 8–0
2 Уелс 1–1 1–0 0–0 5–1
3 Чехия 1–1 2–2 2–0 1–0
4 Естония 2–5 0–1 2–6 2–0
5 Беларус 0–1 2–3 0–2 4–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
24 мар. 2021
- 22:45
Естония
2 6
Чехия
Естония - Чехия
24 мар. 2021
- 22:45
Белгия
3 1
Уелс
Белгия - Уелс
Кръг 2
27 мар. 2021
- 20:00
Беларус
4 2
Естония
Беларус - Естония
27 мар. 2021
- 22:45
Чехия
1 1
Белгия
Чехия - Белгия
Кръг 3
30 мар. 2021
- 21:45
Белгия
8 0
Беларус
Белгия - Беларус
30 мар. 2021
- 21:45
Уелс
1 0
Чехия
Уелс - Чехия
Кръг 4
2 сеп. 2021
- 21:45
Чехия
1 0
Беларус
Чехия - Беларус
2 сеп. 2021
- 21:45
Естония
2 5
Белгия
Естония - Белгия
Кръг 5
5 сеп. 2021
- 16:00
Беларус
2 3
Уелс
Беларус - Уелс
5 сеп. 2021
- 21:45
Белгия
3 0
Чехия
Белгия - Чехия
Кръг 6
8 сеп. 2021
- 21:45
Беларус
0 1
Белгия
Беларус - Белгия
8 сеп. 2021
- 21:45
Уелс
0 0
Естония
Уелс - Естония
Кръг 7
8 окт. 2021
- 21:45
Чехия
2 2
Уелс
Чехия - Уелс
8 окт. 2021
- 21:45
Естония
2 0
Беларус
Естония - Беларус
Кръг 8
11 окт. 2021
- 21:45
Беларус
0 2
Чехия
Беларус - Чехия
11 окт. 2021
- 21:45
Естония
0 1
Уелс
Естония - Уелс
Кръг 9
13 ное. 2021
- 21:45
Белгия
3 1
Естония
Белгия - Естония
13 ное. 2021
- 21:45
Уелс
5 1
Беларус
Уелс - Беларус
Кръг 10
16 ное. 2021
- 21:45
Чехия
2 0
Естония
Чехия - Естония
16 ное. 2021
- 21:45
Уелс
1 1
Белгия
Уелс - Белгия
Група F

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Дания
п п п п з
10
9
0
1
30
3
27
27
2
Шотландия
п п п п п
10
7
2
1
17
7
10
23
3
Израел
з з п з п
10
5
1
4
23
21
2
16
4
Австрия
з п з п п
10
5
1
4
19
17
2
16
5
10
1
1
8
7
23
-16
4
6
Молдова
з з з з з
10
0
1
9
5
30
-25
1
Дания
Шотландия
Израел
Австрия
Фарьорски Острови
Молдова
1 Дания 2–0 5–0 1–0 3–1 8–0
2 Шотландия 2–0 3–2 2–2 4–0 1–0
3 Израел 0–2 1–1 5–2 3–2 2–1
4 Австрия 0–4 0–1 4–2 3–1 4–1
5 Фарьорски Острови 0–1 0–1 0–4 0–2 2–1
6 Молдова 0–4 0–2 1–4 0–2 1–1
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
25 мар. 2021
- 20:00
Израел
0 2
Дания
Израел - Дания
25 мар. 2021
- 22:45
Молдова
1 1
Фарьорски Острови
Молдова - Фарьорски Острови
25 мар. 2021
- 22:45
Шотландия
2 2
Австрия
Шотландия - Австрия
Кръг 2
28 мар. 2021
- 19:00
Дания
8 0
Молдова
Дания - Молдова
28 мар. 2021
- 21:45
Австрия
3 1
Фарьорски Острови
Австрия - Фарьорски Острови
28 мар. 2021
- 21:45
Израел
1 1
Шотландия
Израел - Шотландия
Кръг 3
31 мар. 2021
- 21:45
Австрия
0 4
Дания
Австрия - Дания
31 мар. 2021
- 21:45
Молдова
1 4
Израел
Молдова - Израел
31 мар. 2021
- 21:45
Шотландия
4 0
Фарьорски Острови
Шотландия - Фарьорски Острови
Кръг 4
1 сеп. 2021
- 21:45
Дания
2 0
Шотландия
Дания - Шотландия
1 сеп. 2021
- 21:45
Фарьорски Острови
0 4
Израел
Фарьорски Острови - Израел
1 сеп. 2021
- 21:45
Молдова
0 2
Австрия
Молдова - Австрия
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 21:45
Фарьорски Острови
0 1
Дания
Фарьорски Острови - Дания
4 сеп. 2021
- 21:45
Израел
5 2
Австрия
Израел - Австрия
4 сеп. 2021
- 21:45
Шотландия
1 0
Молдова
Шотландия - Молдова
Кръг 6
7 сеп. 2021
- 21:45
Австрия
0 1
Шотландия
Австрия - Шотландия
7 сеп. 2021
- 21:45
Дания
5 0
Израел
Дания - Израел
7 сеп. 2021
- 21:45
Фарьорски Острови
2 1
Молдова
Фарьорски Острови - Молдова
Кръг 7
9 окт. 2021
- 19:00
Шотландия
3 2
Израел
Шотландия - Израел
9 окт. 2021
- 21:45
Фарьорски Острови
0 2
Австрия
Фарьорски Острови - Австрия
9 окт. 2021
- 21:45
Молдова
0 4
Дания
Молдова - Дания
Кръг 8
12 окт. 2021
- 21:45
Дания
1 0
Австрия
Дания - Австрия
12 окт. 2021
- 21:45
Фарьорски Острови
0 1
Шотландия
Фарьорски Острови - Шотландия
12 окт. 2021
- 21:45
Израел
2 1
Молдова
Израел - Молдова
Кръг 9
12 ное. 2021
- 19:00
Молдова
0 2
Шотландия
Молдова - Шотландия
12 ное. 2021
- 21:45
Австрия
4 2
Израел
Австрия - Израел
12 ное. 2021
- 21:45
Дания
3 1
Фарьорски Острови
Дания - Фарьорски Острови
Кръг 10
15 ное. 2021
- 21:45
Австрия
4 1
Молдова
Австрия - Молдова
15 ное. 2021
- 21:45
Израел
3 2
Фарьорски Острови
Израел - Фарьорски Острови
15 ное. 2021
- 21:45
Шотландия
2 0
Дания
Шотландия - Дания
Група G

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
10
7
2
1
33
8
25
23
2
Турция
з р п п п
10
6
3
1
27
16
11
21
3
Норвегия
п р п р з
10
5
3
2
15
8
7
18
4
Черна Гора
р п з р з
10
3
3
4
14
15
-1
12
5
Латвия
р з з р п
10
2
3
5
11
14
-3
9
6
Гибралтар
з з з з з
10
0
0
10
4
43
-39
0
Нидерландия
Турция
Норвегия
Черна Гора
Латвия
Гибралтар
1 Нидерландия 6–1 2–0 4–0 2–0 6–0
2 Турция 4–2 1–1 2–2 3–3 6–0
3 Норвегия 1–1 0–3 2–0 0–0 5–1
4 Черна Гора 2–2 1–2 0–1 0–0 4–1
5 Латвия 0–1 1–2 0–2 1–2 3–1
6 Гибралтар 0–7 0–3 0–3 0–3 1–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
24 мар. 2021
- 20:00
Турция
4 2
Нидерландия
Турция - Нидерландия
24 мар. 2021
- 22:45
Гибралтар
0 3
Норвегия
Гибралтар - Норвегия
24 мар. 2021
- 22:45
Латвия
1 2
Черна Гора
Латвия - Черна Гора
Кръг 2
27 мар. 2021
- 17:00
Черна Гора
4 1
Гибралтар
Черна Гора - Гибралтар
27 мар. 2021
- 20:00
Норвегия
0 3
Турция
Норвегия - Турция
27 мар. 2021
- 20:00
Нидерландия
2 0
Латвия
Нидерландия - Латвия
Кръг 3
30 мар. 2021
- 21:45
Гибралтар
0 7
Нидерландия
Гибралтар - Нидерландия
30 мар. 2021
- 21:45
Черна Гора
0 1
Норвегия
Черна Гора - Норвегия
30 мар. 2021
- 21:45
Турция
3 3
Латвия
Турция - Латвия
Кръг 4
1 сеп. 2021
- 21:45
Латвия
3 1
Гибралтар
Латвия - Гибралтар
1 сеп. 2021
- 21:45
Норвегия
1 1
Нидерландия
Норвегия - Нидерландия
1 сеп. 2021
- 21:45
Турция
2 2
Черна Гора
Турция - Черна Гора
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 19:00
Латвия
0 2
Норвегия
Латвия - Норвегия
4 сеп. 2021
- 21:45
Гибралтар
0 3
Турция
Гибралтар - Турция
4 сеп. 2021
- 21:45
Нидерландия
4 0
Черна Гора
Нидерландия - Черна Гора
Кръг 6
7 сеп. 2021
- 21:45
Черна Гора
0 0
Латвия
Черна Гора - Латвия
7 сеп. 2021
- 21:45
Нидерландия
6 1
Турция
Нидерландия - Турция
7 сеп. 2021
- 21:45
Норвегия
5 1
Гибралтар
Норвегия - Гибралтар
Кръг 7
8 окт. 2021
- 21:45
Латвия
0 1
Нидерландия
Латвия - Нидерландия
8 окт. 2021
- 21:45
Гибралтар
0 3
Черна Гора
Гибралтар - Черна Гора
8 окт. 2021
- 21:45
Турция
1 1
Норвегия
Турция - Норвегия
Кръг 8
11 окт. 2021
- 21:45
Латвия
1 2
Турция
Латвия - Турция
11 окт. 2021
- 21:45
Нидерландия
6 0
Гибралтар
Нидерландия - Гибралтар
11 окт. 2021
- 21:45
Норвегия
2 0
Черна Гора
Норвегия - Черна Гора
Кръг 9
13 ное. 2021
- 19:00
Норвегия
0 0
Латвия
Норвегия - Латвия
13 ное. 2021
- 19:00
Турция
6 0
Гибралтар
Турция - Гибралтар
13 ное. 2021
- 21:45
Черна Гора
2 2
Нидерландия
Черна Гора - Нидерландия
Кръг 10
16 ное. 2021
- 21:45
Гибралтар
1 3
Латвия
Гибралтар - Латвия
16 ное. 2021
- 21:45
Черна Гора
1 2
Турция
Черна Гора - Турция
16 ное. 2021
- 21:45
Нидерландия
2 0
Норвегия
Нидерландия - Норвегия
Група H

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Хърватска
п п р п п
10
7
2
1
21
4
17
23
2
Русия
п п п п з
10
7
1
2
19
6
13
22
3
Словакия
п з р р п
10
3
5
2
17
10
7
14
4
Словения
з п з р п
10
4
2
4
13
12
1
14
5
Кипър
з з р з з
10
1
2
7
4
21
-17
5
6
Малта
з з р з з
10
1
2
7
9
30
-21
5
Хърватска
Русия
Словакия
Словения
Кипър
Малта
1 Хърватска 1–0 2–2 3–0 1–0 3–0
2 Русия 0–0 1–0 2–1 6–0 2–0
3 Словакия 0–1 2–1 2–2 2–0 2–2
4 Словения 1–0 1–2 1–1 2–1 1–0
5 Кипър 0–3 0–2 0–0 1–0 2–2
6 Малта 1–7 1–3 0–6 0–4 3–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
24 мар. 2021
- 22:45
Кипър
0 0
Словакия
Кипър - Словакия
24 мар. 2021
- 22:45
Малта
1 3
Русия
Малта - Русия
24 мар. 2021
- 22:45
Словения
1 0
Хърватска
Словения - Хърватска
Кръг 2
27 мар. 2021
- 17:00
Русия
2 1
Словения
Русия - Словения
27 мар. 2021
- 20:00
Хърватска
1 0
Кипър
Хърватска - Кипър
27 мар. 2021
- 22:45
Словакия
2 2
Малта
Словакия - Малта
Кръг 3
30 мар. 2021
- 19:00
Кипър
1 0
Словения
Кипър - Словения
30 мар. 2021
- 21:45
Хърватска
3 0
Малта
Хърватска - Малта
30 мар. 2021
- 21:45
Словакия
2 1
Русия
Словакия - Русия
Кръг 4
1 сеп. 2021
- 21:45
Малта
3 0
Кипър
Малта - Кипър
1 сеп. 2021
- 21:45
Русия
0 0
Хърватска
Русия - Хърватска
1 сеп. 2021
- 21:45
Словения
1 1
Словакия
Словения - Словакия
Кръг 5
4 сеп. 2021
- 19:00
Кипър
0 2
Русия
Кипър - Русия
4 сеп. 2021
- 19:00
Словения
1 0
Малта
Словения - Малта
4 сеп. 2021
- 21:45
Словакия
0 1
Хърватска
Словакия - Хърватска
Кръг 6
7 сеп. 2021
- 21:45
Хърватска
3 0
Словения
Хърватска - Словения
7 сеп. 2021
- 21:45
Русия
2 0
Малта
Русия - Малта
7 сеп. 2021
- 21:45
Словакия
2 0
Кипър
Словакия - Кипър
Кръг 7
8 окт. 2021
- 21:45
Кипър
0 3
Хърватска
Кипър - Хърватска
8 окт. 2021
- 21:45
Малта
0 4
Словения
Малта - Словения
8 окт. 2021
- 21:45
Русия
1 0
Словакия
Русия - Словакия
Кръг 8
11 окт. 2021
- 19:00
Кипър
2 2
Малта
Кипър - Малта
11 окт. 2021
- 21:45
Хърватска
2 2
Словакия
Хърватска - Словакия
11 окт. 2021
- 21:45
Словения
1 2
Русия
Словения - Русия
Кръг 9
11 ное. 2021
- 19:00
Русия
6 0
Кипър
Русия - Кипър
11 ное. 2021
- 21:45
Малта
1 7
Хърватска
Малта - Хърватска
11 ное. 2021
- 21:45
Словакия
2 2
Словения
Словакия - Словения
Кръг 10
14 ное. 2021
- 16:00
Хърватска
1 0
Русия
Хърватска - Русия
14 ное. 2021
- 16:00
Малта
0 6
Словакия
Малта - Словакия
14 ное. 2021
- 16:00
Словения
2 1
Кипър
Словения - Кипър
Група I

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Англия
р п р п п
10
8
2
0
39
3
36
26
2
Полша
р п п п з
10
6
2
2
30
11
19
20
3
Албания
п п з з п
10
6
0
4
12
12
0
18
4
Унгария
п з р п п
10
5
2
3
19
13
6
17
5
Андора
з з п з з
10
2
0
8
8
24
-16
6
6
Сан Марино
з з з з з
10
0
0
10
1
46
-45
0
Англия
Полша
Албания
Унгария
Андора
Сан Марино
1 Англия 2–1 5–0 1–1 4–0 5–0
2 Полша 1–1 4–1 1–2 3–0 5–0
3 Албания 0–2 0–1 1–0 1–0 5–0
4 Унгария 0–4 3–3 0–1 2–1 4–0
5 Андора 0–5 1–4 0–1 1–4 2–0
6 Сан Марино 0–10 1–7 0–2 0–3 0–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
25 мар. 2021
- 22:45
Андора
0 1
Албания
Андора - Албания
25 мар. 2021
- 22:45
Англия
5 0
Сан Марино
Англия - Сан Марино
25 мар. 2021
- 22:45
Унгария
3 3
Полша
Унгария - Полша
Кръг 2
28 мар. 2021
- 19:00
Албания
0 2
Англия
Албания - Англия
28 мар. 2021
- 21:45
Полша
3 0
Андора
Полша - Андора
28 мар. 2021
- 21:45
Сан Марино
0 3
Унгария
Сан Марино - Унгария
Кръг 3
31 мар. 2021
- 21:45
Андора
1 4
Унгария
Андора - Унгария
31 мар. 2021
- 21:45
Англия
2 1
Полша
Англия - Полша
31 мар. 2021
- 21:45
Сан Марино
0 2
Албания
Сан Марино - Албания
Кръг 4
2 сеп. 2021
- 21:45
Андора
2 0
Сан Марино
Андора - Сан Марино
2 сеп. 2021
- 21:45
Унгария
0 4
Англия
Унгария - Англия
2 сеп. 2021
- 21:45
Полша
4 1
Албания
Полша - Албания
Кръг 5
5 сеп. 2021
- 19:00
Албания
1 0
Унгария
Албания - Унгария
5 сеп. 2021
- 19:00
Англия
4 0
Андора
Англия - Андора
5 сеп. 2021
- 21:45
Сан Марино
1 7
Полша
Сан Марино - Полша
Кръг 6
8 сеп. 2021
- 21:45
Албания
5 0
Сан Марино
Албания - Сан Марино
8 сеп. 2021
- 21:45
Унгария
2 1
Андора
Унгария - Андора
8 сеп. 2021
- 21:45
Полша
1 1
Англия
Полша - Англия
Кръг 7
9 окт. 2021
- 21:45
Андора
0 5
Англия
Андора - Англия
9 окт. 2021
- 21:45
Унгария
0 1
Албания
Унгария - Албания
9 окт. 2021
- 21:45
Полша
5 0
Сан Марино
Полша - Сан Марино
Кръг 8
12 окт. 2021
- 21:45
Албания
0 1
Полша
Албания - Полша
12 окт. 2021
- 21:45
Англия
1 1
Унгария
Англия - Унгария
12 окт. 2021
- 21:45
Сан Марино
0 3
Андора
Сан Марино - Андора
Кръг 9
12 ное. 2021
- 21:45
Англия
5 0
Албания
Англия - Албания
12 ное. 2021
- 21:45
Унгария
4 0
Сан Марино
Унгария - Сан Марино
12 ное. 2021
- 21:45
Андора
1 4
Полша
Андора - Полша
Кръг 10
15 ное. 2021
- 21:45
Албания
1 0
Андора
Албания - Андора
15 ное. 2021
- 21:45
Полша
1 2
Унгария
Полша - Унгария
15 ное. 2021
- 21:45
Сан Марино
0 10
Англия
Сан Марино - Англия
Група J

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Германия
п п п п п
10
9
0
1
36
4
32
27
2
10
5
3
2
23
11
12
18
3
Румъния
р з п р п
10
5
2
3
13
8
5
17
4
Армения
р р з з з
10
3
3
4
9
20
-11
12
5
Исландия
з р п р з
10
2
3
5
12
18
-6
9
6
Лихтенщайн
р з з з з
10
0
1
9
2
34
-32
1
Германия
Северна Македония
Румъния
Армения
Исландия
Лихтенщайн
1 Германия 1–2 2–1 6–0 3–0 9–0
2 Северна Македония 0–4 0–0 0–0 3–1 5–0
3 Румъния 0–1 3–2 1–0 0–0 2–0
4 Армения 1–4 0–5 3–2 2–0 1–1
5 Исландия 0–4 2–2 0–2 1–1 4–0
6 Лихтенщайн 0–2 0–4 0–2 0–1 1–4
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кръг 1
25 мар. 2021
- 22:45
Германия
3 0
Исландия
Германия - Исландия
25 мар. 2021
- 22:45
Лихтенщайн
0 1
Армения
Лихтенщайн - Армения
25 мар. 2021
- 22:45
Румъния
3 2
Северна Македония
Румъния - Северна Македония
Кръг 2
28 мар. 2021
- 19:00
Армения
2 0
Исландия
Армения - Исландия
28 мар. 2021
- 21:45
Северна Македония
5 0
Лихтенщайн
Северна Македония - Лихтенщайн
28 мар. 2021
- 21:45
Румъния
0 1
Германия
Румъния - Германия
Кръг 3
31 мар. 2021
- 19:00
Армения
3 2
Румъния
Армения - Румъния
31 мар. 2021
- 21:45
Германия
1 2
Северна Македония
Германия - Северна Македония
31 мар. 2021
- 21:45
Лихтенщайн
1 4
Исландия
Лихтенщайн - Исландия
Кръг 4
2 сеп. 2021
- 21:45
Исландия
0 2
Румъния
Исландия - Румъния
2 сеп. 2021
- 21:45
Лихтенщайн
0 2
Германия
Лихтенщайн - Германия
2 сеп. 2021
- 21:45
Северна Македония
0 0
Армения
Северна Македония - Армения
Кръг 5
5 сеп. 2021
- 19:00
Исландия
2 2
Северна Македония
Исландия - Северна Македония
5 сеп. 2021
- 21:45
Германия
6 0
Армения
Германия - Армения
5 сеп. 2021
- 21:45
Румъния
2 0
Лихтенщайн
Румъния - Лихтенщайн
Кръг 6
8 сеп. 2021
- 19:00
Армения
1 1
Лихтенщайн
Армения - Лихтенщайн
8 сеп. 2021
- 21:45
Исландия
0 4
Германия
Исландия - Германия
8 сеп. 2021
- 21:45
Северна Македония
0 0
Румъния
Северна Македония - Румъния
Кръг 7
8 окт. 2021
- 21:45
Германия
2 1
Румъния
Германия - Румъния
8 окт. 2021
- 21:45
Исландия
1 1
Армения
Исландия - Армения
8 окт. 2021
- 21:45
Лихтенщайн
0 4
Северна Македония
Лихтенщайн - Северна Македония
Кръг 8
11 окт. 2021
- 21:45
Исландия
4 0
Лихтенщайн
Исландия - Лихтенщайн
11 окт. 2021
- 21:45
Северна Македония
0 4
Германия
Северна Македония - Германия
11 окт. 2021
- 21:45
Румъния
1 0
Армения
Румъния - Армения
Кръг 9
11 ное. 2021
- 19:00
Армения
0 5
Северна Македония
Армения - Северна Македония
11 ное. 2021
- 21:45
Германия
9 0
Лихтенщайн
Германия - Лихтенщайн
11 ное. 2021
- 21:45
Румъния
0 0
Исландия
Румъния - Исландия
Кръг 10
14 ное. 2021
- 19:00
Армения
1 4
Германия
Армения - Германия
14 ное. 2021
- 19:00
Лихтенщайн
0 2
Румъния
Лихтенщайн - Румъния
14 ное. 2021
- 19:00
Северна Македония
3 1
Исландия
Северна Македония - Исландия
Световното първенство е футболен турнир, в който се състезават всички държави членки на ФИФА. Това е най-големият и значим футболен турнир в света. Провежда се на всеки 4-ри години.Преди старта на първенството са предвидени регионални квалификционни групи, които започват около 2 години преди финалите на първенството. В квалификациит вземат почти всички мъжки национални отбори от около 200 държави, а до финалният турнир достигат 32 отбора. Форматът се състои от квалификации, които се провеждат в шестте континентални зони на ФИФА. Форматът е различен за всеки континент. Във финалната фаза се състезават 32 отбора и продължава около месец. Тя е разделена на групова фаза и елиминационна фаза. Първо играят 8 групи по 4-ри отбора, а след това се играят директни елиминации.