Астън Вила и Брентфорд си вкараха по три и завършиха наравно
Двата английски тима спретнаха голово шоу

Тимовете от Висшата лига Астън Вила и Брентфорд изиграха вълнуващ мач в САЩ, който бе част от предсезонната подготовка на двата тима. Те завършиха 3:3, което зарадва неутралните фенове по стадиона, поради големия брой попадения.

“Пчеликчките” излязоха напред в резултата първи. Те поведоха  9-ата минута с гол от дузпа на Брайън Мбемо. В 23-ата пък Джош Дасилва удвои преднината на тима на Томас Франк.

В следващите 10 минути обаче Вила се върна в резултата с бързи попадения на Езри Конса и новата покупка Муса Диаби. Те дори обърнаха резултата, когато в 37-ата минута Мати Кеш прониза вратата на Брентфорд.

Равенството обаче бе възстановено в 66-ата минута с гол на Шандън Баптисте.

Брентфорд и Астън Вила са едни от най-бързо проспериращите отбори в Англия. През този сезон те дори се бориха за местата даващи право на участие в евротурнирите.