Гълъбинов с първи гол след дълга пауза
Козенца с Андреа Христов загуби у дома, Вальо Антов пак не игра за Монца

Българският нападател Андрей Гълъбинов се отчете с гол за победата на Реджина с 3:1 като гост на СПАЛ 2013 в среща от 23-ия кръг на италианската Серия Б.

Таранът реализира третото попадение в 79-ата минута, като това бе негово седмо попадение от началото на сезона. Последният си гол обаче Гълъбинов вкара в края на октомври.

33-годишният нападател и днес не попадна в стартовата единайсеторка и се появи в игра в 62-рата минута. Реджина се намира в средата на класирането – на 8 точки от местата, даващи право на участие в бараж за промоция.

В друг мач от кръга тази вечер Андреа Христов изигра 90 минути за Козенца, но тимът му загуби у дома с 1:2 от Перуджа.

Монца на Валентин Антов надви Тернана с 1:0 като гост, но българинът отново не се появи в игра, а си остана сред резервите.