Италия изпусна Северна Македония в пспоследните минути
"Скуадра адзура" можеше да се доближи втората позиция, но изпусна шанса си

Националният отбор на Италия изпуска победата срещу Северна Македония. Срещата завърши при резултат 1:1, което попречи на “скуадра адзура” да се доближи до челната двойка, след като Украйна и Англия завършиха наравно в другата среща от тази група.

Италианците откриха резултата през втората част чрез Чиро Имобиле. Той се разписа в началото и в 47-ата минута.

В 81-ата минута обаче македонците изравниха чрез Енисей Барди. Той съсипа италианските мечти в 81-ата минута.

След този двубой и двата отбора имат по 4 точки. След тях се нарежда Малта, които нямат спечелена точка. Таблицата оглавява Англия с 13, а втори са украинците със 7. Следващите мачове най-вероятно ще предопределят кой ще се класира в тази толкова оспорвана група.