Контролите на тимовете от елита през зимата 1
1 0
ЦСКА вече изигра два мача в Турция, записа победа и реми

Отборите от efbet Лига стартираха подготовката си за втория дял на първенството, а ЦСКА дори изигра две контроли. „Армейците“ се наложиха с 4:0 над дубъла на Аланияспор и направиха нулево реми с полския Стал (Миелец).

Заради пандемията от коронавирус голяма част от отборите взеха решение да проведат зимната подготовка на родна земя, но има и тимове, които ще заложат на чужбина.

Ето и списък с контролите, които вече бяха обявени:

 ЛУДОГОРЕЦ
20.01. ЛУДОГОРЕЦ – Бачка Топола
23.01. ЛУДОГОРЕЦ – Шахтьор (Донецк)
30.01. ЛУДОГОРЕЦ – Динамо Киев
31.01. ЛУДОГОРЕЦ – Марибор
04.02. ЛУДОГОРЕЦ – Зенит

ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)
14.01. ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – Марица
18.01. ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – Атлетик (Куклен)
23.01. ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – Берое
27.01. ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – Созопол
30.01. ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – Добруджа
06.02. ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) – Хебър

ЦСКА
09.01. ЦСКА – Аланияспор 2 4:0
13.01. ЦСКА – Стал Миелец – 0:0
17.01. ЦСКА – ?
02.02. ЦСКА – Ботев (Враца)

АРДА

БЕРОЕ
16.01. БЕРОЕ – Янтра
20.01. БЕРОЕ – Етър
23.01. БЕРОЕ – Локомотив (Пловдив)
27.01. БЕРОЕ – Хебър
30.01. БЕРОЕ – Ботев (Пловдив)
05.01. БЕРОЕ – Загорец

ЦСКА 1948
16.01. ЦСКА 1948 – Септември
21.01. ЦСКА 1948 – Стал Миелец
26.01. ЦСКА 1948 – Олександрия
31.01. ЦСКА 1948 – Македония Гьорче Петров
04.02. ЦСКА 1948 – Динамо Киев
05.02. ЦСКА 1948 – Ингулец

ЧЕРНО МОРЕ
16.01. ЧЕРНО МОРЕ – Созопол
19.01. ЧЕРНО МОРЕ – Нефтохимик
23.01. ЧЕРНО МОРЕ – Добруджа
27.01. ЧЕРНО МОРЕ – Ботев (Враца)
03.02. ЧЕРНО МОРЕ – Черноморец (Балчик)
03.02. ЧЕРНО МОРЕ – Локомотив (Горна Оряховица)
06.02. ЧЕРНО МОРЕ – Созопол

ЦАРСКО СЕЛО
22.01. ЦАРСКО СЕЛО – Пирин (Благоевград)
26.01. ЦАРСКО СЕЛО – Спортист
30.01. ЦАРСКО СЕЛО – Хебър
06.02. ЦАРСКО СЕЛО – Ботев (Пловдив)

ЛЕВСКИ
20.01. ЛЕВСКИ – Домжале
23.01. ЛЕВСКИ – Бачка Паланка
27.01. ЛЕВСКИ – Копер
30.01. ЛЕВСКИ – Олимпия
02.02. ЛЕВСКИ – Сараево (под въпрос)
07.02. ЛЕВСКИ – Спортист (Своге)

БОТЕВ (ВРАЦА)
20.01. БОТЕВ (ВРАЦА) – Добруджа
23.01. БОТЕВ (ВРАЦА) – Черноморец (Балчик)
27.01. БОТЕВ (ВРАЦА) – Черно море
29.01. БОТЕВ (ВРАЦА) – Спартак (Варна)
02.02. БОТЕВ (ВРАЦА) – ЦСКА
05.02. БОТЕВ (ВРАЦА) – Литекс

МОНТАНА
21.01. МОНТАНА – ?
25.01. МОНТАНА – ?
27.01. МОНТАНА – ?
30.01. МОНТАНА – ?
03.02. МОНТАНА – ?

БОТЕВ (ПЛОВДИВ)
20.01. БОТЕВ (ПЛОВДИВ) – Гигант
23.01. БОТЕВ (ПЛОВДИВ) – Етър
30.01. БОТЕВ (ПЛОВДИВ) – Берое
06.02. БОТЕВ (ПЛОВДИВ) – Царско село

СЛАВИЯ

ЕТЪР
16.01. ЕТЪР – Спартак (Плевен)
20.01. ЕТЪР – Берое
23.01. ЕТЪР – Ботев (Пловдив)
26.01. ЕТЪР – Загорец
29.01. ЕТЪР – Септември
06.02. ЕТЪР – ЦСКА 1948