Нефтохимик с боево реми в Горна Оряховица

Силно подмладеният състав на Нефтохимик изтръгна равенство – 1:1, при гостуването на негостоприемния стадион в Горна Оряховица в среща от първия кръг на Втора лига.

Воденият от Милчо Сирмов Локомотив се наслади на мечтан старт като само след пет минути игра Тодор Таушанов откри резултата.

Малко преди края на първата част обаче отказалия да се предаде Нефтохимик възстанови равенството чрез попадение на Симеон Вешев.

Сирмов включи в състава на “железничарите” няколко нови попълнения, сред които опитният халф и бивш младежки национал Иван Вълчанов.

В добавеното време Нефтохимик остана с 10 играчи на терена, но времето за реакция от страна на домакините бе твърде малко.

“Изключително доволен съм от момчетата,” заяви наставникът на бургазлии Викторио Павлов след последния съдийски сигнал. “Поздравления за всички, които се раздадоха. Отборът заслужава похвала и поощрение за това, което прави.”

„Локомотив” ГО: Християн Христов, Виктор Митев, Атанас Ташолов, Тодор Таушанов, Янислав Цачев, Иван Вълчанов, Иван Винков, Петър Чалъков, Владислав Мирчев, Стефан Неделчев, Кристиян Райчев.