Аржентина: Суперлига 2021

Суперлига Аржентина 2021

2021-2022
Група А

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
12
7
3
2
22
9
13
24
2
12
6
3
3
16
10
6
21
3
12
6
2
4
24
10
14
20
4
12
6
2
4
15
15
0
20
5
12
5
4
3
14
9
5
19
6
12
5
3
4
13
12
1
18
7
Банфилд
з з р п п
12
4
5
3
12
12
0
17
8
12
4
3
5
13
18
-5
15
9
12
3
5
4
12
16
-4
14
10
Годой Круз
з р п з з
12
4
2
6
17
23
-6
14
11
Платенсе
з п з з п
12
4
1
7
11
18
-7
13
12
Алдосиви
з з п з з
12
3
2
7
15
19
-4
11
13
12
2
3
7
10
23
-13
9
покажи на цял екран
Колон Санта Фе
Естудиантес Л.П.
Ривър Плейт
Сан Лоренцо
Архентинос Хуниорс
Расинг Клуб
Банфилд
Росарио Сентрал
Сентрал Кордоба
Годой Круз
Платенсе
Алдосиви
Арсенал Саранди
1 Колон Санта Фе 2–0 0–0 0–0 2–2 2–1 2–0
2 Естудиантес Л.П. 0–2 2–1 0–2 0–0 2–0 1–0
3 Ривър Плейт 3–2 1–2 0–1 0–0 3–0 4–1
4 Сан Лоренцо 1–1 2–0 0–4 1–0 1–2 2–1
5 Архентинос Хуниорс 2–0 1–1 0–0 2–0 0–1 3–2
6 Расинг Клуб 2–1 2–0 1–0 1–0 2–4 2–2
7 Банфилд 0–3 2–2 1–0 0–0 2–0 0–1
8 Росарио Сентрал 0–1 2–1 3–1 2–2 2–2 2–1
9 Сентрал Кордоба 0–3 1–1 0–5 1–0 1–1 0–1
10 Годой Круз 0–2 1–6 0–1 1–0 3–1 2–3
11 Платенсе 1–3 0–1 2–4 0–2 4–1 0–2
12 Алдосиви 1–3 1–1 0–1 1–2 1–2 3–0
13 Арсенал Саранди 0–5 0–0 2–1 0–2 1–1 0–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Кръг 1
13 фев. 2021
- 01:15
Банфилд
2 0
Расинг Клуб
Банфилд - Расинг Клуб
13 фев. 2021
- 03:30
Сентрал Кордоба
0 3
Колон Санта Фе
Сентрал Кордоба - Колон Санта Фе
13 фев. 2021
- 23:10
Алдосиви
1 2
Годой Круз
Алдосиви - Годой Круз
14 фев. 2021
- 03:30
Сан Лоренцо
2 1
Арсенал Саранди
Сан Лоренцо - Арсенал Саранди
15 фев. 2021
- 03:30
Естудиантес Л.П.
2 1
Ривър Плейт
Естудиантес Л.П. - Ривър Плейт
16 фев. 2021
- 01:15
Росарио Сентрал
2 1
Архентинос Хуниорс
Росарио Сентрал - Архентинос Хуниорс
Кръг 2
20 фев. 2021
- 03:30
Арсенал Саранди
0 2
Банфилд
Арсенал Саранди - Банфилд
20 фев. 2021
- 23:10
Годой Круз
0 2
Естудиантес Л.П.
Годой Круз - Естудиантес Л.П.
21 фев. 2021
- 01:20
Расинг Клуб
2 2
Алдосиви
Расинг Клуб - Алдосиви
21 фев. 2021
- 03:30
Ривър Плейт
3 0
Росарио Сентрал
Ривър Плейт - Росарио Сентрал
21 фев. 2021
- 23:10
Архентинос Хуниорс
0 1
Платенсе
Архентинос Хуниорс - Платенсе
23 фев. 2021
- 03:30
Колон Санта Фе
2 0
Сан Лоренцо
Колон Санта Фе - Сан Лоренцо
Кръг 3
27 фев. 2021
- 01:15
Алдосиви
3 0
Арсенал Саранди
Алдосиви - Арсенал Саранди
27 фев. 2021
- 23:10
Банфилд
0 3
Колон Санта Фе
Банфилд - Колон Санта Фе
28 фев. 2021
- 03:30
Сан Лоренцо
0 4
Сентрал Кордоба
Сан Лоренцо - Сентрал Кордоба
28 фев. 2021
- 23:10
Платенсе
0 1
Ривър Плейт
Платенсе - Ривър Плейт
1 мар. 2021
- 01:20
Естудиантес Л.П.
0 0
Расинг Клуб
Естудиантес Л.П. - Расинг Клуб
2 мар. 2021
- 03:30
Росарио Сентрал
2 2
Годой Круз
Росарио Сентрал - Годой Круз
Кръг 4
6 мар. 2021
- 03:30
Сентрал Кордоба
1 1
Банфилд
Сентрал Кордоба - Банфилд
6 мар. 2021
- 23:10
Годой Круз
3 1
Платенсе
Годой Круз - Платенсе
7 мар. 2021
- 01:20
Колон Санта Фе
2 1
Алдосиви
Колон Санта Фе - Алдосиви
7 мар. 2021
- 23:10
Арсенал Саранди
0 5
Естудиантес Л.П.
Арсенал Саранди - Естудиантес Л.П.
9 мар. 2021
- 01:15
Расинг Клуб
1 0
Росарио Сентрал
Расинг Клуб - Росарио Сентрал
9 мар. 2021
- 03:30
Ривър Плейт
0 1
Архентинос Хуниорс
Ривър Плейт - Архентинос Хуниорс
Кръг 5
13 мар. 2021
- 01:15
Алдосиви
1 2
Сентрал Кордоба
Алдосиви - Сентрал Кордоба
13 мар. 2021
- 23:10
Платенсе
0 2
Расинг Клуб
Платенсе - Расинг Клуб
14 мар. 2021
- 01:20
Архентинос Хуниорс
2 0
Годой Круз
Архентинос Хуниорс - Годой Круз
14 мар. 2021
- 03:30
Естудиантес Л.П.
0 2
Колон Санта Фе
Естудиантес Л.П. - Колон Санта Фе
15 мар. 2021
- 03:30
Банфилд
0 0
Сан Лоренцо
Банфилд - Сан Лоренцо
16 мар. 2021
- 01:15
Росарио Сентрал
2 1
Арсенал Саранди
Росарио Сентрал - Арсенал Саранди
Кръг 6
20 мар. 2021
- 03:15
Сентрал Кордоба
1 1
Естудиантес Л.П.
Сентрал Кордоба - Естудиантес Л.П.
21 мар. 2021
- 03:00
Годой Круз
1 6
Ривър Плейт
Годой Круз - Ривър Плейт
21 мар. 2021
- 22:15
Колон Санта Фе
0 0
Росарио Сентрал
Колон Санта Фе - Росарио Сентрал
22 мар. 2021
- 00:30
Сан Лоренцо
1 2
Алдосиви
Сан Лоренцо - Алдосиви
23 мар. 2021
- 01:00
Арсенал Саранди
0 0
Платенсе
Арсенал Саранди - Платенсе
23 мар. 2021
- 03:15
Расинг Клуб
1 0
Архентинос Хуниорс
Расинг Клуб - Архентинос Хуниорс
Кръг 7
27 мар. 2021
- 20:00
Платенсе
1 3
Колон Санта Фе
Платенсе - Колон Санта Фе
27 мар. 2021
- 22:15
Алдосиви
1 1
Банфилд
Алдосиви - Банфилд
28 мар. 2021
- 00:30
Архентинос Хуниорс
3 2
Арсенал Саранди
Архентинос Хуниорс - Арсенал Саранди
28 мар. 2021
- 02:00
Росарио Сентрал
2 2
Сентрал Кордоба
Росарио Сентрал - Сентрал Кордоба
29 мар. 2021
- 00:30
Ривър Плейт
0 0
Расинг Клуб
Ривър Плейт - Расинг Клуб
31 мар. 2021
- 01:00
Естудиантес Л.П.
0 2
Сан Лоренцо
Естудиантес Л.П. - Сан Лоренцо
Кръг 8
3 апр. 2021
- 01:15
Сан Лоренцо
2 0
Росарио Сентрал
Сан Лоренцо - Росарио Сентрал
3 апр. 2021
- 03:15
Сентрал Кордоба
0 1
Платенсе
Сентрал Кордоба - Платенсе
4 апр. 2021
- 03:00
Арсенал Саранди
0 0
Ривър Плейт
Арсенал Саранди - Ривър Плейт
4 апр. 2021
- 22:15
Колон Санта Фе
0 0
Архентинос Хуниорс
Колон Санта Фе - Архентинос Хуниорс
5 апр. 2021
- 03:00
Расинг Клуб
2 4
Годой Круз
Расинг Клуб - Годой Круз
6 апр. 2021
- 03:15
Банфилд
2 2
Естудиантес Л.П.
Банфилд - Естудиантес Л.П.
Кръг 9
10 апр. 2021
- 03:00
Платенсе
2 4
Сан Лоренцо
Платенсе - Сан Лоренцо
10 апр. 2021
- 22:15
Естудиантес Л.П.
1 0
Алдосиви
Естудиантес Л.П. - Алдосиви
11 апр. 2021
- 17:00
Годой Круз
2 3
Арсенал Саранди
Годой Круз - Арсенал Саранди
11 апр. 2021
- 20:00
Архентинос Хуниорс
0 0
Сентрал Кордоба
Архентинос Хуниорс - Сентрал Кордоба
11 апр. 2021
- 22:15
Росарио Сентрал
3 1
Банфилд
Росарио Сентрал - Банфилд
12 апр. 2021
- 03:00
Ривър Плейт
3 2
Колон Санта Фе
Ривър Плейт - Колон Санта Фе
Кръг 10
16 апр. 2021
- 23:15
Алдосиви
0 1
Росарио Сентрал
Алдосиви - Росарио Сентрал
17 апр. 2021
- 03:30
Сентрал Кордоба
0 5
Ривър Плейт
Сентрал Кордоба - Ривър Плейт
17 апр. 2021
- 21:45
Сан Лоренцо
1 1
Архентинос Хуниорс
Сан Лоренцо - Архентинос Хуниорс
18 апр. 2021
- 19:30
Арсенал Саранди
2 1
Расинг Клуб
Арсенал Саранди - Расинг Клуб
19 апр. 2021
- 03:00
Колон Санта Фе
2 2
Годой Круз
Колон Санта Фе - Годой Круз
20 апр. 2021
- 00:00
Банфилд
0 1
Платенсе
Банфилд - Платенсе
Кръг 11
24 апр. 2021
- 03:15
Годой Круз
1 0
Сентрал Кордоба
Годой Круз - Сентрал Кордоба
24 апр. 2021
- 21:45
Архентинос Хуниорс
1 1
Банфилд
Архентинос Хуниорс - Банфилд
25 апр. 2021
- 21:45
Расинг Клуб
2 1
Колон Санта Фе
Расинг Клуб - Колон Санта Фе
26 апр. 2021
- 00:00
Ривър Плейт
1 2
Сан Лоренцо
Ривър Плейт - Сан Лоренцо
26 апр. 2021
- 03:00
Росарио Сентрал
0 1
Естудиантес Л.П.
Росарио Сентрал - Естудиантес Л.П.
26 апр. 2021
- 21:45
Платенсе
0 2
Алдосиви
Платенсе - Алдосиви
Кръг 12
1 май 2021
- 03:00
Колон Санта Фе
2 0
Арсенал Саранди
Колон Санта Фе - Арсенал Саранди
2 май 2021
- 20:20
Сан Лоренцо
1 0
Годой Круз
Сан Лоренцо - Годой Круз
2 май 2021
- 22:30
Банфилд
1 0
Ривър Плейт
Банфилд - Ривър Плейт
3 май 2021
- 00:40
Алдосиви
1 3
Архентинос Хуниорс
Алдосиви - Архентинос Хуниорс
3 май 2021
- 00:40
Сентрал Кордоба
1 0
Расинг Клуб
Сентрал Кордоба - Расинг Клуб
4 май 2021
- 00:00
Естудиантес Л.П.
2 0
Платенсе
Естудиантес Л.П. - Платенсе
Кръг 13
8 май 2021
- 19:00
Годой Круз
0 1
Банфилд
Годой Круз - Банфилд
9 май 2021
- 16:00
Арсенал Саранди
1 1
Сентрал Кордоба
Арсенал Саранди - Сентрал Кордоба
9 май 2021
- 18:10
Архентинос Хуниорс
2 0
Естудиантес Л.П.
Архентинос Хуниорс - Естудиантес Л.П.
9 май 2021
- 20:30
Расинг Клуб
2 0
Сан Лоренцо
Расинг Клуб - Сан Лоренцо
9 май 2021
- 20:30
Ривър Плейт
4 1
Алдосиви
Ривър Плейт - Алдосиви
9 май 2021
- 20:30
Платенсе
4 1
Росарио Сентрал
Платенсе - Росарио Сентрал
Група Б

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
12
9
1
2
21
13
8
28
2
12
6
3
3
21
11
10
21
3
12
6
2
4
16
9
7
20
4
12
5
4
3
18
15
3
19
5
Ланус
з з з з п
12
6
1
5
18
16
2
19
6
12
5
3
4
23
18
5
18
7
12
4
6
2
11
13
-2
18
8
12
3
5
4
15
20
-5
14
9
Уракан
п з з р з
12
2
6
4
13
16
-3
12
10
12
3
3
6
15
20
-5
12
11
12
2
5
5
14
18
-4
11
12
12
2
5
5
9
18
-9
11
13
Патронато
п з п з п
12
3
0
9
10
17
-7
9
покажи на цял екран
Велес Сарсфилд
Бока Хуниорс
Индепендианте
Талерес де Кордоба
Ланус
Атлетико Тукуман
Унион Санта ФЕ
Химнасия Л.П.
Уракан
Дефенса и Хустиния
Нюелс Олд Бойс
Атлетико Сармиенто
Патронато
1 Велес Сарсфилд 1–7 1–0 4–1 2–0 1–0 1–0
2 Бока Хуниорс 1–2 1–0 3–1 2–2 2–1 1–1
3 Индепендианте 1–1 0–1 0–1 1–0 1–0 6–0
4 Талерес де Кордоба 0–1 3–1 3–0 1–1 2–2 1–0
5 Ланус 1–2 1–0 2–1 2–1 1–3 4–2
6 Атлетико Тукуман 2–0 2–3 1–1 5–0 2–2 4–2
7 Унион Санта ФЕ 1–0 0–0 3–2 2–2 1–1 0–0
8 Химнасия Л.П. 0–5 3–0 2–4 2–0 1–1 2–1
9 Уракан 0–2 1–3 0–0 1–1 1–1 3–0
10 Дефенса и Хустиния 1–1 2–2 0–1 3–2 4–0 1–0
11 Нюелс Олд Бойс 0–1 1–2 0–0 2–2 1–1 2–0
12 Атлетико Сармиенто 1–2 1–1 1–0 1–2 0–0 3–1
13 Патронато 1–0 0–1 0–1 4–1 0–1 1–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Кръг 1
13 фев. 2021
- 03:30
Унион Санта ФЕ
2 2
Атлетико Тукуман
Унион Санта ФЕ - Атлетико Тукуман
13 фев. 2021
- 23:10
Талерес де Кордоба
1 0
Патронато
Талерес де Кордоба - Патронато
14 фев. 2021
- 01:20
Велес Сарсфилд
1 0
Нюелс Олд Бойс
Велес Сарсфилд - Нюелс Олд Бойс
14 фев. 2021
- 23:10
Дефенса и Хустиния
3 2
Уракан
Дефенса и Хустиния - Уракан
15 фев. 2021
- 01:20
Бока Хуниорс
2 2
Химнасия Л.П.
Бока Хуниорс - Химнасия Л.П.
16 фев. 2021
- 03:30
Индепендианте
0 1
Ланус
Индепендианте - Ланус
Кръг 2
20 фев. 2021
- 01:15
Химнасия Л.П.
3 0
Талерес де Кордоба
Химнасия Л.П. - Талерес де Кордоба
20 фев. 2021
- 23:10
Ланус
2 1
Дефенса и Хустиния
Ланус - Дефенса и Хустиния
21 фев. 2021
- 23:10
Атлетико Сармиенто
1 2
Велес Сарсфилд
Атлетико Сармиенто - Велес Сарсфилд
22 фев. 2021
- 01:20
Патронато
0 1
Индепендианте
Патронато - Индепендианте
22 фев. 2021
- 03:30
Нюелс Олд Бойс
0 1
Бока Хуниорс
Нюелс Олд Бойс - Бока Хуниорс
23 фев. 2021
- 01:15
Уракан
1 1
Унион Санта ФЕ
Уракан - Унион Санта ФЕ
Кръг 3
27 фев. 2021
- 01:15
Дефенса и Хустиния
1 0
Патронато
Дефенса и Хустиния - Патронато
27 фев. 2021
- 23:10
Талерес де Кордоба
2 2
Нюелс Олд Бойс
Талерес де Кордоба - Нюелс Олд Бойс
28 фев. 2021
- 01:20
Индепендианте
1 0
Химнасия Л.П.
Индепендианте - Химнасия Л.П.
1 мар. 2021
- 03:30
Бока Хуниорс
1 1
Атлетико Сармиенто
Бока Хуниорс - Атлетико Сармиенто
2 мар. 2021
- 01:15
Унион Санта ФЕ
3 2
Ланус
Унион Санта ФЕ - Ланус
25 мар. 2021
- 01:15
Атлетико Тукуман
1 1
Уракан
Атлетико Тукуман - Уракан
Кръг 4
6 мар. 2021
- 01:15
Нюелс Олд Бойс
1 2
Индепендианте
Нюелс Олд Бойс - Индепендианте
6 мар. 2021
- 23:10
Атлетико Сармиенто
1 1
Талерес де Кордоба
Атлетико Сармиенто - Талерес де Кордоба
7 мар. 2021
- 01:20
Ланус
2 1
Атлетико Тукуман
Ланус - Атлетико Тукуман
8 мар. 2021
- 01:20
Патронато
0 1
Унион Санта ФЕ
Патронато - Унион Санта ФЕ
8 мар. 2021
- 01:20
Химнасия Л.П.
1 1
Дефенса и Хустиния
Химнасия Л.П. - Дефенса и Хустиния
8 мар. 2021
- 03:30
Велес Сарсфилд
1 7
Бока Хуниорс
Велес Сарсфилд - Бока Хуниорс
Кръг 5
13 мар. 2021
- 03:30
Унион Санта ФЕ
1 1
Химнасия Л.П.
Унион Санта ФЕ - Химнасия Л.П.
13 мар. 2021
- 03:30
Уракан
0 0
Ланус
Уракан - Ланус
13 мар. 2021
- 23:10
Талерес де Кордоба
0 1
Велес Сарсфилд
Талерес де Кордоба - Велес Сарсфилд
14 мар. 2021
- 01:20
Дефенса и Хустиния
4 0
Нюелс Олд Бойс
Дефенса и Хустиния - Нюелс Олд Бойс
16 мар. 2021
- 01:15
Атлетико Тукуман
4 2
Патронато
Атлетико Тукуман - Патронато
16 мар. 2021
- 03:30
Индепендианте
6 0
Атлетико Сармиенто
Индепендианте - Атлетико Сармиенто
Кръг 6
20 мар. 2021
- 01:00
Нюелс Олд Бойс
0 0
Унион Санта ФЕ
Нюелс Олд Бойс - Унион Санта ФЕ
20 мар. 2021
- 20:00
Патронато
0 1
Уракан
Патронато - Уракан
20 мар. 2021
- 20:00
Химнасия Л.П.
2 0
Атлетико Тукуман
Химнасия Л.П. - Атлетико Тукуман
21 мар. 2021
- 00:30
Велес Сарсфилд
1 0
Индепендианте
Велес Сарсфилд - Индепендианте
21 мар. 2021
- 20:00
Атлетико Сармиенто
3 1
Дефенса и Хустиния
Атлетико Сармиенто - Дефенса и Хустиния
22 мар. 2021
- 03:00
Бока Хуниорс
1 2
Талерес де Кордоба
Бока Хуниорс - Талерес де Кордоба
Кръг 7
27 мар. 2021
- 01:00
Ланус
4 2
Патронато
Ланус - Патронато
27 мар. 2021
- 03:15
Унион Санта ФЕ
0 0
Атлетико Сармиенто
Унион Санта ФЕ - Атлетико Сармиенто
28 мар. 2021
- 22:15
Дефенса и Хустиния
1 1
Велес Сарсфилд
Дефенса и Хустиния - Велес Сарсфилд
29 мар. 2021
- 03:00
Индепендианте
1 1
Бока Хуниорс
Индепендианте - Бока Хуниорс
30 мар. 2021
- 03:15
Атлетико Тукуман
2 2
Нюелс Олд Бойс
Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс
30 мар. 2021
- 03:15
Уракан
1 1
Химнасия Л.П.
Уракан - Химнасия Л.П.
Кръг 8
3 апр. 2021
- 20:00
Талерес де Кордоба
3 1
Индепендианте
Талерес де Кордоба - Индепендианте
3 апр. 2021
- 22:15
Химнасия Л.П.
2 4
Ланус
Химнасия Л.П. - Ланус
3 апр. 2021
- 22:15
Атлетико Сармиенто
1 2
Атлетико Тукуман
Атлетико Сармиенто - Атлетико Тукуман
4 апр. 2021
- 00:30
Бока Хуниорс
2 1
Дефенса и Хустиния
Бока Хуниорс - Дефенса и Хустиния
4 апр. 2021
- 20:00
Нюелс Олд Бойс
2 2
Уракан
Нюелс Олд Бойс - Уракан
5 апр. 2021
- 00:30
Велес Сарсфилд
4 1
Унион Санта ФЕ
Велес Сарсфилд - Унион Санта ФЕ
Кръг 9
11 апр. 2021
- 00:30
Дефенса и Хустиния
2 2
Талерес де Кордоба
Дефенса и Хустиния - Талерес де Кордоба
11 апр. 2021
- 20:00
Патронато
4 1
Химнасия Л.П.
Патронато - Химнасия Л.П.
12 апр. 2021
- 00:30
Унион Санта ФЕ
1 0
Бока Хуниорс
Унион Санта ФЕ - Бока Хуниорс
13 апр. 2021
- 03:15
Атлетико Тукуман
2 0
Велес Сарсфилд
Атлетико Тукуман - Велес Сарсфилд
14 апр. 2021
- 01:00
Уракан
3 0
Атлетико Сармиенто
Уракан - Атлетико Сармиенто
14 апр. 2021
- 01:00
Ланус
1 3
Нюелс Олд Бойс
Ланус - Нюелс Олд Бойс
Кръг 10
16 апр. 2021
- 21:00
Талерес де Кордоба
3 0
Унион Санта ФЕ
Талерес де Кордоба - Унион Санта ФЕ
17 апр. 2021
- 00:00
Велес Сарсфилд
2 0
Уракан
Велес Сарсфилд - Уракан
17 апр. 2021
- 19:30
Атлетико Сармиенто
1 0
Ланус
Атлетико Сармиенто - Ланус
18 апр. 2021
- 00:00
Бока Хуниорс
3 1
Атлетико Тукуман
Бока Хуниорс - Атлетико Тукуман
18 апр. 2021
- 02:15
Нюелс Олд Бойс
2 0
Патронато
Нюелс Олд Бойс - Патронато
19 апр. 2021
- 00:00
Индепендианте
1 0
Дефенса и Хустиния
Индепендианте - Дефенса и Хустиния
Кръг 11
24 апр. 2021
- 19:30
Патронато
1 0
Атлетико Сармиенто
Патронато - Атлетико Сармиенто
25 апр. 2021
- 00:00
Уракан
0 2
Бока Хуниорс
Уракан - Бока Хуниорс
25 апр. 2021
- 03:00
Унион Санта ФЕ
0 0
Индепендианте
Унион Санта ФЕ - Индепендианте
25 апр. 2021
- 17:00
Ланус
1 2
Велес Сарсфилд
Ланус - Велес Сарсфилд
26 апр. 2021
- 03:00
Атлетико Тукуман
2 3
Талерес де Кордоба
Атлетико Тукуман - Талерес де Кордоба
27 апр. 2021
- 00:00
Химнасия Л.П.
2 1
Нюелс Олд Бойс
Химнасия Л.П. - Нюелс Олд Бойс
Кръг 12
1 май 2021
- 00:00
Велес Сарсфилд
1 0
Патронато
Велес Сарсфилд - Патронато
2 май 2021
- 16:00
Бока Хуниорс
1 0
Ланус
Бока Хуниорс - Ланус
2 май 2021
- 18:10
Индепендианте
0 1
Атлетико Тукуман
Индепендианте - Атлетико Тукуман
2 май 2021
- 18:10
Дефенса и Хустиния
0 1
Унион Санта ФЕ
Дефенса и Хустиния - Унион Санта ФЕ
2 май 2021
- 20:20
Талерес де Кордоба
1 1
Уракан
Талерес де Кордоба - Уракан
3 май 2021
- 21:45
Атлетико Сармиенто
0 0
Химнасия Л.П.
Атлетико Сармиенто - Химнасия Л.П.
Кръг 13
8 май 2021
- 21:30
Атлетико Тукуман
5 0
Дефенса и Хустиния
Атлетико Тукуман - Дефенса и Хустиния
8 май 2021
- 21:30
Химнасия Л.П.
0 5
Велес Сарсфилд
Химнасия Л.П. - Велес Сарсфилд
9 май 2021
- 00:00
Патронато
1 0
Бока Хуниорс
Патронато - Бока Хуниорс
10 май 2021
- 00:00
Уракан
1 3
Индепендианте
Уракан - Индепендианте
10 май 2021
- 00:00
Ланус
1 0
Талерес де Кордоба
Ланус - Талерес де Кордоба
10 май 2021
- 03:00
Нюелс Олд Бойс
1 1
Атлетико Сармиенто
Нюелс Олд Бойс - Атлетико Сармиенто
Примера дивисион в Аржентина е най-високото ниво на клубният футбол в страната. Лигата е основана през 1893 година, а само професионалисти се допускат в нея след 1931 година. Форматът на лигата съдържа 24 отбора, като всеки играе срещу всеки на разменено гостуване. Двата полусезона са разпределени и се наричат Апертура и Клаусура, като всеки един от тях излъчва по един шампион. Апертура се състои от периода от август до декември, а вторият полусезон, наречен клаусура започва след зимната пауза през февруари и продължава до юни. Първите три отбора от Аржентинската примера дивисион се класират директно за груповата фаза на Копа Либертадорес. 4-тото място грабва квота за квалификациите на същия турнир, а от пето до девето място заемат участниците в груповата фаза на Копа Судамерикана. Изпадането се случва по сложна система, уникална за аржентинското първенство. При нея отпадат тимовете, която съобразява средните показатели на отборите за три години назад. Тази система се говори, че е изобретена, за да се предпазят скъпоплатените отбори да отпадат от лигата след слаб сезон. От нея директно отпадат два отбора, а третият играе плейаут с 4-тия от Примера Дивисион Б. Най-много спечелени титли имат вечните съпрерници Ривър Плейт и Бока Хуниорс. Те са със съответно 33 и 23 постижения. Индепендиенте разполагат с 14 спечелени първенства. Тази страница е направена с цел да ви информира за всички предстоящи двубои от Аржентинската примера дивисион. Тук ще откриете подробна статистика за вискчи мачове, както и допълнителна статистическа информация за всеки един отбор.
P