“Лъвчетата” на Александър Димитров се справиха с Израел
Младежите ни записаха изключително важна победа.

Младежкият тим на България U21 надделя с минималното 1:0 над този на Израел U21  във втора евроквалификация от група “D”.

През първото полувреме голове в двубоя, който се на стадион “Александър Шаламанов” в София, нямаше.

Нападателят Никола Илиев обаче даде преднина на родния тим в 50-ата минута с невероятно попадение и така донесе успеха за “лъвчетата”.

В първата си среща от кампанията, отборът, воден от Александър Димитров, завърши наравно 1:1 при гостуването на Естония.

България U21 – Израел U21 (1:0)

1:0 Никола Илиев (50′)

Ето и стартовите състави:

България: 23. Андреев, 2. Стойчев, 5. Йеленкович, 4. Петров, 15. Атанасов, 20. Стоянов, 6. Ценов, 8. Шопов, 11. Андреев, 9. Николов, 10. Илиев;

Израел: 1. Дзарфати, 6. Азулай, 2. Феинголд, 3. Шакед Шломо, 12. Фучс, 15. Абед, 20. Дзенет, 21. Кранчеполски, 9. Горно, 7. Халаили, 19. Ганах;